Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
27. nov 2009

baby cafte 😉
spominate MMb, ja celkom vela veci stadial nakupujem, aj pre nas s marcelom a aj pre baby, ale je to jeden velky chaoss 🙄 🙄 🙄
babybazar nepoznam, ale kuknem a mozno sa mi zapaci viac 😉

cryo tak zas soplite? inak ja som dnes nechala doma eli, lebo tiez ma sople, vydrzala skoro mesiac v skolke....sa dalo cakat...tak sa tesim, ze to zas chyti laura a tak kolo kolo mlynske 😠 😠 😠

nech vam to nedelne stretko dobre vypali, zavidim, samoska v dobrom, ze sa tam skoro vsetci stratneme 🙂

pepka
27. nov 2009

bre ranko,

tal, tvoje inzeraty sa zobrazia iba tym uzivatelom, co si zvolia v zobrazovani inzeratov namiesto moznosti OD HVIEZD tak musia prekliknut na OD VSETKYCH INZERENTOV. a to bohuzial malokto z tych hadam uz aj 90.000 registrovanych vie. Ked som sa ja pred 4 rokmi asi registrovala, bol MMB v plienkach este, bola som cosi vyse 1000-ca a vtedy to ficalo super, aj bez registracie som vzdy vsetko predala.
ale teraz je tolko uzivatelov, ze hned ako nahodis inzerat si uz na neviem kolkej stranke vzadu a v nepovsimnuti a musela by si ich stale aktualizovat. Ja uz tiez cez MMB prd predam, vobec nic, preto tiez som si zaplatila MMA a tam toho neni tak strasne vela.

a na babybazar som tiez nahadzala veci a je fakt, ze tam sa skor ludia na ne ozvu ako na mimibazare.

pepka
27. nov 2009

u nas robia teraz na schodisku zabradlia, vrtaju do panelov a mato mi tu reveeeeee, zacal sa bat a lakat v poslednej dobe. ☹

mojkamirka
27. nov 2009

pepka nas zatepluju, tak tu kazdý druhý den v kuse vrtaju, ale malý to celkom zvlada. Ovšem minule sa strašne zľakol, lebo začali nečakane vrtať v obývačke a on tam bol sám. 😖

pepka
27. nov 2009

mojka, aj mato spusti vtedy, ked zacne rachot znenazdania po chvilke ticha, potom uz mu to ani nepride, ked dlhsie vrtaju....

pepka
27. nov 2009

aha, tak som sa sekla, registrovanych uz je vyse 125.000 😨

horajda
27. nov 2009

caveste baby a na ktorej stranke tvorite tie kalendare? poslite mi link pls

cryonae
27. nov 2009

zuzi ja som si to stiahla na fujilabe http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/stiahnut-moj...
mozno je to inde lacnejsie, neviem

horajda
27. nov 2009

aha ten mam,a el viem ze este jeden link davala Ada len ja som to na to skusala a tam mi to neslo a uz ani ten link nemam

horajda
27. nov 2009

baby a ako je najlepsie ist do Devinskej cez Lamac, myslim z mesta alebo cez Devin alebo cez Dlhe Diely?

talinka
27. nov 2009

cafte, baby ja som mala hrozny sen...ze som sa vydavala 😀 😀 😀 to bol fakt des, a moc som sa nechcela...ale nejak to prislo , vsetko klapalo dovtedy,kym mi nebolo treba cikat, boli tam zvlasnte zachody, v ktorych som sa bala ,lebo to bolo nieoc ako vytah a pod nami nic len priestor prazdny a nemohla som nejak mocit 😝 a nevedela som kde sa vymocim a take blbosti...no ale podla snara asi znamena nevesta nieco zle,ci? ja sa v tom nevyznam a snar doma nemam.... 😅

prsky, dik za tip...opat raz dobry link si dala a poradila 😉 kuknem to vecer...

nechodi ti Lala do misky s vodou pre psikov? lebo u nas je to velky problem, furt tam zalezie a vody plna kuchyna a mozem x krat prezliekat 😝

cryo, aj my odvcera pozerame tv,nakolko jeho nikdy tv nejak nezaujala, vynimocne nejaka reklama, teraz ficia tie "ahoj kikus a im podobne, to vzdy zamrzne...no a bebe pozerame ked mu davam papat a nejak sa rozjedol, inak zaujimava tv celkom poucna pre take babatka .... 🙂

bez,myslis, ze clenstvo nemusim? lebo to som si myslela aj ja doteraz, ale asi to tak nie je, napr. vcera som nahodila kocik kamoske na jej prihlasovacie meno a ked som ho chcela akoze kuk cez moje ID, ze som zadala vyhladavanie na taky kocik, jej neukazal sa vobec...vselijake ostatne toho typu tam boli a jej nie a takisto nema clenstvo , takze preto mam ten pocit, ze sa to nezobrazuje, iba ked niekto zada konkretne tvoje ID....

talinka
27. nov 2009

no kym som toto dopisala....zas bol v kuchyni macat sa v psej miske a mozem prezliekat, lebo ideme von vencit a spat.. 😝

talinka
27. nov 2009

pepka, no myslela som si , ze to je na MMB nejak tak....aj ja mam zaplatene aukcie na MMA ,ale zatial som realizovala iba jednu...supnem to cez aukcie a skusim ten babybazar, dikes 😉

bezaz
autor
27. nov 2009

tal no nenasla si asi preto, ze si pri vyhladavani nezmenila to, ako pisala pepka, ze chces inzeraty aj od ostatnych inzerentov, nie len od hviezd 😉

talinka
27. nov 2009

bez, no zmenila som aj to,ale ten kocik som veru vobec nenasla 😝 tak neviem kde robim chybu...su tam peg perego kociky na 2 strany a ani jeden nie je ten inzerat kamoskin co som vcera vlozila 😖

pepka
27. nov 2009

cryo, ako tomcur so soplikmi? mato este stale sopli, tak uvidime, co do nedele.
ja ale urcite pridem, aj ked necham mata petovi, chcem s vami byt. je to sice aj o detoch, no ale neda se svitit, ak bude mat este sople, aspon ja vas na chvilku uvidim.
ked bude tomi soplavy, nechaj cryonkovi a pridi aspon ty aspon na chvilku 🙂

bezaz
autor
27. nov 2009

tal napis mi jej nick, idem kuknut 😉

talinka
27. nov 2009

bez, si zlata.....prezyvka je majomama a ID 56421.....ten inzerat tam je,ale ked vyhladam ze peg perego kociky jej neukaze, tak skus ty...dakujeeeeem 🙂

pepka
27. nov 2009

baby, este cosi, aby ste neboli prekvapene, kedze je to materske centrum, urcite sa tam nenajde velky stol a jedalenske stolicky pre 20 a viac dospelych ako na svadbu 🙂
jeden maly stol nizky je v kuchynke spolu s gaucom + 2 ikeove stolicky na krmenie.
a v herni oba jeden gauc, male detske stolicky a stoliky, kadejake nizke skrinky na posedavanie, fitlopty, take tie obrovske vankuse lenosky plnene polyst.gulickami a veeela miesta na koberci....
a pred detmi budeme musiet dat jedlo vyssie a chodit si brat, deti krmit v kuchynke kde je linoleum. lebo v celej herni je koberec, ktory sa prave tepoval, tak by nas nepochvalili, keby ho tolke deti pokrstili jedlom...

a zachod je tam tiez, ale je priechodny, taka mala kupelnicka, je to prerobene zo skolkarskych priestorov, tak neviem, ci si to viete predstavit. ale je tam plenta a vzdy sa da stolicka k dveram na zachod, ak tam niekto pude prave.

talinka
27. nov 2009

pepka, tak dufam, ze Matko bude fit a ked nie samozrejme, ze dojdi aj ty len..je too detoch ,ale aj o nasom stretnuti, predsa 😉 a maly cryonik takisto....

prsky
27. nov 2009

cryo...ale to je o ludoch...ked tam baba nevie zadat normalne rozmery, prevadzkovatel s tym nic nenarobi..a mozno tym chcela povedat, ze ma rozne velkosti 😀

tal ...jasne, ze chodi a strasna zabava a aj krmivo papka ale spolu s cicami, lebo psy ju uz zacinaju vychovavat (vrknu po nej pri plnej miske - ale davam bacha a nepustam ju uz k nim ked zeru a oni dostavaju po lebeni za to)...ale uz sa to s tou vodou tak casto nestava, lebo su zaujimavejsie veci - stane sa to len, ked na nu nedavam pozor

bezaz
autor
27. nov 2009

tani tak som ho nasla, ale az ked som dala vyhladat podla peg perego nie ako znacka ale nazov 😅 mozno ste volaco zle nahodili, ked ste ho pridavali
no pepka, ze wc za plentou 😀

talinka
27. nov 2009

pepka, sak jasnacka, ake prekvapenie, presne tak si to aj predstavujem, sak budeme sediet na zemi, nie? ved pri detuchoch, naco stolicky, stol.. by zavadzalo 😀 no a na ten koberec musime dat bacha, to bude horsie deti ustrazit, nech nekradnu nase kolace 😀 😀 ked budeme chciet im nieco dat ochutnas, sup sup do kuchynky a tam bude narvaaano, 😀 😀 ja len neviem ci sa nas tam tolko kusov zmesti..... 😀

pepka
27. nov 2009

tal, ten kamoskin inzerat tam mas, akurat potom, ako kliknes vlavo na PEG-PEREGO, musis este hore v strede stranky medzi volbami vymenit HVIEZDY za VSETKYCH INZERENTOV, ako som uz spominala a najdes ho 😉 skus

talinka
27. nov 2009

bez, no mas pravdu aj mne to tak nasla, dikes, idem kuk co sa s tym da spravit... 😉

prsky, no u nas je voda najvacsia zabava a uz pekne davno.... 😝

talinka
27. nov 2009

pepka, no je tam vela moznosti ako to vyhladat...a kazda to hladame inak...ty mas dalsi sposob.. 😀 uz som ho nasla,len ako pisala bez, nie ked zadam znacku ale podla nazvu..dakujem a sorry ze otravujem 😅

pepka
27. nov 2009

tal, ved ziadna policia kvoli tomu jedlu nebude, jasne, ze mozme krmit deti aj v herni, len som to myslela tak, ze na ne musime kuk ockom a nie im dat do ruky kolac a nechat ich s nim behat a rozmazat ho po priestore 😀

pepka
27. nov 2009

baby, kde sa predava Mustang obuv? som objavila na nete babu, co predava priamo z nemecka za super prachy, ale rada by som si to najskor opacila.... tusim v tej predajni John Garfield mavaju? Nie?

talinka
27. nov 2009

pepka, ja som myslela, ze ci sa nas zmesti tak vela vobec do tej normal miestnosti, ze aka je vlastne velka, nie do kuchynky ... 😉

pepka
27. nov 2009

tal, isto ano, ak mam dobry odhad, herna ma tak 8x12
uz tam bolo aj 100ludi na mikulasa natrepanych 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre