Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
15. okt 2009

sisa - ja tiez sedim doma 😝

tara2
15. okt 2009

a caute... som zabudla pozdravit 😲

siska_br
15. okt 2009

pridavam sa k lenivym hnidam - tiez sedim doma 😠 ja ako by som sa mozno aj niekam vytiahla, len nie je kam ditko odlozit

sisa.b
15. okt 2009

baby, ale vy to na rozdiel odo mna nepotrebujete 😝 obzvlast siska, ved si jak vyschnuta nit

zuzz
15. okt 2009

fuuuj, asi sa pogrcaaaam. vo vnutri plynovej varnej dosky mame skapatu mys. smrad neskutocny, kym som zistila, skade to ide ... myslela som, ze tam len daco vykypelo. horko-tazko som to rozobrala ... a usla som z kuchyneeee.

smejko1
15. okt 2009

ahojte, ozyvam sa po case a zas Vas chcem poprosit o radu.
- ake mate a u t o s e d a c k y tie nasledne po vajicku?
ja som pozerala tie 9-18 od romer........ ale zda sa mi, ze je tam maly ako v klietke, na druhej strane vyhrali testy bezpecnosti...... poradte 😕 alebo aj maxi cosi ma dobre bezpecnostne testy? mate uz nieco aj odskusane?

d a k u j e m 😉

siska_br
15. okt 2009

sisa - no a? a co, nite sa nepotrebuju vynatriasat? 🙂

smejo - aj maxi cosi maju dobre testy, aj romery...hlavne vyberaj isofixovu, ak sa ti da...my mame concorda, spokojnost 😉

zuzz - fuuuuj, to coooo? 😝 😝 😝 by som tiez usla

zuzz
15. okt 2009

chodila som okolo linku uz dva dni a nuchala, ze co tam smrdi, dnes som vytahala sufliky, co mame pod varnou doskou, ze mozno v nich je daco, ale tam su len hrnce a panvice.
nakoniec to najviac smrdelo okolo ovladacich gombikov varneho panelu. tak som zacala odmontovavat ten vrchny plech, ze to pod nim vycistim. nejde uplne dole, lebo sa zasekol jeden srobik, ale som to nadvihla zboku srobovakom a kukla pod to, ze ako sa tam mohlo daco dostat, ved je to tak tvarovane, ze ked aj hrniec vykypi, netecie to dovnutra..... a tam mys. fuj.

tara2
15. okt 2009

sisa - ja by som to potrebovala ako sol...

zuzz - fuj... sila ako tam ta mala svinucha vosla 😕 ja tak nemam rada mysiiiiiii 😝 😝 😝

prsky
15. okt 2009

smejko..ahoj, ja mam concord trimax a som spokojna...teda aj Lala je spokojna 🙂

zuzz....fuuuuuj

pepka
15. okt 2009

zuzz fuuuj, dobru chut k veceri 😝
asi zadom sa tam dostala, tam to isto neni uzavrete.

smejko, my mame romer king po hanke a 100% spokojnost, max.pohodlna.

ja som si dnes spravila radost, v tescu som si kupila doslova plnu igelitku spodneho pradla, kupila by som aj viac, ale nemali velkosti, asi vyzeniem muza zajtra do tesca na kamenne nech prikupi 🙂

pepka
15. okt 2009

a este som si kupila rotanu, ale neviem, kedy sa vychytim konecne aspon na nu, no ale aj snaha sa ceni, takze uz som len polovicna hnida, mam doma rotanu (aj cinky a rotoped).... akurat necvicim 😀

sisa.b
15. okt 2009

pepka, to mas tak, ako my s tou zumbou na dvd 😀

siska, jasne, ze sa ponatriasat mozes 🙂 ja len ze to nepotrebujes na liniu

zuzz, fuj 😝 😝 😝 ja som si mysi uzila dost, ked sme byvali u babky. tam sme mali vzdy vsetky hnce zasr.ate, bleee. a babka si nechcela dat zabetonovat zvysok chalupy ani za nich 🙄

cryonae
15. okt 2009

cafte baby,

zuzz fuuuuj, by ma asi slak trafil.. ale ja mam dnes tiez super den... okrem toho, ze som sa rano hrozne ponahlala a maly ma zdrzoval ako len mohol, tak mi este pocas umyvania zubov smaril na zem lak na nechty, samozrejme ze sa rozbil a samozrejme, ze ten najcervensi, aky vlastnim! a to uz som 15 minut meskala na stretko s geodetom.... tak som este musela odlakovat maleho, kupelkua potom seba, v byte uz smrad na omdletie, no hruza
potom mi pol cesty reval ako o zivot a az doma som zistila, ze si chudak kakol a stipala ho ritka 😖 😖 😖 no padam na hubu

pepi super, ze sa podarilo vybavit 😀 tesimeeeeee

my mame autosedacku romer britax evolva 123, tiez maximalna spokojnost, ale nemame isofix, pretoze nasi ho v aute nemaju a nebudem kupovat kvoli tomu dve autosedy

inak dnes rano som sa na malom nasmiala, lebo drahy ho obliekol do mojho svetra 😀 bol na spapanie.. vsak foto hodim na FB 😀

zuzz
15. okt 2009

baby, veru fuj. uz sa mi podarilo odmontovat ten nerezovy vrch, mozem sa pustit do cistenia toho vnutra. ale som sa porezala do prsta pri tom, tak si davam 'bolestnu' prestavku.
sisa, my ani nemame nejako otvorenu tu chalupu, ale tie mrchy si vzdy nejaku cestu najdu. naposledy si prehryzli dieru z pivnice do kuchyne okolo rur k radiatorom. tam to bolo po vysekani len zaplnene PUR penou. uz sme tam teraz napchali kamene, som zvedava, kadial pridu nabuduce. asi cez komin. 😀

siska_br
15. okt 2009

cryo - u nas dnes podobna story - maly mi z ruky vyrazil misticku s obedom - ako dobre ze v nom mal okrem ineho cervenu repu ... strasna spust... 😝 😝 😝

cryonae
15. okt 2009

no pekne, ale aj to poznam doverne... vtedy mam chut mu nacapat na plienku 😅 😅 😅

tara2
15. okt 2009

kocky ja som mala taky den vcera. Chcela som malemu urobit na desiatu dusene jablcko s hruskou a samozrejme ze mi obidva pokusy zhoreli 🙄 😝 . Raz zazvonila postarka a potom sa maly natrel keksom ale tak strasne ze az vo vlasoch ho mal 🙄

bezaz
autor
15. okt 2009

jaaj baby, asi je dnes nieco vo vzduchu.. my mame zavireny comp, ninka spala vseho vsudy 40 minut, fici ako energizer, stena je total pretecena, vysypali sa mi rano vsetky tycinky do ucha za pracku, v kupelni zacalo nieco smrdiet, este ze nemame v baraku plyn, lebo by som na 100pero povedala, ze niekde unika 🙄 a mozem este pokracovat 😝 aha, peto ide v januari do USA, chceli sme ist s nim, pozriet kamosku a tak, lenze sme teraz zistili, ked uz akoze ideme kupit letenku a tak, ze nemame na to prachy, tak pojde peto sam 😔
zuzi nechutaaaaaas, my sme sice aj chovali mys {laboratornu}, ale na chalupe pravidelne byva nejaka mrtva vo vani, najlepsie uz v poslednom stadiu rozkladu {grc}

tara2
15. okt 2009

zuzi tak tomu sa povie smola ☹

mojkamirka
15. okt 2009

ahojte, to čo je vo vzduchu. Idem trošku dráždiť, my sme dnes mali vydarený deň. Boli sme plávať, a keďže máme hodinu o 12.20 a malý mi zvykne zaspať cestou tam v autobuse, ešte k tomu už spáva len na obed tak spal 20 min, potom sa mi ho nejak podarilo zobudiť. Plávanie bolo dnes super, ponáral sa a konečne u toho neplakal, no vyľakaný bol trochu ešte stále. No aspoň takýto pokrok. Cestou z plavka zaspal až po hodine, doma som ho len vyložila z manducy do postieľky a spal ešte hodinu a pol. Aspoň som si oddýchla.

joj o myšiach ani nehovorte. Doma ( u našich na východe) ich v jeseni furt naháňame. Minule sa nám jedna dostala do obyvačky cez komín plynovej gamatky. Ešte že s nami spal havko a hlásil každé šuchnutie v pecke, tak ich mama plašila von. No čistá kovbojka. 😠

cryonae
15. okt 2009

jej zuzi, to by ma asi svihlo ☹ neda sa to este nejak utriast?

tari taketo dni mam ja tusim uz kazdy druhy... mam pocit, ze my dvaja problemy len pritahujeme 🙄

mojkamirka
15. okt 2009

cry, raz bude aj lepšie 😉

smejko1
15. okt 2009

dik za rady baby ....... skusim este maleho do vsetkych posadit a uvidim co sa mi bude pozdavat 😉

talinka
15. okt 2009

cafte, dalsi hnusny necas den za nami, bleeee 😝 aspon , ze bolo plavko aj ked 2x ako tomina instruktorka ponorila sa zakuckal doooost,ale inak v poho 😉 chudatko moje..prekvapilo ho to asi...

A neviem, ci nahodou mu nejdu horne zubky, ako to ma vyzerat?????Nemam s tym skusenosti,kedze mame iba dva spodne uz od polovice jula a odvtedy nic a pri nich sme nic nevedeli, netusili a zrazu zuby ven 😀
Lebo sa zobudil s placom dnes , tak lutostivo plakal, tak ma napadlo ze jedine zuby, tak som kukla hore a sa mi zda , ze tam ma nejake tri biele bodky...ale divne rozostavane, tak neviem....ci zuby...ci co...ale asi je to aj cervensie a napuchnutejsie....tak sa teism,ked nas cakaju nespave noci ako vas 😝 ma picne a mam doma iba babydent, co davate vy??????

aj ja sa pridavam k lenivym hnidam,nechodim nikde cvicit, aj ked uz mam doma pozicanu CINDY, ze na to nabehnem,ale akosi este nebol cas,ale to je len vyhovorka 😀 aj do posilky co ma Vladkov bratranec sa chystam,ale zatial som sa nedokopala a radsej si dam keks ako aj teraz 😀 ale tiez by som cvicenie potrebovala ako sol, hlavne ked sa vidim teraz na plavku v plafkach 😝 vytrasena zelatina.....snad mi raz prepne ako kedysi a dam sa opat dokopy .....musim len dufat 😀 Aj svokra uz kupila take nieco na brusaky co sa pri tom akoze nenarobi clovek 😀 co reklamuju v tych TV shopoch 😀 a minule doniesla nejaky pas vibracny,, dobre telo sa mi vlnilo cele brucho 😀 bohvie komu sa chce ta moja svokra lubit, ze sa dala na taketo "stroje" nahovorit 😀

mon, to si musela prestat kojit? sak ti mali dat antibiotika pocas ktorych kojit mozes....no a ako ste to prezili to odstavenie? vobec nechce uz cicik???? super, aspon to uz mate za sebou....to zavidim 😉

zuzz, fuuuuuuuuuuuuj aky neprijemny zazitok, by som asi s vreskotom z kuchyni vypalila, kebyze tam vidim mys, mn totiz staci aj pavuk, aby som bola temer hystericka 😀

smejko , my mame Romer Britax a spokojnost

ozaj baby a uz mate autosedacky v smere jazdy? my sme uz otocili....lebo do 9 kil bola ako vajko a od 9 kil sa moze otocit v smere tak je tak, a malemu sa zda sa viac paci

sisab, aj ja chcem zumbuuuuu...kde to stiahnem?

rominka
15. okt 2009

ahojte kocky ani vas nestacim poradne docitat tak aspon letmo byla jsem 2 dny u nasich a vcera poprve sama bez male jsme jely s kamoskou nakupovat muj se vratil z prace nepocital s tim ze bych nekde sla 😀 tak mel milion otazek pak kolem pate volal jestli uz jedem dom jely jsme kolem treti ale zvladl to na 1 az na ty kecy kde jsu dosla jsem kolem pul7 a za ten relax mi to mala vratila tim ze usnula v 22.00 a to jsem uspavala na etapy to by nebylo nic noveho u nas ale zacina se pekne vztekat a becet kdyz ji neco nedam nebo vezmu a vcera jsme si s ni nez usnula nevedeli rady 😕 tak u nas nastal tvrdci rezim....a jetse mame novinku podarilo se mi ju vcera a dnes uspat doma na rukach s tim ze dala po hodine (-mame venkovni dite spi jen v kocarku )zkousela jsem aj driv na rukach ado 5 minut byla vzhuru tak jsem byla rada ze s ni v tom hroznem pocai nemusim ven a to je u nas jeste krasne proti tomu co ukazovali dnes v telce.... 😕 tak si vas jdu docist at jsu v obraze....

rominka
15. okt 2009

tal-dneska jsem si vsimla ze Sabci roste dalsi zub na hore a ma napuchle dasne nejde si toho u nasi nevsimnout a dokonce aj jde malinko videt

bezaz
autor
15. okt 2009

inak aj my mame vybratu autosedacku Romer King 😉 len sa neviem rozhodnut pre potah..
cryo no neviem, ci si mame koli tomu poziciavat prachy, len dufam, ze peto pojde do americka aj na dalsi rok 😖 len teraz sme sa nejako vystrielali, gauc, autosedacka, mamina 60tka, moje skolne {hajzli, skasli ma o 330eur za jedinu statnicu}.. a tak 😒

deni_v22
15. okt 2009

ahojte,
fuuha, same katastrofy tu dnes boli 😕
my sme mali dnes celkom mile popoludnie..kamoskina svokra pracuje v skolke, tak sme sli pozriet deticky..Dianka bola dost vyjasena z tak velkeho priestoru, mnozstva hraciek a deti...na tvari nasadeny letmy usmev, oci dokoran a len chaoticky stvornozkovala tu a tam, nevedela, co skor robit..🙂 ale aspon na rychlejsie zbehol cas..

pridavam sa do klubu nicnerobiacich huspenin 😝 moje sportovanie skoncilo v momente, ked som zistila, ze kde a kedy je zumba v KE 😎 posilky ma moc nelakaju, som skor aerobikovy typ, no akosi neviem, kedy do denneho programu mam vsunut hodinu hopsania, aby to malej moc nenarusilo rezim..

tal, my sme este neotocili sedacku, ale uz to pred najblizsou dlhsou cestou spravime, lebo uz sa moc nevprace s nozickami...

zuzz, si mi pripomenula prihodu, ako sme raz v praci doniesli z USS comp na udrzbu a vnutri bola ususena mys 😝 esteze som nebola ja ta prva, co ju nasla..tiez mysi nemusim 🤐

talinka
15. okt 2009

rominka, no ja tam vidim nejake tri biele bodky, ktore tam este dovcera neboli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre