Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
10. jún 2009

a dneska sme mali mnamkovy ryzovy nakyp, taaak som sa dozrala, ze az 😕 😕
zajtr amame segedin, kedze tatino je PN, tak musim uplne seriozne varit 😝

pepka
10. jún 2009

hm, siska, si najlepsie nechavas na koniec, co? 😉
zdeni, ratam s tym, ze to nebude take uzasne mastne, spalene a tucne ako original.... 😖 ale ked u nas sa moc nevysmaza... tak akurat cukinove placky a parX v sezone karfiol, my chodime na vysmazance k svokre 🙂

bezaz
autor
10. jún 2009

jaj zdeni, tak nic moc? mne to prislo take fajnove, no ved ais musim vyskusat, ako nam bude smakovat
ozaj, dnes mala zozrala skoro 100fku, normalne som cumela.. alnatura mrkva s fenyklom 😲 ale som ju nechala riadne vyhladovat chudatko, tak mozno aj preto 😅

siska_br
10. jún 2009

baby, tak dnes dostal nas fesak na obed presne to iste co vcera - spravila som vcera dve davky, olizol prvu lyzicku, spravil ze beeeeeee a viac som do neho nedostala...vcera sa za tym siel pozabijat...nem rozumiem tomu mojmu dietatu niekedy...

vcera som mu doobedu prezliekla postielku, poobede sa mi ho do nej podarilo na 12 min. pichnut...jasne ze sa do nej zodpovedne prekakal... 😠 😠 😠 😀 az na igelit pod plachtou...

pepka
10. jún 2009

no my sme minuli zasoby od babiek, dnes bral poslednu fasirku peto do roboty, takze zajtra uz aj ja vyvaram...

vcera som robila ovocnu tortu, no, najskor som nedopiekla piskotovy korpus, co sa mi v zivote nestalo, tak sa piekol na 2x, potom som preslahala slahacku a do tretice nechala moc vychladnut zelatinu navrch, takze som ju na tie nektarinky nevyliala ale napacala taky sadnuty rosol lyzicou.... cely vrch nechcel stuhnut a na tanieri to padalo z korpusu a cele vyzeralo ako uz raz pozite.. no ale chut: jedna basen, len trebalo jest so zavretymi ocami 😀 😀 😀

zdenus
10. jún 2009

pepka, ved aj u nas sa vysmaza minimalne, skutocne len raz za cas, obcas mame tiez chut na syr, skusila som toto, ale nebolo to ono...nebolo to zle, ale ani nic extra, aspon nas dojem z toho 😉

bezaz
autor
10. jún 2009

siska my sme dnes zodpovedne 2x kakali do lavorika 😀
ja som akurat dojedla stroganova z nedele a orieskovy jogurt

zdenus
10. jún 2009

pepka, sa stava aj v lepsich rodinach, kym to neskonci v kosi, tak je ok 😀

zdenus
10. jún 2009

zuzi a to vy ake fajerky, ze 6 zubov 😕 😕 😕 , ninke rastu aj za laurinku, ta zatial ani minimalny naznak zubkov

pepka
10. jún 2009

zdeni, preto vysmazany syr roky milujem, lebo kedze si ho doma nespravim, je mi stale vzacny, do restiky idem mozno raz za pol roka a vacsinou vyhra syr 🙂
naaa, som myslela, ze dietko spi, klatilo ho pri obede a on si tam vykrikuje v postielke, kotuha jedna 😖

tara2
10. jún 2009

tak mne ten syr chutil a aj mojmu muzovi, je to ine ako klasicky vysmazany, ale aspon mi z neho nebolo tazko

bezaz
autor
10. jún 2009

zdeni no neviem, ci je to az take dobre.. podla mna ked idu neskor, aspon idu rychlejsie.. nam rastu od 3. mesiaca vkuse... 😝
siskaaaa.. pocuj, tam pisu, ze tu sparglu treba osupit, ale sak ta biela sa supi??

bezaz
autor
10. jún 2009

deni pridala som zubate fotky 😉

prsky
10. jún 2009

baby, mna uz picne..kedy sa konecne zbavime tej fazy MMBSSM (mama musi byt stale so mnou)? dnes som este ani na zachode nebola bez toho, aby sa Lala rozrevala, jak keby som ju opustala na veky vekov...no nic...idem si spravit obed s krpatou v manduci (vdaka, drahi smetiari, ktori ste ju zobudili)

bezaz
autor
10. jún 2009

adi sa mas.. u nas malu budia smetiari o 5.20 🙂 ja tiez chodim s nou na wc, dam do kresielka, este aj pri vesani pradla musim na nu vykukovat spoza bielizne, akoze som tam 😅

prsky
10. jún 2009

bez...mne nepomaha vykukovanie...reve kym nie je na mne a nemozem sediet (aj teraz skuci 😠 )

bezaz
autor
10. jún 2009

jaaj tak to je fajne huste 😝 to u nas fici iba pred kupanim asi hodku 😅

tara2
10. jún 2009

prsky - 😕 😕 😕 to fakt? Ti nezavidim...a na deke sa sama nezahra? To mam stastie, maly sa sam zahra aj na deke alebo v postielke. Neviem si predstavit ze by si vyzadoval byt stale so mnou 😕

deni_v22
10. jún 2009

ahojte,
baby ja z vas slintam....najpr pol strany o syre, potom spargla a ine syrove zapekance 😝

prave sme prisli z plavka...zase sme sa neponarali ☹ ale vraj preto, ze jedine Dianka je na to pripravena, ostatne deti este nie, takze mi nabuduce ukaze, ako s nou potapat doma...no proste sme sa asi zle zaradili..ale kto to mohol na zaciatku tusit...

bez, zubky su uuuuzasneee 😵

prsky, presne viem, o com pises...tiez to mam doma, ale len niektore dni...zvlast po vikende stravenom u niektorej babky, kde je nonstop na rukach...

sisa.b
10. jún 2009

deni, lepsie, ked sa nepotapate, aj ked ste pripraveni, ako by ste sa mali potapat napriek tomu, ze sa jej to nepaci ☹

ninka je nadherna 😵

petusaaa
10. jún 2009

deni a vy mate kolko leckiu?

baby ja som kupila tvaroh a budem robit presivanu deku. ale este mam aj chut na sypany tvarohovy, tak mam dilemu 😀

petusaaa
10. jún 2009

bez, zubky su paradne 😵 😵 😵 my sme stale bezzuby 😅

prsky
10. jún 2009

tara...ona sama vydrzi na deke len doobeda, poobede uz je mrzuta, to musi bud pri nej niekto byt a hrat sa s nou, aj to vydrzi obmedzeny cas alebo inak byt s nou vonku (to je naj riesenie) alebo ju nosit, inak reve

deni..ja tom mam stale od narodenia, trochu sa to uz zlepsilo v tom, ze doobeda vydrzi aj sama, mozem aspon rychlo upratat a naranajkovat sa...a u nasich babiciek ju nema kto nosit, zase jedine ja alebo tatino, lebo u nich place 😒 tak som zvedava co to bude v tom 8 mesiaci 🤐

deni_v22
10. jún 2009

petus, my mame 10 lekcii, teraz bola 7.

sisa, hej, mas pravdu, ked ja by som jej to uz rada dopriala, vo vode je fakt ako rybka 😵

prsky, pamatam, ze si uz davno pisala, ze ti place...ale vidis, uz sa to zlepsuje, i ked by si asi brala rychlejsie tempo..

prsky
10. jún 2009

baby, jaka haluz....robim ten vyprazany syr bez vyprazania, rudo bol kupit suroviny a kupil gazdovske vajcia velkosti L...roztuknem prve a ze 2 zltka...tak som sa potesila, uz davno som take nevidela...roztuknem dalsie....a zas 2 zltka a to sa zopakovalo...5 vajec zo 6 malo dve zltka! no nech nezerem 😀

deni...no zlepsuje...nejak to s tym zlepsovanim stagnuje, ale ja sa nestazujem, akurat poobede je to narocne, kedze furt mrnci 😉

sisa.b
10. jún 2009

deni, aj mala vodu zboznuje, hlavne doma, ked ide do vanicky. davam ju pred tym cikat do umyvadla a este jej to ani poriadne nedotecie, uz mi ide vyskocit z ruk do vanicky 😀
aj na plavarni sa vzdy tesi do vody, ale neznasa byt na chrbatiku a uz ani potapanie ☹

inak v utorok tam bola za hviezdu - cikala pred aj po kupani 😵 vsetky maminky hotove, ze aka mala a uz cika do nocnicka, dokonca po nas sli asi rocne deti a ta jedna aj komentovala, ze u nich nocnik 0 bodov. a ked som jej povedala, ze my od 6tich tyzdnov... 😀

bezaz
autor
10. jún 2009

baby dik, chvaly odovzdam 😀
no u nas plavanie netusim, na zaciatku sa jej pacilo a potom ju "stiahla" lala k plakaniu, takze uvidime, pojdem s nou asi sama kdesi na kupalisko a vyskusam 😅
prsky len aby ste "nezarobili" lale na surodenca 😀 taketo znaky plodnosti

petusaaa
10. jún 2009

sisa, ze jake hviezdy ste boli 😵 😵 😵

prsky, no tak take vajicka som uz dllllllllllllllllllllllho nevidela 😒

ozaj, mozem uz dat malemu pecivo a detske piskoty. pripadne tie kukuricne nesolene chrumky? ked mne sa zda este maly na to 😕

bezaz
autor
10. jún 2009

sisa aj ninka cikala pred aj po plavani a nikoho teda moc neohurila 😀
petka kamoska mi dala pre ninku tie ryzove chlebiky nesolene, jasne, ze si opica hned odhryzla velky kus a zacalo ju napinat 😅 ale nad tymi chrumkami kukuricnymi som uz rozmyslala

sisa.b
10. jún 2009

petus, moja mala vyfasovala uz minuly vikend dlhu piskotu od svokry 😝 aj z nej asi stvrtku zjedla. takze vy uz urcite mozete. tento vikend ju svokra krmila polievkou a aj od nej uskocila, ked som vosla do domu 😅 ze to chcela stihnut este kym sa neukazem. no tak nesolena polievka je urcite lepsia ako piskota

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre