Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
9. apr 2010

amon uz mi prestava byt konecne zle, ale stale som sialene unavena... posledne dni som zaspala pri vecernom uspavani skor ako tomi, a to uz je co povedat 😀
ale inak je to tehotenstvo diametralne odlisne ako to prve, myslim, ze to bude tento krat dievcatko 🙂 mam taky citak

bezaz
autor
9. apr 2010

heli, tak to sa teda nedivim, ze si mrtvolne unavena.. ja ani nie som tehu a padam na drzku 😅 jeeej parecek, drzime palce 😵 inak termin mas skoro ako je narodeni peto aj moja mama 😀 u nas je cela rodina oktobrova

prsky
9. apr 2010

no ja ten zverokruh furt neovladam a orientujem sa len na strelcov (kedze rudo je), rakov (kedze to som ja, moj braxo a polka rudovej rodiny) a potom moja mama je baran (takze viem, ze april) - este viem, ze lev je v auguste a skorpion pred strelcom - takze mi unika zaciatok roka a cosi medzi tym 😀

LOL a ze zasa - jak keby si bola tehu kazdy rok 🙂

no zuzi, sak vy ste sa uz chystali plodit, tak co ak uz si? ci este nevazmozna?

bezaz
autor
9. apr 2010

adi nene, akurat som dokramovala.. oficialne snazenie zacina v juny 😉

cryonae
9. apr 2010

no ak sa bobek poponahla, tak to mozno bude aj septembrovciatko 🙂
prave tlacim uz treti chleba s mastou a redkvickou... no zabijem sa ked mi chuti? 😀
uz mam cez tri kila navyse 😅

elanela
9. apr 2010

wau no super takže nejaká tehulka je tu s nami gratulácia velikááá
cryo pozri čínsky kalendár aké to bude pohlavie mne to vyšlo a aj dost mamičkám v mojom okolí len tak pre srandu a za par týždnom nám povieš či to vyšlo alebo nie 😝

zdenus
9. apr 2010

jeeeej Heli, jupajda, velmi velmi blahozelam 😉 😉 😉 , drzim palce, nech je vsetko ok.....a potom uz len pevne nervy 😀 😀 😀

zdenus
9. apr 2010

...to budes mat asi taky rozdiel, ako mame my....my mame 22 mesiacov...tiez ti tak nejako vychadza, nie????

cryonae
9. apr 2010

zdeni nam to zatial vychadza okolo 23 mesiacov 🙂 sranda... vzdy som vsade vykladala, ze chcem dvojrocny rozdiel a ako sa mi to splnilo 😀
eli no skusim nejaky vygooglit 🙂

elanela
9. apr 2010

cry na mamaaja.sk je jeden

mojkamirka
9. apr 2010

cry, ja tiez (aspon myslím) nie som tehu a zaspavam vylucne s malým vecer, a asi skor ako on 😀 . A ked sme boli na východe tak svokrovi sa snívalo, že som mu oznamila, že som tehotná. Hm, ten má teda sny.

a pridávame sa k chorým. Dnes sme zacali teplotovat, z nicoho nic, alebo som nevsimava mama. Zdalo sa mi, že má nejaké sklenené oci, pomerám a rovno 38,5 no infarkt teda riadny. 😠 . No vyzerá, ze len chytil odo mna virozu, tak snad mu to skoro prejde, lebo mne nejak nechce. 😠

sisa.b
9. apr 2010

ahojte,

cryo, gratulujem 😵 😵 😵
ja tu docitavam 20 stran, ze kde, kedy a ako si to oznamila a ty tot iba na prechadzajucej 😀
tak nech rychlo babatko v brusku rastie 🙂

siska_br
9. apr 2010

jezis, heli, vaaaaa, no obrovska gratulacia, clovek tu chvilku nie je a hned je vsetko hore nohami 😅 velmi blahozelam, zlaticko, mne akosi aj unikli, ze plodite, som myslela, ze planujes navrat do prace a staviate domcek a tak jedno s druhym....no moc blahozelam a fotecky s brusenkom niiiiic? tesim sa s vami moc, heli...inac...ako byvame v tomto velkom...tiez mi srdce po druhom zacalo pistat...fnuk 🙂

cryonae
10. apr 2010

bre ranko 🙂

prave som dostala od draheho obrkyticu jarnych kvetiniek 🙂 boli s malinkym rano na zahrade, nech moze maminka s diankou pospat 😀 jaj zivot je krasny

mojka mozno ma maly tiez len sestku, ako my teraz, ono je to ze vraj dost infekcne a chodi to vo vlnach

siska no ono to nebolo moc o planovani 😉 som sa rozhodla, ze od 1.10 idem spat do prace, uz uz som sa chystala napisat do prace maila, ze sa na mna mozu tesit, v ten vecer som bola cvicit na zumbe a spravilo sa mi tam strasne zle a vtedy som si aj uvedomila, ze mi to par dni meska, tak som si spravila test a bum ho tam, dve ciarky... potom sme to chvilku predychavali, pomenili plany a teraz sa hrozitansky tesime 😀

siska treba vyplnit volny priestor, suhlasim 🙂

deni_v22
10. apr 2010

cryo, aka romantika na sobotu rano 😵
a ze "s diankou" 😉 😉 😵 😵

prsky
10. apr 2010

cryo, mne sa aj zdalo, ze ste neplanovali este..mi v hlave rezonuje, ze si pri akcnom tominovi hned dalsie nechcela (ale to bolo mozno pisane, ked boli nase novembrovciatka este babatka, ze?)

siska...a sup aj vy na to, sak treba bytik zaplnit - z velkeho priestoru ide hroza 😀

tara2
10. apr 2010

Cafte 🙂

heli - muzo aky zlaty 🙂 . Pekne oddychuj a tie tri kila na tebe urcite ani vidiet nie su tak kludne papaj 😉

siska - baby maju pravdu, prazdny priestor treba zaplnit 😉

bezaz
autor
10. apr 2010

caveste
heli pjekne gesto, ten vladino je romantik 😀 a nech je to teda dianka 😵
my sme boli v mosoni na modelarskej sutazi, fajn bolo, aj dva lejaky presli bez nasej ujmy, trochu sme aj nakupili, mlada sa prevetrala 😉
siska no sup, zaplnat a zaplnat 😎

cryonae
10. apr 2010

cafte babizne,

no yo, ten moj tvrdy chlap je v kutiku duse velmi romanticka osobka a velmi sa tesim, ze ho bavi mi robit takto radost 🙂

baby mna chyta strasna panika z porodu ☹ lepsie to bolo ked som cakala tomina a nevedela som, do coho idem a teraz sa mi to vynara ako nocna mora

co sa tyka nasho bejvanicka, tak v dnes sme vymerali domcek na pozemku, v pondelok idem vybavit hypo, v stredu kopeme zaklady a v sobotu zalievame zaklady 🙂 sa nam to konecne rozbieha

zuzi a aj ste nieco pokupili? my zrovna premyslame, ze sa vydame na nakupy do madarska, lebo tam vychadza ten stavebny material podstatne lacnejsie... aspon ako porovnavame letaky

prsky ja sa velmi bojim, ze ako to tomi zoberie... on ziarli este aj na zachod, ze na nom sedim a taha ma z neho s revom prec... dufam, ze za tych 5 mesiacov nejak 'vyspeje' a nejak pochopi, ze co sa to deje a akceptuje to... ta jeho hyperaktivita je druha vec :-/

smejko1
10. apr 2010

ahojte, davno som sm nepisla ale vidim ze clonae je tehu ako ja....... a este aj s rovnakym scenarom...... konecne som sa rozhodla, ze od oktobra idem do prace a ze snazit sa zacneme od leta a bac....... uz som bola tehu 😉

vsetky Vas pozdravujem papa

cryonae
10. apr 2010

jej smejko gratulujem 😀 tusim bolo nieco superplodne vo vzduchu nad BA 😀

smejko1
10. apr 2010

dakujem cryo....... no asi hej hyper plodna BA...... a my sme v tom uplne nevinne 😀
len ja som uz tyzden chora a som z toho dost nervozna...... pri damienkovi som nemusela brat nic a teraz antibiotka a aj antialergika....... no poraza ma.......

cryonae
10. apr 2010

vidis, aj ja som bola zrovna chora... este kde-tu zakaslem a pekne ma uz z toho boli brusko ☹ ja som pri tomim brala antibiotika tesne po jeho splodeni, potom uz nic, a teraz sa to snazil riesit hlavne kilami citronu a medu

baby ja uz pad dni citim pohyby babatka 😉 som sa zabudla pochvalit 🙂

bezaz
autor
10. apr 2010

jejda smejko, gratulacia 😀
heli, no nakupy sa nejak neoplatili, sak my sme tam ani nesli za tym ucelom, ale stavebny matros myslim ze sa oplati 😅

prsky
10. apr 2010

cryo...no drzim palec...ale nejak to dopadnut musi, tak si zbytocne nad tym budes lamat hlavu, mozno to bude praveze celkom ok 😉

smejko1
10. apr 2010

dakujem bezaz.

tara2
10. apr 2010

smejko - blahozelam 🙂 , uz sa to tu rozbieha...tusim ste sa s cryo dohodli 😀

heli - blahozelam k pohybom 🙂 a na porod teraz nemysli, to je este daleko 😉

deni_v22
10. apr 2010

fiiha, co nakuknutie, to tehulka 🙂 smejko, blahozelam 🙂 zajtra sa kto prida? 😉

cryo, krasa, ze uz citis pohyby 😵 , malinke je nejake ciperne 😵
a preco sa bojis porodu? si mala s Tomaskom nejake trable? malo by to byt tentokrat lahsie, vraj druhe deti su odrodene rychlejsie..aspon u mna to platilo na 110%..sme sli 140tkou do porodky, aby sme to stihli 😎

pepka
10. apr 2010

ahojte, mam tu poriadne obrovske Acko, ja viem, ale nakukam sem a gro docitavam, nezanevrela som na vas 🙂
len kvoli matovi cez den net nehrozi a vecer sa mi uz nechce....

gratulujem tehulkam, sa pekne rozbiehate do druheho kola 🙂 normalne mi niekedy na chvilku pride aj luto, ze ja uz mam obidve kola za sebou, tehoskovanie aj babatkovanie.... bolo to krasne... len ryyyychle....

pepka
10. apr 2010

u nas nove nic, martin stale ignoruje zachod aj nocnik, akurat mi oznami, ze kaka, teda vlastne kakal, lebo vzdy je uz v plienke narvano 😀 ale tak aspon uz s niecim zacal a uvedomuje sa.... kurnik, hanka v jeho veku daaaavno cikala na nocnik aj sa kakat pytala.....
zuby mame stale iba 4 !!! takze co nepopucim, najdem v tej plienke cele 😀
tiez sa uz pekne rozkecal a vsetko opakuje.

ja mam problemy so stitnou zlazou, cele tie moje bolesti hlavy, chripkove stavy, teploty....... atd. mali povod v stitnej zlaze.... tak som objednana na endokrinologiu.... sa fakt "tesim" ☹ antikoncepciu neberiem kvoli hormonom a teraz ich budem musiet brat aj tak, kua ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre