Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
27. mar 2010

jezin am, vy si to dobre vyzierate... 😝 to mate tu super brusnu virozu, co kolovala po slovensku, teraz dorazila asi aj ku vam 🙄
tal stretko nebolo, vidis, ani poriadne necitas 😀
dnes boli u nas prskyovci, rudusik vymenil poistkovu skrinu, ada kupila lale paradne topky, tak baby hor sa na nakupy topanok do samorina 😵

mirri
28. mar 2010

amon-sakra to neni mozne!!!snad s jarem a teplem se to u vas zlepsi.....chudinky holky.... 😒

jinak krasnou nedeli vsem!!!

tara2
28. mar 2010

Cafte
amon - chudatka drzim vam palce nech sa rychlo vyliecite 😉 na vas sa v poslednej dobe tusim stale nieco lepi ☹

a vsetkym peknu nedelu 🙂

deni_v22
28. mar 2010

cafte,
amon, to neni mozne, to fakt vsetky choroby musite okusit na vlastnej kozi? dufam, ze uz je dievcatam lepsie, ze ako rychlo prislo, tak rychlo vsetko odislo....

my sme boli cez vikend u nasich, mali sme skvelu pracovnu sobotu- "slovensky fitnes" - kupili sme drevo na stavbu, takze sme vsetci styria plus moj tato celu sobotu zvlacali spred domu a ukladali do zahrady vsetko od dosak az po hrube krokvy...mam tiez skvelu svalovku, hlavne na chrbte a rukach ..no lemra som.. 😝

talinka
28. mar 2010

amon, ☹ vyzdravte sa a uz nech sa vam vsetky choroby vyhybaju!!! 😉

cryonae
29. mar 2010

cafte krasky,

my sme boli na vikend v tatrach, v sobotu sme sa super vylyzovali na chopku, chytili peknu farbu, ako prazilo slniecko a v nedelu sme sa boli s malym prechadzat po horach, no krasne bolo 😵 😵 😵
cestou spat sme sa zastavili v nitre a kupili plny vozik prekladov na baracik a dobre mi lepilo, lebo na vozik, co ma nosnost 400kil sme dali 1400kil... sme sli po dialnici 80tkou a aj tak som mala strach, ze ak sa uz vozik nerozsype na prvej nerovnosti, tak ze nam urve napravu 😀 sme sa s vladinom smiali, ze mame spolu s vozikom cez 3,5tony a ze by sme mali platit aj myto 😀 😀 😀

nam zase rastu zuby, pre zmenu spodne trojky a este ma tomi aj poriadny sopel, takze si tiez uzivame!

amon saaakris, no drzim palce a mas moj obdiv, ja by som sa uz asi zosypala z tolkych chorob

bezaz
autor
29. mar 2010

jejda heli, pekne ste si uzili, zavidim.. aj tie preklady, ved pockaj, ako sa o 20 rokov budete na tom smiat a spominat 😵

amonis
29. mar 2010

díky za soucit 😀 😀 ale já už jsem si zvykla že mám doma marody furt......takže u nás Kiki má ATB protože má zas angínu té už je lépe zabralo jí to skoro hned.....Karolínka má už 4 den teploty 38 vždycky večer někdy přes den čípek zabíra ale je to asi bakterialní takže nic jiného nezbyde musím zitra k doktorce a asi taky dostane své první antibiotika asi to ma od Kristýnky ona jí furt bere její čaj a to je pak hned.....má zvětšené uzlinky na krku a v třislech tak jsem zvědavá co mi řekne zítra doktorka..ale jinak je vpohodě jak jí srazím teplotu ale pak jí zas vyletí nahoru aje mrzutá.........

bezaz
autor
29. mar 2010

kokos to co je? mi niekto vymazal fotku v profile 😲 🙄

pepka
30. mar 2010

cafte baby, dlho som tu nebola, ako pozeram, treba si zvykat na nejaky jarny look modreho konika.... priebezne som vas docitavala, len nejako cas na prispievanie som uz nenasla, mato ma sem nepusti, cas travim po skolke s deckami vonku az do vecera a vecer sa mi uz nechce.
Navyse som nejaka chora uz treti tyzden, bolest hlavy a celeho tela, slabost, unava, zvysena teplota, zimnice... tak neviem ☹ zeby jarna unava?
S Matkom som si tiez uzila svoje, mal zapaleny pipik, bolavy, cerveny, opuchnuty, plno hnisu.... chudacik... tak sme sa liecili.... museli sme aj na Kramare na preplch minuly tyzden. Ale uz je mu dobre.

Inak u nas nic nove. Zubov mame stale najmenej v pocte 4 kusy, aj ked sa mi dnes snivalo, ze mu dva pribudli.

pepka
30. mar 2010

Baby, nemate niektora skusenosti s renovaciou kupelky specialnymi obkladmi, ktore sa davaju priamo na umakart? Videla som fotky, vyzera to ako vykachlickovane. Nam sa totizto nechce do prerabky prave kvoli tomu bordelu pri burani a murovani jadra... tak sme rozmyslali nad tymto. Vymenit sanitu a miesto murovaneho jadra ho takto obnovit. Len nepoznam nikoho, kto by to mal spravene a tym padom ziadne nazory a referencie.

tara2
30. mar 2010

Cafte 🙂

bez - som vcera kukala ze jaka nova fotka 😀

heli - to ste si museli paradne oddychnut, ale dobre ste spravili teraz budete cele leto makat na dome, clovek potrebuje nabrat energiu. A tie preklady tam mali za taku dobru cenu?=-

pepka - vy ste si tiez uzili, chuda Matko ☹

bezaz
autor
30. mar 2010

nazdiiis
jani, no dala som si inu, ale jaka haluz, ze som tam mala tu kreslenu kreaturu 😝
pepka jezin, taka zapaleny pimpos, to musi celkom boliet 😕
my dnes ideme k nasim, zajtra rano do nemocnice s malou na ocne na kontrolu, to ocko jej stale slzi, tak mam obavu, ze jej to budu 3.x preplachovat, dufam, ze aspon toho streptokoka sme dali do paze 😖

amonis
30. mar 2010

tak jsme dneska vyfasly stejné antibiotika jako bere Kiki pro Karolínku jen menší dávky bude dostávat .....ale ják to spolkne to nevím ona hned všchno vyplivne nebo vygrcne 😒 dávaly jste už ATB malým??A jak?

pepka
30. mar 2010

Ahojte, posielam link na peknu knizku o dopravnych znackach pre deti. Nasi krpci su na to este primali, ale ved oni vyrastu. Pripadne preposlite link svojim kamoskam s vacsimi detmi. Moc dakujem.
Za ziskane peniaze chcu kocky spravit dopravne ihrisko v DnV.
Tu je link:
http://www.detskerozpravky.sk/
PS. Kniha sa predava v MC Bublinka, Dnv.

pepka
30. mar 2010

amon, to ako malej dali tabletky??? 😨
noooo, jedine skus rozpustit na lyzicke a sup tam s tym....

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amonis
30. mar 2010

ne pepka sirup ale 3 ml a aona to hned plive a řve.....

mirri
30. mar 2010

amon-ja na vsechno pouzivam tu odmerku z nurofenu.kdyz mel maly atb,tak jsem mela sanci jedine s tou strikackou....tchyne mi radila dat dozadu do pusy a zmacknout nos a pry polkne....no zatim to nebylo treba,se mi to zda hodne nasilne....

zuzz
30. mar 2010

ahojte,
amon - atb jedine striekackou. a najlepsie, hoci to mozno vyzera brutalne, ale mi davame vsetky lieky v lahu, aby sa nemetala a hlavne to menej vypluva, ako ked sedi alebo stoji. vtedy hned pluje. ked lezi, akosi automaticky zhltne. my sme minuly tyzden davali rano dokopy asi 10ml sirupov, to bolo ako ranajky kozmonauta. jasne, ze nic potom nejedla, ked tolko sladkych somarin musela zhltnut.

zdenus
31. mar 2010

caute 😉
ja tiez davam vsetko striekackou, alura je vzorny pacient, nejako extra neprotestuje, takze staci, ked sedi v stolicke na jedenie...a ked mala po atb hnacku, tak aj smectu som jej davala stirekackou, to bolo des, lebo toho bolo vela 😝
a na eli platilo jedne prisadnut ju a v lahu jej vopchat do ust striekacku 😕

bezaz
autor
31. mar 2010

cafte
tak trochu pozitivnych sprav, mladej sice este raz preplachli kanalik, ale je to priechodne, ciste, ok 😀 tak sa vytesujem
veru aj ninka je prikladny pacient, odstavacku si aj sama strci do nosa, kvapky do oka neznasala, ale vedela co pride, tak drzala, sirup jej dokonca chuti, sak take sladke, takze bez problemov

deni_v22
31. mar 2010

cafte,
zuzi, super, ze ste to ocko konecne vyliecili 😵

my s atb este skusenost nemame, klopem, kde sa da, aby som nezakrikla 😨 😨

a tiez pridam nieco pozitivne..uz tri noci po sebe som sa normalne vyspala 😵 😵 zda sa, ze sme dokojili, v sobotu som naposledy..a od nedele deco spi celu noc, budicek o cca pol 7, tak sa tesim, ze odstavenie prebehlo bez stresu a nervov a navyse sa upravuje spanie 🙂 ved uz by aj bolo na case...

idem zehlit, ziza tu na mna hora pradla 😒

amonis
31. mar 2010

ahojky díky moc za rady asi jí budu muset položit protože dneska ráno velký boj dávala jsem jí to tou stříkačkou taky uplně dozadu jenže nepolkla a to lepkavé svinstvo bylo všude takže pak znova po troškách tak už něco jsem do ní dostala ještě že nam doktorka předepsala více flašek .........zuzz to jste si taky užily co?je to fakt sladké hnusné já bych to taky nechtěla ale když to musí být tak co naděláme.....
zdenus.. bez.... to vám závidím takové pacienty malá bojuje se vším proto pro mě je nejlepší varianta čípek 😔

bez super že už to máte čiste my jsme taky byli na tom pruplachu jak bylo malé 4 měsíce......

pepka a jakto že měl malý takový zánět? já jsem si myslela že to mají spíše holky chudáček malý taky si musel asi vytrpět ☹

jo a včera jsem to dostala takže jsem ráda že se to vyřežilo ale kurnik takové spoždění jsem měla poprve ...ale třetí dítě opravdu nechci ...chci si dělat řidičak dostaneme autíčko tak snad tpo zvládnu a vůbec se už chci trochu věnovat i sobě a tři děti no potěš koště to bych nedala......

zdenus
31. mar 2010

am, tak vidis, ze sa to vyriesilo...a tak to malo byt 😉 , inak 3 male deti to je poriadna makacka, myslim, ze sa to pri dobrom dusevnom zdravi zvladnut neda 😕 😕 😕 ...mne tiez stacia tieto dve cacorky..niekedy su za piatich

a dufam, ze sa zz skoro vyzdravite, nech sa stale nemotate dokola...ale to je ta skolka, stade Kika nosi svonstva..u nas detto...ale klop klop v mensom rozsahu 😒

zdenus
31. mar 2010

baby, este jedna otazka, dajte namet, co idete piect na velku noc...ja som v koncoch, toto je prva velka noc odkedy zijem v prievidzi, co nejdeme k nasim 🙄 🙄 🙄 🙄

deni_v22
31. mar 2010

zdeni, ani nehovor...3 deti, to chce fakt dobry manazment a dost tucnu penazenku 😖

ja som vcera piekla toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20449 a odporucam..malo roboty, velmi chutne a co sa mi pacilo - po vybrati z rury su hotove - ziadne zlepovanie, zdobenie... az ked som dopiekla, tak ma napadlo, ze keby som vykrojila ovaly - vyzerali by ako vajicka so zltkom v strede...ale neskoro, uz mame kolieska 🙂

cryonae
31. mar 2010

deni dik za recept, vyzera to uzasne! asi sa zajtra pochlapim a spravim 😀 ten prdopec je co? prasok do peciva?

zdenus
31. mar 2010

deniska diky moc...tak toto teda upecem...vyzera to ok 😝
marcel si rozkazal karamelove na oblatke, ja to nemusim, lebo pre mna to je brutal sladke...ale dobre, aspon vela nepozerem sladkeho 😀
a eliska chce take ovsene keksiky, to je tiez rychlo....
nieco upece svokra a tym padom konciiim 😉 😉 😉

deni_v22
31. mar 2010

cryo, ano, je to prasok do peciva

tie karamelove som robila asi pred 2 tyzdnami 🙂 ak myslime rovnake - s varenym salkom plnka...som na cesto dala este kolieska bananov, lebo fakt je presladeny ten kolacik, ale dobryyyy 😅

a tie ovsene keksy ako robis? to som piekla len raz davno a take ozembuchy z nich boli, ze ma to odradilo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre