Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
11. jún 2010

cafte krasky,

mnam, vy tu rozoberate pirohy <3 tie ja mozem kedykolvek akekolvek 🙂 este ze prave pijem vonave kaficko a zajedam do domacimi muffinkami, inak neviem neviem, zase by som mala oslintany monitor :D

my dnes ideme tiez Tomim k zubarke, tak som zvedava, ze ci bude spolupracovat

baby vcera som sa na malom musela tak rehotat vecer.... on bol uplne ako nahuleny, ale fakt :D tocil sa dokola, potom sledoval, ako mu ubueha svet a strasne sa na tom rehotal, potom sa na mna uplne zamilovane vrhol a snazil sa mi dostat k prsu (moze si to vobec este pamatat od 9. mes?), potom sa ma snazil zjest, potom mi pozeral pod suknu a rehotal sa na tom :D no a takto dokola vymyslal, no len som cumela... samozrejme spanok nikde.. siel spat az niekedy po deviatej, co my chodime okolo osmej

miyya
11. jún 2010

@cryonae haha Tomino mal fasa den 😀

bezaz
autor
11. jún 2010

bre ranecko
heli, vidis, aj ty si sa dockala 😵
ninka posledne dva dni nechce spavat, vecer isla spat o 23. nechapem, rano vstavala 7.10 a vecer ficala akoby sa nechumelilo.. cez den spala asi 30minut 😝
pirohy mozem aj ja silno, aj na sladko, aj slano, ale tiez drzim dietu, tak si davam pozor 😅
mojka este ma napadlo k tym plavkam, co si sa pytala, ja som kupila take 3ks balenie v lidli, za 7 eur, jeden overal a jedny 2dielne plavky {tricko, kratasy} 😉
zuzi take tehu brusko by som si prosila aj v netehu 😅 😲

miyya
11. jún 2010

babulky ozaj nerozmýšlali ste o súkromnej téme?? viete ked som potratila,tak si to tu prečítala moja suseda a už to vie hádam každí. tak keby ste nadtým uvažovali,ja by som bola za. 🙂 lebo uz sem svoje tehotenstvo asi nezavesím ,lebo je to fakt desné a nakoniec to aj mojej mame povedala.strašné ale ešte že som to mame oznámila ja skôr.lebo by sa fakt cítila trápne.

talinka
11. jún 2010

cafte, tak ja som spat od zubara, nalomil s ami kus stolicky, tak vybrala klieste a vytrhla ten kusok,ale dala sa ku podivu bez bolesti, este RTG a uvidi, ci sa da este zachranit,lebo vytrhnut celkom mi ho nechce ,ale zostalo tam viac plomby ako zubu 😝
Tominko ma samozrejme rano oplakaval,ked si nenasiel prsa v posteli 😀 Vladko musel ist s nim von a okukavat kosacky, co nam tu kosia prave travniky,lebo hucal za mnou pri dverach,ale ked som ich stretla vonku, nejak som uz zaujimava nebola 😅

cry, Tomi zlaty 😀 😀 😀

mius, mne je to jedno, moze byt kludne aj sukromna 😉 hlavne kvoli takymto veciam ako ty pises 😖

talinka
11. jún 2010

no ide sa von, tak sa zatial majte a pekny horuci dnik prajem... 😉

talinka
11. jún 2010

tak uz sme aj z vonku, dnes to mame absolvovane uz 3x..obed som musela Tominkov spraskat ja...Tomi ho oprdel..a mne chutil, som kydla do vody, kuracie prsa, karfiol, cukinu a ryzu a bola z toho taka polievkokaša ja som si pochutila, Tomiho naplo a konec 😅

vonku je peklooooooooooo...zajtra asi ficim na kupko...kaslem na to, ze vyzeram jak tulen,uz sa odmietam parit...kupalisko v Hainburgu to isti 🙂

cryonae
11. jún 2010

baby ja som za sukromu temu vsetkymi desiatimi... tiez mam podozrenie, ze si to tu chodi citat kadekto nezvany.... vsak si pomatate... takze aspon by som si tak nemusela davat bacha na to, co sem pisem.... tiez som to tehotenstvo tajila aj skrz to, ze som nechcela, aby o tom vedeli neopravnene osoby ;)

baby tomiho som mala vcera nakrutit... original opity chlap :D

kym dotlacim zdravy mekacovy obed vam este popisem nas dnesny den :D

rano sa maly krasne vycikal celu rannu davku do nocnika, bol na seba aj celkom pysny (inak respect pred plienkami, ze take davky vedia absorbovat) a potom som ho nechala s holou ritulou a stale som sa ho pytala, ze ci sa mu este nechce cikat/kakat, no jasne ze nieeeeee, tak mi asi 6 krat ocural byt (nezamenitelny to zvuk) a ked uz som videla, ze ide tlacit, rychlo som ho schmatla a utekala na nocnik, ale jaska, ze som to nestihla a do nocnika poputoval az posledny minibobek a ostatne na parkety :D este tomimu hovorim, ze nech sa pozrie, co spravil, ze kam patri kako a tomi mi ukazal ten bobek v nocniku a tvaril sa, ze vobec nevie o com hovorim a tie hovienka okolo k nemu nepatria :D heh, potom som mu povedala, nech tam este sedi a dokadi a isla som si umyt zuby, tak tomi dofical hned za mnou aj s prazdnym nocnikom, a bobek nechal na koberci... grrrrrrrr, jasne, ze som sa uz poriadne ponahlala, lebo som bola s malym objednana k tomu zubarovi :D
paradicka
tam zatal usta a ani za svet nechcel otvorit.. potom ked teraz zubarka cvakala pred nim takou megaprotezou, tak sa chichunal, ale tiez cez zovrete pery :D tak som vytiahla zbran silneho kalibru - cumel a hned boli usta dokoran, zubarka mi povedala neuveritelnu novinku, ze tomimu este porastu patky a boli sme ready... 17 EUR za zalozenie karty v prdeli
potom sme sli za odmenu do auparku a tak som si kupila nove brejle, leginy a tricko, tak sa vytesujem :D
mamina zatial strazila nervozneho tomcura a vozili sa dokolecka v tom vlaciku co je pri stanku Manie :D heh, nechcel stadial ani vystupit :D este ze sla mamina napoly s dalsimi rodicmi okolo :D by sa nedoplatila pri 50 centoch za jazdu :D


cryonae
11. jún 2010

tali kde je tam kupko? nedame tam konikovsku session next week?

talinka
11. jún 2010

heli, este som nebola,ale myslim, ze moja sestra mala na mysli toto : http://www.easynet.sk/index.php?idi=3540

deni_v22
11. jún 2010

cafte
@cryonae , Tomi musel byt podareny, ked sa tak vcera odviazal 😀
a fakt nechapem, ake maju dr v BA maniere..my sme nic za zalozenie karty neplatili...ani kamoska u ineho zubara ...

@talinka auu, nestras so zubmi..mam dvoch takych adeptov, kde je viac plomby nez zuba a chystam sa na nich povymienat stare plomby za nove...snad sa mi to nerozpadne cele..

ja som skusila nejake to oducanie od plienok, ale myslim, ze na to este nemame..kakat sa pyta uz takmer spolahlivo ale cikanie 0 bodov...len vyraba mlacky po byte..musim este pockat..

inak predvcerom ma mala dobehla.... som jej davala kazanie, uz ani neviem za co, s plnou vaznostou som jej dohovarala a vysvetlovala a ona stala, pocuvala a potom ukazala na okno a ze BALOON ... tak ja ze NEZAHOVARAJ, davaj pozor co ti hovorim!..a ona zas ze Balon...pozriem na okno a fakt popred nas letel 😀 v kosiciach bola balonova fiesta...

a este sa strasne vytesujeme novym slovickam "boďi den" = dobry den, "da-tu-jem", a "pači" ked nieco podava

ani mne sukromna tema nevadi...myslim, ze to tu uz raz nadhodila @prsky ale nejak sa to neujalo..zeby len nemal kto zalozit? 😉

cryonae
11. jún 2010

neda sa len tato tema zosukromnit? asi nie, ze? :(

@deni_v22 tomi si kecanie vyrazne ulahcuje.. vacsinou si vystaci s prstikom a doraznym hmmmmmmm a eeeeeeeee, popripade povie len prvy slabiku... ko - kosacka, ba - bager, da - daj a tak

deni_v22
11. jún 2010

@cryonae myslim, ze by sa dala, ale asi to musi urobit ten, kto ju zalozil, ja taku volbu nevidim....
tuto zalozila asi zuzka @bezaz , ze?

cryonae
11. jún 2010

hej, ak ma pamat neklame, tak Bezaz 🙂

bezaz
autor
11. jún 2010

mile damy, ak chcete sukromco, tak to zosukromnime, len teda musim poslat potom pozvanky vsetkym, idem si napisat zoznam, komu vsetkemu, aby sme na nikoho nezabudli 😉
deni dianka jaka sikulka 🙂

bezaz
autor
11. jún 2010

jaj a vsetky kamosky idu na stratka z kona a my zasa nic 😲 pocujte, nedame cosi?? myslim na nejakej chate alebo co..

prsky
11. jún 2010

cafte...my sme boli dneska u nasich, lala este fici, lebo si cestou domov pospala v buse pol hodku (a na prse 😎 ). mne je jedno, ci sa zosukromnime (ako pisala deni, ja som to pred casom nahodila, ale nejak ste sa tvarili, ze vam je to fuk 😉 )

@deni_v22 dianka je sikovnica 😵

prsky
11. jún 2010

@bezaz uz vidim, ako to zas dopadne 😅

amonis
11. jún 2010

čaute ...tak já to celkem tady flákám ale něco jsem dočetla a chválím krásné malinkě bříška 😠 to ja jsme měla teda pupendo u druhého...... Jinak Karolínka už má taky po neštovicích takže jsme komplet a už aspoň bude klid malinká to měla uplně nej,bez teplot malé pupínky ani se neškrábala prostě holka šikovná 😀 😀 tak jsme stihly i neurologa kvůli zvětšene zorničce co má od narození no dopadli jsme celkem dobře 😲 😲 až na to že jak ta doktorka malou jakoby vyšetřovala tak jí chytla na druhém konci ordinace a tak sní divně začla houpat no malá uplný záchvat ztoho letěla rychle za mnou pak za manžou toho poblila 😀 😀 takže jsme vypadaly jako dost šílení neurotici 😒 taky to hned všechno zapsala do zprávy takže jsme přecitlivělí atd .no napsala tam toho dost.......mě zajmalo pak ještě hlavně jedna věc co mi manža poslal članek že by tam mohl být i nějaký nador nebo co 😔 😕 tak jsem zas vyšilovala ale nijak mi to nepotvrdila říkala spíš ne ale kdybych ztoho nemohla spát tak že by jsme musely do narkozy a na CT takže nevím ale asi to teďka budu sledovat to očičko.....

jinak jsem taky pro soukromí jestli to jde......

talinka
11. jún 2010

ahojte,

tak uz aj Tomino ma letny strih, Vladko doniesol strojcek a vlasy isli dole na 1cm..stale ked nanho pozriem jak iny cloviecik 😉 ale zlaty je... 🙂 uz to bolo nutne,lebo vlasky pod klobucikom mava total mokre 😅

Dnes som nechapala vypil takmer dve flasky 260ml cajiku..u nas nezvycajne,,,vacsinou celu flasku vylievam vecer do vylevky.. 😝

cryonae
12. jún 2010

Cafte kocky,

ja nemozem spat... uz sa to zacina :(

bez vsak vies, ze ja som za :D

tali, malemu to velmi sekne 🙂 a ja tiez nanho vzdy pozeram este tri dni, ze kto to je, ked o prebehnem strocekom :D

talinka
12. jún 2010

ahojte, cryo to tu dnes zacala a ja asi ukoncim 😀

Mame za sebou pekny den, boli som v tom Hainburgu v Bergbad-e a bolo super, najprv som si sice myslela, ze to bude des,lebo milion ludi sa tam trepalo a sama Blava,ale nakoniec je tam dost priestoru tak to nebola hlava na hlave, aj ked je tam vlastne len jeden velky bazen a jeden pre deti, uplne stacilo, cisto,krasne, travicka uzasna...ale ak tam budete niekedy NIKDY si nedavajte langos 😝 😝 taky hrozny som este nejedla, bez chuti, od langosa to malo daleko, tenky, mastny no proste hnus 😀 Tominko bol prvykrat na kupku, takze ked sa zobudil cumel ako puk, ze kde to je...a uz len do vody ho to tahalo, uzil si oba bazeny,parkrat si aj logol a raz tak, ze ma aj dost vystrasil, kaslal a dusil sa az sa povracal a dost,Vladko ho furt buchnatoval po chrbatiku , a ja vydesena som cakala,kedy to skonci 😝 ale prezili sme... 🙂 a hned na to, chcel do vody zas a zas ...a to bola dost chladna aj na mna,ale zachvilu si telo zvyklo 😉 takze odporucam...je to blizko a hlavne je tam cisto,lebo ja inak moc kupaliska v oblube nemam...hlavne v BA sa mi hnusia 😅

cryo,dakujem 🙂 aj mne sa zda Tomik iny a dost 😀 ale odkedy sli vlasy dole, je nejaky drzejsi a viac si dovoluje... 😀 😀 😀 a dufam, ze ten tvoj "nespanok" bolo len nieco prechodne....a dalej budes spat uz len lepsie... 😉

talinka
12. jún 2010

a zabudla som napisat, ze cestou domov, bol chudatenko taky zmoreny, ze hned zalomil v aute 😀

talinka
13. jún 2010

ahojte po vikende....zas to to mam zachranovat ja??? 😀

na tento vikend sa veru nemozem stazovat, takto by som chcela stravit kazdy? Dnes sme pre zmenu vyskusali kupalisko v Bruck-u a myslim, ze je uzasnejsie, dokonca aj langos bol viac jedly 😀 😀 😀 no ale ti rakusania nevedia vobec varit asi 😅 Parkbad odporucam fakt, je tam super...maly bazenik so smyklavkou, bazen s toboganom, plavecky bazen, virivkovy bazenik, bazen pre neplavcov a bazen pre skokanov...jaaaaj a este taky bazenik, co nas tocil dokola...taky prudik nas utacal a tocili sme sa super...paradicka, opat cisto a krasna travicka... 😉
Povodny plan bol Senec nadnes,ale 12 eur na osobu na 3 hodky sa nam nejak nechcelo dat a nelutujeme, prave naopak
A k tomu na obed u svokry...rezen so zemiakovou kasou a nepecena torta, no co si viac mozem priat? idealny den 😀

bezaz
autor
14. jún 2010

ahojte
tal, no pekny weekend za vami, asi sa nechame inspirovat, tiez sme chceli ist niekam na kupco, ale v DS sme uvideli tu masu ludi, hlava na hlave a rovno sme sa otocili. a vcera bol peto na rybach rano, potom sa ohlasili svagrovci, tak zasa nic
este k tej sukromnej teme, da sa len zalozit nova v sukromnej skupine a tato zavriet

cryonae
14. jún 2010

cafte koceny,

@talinka super fotecky, hned si ma navnadila na to kupko 🙂 mne sa tiez tie nase slovenske hnusia :/

@bezaz tak zalozime novu temu? dame dokopy nejaky zoznam na pozvanky?

my sme boli na chate pekne v chladocku cez vikend, ale o to vacsia facka potom vratit sa do toho pekla v BA :/ skoro som odpadla z toho dusna :(
tomi je dostipany chudatko a uz objavil aj ze sa to da skriabat, takze amen tma... nerobim nic, len ho natieram

vcera vladino potiahol prvy rad tehal na domceku 🙂

ja uz sa aj bojim spytat, ale dame nejake to stretko teda?

montana13
14. jún 2010

ahojte 🙂
tak sa nám trošku ochladilo... ale aspoň cez víkend bolo super 😎
tal, vy ste sa dobre vykúpali.. 🙂 a to druhé kúpalisko v Brucku vyzeralo lepšie 😉 , škoda, že je to tak ďaleko... My sme sa kúpali len doma na dvore, ale Majko si nesťažoval, striedal kúpalisko s pieskoviskom, k tomu misku z jahodami a viac mu nebolo ani treba 😀 Včera sme boli na výlete, potom sme sa zastavili na pstruha, mňam... som sa čudovala ako Majkovi chutil...
A k tej súkromnej téme.. kamarátka, čo si píše v inej téme, tak si nechali otvorenú aj túto a založili aj súkromnú... oni sa zosúkromnili hlavne kvôli tej "20 nickovej" babe, lebo aj v ich téme bola 😒 a tiež chystajú alebo už možno aj mali také víkendové stretko kdesi v Tatrách 😉 , musím sa jej popýtať ako bolo 🙂

Ach idem už vytiahnuť Maja z postele... veď už bude skoro obed 😅 😀

cryonae
14. jún 2010

@montana13 no ty koky, co by som ja dala obcas za takeho spachtosa 🙂 ja som cela happy ked spime aspon do siestej.. :/
aj tomi dnes spratal na desiatu 250g mixnutych jahod s cukrom a zajedal to sunkou a cherry paradajkou :D

pepka
14. jún 2010

ahojte
aj my sme stravili krasny vikend, to pocko vyslo uplne super akurat na vikend a teraz sa prijemne ochladilo, dobre mi to padlo, lebo plecia a lytka ma stipu jak das... deti som ponatierala a na seba som sa vykaslala.
My sme tu mali cez vikend kamosov z TN s detmi, uz od stvrtku vecera. V piatok a sobotu sme boli v Lipote sa kupat, bolo skvele. Teda piatok sa dal, ale tie vikendy na plavarnach su strasne co sa poctu ludi tyka, v bazene sa nedalo takmer ani hnut, rady na tobogany, v bufetoch.... no strach a hroza. Samy blavak samozrejme, ako inak. Stretla som tam dve kamosky a byvalu kolegynu 🙂
V nedelu sme dali ZOO s deckami a pekny vikend za nami.

siska_br
14. jún 2010

boooze, zase je to tu nejake pomenene 😕

kocky, jasom tiez za stretko, najlepsie vikendove, ale presne ako prsky podotkla - uz vidim, ako to opät dopadne...ale je to na nas - bud chceme, alebo nie...

@montana13 no teda, majko je iny buvac 🙂 to kedy sa potom ukladate na obednajsi spanok? stale vyzeram fotecky a nist nevidim, ci slepa som?

joj, baby, vam tak zavidim, ze vam decka lubia ovocie a zeleninu, samuel nic, zaba mala, uz ani to jablcko a zelenina cerstva absolutne nehrozi ☹

my sme vikendovali na bikoch, konecne sme prikupili cyklosedacku, tak sme sa vytesili az ma rit boli, kondicka jak blazen...no a vcul, aby sa nam neplietlo, zase hlasia statocne dazde 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre