Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
20. jan 2010

jani - v tom tescu vyzeraju byt za celkom slusnu cenu, zalezi od velkosti balenia. ale uz pri 70 ks baleni sa ten 3-pack oplati. ale ty tusim latkujes, ci sem-tam prestriedate, vyuzijete?

s tou DM-kou si ma teda tiez dojala...pekny bordel

pepi, zdeni, to faaaakt???? ma desite ☹

cryonae
20. jan 2010

teeeda, diky tari, idem hned napisat do DM, ts tssss

nam prislo to Hami 3 a Hami hajaja 3 uz daaavno pradavno, davno vyluchane

tara2
20. jan 2010

zuzz - ja som napisala... vsak uz bolo skoro 2 mesiace po narodeninach a kupony nikde 😠

siska - pampersky davam na noc alebo ked niekde ideme takze vyuzijeme aj tie...

bezaz
autor
20. jan 2010

cafte krasky, sa to tu pekne rozbehlo
sme boli u kamosky na stretku, kokso maju bejvak, ze sa tam mozete korculovat
my sme hami 3 tiez nedostali, dm bonus sme ani nechceli
pepka, ze sa aj ukazes 😉 super, ze je hanka taka akcna.. ja ma obavu, ze ninka bude lemra po nas dvoch a furt bude sediet doma a citat
zuzi mala jaka kaskaderka 😲 nase dieta to ma total v pazi, ju trapi jedine gauc, ze nemoze nan vyliezt a skusa a skusa

deni_v22
20. jan 2010

siska, dik za pripomenutie, na dm som uz aj zabudla, ze mali cosi poslat...zasypeme ich mailami 😉 😀

hami 3 sme dostali aj my uz davno...

znacky na zvonceku...fuj, az mi stiahlo zaludok 😨 musim skontrolovat u nas..

pepka
20. jan 2010

bez, bud rada, kym ju stve, ze sa nan nemoze vystverat.... mato mi robi take provokacne adrenalinovky, ze caka nachystany na startovacej ciare a az ked sa nanho pozriem vystartuje a beha po nom hore dole aby som mu mohla kricat "nonono" a "hapas", to on rad. akurat ze mu obcas nevyjde krok a skoci z gauca sipku na parkety.... 😀

zuzz
20. jan 2010

bez, aj u nas splhanie na gauc je uz davno zvladnute. uz z neho aj parkrat drizgla na zem. ale uz si viac dava pozor a vie aj bezpecne zliezt, ked chce.

tara2
20. jan 2010

my na gauc este nelezieme nastastie, uz teraz beha po celom byte a chce aby som ho nahanala a naschval robi veci aby som na neho kricala, je to presne ten isty pripad ako u pepky

siska_br
20. jan 2010

ano ano ano, a este sa so sirokym usmevom na mna pozera ako na neho hukam NESMIES!!! a aj tak mi je to prd platne, dokonca ani jedna mastna po prstekoch nezabera, pozera na mna a ide do toho znova...na gauc vyliezt nevie, akurat zliezt...my este ani plnohodnotne nebehame, zacal sa pustat, parkrat sa zrutil na nos, tak opat pouziva svoju ritienkovu plizivu metodu...uz sme asi jedini nebehavi, co?

tara2
20. jan 2010

siska - presne ako u nas teda az na to chodenie, maly uz celkom pekne beha sice obcas este spadne ale nevzdava sa 😀 .

amonis
20. jan 2010

tak u nás je to jako u pepky malá je šílenec běhá po sedačce a po nabytku prostě všude leze a Kristýnka na mě furt volá mamiiii ia já letím jí sundat někdy to nestihnu a ona sletí dolů...ale jednu vyhodu to má naučila se říkat mamííííííí 😀 😀 😀

zuzz
20. jan 2010

pepka, zdeni - dnes bolo v spravach vecer na markize o tych znackach okolo dveri bytov kdesi z presova... ale vlastne nepovedali, ze kto a preco to robi 😒

mojkamirka
20. jan 2010

ajojte,

z Dm k prvému roku mi už prisla obálka v novembri

Hami 3 zatiaľ vôbec

zuz, môj už tiež minule vykladal nohu na okraj a to má postielku na najnižšom stupni

na gauč vylezie a zlezie ako nič. Najradsej mám ked si sadne na vankuš na gauči a začne čosi rozprávat a rozhadzovať rukami a čosi neidentifikovateľné ukatovať.

pepka, to mas teda riadne sikovnu dceru 😉

zuuz, tiež som pozerala spravy, a tusim som začula, že sa to netýka len presova 😖 To vieš tiež len tipujú či si tam robia značky podomoví predajcovia alebo prípadní zlodeji, no strach.

bezaz
autor
21. jan 2010

bre ranko
baby, tak sa musim pozriet, ci aj u nas su nejake znacky pri zvoncekoch 😅
inak nezasnezi a nezasnezi, neviem, ci mame ist dnes na plavanie, kokso dufam, ze aspon hlavny tah bude odhrabany 😲

talinka
21. jan 2010

dobre ranko,

vecer som nemohla 1,5 hodku uspat maleho a nakoniec ma tak vynervoval, ze som zaspala s nim a zobudila som sa o jednej, no tak to som uz k PC nesla, preto ta absenia 😀

Vcera si boli kuk aj kocik, tak sa im velmi pacil,ale este maju aj nejake ine ist okukat, takze sa v piatok ozvu, takze neviem neviem, ci som kocik predala, a ja som uz rozhodila siete v dvoch obchodoch na mna cakaju dnes 😅 ale tak neva, prinajhorsom mi kocik ostane , sak je ako novy a vycisteny riadne 😀

tie znacky, vcera to bolo v spravach, neviem preco , ja by som to skor tipovala na jehovistov...sak ich je jak maku aj vonku ma furt stopuju, tak ich pekne krasne vzdy poslem kade lahsieeee....brrrrrrrrrr neznesiem ich 😝

zuzz
21. jan 2010

ahojte,
ak mate chut, vyskusajte tento receptik. (je to z knizky 'hned to bude', vola sa to cicer v bylinkovom kupeli)
nam chuti a dokonca aj krpana sa napchavala - ruckami vyberal cicer a fazulu a zula odusu a hotove to je za 15minut:

suroviny:

2 lyzice olivoveho oleja, 2 cibule pokrajane najemno (ja davam 1 vacsiu), 3 struciky cesnaku posekane najemno, 1 konzerva preplachnuteho cicera, 1 konzerva drvenych paradajok, 3 PL nasekanej petrzlenovej vnate, 3 PL posekanej maty (alebo bazalky, oregana ci kopru, co komu chuti), morska sol, cierne korenie (nedavam, kedze to papa aj mala), stava z polovice citrona (nedavam, kedze to papa aj mala)

postup:
vo velkej panvici zohriat olej, pridat cibulu, opekat asi 3 min. pridat cesnak, opekat este asi 1 min. primiesat cicer a paradajky, priviest do varu, znizit prikon tepla a nechat mierne vriet asi 5 minut.
dochutit bylinkami a solou - ja som teraz nedala k tomu vobec nic, sebe som to na tanieri osolila.
podavam to s natural ryzou.

namiesto cicera mozete pouzit fazulu alebo sosovicu, ja som tu cervenu fazulu tiez z konzervy k tomu pridala, takze toho mame troska viac - dala som cicer AJ fazulu, inak je to maximalne na 3 porcie.

cryonae
21. jan 2010

hello baby,

zuzz mnaaam, ale to by ma hnal muzo, keby som mu dala na veceru cicer... raz som to uz skusila a bolo na rozvod 😀

baby potrebujem poradit, ako zistim cenu za postovne? chcem hodit nejake veci na MMB a netusim, skadial tam beru tie cifry

dzani
21. jan 2010

ahojte,
cryo kuk sem http://cennik.posta.sk/

mojkamirka
21. jan 2010
cryonae
21. jan 2010

dik dzani, to som aj pozerala, ale tie cifry co tam tie baby hadzu sa mi nicomu v tom cenniku nepodobaju... no vsak neva 🙂

mojkamirka
21. jan 2010

inak aj na pošte majú také lístočky, kde sú napísané ceny poštovného

mojkamirka
21. jan 2010

cry, a neprídavajú si k tomu aj poistenie balíka, doručenku alebo balné?

zuzz
21. jan 2010

cryo 😎 u nas to muz ani nestihne jest, lebo to zjem ja a deti 😀

siska_br
21. jan 2010

ahojte 🙂

zuzi, ta knizka je perfektna, casto z nej varim, mam potom dobreho pocita, ze sa aspon kustik zdravo stravujeme..a recepty su fakt za chvilocku hotove a chutne..jezisko mi doniesol tu miniencyklopediu zdravia od neho, stale na mna kuka z policky, este som sa k nej nedostala

bezaz
autor
21. jan 2010

cafte, sme boli na plafcu, mlada dnes sama skocila z kraja bazena do vody, normalne plaveeec 😀 sme boli az dve na plavani, tak sa decka vyjasili 😵
tu knihu mame, kupila som ju petovi na nejaky svatek a oprdel ju statocne.. ninka ju ma rada, lebo ju nevie potrhat, takze v nej listuje kazdy den
a ninus dnes dostala balik, primo z australie, segra jej poslala krasne veci zasa, aj jedny topky, 22ky, no tak snad o rok nam budu 😀

talinka
21. jan 2010

cryo, napis ku kazdej veci ,len podla tarif Slovenskej posty...tak to mam aj ja a potom pri kupe sa na postovnom dohodnete, lebo nevies ci to bude vacsi balik ak by niekto bral viac alebo to posles ako list, mozte sa dohodnut ci chce prvu alebo druhu triedu a ci poistenie... 🙂

talinka
21. jan 2010

dnes som videla ten kocik concord co si chcem kupit nazivo v predeti.sk...je fakt uuuuzasnyyyy.... 😵 😵 😵 vymakany....aj ked predavacka ma velice nahovarala na kocik Phil and Teds Vibe, akoby bol naj na svete, ok, pekny bol, ale co ja viem, ze by bol tka uzasny neviem, nezaujal ma nejak...tak neviem o co jej islo. zaujimave ze mala aj tricko s reklamou phil and teds 😀 a samozrejme bol tam najdrahsi zo sport.kocikov "len" 698 eur....a tolko veru nedam za sportak, chcem sa zmestit do 500....teraz uz len cakat, ci ho zajtra beru ten moj zaujemci alebo nie...aby som si mohla kupit tento moj vysnivany... 🙂

janejane
21. jan 2010

Ahojte,

mamicky viete mi poradit nejake receptiky na cervenu sosovicu? Este som malemu nedavala.....dakujem

zuzz
21. jan 2010

janejane, ja som uvarila klasicku polievocku s mrkvou, zemiakom a pastrnakom. vari sa velmi rychlo, snad az prirychlo. sosovica bola rozvarena skor, nez sa mrkva uvarila.

deni_v22
22. jan 2010

ahojte,
tak my mame novu nocnu vychytavku...nie ze by sa mlada snazila prespat noc...zacala sa budit na to, ze jej treba cikat a pyta sa aj 3x za noc 😖 v takych uzasnych casoch - o 12, 3, 5 🙄 no uzasne sa mi chce vstavat a posadit ju na serbel 🙄 navyse to dost preberie aj ju, aj mna, takze zaspavanie je tazsie, casto s placom ...ale zase nechcem v nej potlacit to, ze sa zacina pytat na nocnik...narocne casy nastali 😒 ......

no postazovala som sa, hned mi je lepsie 🙂

cryo 😀 , na mna sa dost skaredo pozeral muz, ked dostal k masu namiesto ryze pseno 🙂...ale zase pohanka mu chuti viac ako mne..v Polsku ju kupujem balenu vo vrecuskach ako ryzu, celkom prakticke to je..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre