Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
14. okt 2009

mirka, mmf je ten z marschmallow cukrikov 😉

sisa.b
14. okt 2009

petus, ved kazdy si urobi, co mu viac vyhovuje 😉 u nas ma mmf celkom uspech, tak nemusim riesit nic ine 🙂

tara2
14. okt 2009

siska - ja som objednavala odtialto http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p... a jasne hodim potom referencie 😉

takze sme zistili ze mame nejaku poruchu na kureni 😝 snad to dnes opravia

pepka
14. okt 2009

siska, to uz len kontrolne odbery po tom zapale mocovych ciest, to uz je pohodkaaaa 🙂

ja robim ten marcipan taktok:
rovnaky diel suseneho mlieka a praskoveho cukru, kustik masla (tenucky platok, cca 5g) a vodu podla potreby aby vznikla hmota ako plastelina. Niekde som citala, ze davaju aj med, ale myslim si, ze to s nim musi byt lepkave. Tuto hmotu nemusis valkat ani cez foliu, staci trosku podsypat nejakym skrobom, solamyl a pod.

pepka
14. okt 2009

peti, mata som strihala ja doma, pichla som ho vo vani do sedatka, lebo inak sa nahana po vani so samponmi...
ja striham celu rodinu, seba, peta aj deti, deti kamosiek a vcera akurat som aj kamosku strihla...

mojkamirka
14. okt 2009

inak od kedy môžu deti piť kravské mlieko?

sisa.b
14. okt 2009

tara, ten obchod ma zakladnu aj tu u nas, ale K2 som este neskusala.

mojka, cim neskor, tym lepsie, najlepsie nepit ho nikdy 😉

deni_v22
14. okt 2009

cafte,
sisa, sarka ma nieco so srdieckom? a vobec ako ste dosli k tomu, ze jej merali cholesterol? Emke to este nikto nemeral... 😕

siska, aj ja sa chystam na tento potah, velmi mi chuti kolac, na ktory sa robi podobna poleva zo suseneho mlieka, tak snad aj toto bude rovnako chutne...

nam uz tiez zakurili vcera podvecer a hned bola prijemnejsia klima v byte...

sisa.b
14. okt 2009

deni, dosli jej na to na prehliadke v 11tich rokoch. brali jej krv, lebo toto u deti vysetruju. vraj aby to podchytili teraz, nie az v 50ke, vam to nerobili? na tom kardio vysetreni sme boli kvoli vysokemu cholesterolu, vraj ho ma dvojnasobne vyssi, ako by mala mat

tara2
14. okt 2009

sisa - tiez som ju este neskusala, uvidim aka bude

deni_v22
14. okt 2009

sisa, Emka bude mat 11 v marci..takze to dufam tiez absolvuje..

montana13
14. okt 2009

Čaute 🙂
Zase vypekáte? 😉 😝

My robíme marcipán presne tak isto ako pepka 😉 , recept mám od svokry a je veľmo dobrý... najlepšie na zákusky "Domino" tie milujem 😎 ... z tých MMF som to ešte neskúšala. Možno najbližšie skúsim, ale zdá sa mi to pracné 😒

prsky
14. okt 2009

boha baby, to co su za skratky? MMF, K2...ja mam take tie potahovane kolace rada, ale v zivote som to nerobila...aj by som to asi skusila na chlopove narodky 😉

sisa.b
14. okt 2009

deni 😀 ja som pozrela na tu 11ku a to nema emka, ale dianka 😀

zdenus
14. okt 2009

baby a vy co tu furt pecete? 😕 😕 😕

pepka
14. okt 2009

to co jeeeee? volal kamos z oravskej lesnej z chaty ze 40cm snehu 😲 . a on na letnych gumach.... 😨

pepka
14. okt 2009

jezibaby, tak soboty su vybookovane v MC beznadejne, ze uz az na februar by to slo 😀
tak som zajednala nedelu 29.11. zatial cca od 15:00 hod, to si potom este upresnime. Ale mame to zajednane. Kto pride, pride, dufam, ze to bude hojny pocet. Plati sa 5 € na hodinu, tak potom ktore prideme sa zlozime, myslim, ze je to super cena, nemusime platit drahe drinky v restikach, donesieme si kazda nieco a bude super. a hlavne deti budu mat vybeh, lebo co by sme robili s nimi v restike ci kaviarni.....
ale sa tesim 🙂 vsetky si to napiste do debilnickov, je to dost daleko, tak nic neplanovat na tu nedelu, yo?

mojkamirka
14. okt 2009

zdeni, však budú 1. narodeniny drobcov, tak treba čosi vymyslieť 😉

pepka
14. okt 2009

tych 5 € je samozrejme za prenajom MC, nie na osobu, aby ma niekto zle nepochopil nahodou a nebol hrozeny 😀

pepka
14. okt 2009

idem ofenovat haro, ked tu nemam s kym "kecat"

mojkamirka
14. okt 2009

pepka ja som tu, 😉

mojkamirka
14. okt 2009

sa sprchnem a som na späť snáď

tara2
14. okt 2009

prsky - nic si z toho nerob, ja som tortu s MMF robila len raz a tu K2 som este ani nenacala 😅

pepka - termin zapisany 😉 . Aj kamoska isla s detmi na liecenie k Popradu a nezobrala im zimne veci a budu tam este 3 tyzdne a jej muzo tam isiel s nimi na tyzden a jasnacka ze ma letne gumy 😝

bezaz
autor
14. okt 2009

cafte, prave som sa vratila zo zumby, superove, po roku som bola vecer vonku 😀 a najvacsi bonus, peto uspal zlobra, ze ju musel nosit na rukach, no lepsie ako nic 😵
pepka, mam v diariiii 😉 potom by sme sa mali dohodnut, co kto donesie, ci kazdy co bude sam konzumovat?

mojkamirka
14. okt 2009

pepka, ja to mám tiež zapísané, no či dôjdem netuším 😒

zdenus
14. okt 2009

vidim, ze zimba ficiii 😀 😀 😀

aj u nas sa cvici...mam to 2 min od domu, ale kedze tam byva total narvane, tak ja ficim na bosu, ktore ma uplne chytilo 😝 😝 😝

pepka
14. okt 2009

ha, pozeram futbal, aj tam aky sneeeeh. ale pozerala som pocasie na CNN a na teplotnej mape je doslova studeny hrniec okolo nas, zvysok europy je ok...

bez, dohodneme sa, casu mame ajajaj 🙂 sa normalne tesim uz teraz

nasa herecka sa boji burky a vetra, tak som mala problem, lebo pistala ze nechce spat a bude s nami v obyvke, ale nakoniec som ju ukecla a pichla k matovi do spalne, nech neni sama...

pepka
14. okt 2009

aj u nas sa cvici zumba, mam to rovno pod oknom velke fitko, ale som sa este neodvazila, ci by som stihala s dychom 😀

bezaz
autor
14. okt 2009

pepka ked som stihala ja, tak ty 100pero 😉 skor je problem odsledovat tie krokove variacie

talinka
14. okt 2009

cafte babule,
zas jakaaaa kosa zase dnes, ja uz nechceeeem 😝 esteze aspon doma je teplucko, aj ked ako citam nie vsetkym...

tak sme boli dnes u veterinarneho dermatologa s Maxom a skoro ma piclo, sak ucet bol 90 euro 😝 a samozrejme nic este nezistili,len mu brala vzorky srsti,koze, lupiny, odrezala z vriedkov a o dva tyzdne vysledky a kontrola.....to sme si teda dali, doteraz sme davali tisice na nebohu Jess a toto je len stena a opakuje sa to znova....snad to je len nieco jednorazove a nie dedicne s nim..no uvidime....

jaaaaj, babulky vy sa tu natahujete dotahujete s marcipanmi a co ja viem s cim, no obdiv...ja by som asi take nezvladla, neviem, radsej neskusam...necham to na cukraren a na tatove sikovne ruky myslim tie narodkove torty a ja spacham max nejaky kolac alebo smotana tortu 😀

my mame takisto vsade dlazbu a parkety, tiez chladna zem,ale tak tomino je minimalne na zemi on nechce byt, bud chodime, alebo je v choditku, na posteli, v postielke, v stolicke, v hojdacke...ale planujeme asi kupit nejaky koberec....

sisab, prepac nechcela som ta vystrasit s tym trasenim,aj ked lepsie je o tom vediet,ale urco jemnym trasenim v ramci hry nic nepokazis 😉 my s tominkom robime tiez vselijake veci ...ked si to predstavim....

prsky, no este sa moze stat, ze ani tam nedorazim 😀 u mna to je ako zakon schvalnosti.... 😀 ze mi vela veci nevyjde, co si naplanujem...ja viem zanedbavala som vas, ale o to viac sa budem tesit na oslavu 😀 ja totiz nestiham ani stretka s inymi ludmi co mam zameskane .... 😀 a som aj obmedzena, ze este stale nemam afto....

pepka, no rucky mava furt studene a nostek teda polovicka hned cervena aj studena...tak neviem ...ved ked mu tak fuka vietor do ksichtiku nemoze mat nsotek teply, ci? neviem nevyznam v tomto....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre