Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
7. nov 2009

cry, no bud tomu uveris a nakupis dudle MAM alebo sa vyprdnes na to.... 😉 fakk tu asi nezistime my pravdu...a vyrobca si to urco neprizna, a mozno je to fakt len ociernovanie aventu, sak skoro kazda mamina pouziva avent, tie su najznamejsie a mozno prave MAM sa moc nepredava....tak si vyber teraz 😅

talinka
7. nov 2009

janejane, no ved toto, tak asi na tom nieco bude potom

talinka
7. nov 2009

teraz mi napisala, ze bohuzial to nie je tah konkurencie ako som jej napisala...ze to poslali aj s rozbormi a stahuju tie vyrobky , aby aj oni ich dali na rozbory tu na Slovensku...a zaroven od vsetkych dodavatelov ziadaju zoznam vyrobkov, ktore tuto latku neobsahuju....ale aj tak sa mi to moc nezda , lebo ona ked sa mi narodil Tomi mi poslala plnu krabicu roznych vyrobkov pre deti takychto a prevazovala znacka MAM a ta je akoze zrovna v pohode, tak neviem ci to je nahoda alebo je to fakt nejake zavadzanie,ale zas nemyslimk, ze by ma klamala...

bezaz
autor
8. nov 2009

caveste
tal ako dobre, ze u nas sa necumluje, resp len ked treba zaspat 😉 a avent nepouzivame vobec
u nas asi ide nejake to obdobie, ze ninus nemoze byt bez nas alebo co, v noci ju musime mat nastahovanu v posteli, inak sa nevyspime 🙄 peto je nadseny, ze opica spi obimajuc jeho ruku 😀

horajda
8. nov 2009

caveste zenuse, to co je co sa tyka Aventu, nastastie my tiez nedudlujeme ale mame flasu z avent s tym nacuckom, ten to asi neobsahuje ci hej?

baby viete aka krasna torticka sa mi podarila sak potom vyfotim ked bude vonku z chladnicky

tara2
8. nov 2009

Caute 🙂

Zuzanke vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

tal - my mame tiez dost veci od Aventu 😕 hrncek s naustkom, cumel, odsavacku a avent pohariky. Cumel maly pouziva len zriedka, najviac pouzivame hrncek...som zvedava ako sa cela tato afera vyvinie

zdenus
8. nov 2009

ahojte,
blahozelam Zuzanke, nech je micka zdravucka usmievava 😉 😉 😉

vcerajsia oslava zvladnuta, torty zjedene, deti zive 😝 😝 😝

cryonae
8. nov 2009

tiez hlasim, ze oslava zvladnuta, torty aj kolac vymakane... no nezdam sa 😀 ale umieram od unavy!

moj uzasko uz vie vyliezt na gauc bez problemov.. no amen tma, uz sa bojim ist aj na wc ☹ asi ho tam zase zacnem bravat so sebou kym sa maly nenauci co s tou vyskou 😀

prsky
8. nov 2009

baby, aj vase deturence cucaju mydla a sampony? Lebo lale sa podari kazdy vecer a to sa tvari, ze aka mnamka 😨 Najhorsie je, ze si ich vie sama otvorit 😠

talinka
8. nov 2009

ahojte,

tak ani u nas sa nastastie nedudluje a ak to ma na hranie cumle a nie avent.... 😉

tara, hor...tyka sa to len cumlov, nie hrncekov, ani poharikov, odsavaciek..len cumliky....

talinka
8. nov 2009

prsky, u nas sa nastastie zatial mydla ani sampony necucaju 😀 skor kremiky.... 😝

rominka
8. nov 2009

ahojte taky mame avent ale jen hrnecek dneska jsme odvezli malou k nasim a byli jsme na nakupech to je uplne jine nakupovani jak s malou v makru meli akci na hracky tak jsme koupili zpivajici stolecek sabci k narozkam tak snad bude met uspech

prsky
8. nov 2009

tal 😀 kazdy mame nieco

my sme dnes kupili k narodkam lale odrazadlo, ale dali sme jej ho uz dnes..najvacsi uspech mala krabica 😀

siska_br
8. nov 2009

cafte micky

jezis, ja som uplne death, ja neviem ci to nase dieta kupeme v zivej vode alebo co, dnes som ho zase hodinu a pol nahanala, kym konecne zadrichmal, ja uz vecer ledva hladim a to dieta jak energiezer...som sa uz erikovi vyhrazala, ze este dva taketo vecery a davam vypoved! o noci ani nehovorim 😝

zdeni, prosim, hilfe, co za levandulovu vecicku to mate v postielke???? ja uz aj zaklinaca hadov beriem domov, ak zaberie...

a gratulujeme samozrejme oslavencekom k narodeninkam a maminkam k vydarenym tortniam 🙂

konecne vidim realne prve pozitivum toho, ze samuel nikdy nechcel cumel

horajda
8. nov 2009

aj ja chcem to levandulove co to je zdeni?

talinka
8. nov 2009

prsky, 😀 😀 😀 ze krabica...a ake odrazadlo? dak tipa aj my ideme kupovat...a neviem ake...

aj my mame nad postelou levandulove vrecusko od svokry...

siska, ahoooj 😵 uz len 21 dni a vidime sa !!! 😉

mojkamirka
8. nov 2009

ahojte, aj ja gratulujem oslávencom, pridala som pár fotiek z oslavy a tak
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

mojkamirka
8. nov 2009

nestrašte s aventom, ved my na avente fičime už druhý mesiac 😒 , to mam teraz prejst na inu flasu, ci ako?

cryonae
8. nov 2009

baby to co bolooooo?!??! ten chodur je.... ja nenachadzam slov 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😝

ja som sa tu tusim minule vyhrazala, ze uz malemu nic nekupime na narodky.... no jasneeeeee.... to by ma niekto nesmel pustit nakupovat, heheeeee, tak som neodolala a kupila mu este nejake drevene hracky a krasny flysovy overalcek 😵 😵 😵

mojka tomasko uz je aky velkac! normalne by som mu podla fotiek hadala aspon 2 rocky 🙂

mne sa uz dnes nechce nahadzovat photoz, ale urco dodam 🙂

a to levandulove vrecusko by zaujimalo aj mna!

a po dnesnej oslave ma tomi viac handier ako ja s vladinom dokopy a hracky tu uz budeme odhrnat buldozerom asik 😅

siska_br
8. nov 2009

cryo - chodur je iny king 😅 😅 😅 ja na nom strasne ficim!

tal - vidis, som ti mohla dat vcera zahrat uja zbirku...uz len 22 dni, prosim nezabudni, ze sa bliiiiiziiiiii...aj ja sa velmi tesim. nie ze nas zase ofajcis!

siska_br
8. nov 2009

jaj, no to je pravda, mojkovie tomasko je riadny chlapisko, samuel nepatri k tym malym detom ale od tomaska je aspon o dve cisla mensi 🙂

mojkamirka
8. nov 2009

cry neprehánaj, že dve roky 😀 😀
este par foto: http://www.facebook.com/photos.php?id=131097775...

baby vy nemôzte spat?

mojkamirka
8. nov 2009

siska, na šírku isto 😀

prsky
8. nov 2009

Hor..krasna torticka..to cim si pisala? A ozaj baby, vam sa tie smotanove torty nerozpadavaju? Lebo mne bez stuzovaca nikdy nedrzala ☹

tal...odrazadlo sme kupili playskool ruzove v dracikovi za 29,99 😀 (http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...) da sa prestavit na choditko...ja som ho aj chcela vydrazit na MMA pouzivane, ale nakoniec ho tam vydrazila baba za este viac ako je jeho cena v dracikovi (tym zenskym niekedy total hrabe, pridavaju uplne zbytocne), tak som sa na to vyprdla 😀

ozaj a dnes som kupila Lale cizmicky uplne bez problemov (ste mi teda baby nahnali strach) v batovi za 29,90 - 20

talinka
8. nov 2009

mojka, aj vam vsetko naj.. 😵 ale mne to neotvorilo, musela som sa ist ososbne znova prihlasit na Fb a kuknut foto, maly je uz riadny velkaaaac 😉

cryo, chodur je neskutocnyyyy...supeeeer...moj favorit...som sa nasmiala na nom a spev uzasny... 😀 😀 😀 😀 no vidis nakoniec torta uzasna , narodky super dopadli, este si aj prikoupila darecky 😀 akoby som seba videla...a na co je to levandulove ? ja mam ,ale tusim na spanok ani neviem, ja sa v tomto nevyznam, ale my to tu nakladli a este aj nejaky dreveny zalud a tie pachne po levanduli 😀

siska, ma nestvi sak ja som vas nikdy neofajcila 😀 este to len nastane 😀 😀 😀

prsky, super odrazadielko...a dobra sprava cizmickova 😉

dobru noc!

cryonae
9. nov 2009

bre ranko,

napriek v podstate dobrej noci som uplne na maderu 🙄 asi budem mat zapal mocaku, malemu sa podarilo mi vyrazit pribinaka z ruky tak sikovne, ze je total vsade a este som aj nas dvoch musela prezliect, do toho este varim a stale je to tu po oslave ako po vybuchu... no toto je proste moment, kedy by som chcela mat svaty pokoj a lahnut si do postele a nic nerobit 😝

inak drevene hracky nie su az take terno,... da sa nimi podstatne viac ramusit a o dost viac to boli, ked ma nou tomcur ovali ako u plastovych 😀

stahujem fotky, takze coming soon 😉

vcera som vygruntovala komplet cely byt... sa to tu blystalo, vonalo a teraz je to des a hroza, uplne mam z toho depku

tara2
9. nov 2009

Caute

mojka - pekne fotky 😉 a Tomasko je uz fakt riadny chlap 🙂

prsky - my mame presne to iste odrazadlo len v zelenej farbe, vydrazila som ho na mmb za 9 € a ani postovne som neplatila kocka mi ho poslala po svojej svokre az domov 🙂 .

a sampony ani mydla necucame, najvacsia zabava maleho je vsetko nahadzat do vane... A co sa tyka superstar aj ja fandim Chodurovi, je uplne super 🙂

siska_br
9. nov 2009

hojte 🙂

dieta ma blahosklonne vyslisalo a v noci pytalo jest len trikrat 😵 😵 😵 tymto mu verejne vyslovujem velku vdaku!

cryo - uplne chapem tvoj pocit marnosti, vcera som v trufalej viere v krajsie casy odvazne umyla okna - este som ani posledne okno nedoumyvala a uz prsalo ☹

my sme dostali na samikove meniny krasny dreveny vlacik z dracika...ide tak z neho farba dole, ked da kocku do pusy, ze som ho musela naspat zakonzervovat do skatule na neskorsie mudrejsie casy

bezaz
autor
9. nov 2009

bre ranko
heli tesime sa na foto
mirka maly je jaky velkac, sak to ho uz ani nemozeme volat, ze maly 😀
u nas sa iba hra so samponmi a kremikmi, doma kupeme este vo vanicke, kedze v nasej vani sa nekupem ani ja, dieta by som tam isto nedala
odrazadlo dostala ninka od dedovcov, sak ho vlastne mozete vidiet v albume, inak tiez v draciku, bolo zlacnene na nejakych 24eur, na to, ze je to obvykle predrazeny macko pooh a trubi, vyhrava, vyhadzuje smerovku atd
a od krstniakov dostala taky vkladackovy domcek, ale krabica z neho je ovela zaujimavejsia
inak ninka teda nedostala nejako moc dareckov, sice sak sme nerobili oslavu, ale nastastie len tak striedmo, od druhych krstnych knizky, od nasich este nic 😅

cryonae
9. nov 2009

siska no comment 😀 najhorsie je, ze ja uz ani nemam energiu to ist robit vsetko odznova.. este ze prach zostal utrety 😀 😀 😀 😀

prsky mne smotanova torta vzdy drzi bez problemov a nedavam tam ziadne stuzovace, ani neviem, co to ten stuzovac je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre