Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
24. okt 2009

caveste
baby jake jobofky ste vcera davali 😲 drzim vsetkym palce, nech su ok
deni domcek je naaadhernyyy, len u nas by ho ninka rozhryzla asi za dva dni 😝
jani u nas tiez otras noc, kedze si dieta pospalo v aute, tak sla spat 22.15 a 6.40 budicek, v noci bola hore 5x 🙄

siska_br
24. okt 2009

tara - u nas podobny rezim, akurat ze fesak dal budicek o 3.30 a do 5.30 buntosil, sadal si, staval sa, skakal mi na hlavu, rehunil sa a potom ked uz mal nervy, ze mu nechcem dat kozu revaaaaaal 😝 aj tak tu kozu po tych dvoch hodkach dostal...tiez sa sama seba pytam, ci tomu dietatu netreba spat, cez den spal vcera hodinu a pol 😝

co sestricka jani, ako dnes?

deni - fakt - nadherny domcurik, umeliaky sa mozu schovat 😵 😵

tal - blahozelame k novemu zubiku 😉

tara2
24. okt 2009

siska - segre je uz troska lepsie 🙂 . Cim to bude ze tie deti nechcu spat? 😕

siska_br
24. okt 2009

jezis, to keby som vedela...samuel ale velmi zle spava uz od narodenia, nikdy nespal dlhsie vkuse, ani nikdy nevedel zaspat sam, tak sa uz ani tak nedivim...rano o pol siestej uz erik z cisteho zufalstva vytiahol kresielko, ktore som uz aktivne zbalila, kedze uz cez den spava normalne na posteli - vdakabohu aj za male pokroky - za dve minuty v nom vytuhol a chrnel do pol desiatej

super jani, ze je sestre lepsie, fakt by mala asi ubrat zo svojho tempa, pubertalna dcera tu maminu predsa len este potrebuje. snad to bola len taka mala vystraha

dnes som chlapikovi prvy raz spravila ryzu na sladko, som zvedava, ako mi ju ide oprdiet...uplne si uz viem predstavit ten jeho vyraz, jak keby som mu citron davala, a uz ked si to prstekom zacne v puse preberat a vytahovat...

tara2
24. okt 2009

siska - malemu sa tak strasne zhoesilo spanie 😒 aj zaspavanie je otras vykrikuje vzdy z postielky aj hodinu, stoji a jaci 😝 a ked to nepomaha a nevyberame ho tak spusti rev na plne grady a to uz vacsinou psychicky nevydrzime a vyberieme ho von 🙄 . Nocnik zacal tiez odmietat, ked ho tam dam tak sa hned taha prec a ked pri nom nesedim tak mi z neho vzdy zdrhne 😅 . Nejake cudne obdobie mame teraz, ja len dufam ze to nie je na dlho 😀 . A co sa sestry tyka teraz jej vsetci nadavaju 😀 😀 😀 hovorila ze jej uz vynadali asi vsetci tak uz bude mat pokoj 😀 .

mojkamirka
24. okt 2009

ahojte, no fakt pekné jobovky, snáď budú všetci marodi skoro fit

deni, ten domček úžasný, kebyže mám kde vyhodiť malého na 4 hodiny tak ho spravím sama. Manžel ma zas vysmial, že furt dáku hlúposť vymyslím. 😠 😠 😠

o spaní mi hovorte, my posledné dva dni uspávame iba v manduce, lebo je taký jedovitý, že až z tých zúbkov. No dnes som povedala koniec, predsa neváži dve kilá aby som ho vláčila. pol hodinu reval pri mne na posteli, kopal bil ma, no nakoniec to vzdal a zaspal. 😉

sisa.b
24. okt 2009

ahojte 🙂

tak ja mam za sebou dalsich 8 hodin matiky 😝 unavena som ako kon

ozaj, ako sa vam dari odstavovat deti? kazde vecer si hovorim, ze uz by som sa na to mala dat, ked mlada po nociach strasi 🙄

prsky
24. okt 2009

cafte...sisa, mne nijako, zatial neodstavujem ...chystam sa az od roka - ked bude rudo doma a mozeme si pospat aj cez den 😎

siska, cim si sladila?

talinka
24. okt 2009

ahojte,
mame za sebou pekny dni, stravili sme ho v Rakusku, opat raz oplieskali kopec prachov 😝 ale Tominko ma aspon zase nove vecicky, uz je skoro komplet vybaveny na zimu, dostal pekne oteplovacky a bundu, svetrik, teplaky, papucky, aj ja som si konecne kupila dve zimne bundy ,Vladko rifle, plienky, drogeria....a spokojne sme isli domov... 🙂 ale premrznuta som bola riadne, som isla nejak nalahko oblecena 😝

tara, vidis, tak to bude z prepracovanosti a vycerpanosti, tak ako moja sestra bola total v strese zo skoly a okrem toho milion inych stresov, robota, priatel a tak...
Inak aj u nas su v posledne dni taketo budicky, pŕave ked idem zalahnut, Tomi vstava plny energie a trva aj dve hodky,kym sa ustali, vyblazni a konecne na prse zaspi 😝 Dnes napr som ho kojila naposledy rano a potom az ked sme dosli domov o siestej,lebo on sa mi odmieta kojit hocikde, ze si ho len polozim na nohy...ale vecer a rano v poho, takze mne sa mozno tiez odstavuje len skoda, ze len cez den a v noci to prso potrebuje 😝

No a som zvedava ako prejdeme na zmenu casu.... 😝 ako sa tomu prisposobia tie nase detuchy....budu nas skoro rano otravovat 😝

sisa.b
24. okt 2009

talinka, neboj, nejak ich prehodime 😉 my budeme konecne vstavat pred deviatou 😀

a tie goralky su jantar proti bolesti zubkov a na lahsie prekonavanie chorob 🙂 tak som zvedava. len ked tak bude, tak nebudem vediet, comu pripisat ten ucinok, ci jantaru alebo megadavkam vitaminu C 😅 no snad kombinacia oboch bude ucinnejsia

prsky
24. okt 2009

ozaj sisa, preco si prestala davat vigantol?

talinka
24. okt 2009

sisa, 😀 no pekne, ze pred deviatou 😀 ale tak vy dve ponocujete 😝
a dik za vysvetlivky ku goralkom 😉 uz som to tu z tych reci aj nejak vydedukovala,len som o tom nikdy nepocula 😅 ale tak je tolko veci, o ktorych ani netusim.....

sisa.b
24. okt 2009

prsky, lebo som citala o nom neblahe veci. v pondelok idem k doktorke a skusim pytat ten rybi olej. uvidim, ci sa to da. ak nie, nieco budeme aj tak potrebovat, lebo toho slnka je uz teraz malinko ☹

tal, ponocujem hlavne ja, aj vcera som sla spat az po druhej a to mi dieta vynimocne spalo uz pred 23.hod. pocitala som algebru a normalne ma to tak bavilo, ze som aj zabudla, ze rano skoro vstavam do skoly 😀 ved je to skoro ako sudoku 😀

talinka
24. okt 2009

sisa, tak to ta obdivujem, ze "pocitala som algebru" 😝 😝 😝 zaujimavo travis noci 😀 😀 😀 takze rebeka uz chodi tak "skoro" spavat? uz to s tebou nemohla asi vydrzat tolko ponocovat 😀 😀 😀

prajem vsetkym dobru noc ! Zajtra mam "narocny den" stretavka zo strednej skoly po 13. rokoch 😅 som zvedava ako to dopadne....

sisa.b
24. okt 2009

talinka, tak co mi ostava? 😀 neucila som sa, ked som to mala jednoduche, tak mi treba 😝
este postahujem priklady na derivacie a integraly a idem pocitat 😅

mojkamirka
25. okt 2009

sisa, derivácia a integrály, och tých som sa tiež napočítala 😝

bezaz
autor
25. okt 2009

bre ranko
tak ja som skoncila s matikou v 8. triede, inak som ju mala moc rada, pekna logicka veda 😀
tal vy v kuse cosi nakupujete 😀 ale aj mne sa vcera podarilo kupit rolacikove bodicko za 5.50 😉

tara2
25. okt 2009

Caves
sisa - a rybi olej sa neda kupit v lekarni bez predpisu?

ja som mala matiku naposledy v 2. rocniku na zdravke a zrovna moj favorit to teda nebol...

tal - aj my sa chystame do Rakuska... pocuvaj a mas kam davat Tomimu veci? Ten ich uz musi mat na mraky 😀 🙂

bezaz
autor
25. okt 2009

tal ozaj to by ma zaujimalo, kam chodite a ci sa to oplati oproti SK 😉
bublina dostala od dedovcov odrazadlo, sa tu vytesuje 😀

ada33
25. okt 2009

ahojte maminy, citam, co tu pisete, lebo som uz uplne bezradna 😒, moj Jakubko uz asi 2-3 mesiace strasne zle spava, ak sa to vobec da nazvat spankom, cele dni aj noci vydrzi byt hore, skace a obcas place, ked ho dam do postielky, rozmyslala som nad tym, ci je to normalne, ze s nim asi zajdem k lekarke, ale vidim, ze nie som sama, ako to riesite?Ja som uz taka vycerpana, ze nevladzem ☹
Mne este doktorka poradila dat 2-3 dni homeopatikum Sedalia, ale to mam pocit, ze bolo este horsie 😉

zdenus
25. okt 2009

caute,
ktosi sa tu pytal na odstavovanie...ja som asi tam, kde som aj zacala, rano kojenie, obed, vecer umelina a v noci kojenie, kojenie, kojenie...150x....tie noci su cim dalje tym horsie, to cuckanie mi ide dost dobre na nervy, ale jednoducho nema gule na to, aby som ju nechala revat....a netusim, kedy ich na to budem mat 😕 😕 😕

talinka
25. okt 2009

ahojte,

bez, sak sa nudime,nie? 😀 😀 tak nakupujeme.... 😀 😀 sak asi mame malo veci a prazdne skrine 😀 ale nie...fakt mame v poslednom case nejak velke vydavky a sa cudujeme , ze este vobec mame z coho zit , ale tak este vianoce troska porozhadzujeme peniazky a potom sa uskromnime, snad uz konecne 😀 ale tak ma sa zvysit ten rodicovsky tak neviem neviem 😀
a kde nakupujeme ? tak rozne...teraz sme boli opat v Brucku a tam je len CA kde maju detske veci, neviem ci sa oplatia ,ide o to, ze su tam ine krajsie veci mam pocit, u nas v CA som nic nevidela a tam sme pokupili a napr zimny overal 20 euro, co je super cena nie? aj bunda 20 euro...a plienky vysli 6,57 Sk /ks co uz sa moc neoplati,ale sa mi zda, ze su lepsie tie pampers odtial....ale my tam chodime skor kvoli tomu,nech zabijeme den a vypadneme a smaozrejme uz tam aj oplieskame prachy.. 😝 ale tak neviem odolat tym vecickam.... 😅

urob foto Ninky s odrazadlom 😉 musi byt zlata .---

tara, no je fakt, skrine nam uz nestacia,ale tak teraz som vsetko vyradila a su tam "len" zimne veci a kopec nevyzehleneho je bokom...takze da sa 😀 😀 😀 ja som kedysi tka bezhlavo kupovala sebe, teraz Tominovi 😅

zdenus , aj u nas sa noci horsie stale viac a kojim ani neviem kolkokrat, prave dnes mi kamoska povedala,ako lahko presne po roku odstavila,miesto prsa davala v noci flasku s cajom a v pohode, zaaaavidim to sa mne nestane

talinka
25. okt 2009

ada, je nas ti viac,ktore maju taketo noci,asi musime len vydrzat ..aj ja som rada, ze sem chodim, inak by som si myslela, ze to nie je normalne,ale tu sa docitam, ze je nas viac s tymto problemom.....ale keby som ho mala v postielke...asi by mi to vadilo uplne najviac, stale vstavat k nemu..takto ho mam v posteli a dam mu prso a je klud aj ke duz ani to niekedy nezabera a preberie sa a mozme zurovat aj dve hodky kym zaspi 😅 ale co mi vadi je aj to jeho prehadzovanie sa az sa na to zobudi zbytocne a reeeeev 😝

rominka
25. okt 2009

ahojte deni -domecek super uplne hledim ze je z krabice 🙂 vcera jsme byli v polsku na nakupech tak jsme neco pokoupili ale tech lidi co tam bylo asi to bylo tim ze se blizi dusicky Sabcu jsme dovezli na hlidani k nasim v 6 rano a bali jsme se ze zacne becet jak odjedem a v pohode...taky si potrebuje od nas odpocinout 🙂 a dneska po ranu suuuuper zprava mama mi vola ze brachovi se narodila dcera tak ze Denisku uz mame na svete!!!!!!meli met termin jak ja v loni a doktori rikali ze to muze byt tento nebo pristi tyden a meli pravdu!!!tak jsme si s mojim dali po ranu stamprlu slivovice 😉 tak uz jsem prava teta 🙂

talinka
25. okt 2009

rominka, blahozelam, ty prava teta!!! 😵

talinka
25. okt 2009

a co ste nakupili v Polsku? este stale sa tam oplati?
super, ze Sabca tak zvladla odlucenie 😉 Tomi bol tiez bezo mna dnes asi tri hodky a ani si to nevsimol ani ma riadne neprivital,ked som dosla z stretavky 😝

sisa.b
25. okt 2009

ahojte,

tali, sak aj ja by som minala, keby som mala taku moznost 😀 tak si to uzi 😉 tie male vecicky su fakt uzasne
ja som na seba naposledy kupila mega rifle, ked som po porode do nicoho nevliezla. teraz som uz konecne na svojej vahe, ale akosi nemam chut behat po obchodoch, aj darceky zas asi necham na 23.12. 😅

hlasim, ze si slecna dnes objavila goralky, trochu ich potiahla, ale asi nie je masochistka 😀 potom este vo vanicke, tam z nich vodu cmulala, ale inak pohoda 🙂

a podarilo sa mi natocit video, ake vie chytit nervy, ked jej nieco zakazem 😀

talinka
25. okt 2009

sisa, no myslim, ze kebyze mam tri deti, na minanie nemam vooobec 😉 preto si to teraz uzijem, druhe mimi sa uz tak dobre mat nebude, chudatko 😅 aj ja na seba len mega tricka a rifle, bundy....mas super, ze si na svojej vahe,mne sa rucicka nepohla dole este...... 😝

som zvedava na videjko zurivej Rebeky 😀 aj ja skusim natocit Toma zuriveho

dobru noc

sisa.b
25. okt 2009

no stratila som za posledne dva mesiace 5 kil, ani neviem kde 😕 este by som aspon dalsie styri mesiace take mohla mat 😀

video nahravam, len to zas akosi blbne 🙄 cely facebook mam pribrzdeny, vela fotiek tam ani nenacitam, takze ho moc casto ani nezapinam, lebo len nervy chytam 😠 aj teraz sa mi to zastavilo na polovici, pritom je to video kratke, vrrrrrrrrr 😠 😠 😠

zdenus
26. okt 2009

sisa, rebeka je pekna opica, laura je tiez nevana....
a to sa ti ako podarilo schudnut tych 5kg? nejaky speci recept? 😕 😕 😕

tal, len si minaj, mna tiez raz za cas chyti taky zachvat, muz na to nehovori nic, len s aopyta, kam dame dalsiu vstavanu skrinu 😀 😀 😀

nasa laurinka je totalne chudatko, ona ma nove len to, co dostala, pretoze po eliske mame kopiska krasnych skoro novych veci, lebo moja segra s fotrom ulietavali na tom, ze stale posielali pre nu handry....a este sedi aj to, ze su obidve zimne....takze zatial sa prizivuje, ale ked budu vacsie, tak asi skrachujeme 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre