Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
9. jún 2010

Cavte🙂
mne toto pocasie tiez vyhovuje, ako dobre ze uz neprsi a je teplucko

@cryonae - blahozelam k chlapcekovi, na fotkach vyzera nadherne to bude krasne babo 🙂

@talinka - skore uzdravenie 🙂

zdenus
9. jún 2010

caute,
cryo aka novinka 😉 😉 😉 , ze chlapcisko dalsi..ale bez ma pravdu, z praktickeho hladiska je to uplne super mat rovnake pohlavia doma...este aj obdobie zimne ti sadne...mam to odskusane 😀

a tiez sa tesime, ze je takto teplucko, stale sme vonku, tak s babami je uplne super, nie je lepsich deti v okrese...len doma sa menia na strigy 😝

tal, neboj sa, sama by si videla, ze Tomi nie je ok...pri druhom uz nebudes tak stresovat, nasal herecka vcera vypalda z postielky, sa normalne prevratila a salto dole hlavou, spadla na odrazadlo a vysledok - modrina na cele....tiez som ju v noci chodila pozerat, ci je ok...a vyzera, ze je 😕

cryonae
9. jún 2010

cafte baby,

ja som sa dnes v ramci setrenia nevybrala na ihrisko, ale do pivnice, ze pohladam nejaku zabu na nafukovanie bazena a budeme s tomim kvasit na zahrade a tak som sa do toho zazrala, ze som tam stravila min. 2 hodiny a nasla tam tolko pokladov 🙂 kyblik, formicky, minikrhlicku, zopar nafukovaciek, rukavnikov, umelohmotny kocik, lopatky, hrablicky, detsky stan 🙂 a vselijake auta, stihacku.... ani neviem este co vsetko a este musim vyslat vladina aby to tam prekutal, lebo som tam zmercila zakutane aj nejake velke auto, mozno nejake odrazadlo, neviem, ale este to nieco vyda, tak sa tesiiiiim 🙂
no a som uplne hotova, kam sa hrabe ihrisko? :D

my sme vcera s vladinom chvilku posmutili, ze to nie je vytuzene dievcatko, ale neva, aspon usetrime :D tatik nemusi ist kupovat gulovnicu, heheheeeee
ale s tym menom to bude zase boj... uz vcera sme zacali :D

talinka
9. jún 2010

ahojte, dnes je ale krasny den 😀 Tomi dal dnes budicek skorooooo o siedmej 😝 takze sme sa uz o desiatej parili na ihrisku a stretli sme tam aj nasu novembrovku miu.... 🙂 Po ceste z ihriska mi neobvykle o 12,00 zaspal, takze som sla este vyvencit maxika, navarila som si obed, som prezrata a mozno este par minut mam pre seba...

cryo, 😀 😀 😀 pekne ste si vyplnili doobedicko 😉 a dosli ste na nejake schopne mena?

talinka
9. jún 2010

@tara2 dakujeme 😵

cryonae
9. jún 2010

no klasika.... mne sa paci Martin, Vladimir, Ivan, Adrian... a vladinovi furt len ten Andreas :D
takze sme zatial nikam nedosli

talinka
9. jún 2010

vsetky mena sa ti aj hodia v pohode k priezvisku az na toho andreasa 😀 ale aj na to sa da zvyknut.... 🙂 Martin je asi naj a potom Vladko..Adrian a nakoniec Ivan...

cryonae
9. jún 2010

tali ja mam rovnaky rebricek ;) ale toto vsetko mam zatrhnute, lebo s tym ma vladino nejaku negativnu asociaciu a po sebe maleho pomenovat nechce.. takze kludne sem dajte nejake tipy 🙂 budem rada

siska_br
9. jún 2010

@cryonae Martin Krutel - to je skoro ako z rozpravky 😵 velmi sa mi to paci...blahozelam k chlapikovi, rodinka, sa ti bude zit, ked si ta traja velky chlapi budu na rukach prehadzovat!

a pocasie je supeeer, troska hic, cecilko, ale ved na obed, kdyz je nejhur, i tak spime

idem rychlo nasvacat zeleninku do polievocky

zdenus
9. jún 2010

cryo a mala by si si kupit poriadne velke hrnce....ked zacnu 3 chlapi jest, tak zjedia aj teba 😀

zdenus
9. jún 2010

a este k menu...mertin je super...to sa aj mne paci, len pri mojm muzovi mi to nepreslo....a my sme mali ako chlapcenske vybarte marek....ani raz nevysiel 😝

zdenus
9. jún 2010

..ze mertin...jasne, ze martin 😕 😕 😕

deni_v22
9. jún 2010

tak ja neviem, my mame same baby a aj tak musim varit ako pre autobus Poliakov 😝 zjedia za dvoch chlapcov a nic sa na nich nelepi....

aj mne sa paci meno Marek, ale spolu s priezviskom by boli tie dva K trochu koktave....co takto kramarovske "Marco" ? 😉

siska_br
9. jún 2010

mne sa velmi paci "Timur", dokonca mi sedi aj Timur Ďurža, ale cela family ma s mojim Timim poslala do prdele ☹

mojkamirka
9. jún 2010

mne sa tiež páči Martin, alebo Marek 😉

cryonae
9. jún 2010

silvi Timur Ďurža znie uplne paradne ;) uz aby ste si ho vyrobili :D

no nemozeme mat ziadne meno konciace na na 'k' to sme sa zhodli uz pri prvom :D je to veeeelmi koktave
zdeni ja som precitala, ze Merlin :D

uz zvazujem 6-miestny sporak :D ked mi vladino rozpraval, ze v puberte spraskal na obed cele kura alebo vyse 500g spagiet sam, no nebolo mi vsetko jedno :D

zdenus
9. jún 2010

o zbohom cryo,....to uz len nejaky kotol ostava kupit a v nom varit 😀

a timur je super 😉

siska_br
9. jún 2010

heli, kokso, tak to ti nezavidim, ze cele kura...chlapci moji... 😨

no ja uz dlhsie spekulujem, ze pri druhom - ked sa podari - si Timura presadim...len ma odradzalo, ze sa to fakt nikomu nepacilo

cryonae
9. jún 2010

siska praveze Timur v spojeni z vasim priezviskom znie uplne luxusne 😵 ako nejaky zaluzily umelec alebo profesor 🙂
a narozdiel od niektorych mien sa to hodi na vsetky generacie... niektore mena sa mi hodia len k detom a niektore su dedkovske... toto je take fajn univerzalne 🙂 malinky Timčo 😵 😵 😵 😀

baby a to si nie som ista, ci si nezavaral dva baliky spagiet... ale teda nie ze by mal problem sa vysporiadat s takymi porciami aj teraz :D ale uz to tak dobre nespaluje ako kedysi, heheeee

zdenus
9. jún 2010

cryo ani timotej nie je zle

siska_br
9. jún 2010

@cryonae mala by si byt vzorom pre celu moju fajtu, so svojimi osvietenymi nazormi 😉 😅 mne sa na nom paci aj to, ze je to take meno na sest storoci, nie sezonne...podla mna teda. ja som mala aj Samuela vybrateho asi uz od mojich siestich narodenin, a ked potom prisla Samkomania, skoro ma vyvratilo...ale uz to neslo zmenit, uz to bolo jednoducho tam...

aj Patrik je krasne, ale tiez konci na "k"

cryonae
9. jún 2010

siska samko sa paci aj mne, ale ako obcas citam oktobrovky 2010 tak tam je Samcek kazdy druhy... no asi ko Tomas... ide ma rozhodit ked aj u nas na ihrisku je vzdy nadpolovicna vacsina Tomaskov :/

Tomotej je krasne meno, ale nejak sa s nim neviem stotoznit, pretoze by sa na nikoho u nas v rodine nehodilo... ale kto vie, mozno sa maly ani na nikoho nebude podobat :D

mne sa este paci aj Maxim 🙂 ale aj toho mi vladino zatrhol :/

siska_br
9. jún 2010

@cryonae no heli, a zvysok na tom ihrisku budu urcite Samkovia v spinavych teplakoch 😝

cryonae
9. jún 2010

@siska_br heheee, no cudovala by si sa, ale nie ;) je tam este jeden Edward, jeden Darei, zvany DUDU :D to je asi nejaky pakistanec, alebo tak nieco, jeden Martin, jeden Marco, Jurko, Milan, Patrik a uz ani neviem, potom uz len baby ovladam :D

zdenus
9. jún 2010

cryo..tak u nas na ihrisku prevazuju baby a co chalan, to alex 😀 😀

moja segra ma 9 mesacneho huga, ked sa narodil, nasi tiez pindali, ze ake meno, ale uz si zvykli a pohodaaaa 😝

cryonae
9. jún 2010

@zdenus zdeni ludia si zvyknu na vsetko ;) nasi pindali aj na Dianku, ze otrasne meno... ale podla mna Diana Krutelova znelo uuuplne ze paradne ;)

prsky
9. jún 2010

mna sa paci Timon, ale xlap ma s tym poslal het...a mam brata Ivana . ja som chcela vzdy Alexandru ale ked uz bola Lala usulana, mala som smolu, lebo uz mame 4 roky psa Alexa 😀

lala je xora, takze si uzuvam pricucnika...nic neje, esteze pije s kratkymi prestavkami MM. asi ba som bola dost v strese, keby sme sa uz nedojcili

prsky
9. jún 2010

a co taky Egon Krutel? 😀

cryonae
9. jún 2010

@prsky no nie je to zle 🙂 len ci sa ja odosobnim od toho Rozentala :D:D:D heheee

talinka
9. jún 2010

@prsky 😀 😀 😀 😀 Egon...sa tu stim 😀 😀 😀 a Timon je veru super, to sa mi paaaaci.... 😉

siska, Timur je uzasne fakt v spojeni s tovjim priezviskom, 😉

Aj ja som davala Tomaska s tym, ze ich v mojom okoli vobec nebolo a zrazu clovek ide pomaly rodit a uz sa zjavili,ale aj tak v nasom okoli ich nejak nemame , ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre