Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

elanela
27. aug 2009

tara super gratulácia 🙂

amonis
27. aug 2009

tara uplně mám husí kůži strašně moc gratuluji...já být tedka těhule tak nevím ,nevím teda bude to fuška ale ty to zmákneš...jeeeeee já závidím.....

quitka
27. aug 2009

jani to je super, veľká gratulácia, držkajte sa a nech je všetko v poriadku 🙂 🙂 🙂

tara2
27. aug 2009

baby dikes, ste zlate 😉

hej planovali sice trosku neskor o mesiac dva ale nevadi...sme to stihli este pred tym ako sme sa zacali snazit 😀 😀 😀. Zatial sa citim uplne super, ziadne tehu nevolnosti ako pri Dominikovi no uvidime ako budeme pokracovat dalej...

dnes sme mali poslednu nahradnu hodinu na plavani, bolo super ako vzdy 🙂, a uz sme sa aj zanarali

horajda
27. aug 2009

jeeeeeeeeeeej jani to je uzasne, gratulujeme!!!!

prsky
27. aug 2009

pripajam sa ku gratulaciam...teeedaaa 🙂 a ze trochu neskor o mesiac-dva ... jaka ftipna 😀

bezaz
autor
28. aug 2009

bre ranko
adi sak aj ja som mala silne reci, ze v novembri ideme na to.. ale ako vidim, ze nezvladam jedno, tak druhe bude o 15rokov 😝

tara2
28. aug 2009

Caute
Adi tak povodny plan bol ze v lete a potom ze po lete...tak vysiel ten povodny 😀

zuzz
28. aug 2009

jani, a na kedy vychadza termin? dakedy v maji? tak si vyskusas chodit po svete s bruskom aj v teplych mesiacoch.

prsky
28. aug 2009

tara...ty mas poslusne deticky - aj tie este nepocate...drzia sa planu 😀

bez... uz to vidim - v aprili zahlasis, ze si novembrovka 2010 😝

prsky
28. aug 2009

zuzz...nevyskusa si brucho v teple...sak uz ide zima pomaly a na jar porodi 😉

zuzz
28. aug 2009

prsky, no, pokial to s pocasim pojde tak ako doteraz, tak v aprili-maji byvaju uz slusne horucavy a to bude mat akurat to najvacsie brusko. ale stale lepsie, ako ja som ondra vlacila az do jula 😀

tara2
28. aug 2009

zuzz - v aprili, ja sa praveze vyhnem letu a velkemu bruchu

prsky - 😀 😀 😀 tak snad budu obe posluchat 😀

baby tak kto sa prida??? 😀 😀 😀

bezaz
autor
28. aug 2009

adi na zimu druhe uz nechcem, bud budem tehu teraz v zime alebo potom az za rok 😉

elanela
28. aug 2009

bez prečo na zimu nechceš? ja zas naopak druhé by som tiež chcela na zimu. Cez zimu nejako vychubleme a na jar už sedká v kočíku a v lete pobehuje nie?

tara2
28. aug 2009

bez - potom ti poviem ci je lepsie zimne alebo jarne dieta 😉

bezaz
autor
28. aug 2009

ela lebo som pri malej mala 3 mesiace v kuse depku, ze tma bola do 8 rano a vecer o 4 zasa tma 😝 aj mama mi povedala, ze ked mala mna {som julova} ze to bolo lepsie ako pri segre {ta je januarova}

prsky
28. aug 2009

ja zas rozmyslam, ze by som sa priklonila skor k dalsiemu novembrovciatku - sak veci uz mam, pri letnom by mi boli dlhorukavove bodycka asi na 2 veci...ale zas take julovciatko po maminke by sa mi tiez pacilo 😀 ale inak je to asi jedno, hlavne nech su zdrave 😉

prsky
28. aug 2009

a inak u letnych drobciatok zas odpada to obliekanie do niekolkych vrstiev...predsa len take drobne telicko 😉 ale zas lahsie dieta ohrejem ako schladim - taky drobcek ma problem s regulaciou tepla

zuzz...no mne sa nezda, ze by jar byvala extremne tepla..skor byva dost dlho chladno...aspon ja mam taky dojem 😉

tara2
28. aug 2009

prsky - s tymi vecami mas pravdu, ja budem tiez musiet predat nejake Dominikove veci napr. zimne overaly mi budu na dve veci 😅

bezaz
autor
28. aug 2009

baby inak s tym oblecenim.. som pozerala a nakupila nejake veci na 9-12 mesiacov, napr v tescu a tam je pisane oki na 80 cm, ale ze na 11,5kg? 😲 teraz som si dokonca vsimla, ze na 6-9 mesiacov je na 9,5 kila 😲 😲

talinka
28. aug 2009

jeeeej jani GRATULUJEEEEEEM !!!!! 😵 😵 😵 ze tehu....odpadavam !!!! a ako vecne si to oznamila....no velmi drzim palceky a tesim sa...normalne som mala zimomriavky....ja si druhe mimi este veru neviem predstavit, Tomino ma nadmieru zamestnava !!!! ale ty to zvladas ...Dominik ti dovoli 😀 jaaaaaaj, dufam, ze ale ostanes aj medzi nami este....lebo uz budes patrit asi aj do inej temicky 😀 normalne som ostala v uzase,,,,,supeeeeeer, si prva !!!!!

a inak ahojte, ... 🙂 ja inak uz treti den skapinam, je mi zle strasneeee, aj ked dnes je to uz len malatnost a nic nevladzem, ale asi mi zle sadli vajcove chleby v stredu na veceru alebo co ja neviem, ci crevna nejaka viroza, ale len grcam a to druhe, travila som dni na hajzli a ked vidim jedlo ma napina 😖 a zaludok mam ako na vode a zalieva ma horucava ...uz nech to mam za sebou.....bolo to fakt otras....chcela som umriet 😝 samozrejme nie doslova.....a Tominko ma este stale zvysenu teplotku uz treti den , dufam, fakt,ze ide o zubky...

talinka
28. aug 2009

bez, ved 6-9 mesiacov je oki 9,5 kila nie? ved Tomi konci deviaty o par dni a nema ani 8,5 kila

miyya
28. aug 2009

ahojte
padám na riť Tara gratulujeeeeeeeeeeem. ty kokso takto nam to sem napíšeš.neaká príprava a opis pocitov??,jaaaaaj aj ja chceeeeem. ale neeee ja umrem úplne som hotová, že 7tt. no super a čo nato mužík??

zdenus
28. aug 2009

babizne achojte 😉 😉 😉
kedze vikendujeme u nasich, tak casu na net poriedko, chvalabohu, aspon tu nekvasim 😀

ale co to, co to, taruska...som skoro odpadla, ked som otvorila FB...takze ti musim aj tu poblahozelat, uplne super spravicka 😉 😉 😉 , drzim vsetky palce

cryonae
28. aug 2009

hello babuliatka,

tari este ze je FB, lebo inak by som chodila po svete este par dni v nevedomosti! juuuj, gratulujem a tisko zavidim!
nebyt toho, ze ideme stavat, tak si nedavam pozor ani ja 😉
to su mi veci 🙂))))))))))))

inak my dovolenkujeme v tatroch, uz mame za sebou terchovu, janosikove diery, orloj, sulovske skaly (tam som videla to miesto, kde zasiahol blesk tu mamicku s babatkom, fnuk), potom tatralandiu, trhy v polsku, slovensky raj.... malinky sa na vsetko pozeral zo svojho pohodlneho kresielka v krosnach a ani nemukol 🙂 v tatralandii sa vyjasil a my s nim 😀 no paradne je

uz nam lezie 4. zub a malinky z nicoho nic stratil hlas... nema teplotu ani nic, len tichucko pisti a nemoze revat.... nebyt toho, ze sa bojim, ze co mu je, tak je to prijemna zmena, hi

tara2
28. aug 2009

baby dikes 😉

a pocity? Ja sa vobec necitim ako tehotna, s malym mi bolo stale zle na grcanie, odpadavala som a teraz som uplne v pohode 🙂 klop klop 🙂 . Inak sa uz strasne tesim a troska aj bojim hlavne tych prvych par dni po porode ale snad to nejako zvladneme...a muzo na to ze to si musim svihnut s tym domom ked sa tak rychlo rozmnozujeme 😀 😀 😀

cryo - ked som rozmyslala ze ci by bolo lepsie otehotniet tak za rok kvoli domu tak mi vyslo ze je to jedno ci teraz alebo potom. Za rok ho aj tak este nedokoncime tak je to jedno...a takto pojdem skor do prace, nebudem na materskej 6 rokov ale 4,5. A keby som musela ist skor do prace aspon na ciastocny uvazok tak by sa to dalo lebo vo Vinicnom beru deti do skolky uz ako 2 rocne tak by isli s Dominkom naraz...ale to je este daleka buducnost.
To vam musi byt super na dovolenke, ja mam rada cestovanie a presuvanie sa z jedneho miesta na ine 🙂

zdenus - budem k tebe chodit po rady 😀

tal - tak co pridas sa? 😀 😀 😀

tara2
28. aug 2009

tal - ja od vas neodidem, neeeeee 😀 😀 😀 vsak co by som bez vas robila 😀 . K aprolovkam sa nepridavam nemam cas vsade prispievat ja pockam kym sa ku mne niekto prida a potom zalozime tu novu temu 😀

talinka
28. aug 2009

babulky, sak preto som to aj na ten FB picla, aj ked som nenapisala o koho ide 😀 aby ste neboli v nevedomosti a konecne to tu aspon trosku ozilo, jani vdaka tebe, ze dakujeme, pekne si to tu ozivila 😀 😀 😀

jani, nesranduj, ja nechcem byt a nemozem byt tehu, aj ked az tak zdesena by som zas nebola,keby sa to stalo 😉 ale este si chcem uzit Tominka..... 😉 moc tesim

cryo, super si uzivate, tesim sa s vami 😵 takze prijemna zmena, ze chudatko tominko nema hlasok, no pekne 😀

meggietn
28. aug 2009

tara2: gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre