Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
23. jún 2009

tal - to mas doma huste s maxom 😕 a super ze sa Tomi rozpapal 🙂

prsky
23. jún 2009

tara...lebo som urobila asi blbost pri skladovani..mala som mlieko najprv v chladnicke do 12 hodin, pricom som tam prilievala vzdy cerstvo odsate...a pokazene mlieko nevyzera zvlastne, len smrdi po rozmrazeni ako skysnute 😉

sunarka je nemliecna...teda aspon ja som kupovala nemliecnu ryzovu

tal...aj lala cuva a potom sa jeduje, ze sa vzdaluje od hraciek 😀 a alnatura kase su nesladke, ale ostatne sa mi zda, ze su vacsinou prisladene - treba dobre kukat na krabicu, ne jak ja 😉

deni_v22
23. jún 2009

tara, az som sa isla pozriet na vyrobcu tych kasi - daky poex, cesky..som si tiez myslela, ze ked je dokonca kukuricno-ryzova, ze bude jemna, ale z tej kukurice tam fakt ostali take zrnka ci supky , proste nebol to hladky krem...kupila som od nich este aj ryzovo pohankovu aj psenicku celozrnnu, som zvedava, ako pochodim s nimi...
v najhorsom zje Emka 🙂

tal, ta obdivujem, ze si sa dala na boj s takym rozsantenym psikom...drzim palce, nech si ho cim skor skrotis na svoje gusto 🙂

deni_v22
23. jún 2009

ja mam zase sunarku mliecnu, s ryzou a bananmi..

talinka
23. jún 2009

tara, no husto u nas je..chudak hafo niekedy som nanho hnusna,ale musi sa naucit... 😉 a tomi sa rozpapal jak rozpapal to sa este uvidi ,to asi len ked ma naladu tak papa..

prsky, vidim, ze sa hybu ti nasi dva prckovia podobne 😀 😀 😀 a dik za tip na alnatura kasu kuknem to pozornejsie nabuduce ....

deni, aj ja sa uz obdivujem, som netusila ze to bude az take akcne stena, co som mala predtym bolo zlaticko oproti tomuto ksichtovi 😀 ale vycvicime....a lubime ho jak kona a krasne rastie bude to riadne hovado 🙂

talinka
23. jún 2009

potrebujem zajtra kupit cestovnu postielku na vikedn k nasim nech tam nieco ma..nemate nejaky tip?

tara2
23. jún 2009

prsky - ja som postupovala presne tak isto 😕 . A to mlieko ma po rozmrazeni taku troska zvlastnu vonu, ale je dobre...skusala som ho a nebolo skysnute, aj muzovi som dala skusit a maly uz parkrat jedol kasu s takymto mliekom a nic mu nebolo...ja si myslim ze to tvoje mlieko nemusi byt skysnute

deni - aha, taku znacku nepoznam...Emka si da aj za malu 🙂 , u nas dojeda muz 😀

prsky
23. jún 2009

tara..zeby? ale fakt smrdi jak feest skysnute mlieko, dala som cuchnut aj rudovi a ten sa skoro dogrcal, bo si pricuchol akoby som mu davala ruze vonat 😀 😀

tara2
23. jún 2009

prsky - 😀 😀 😀 no ono to ma taky svoj specificky zapach, ale keby sme asi dali zamrazit plnotucne mlieko tak by to smrdelo asi podobne. Pockame kym sa vyjadria aj ine baby, ale podla mna to pokazene nie je... 😕

dzani
23. jún 2009

ahoj babule, tak som prave kojila Vivi a cmucikam ju na celo a cela horela, tak sme zmerali teplotku a 38,9C, hned som si spomenula na teba Talinka aj ostatne co ste mali tu 6 chorobu, tak asi tipujem, ze je to ono, uvidime. ☹
Tal my mame tuto postielku, a spokojnost 😉 http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

prsky
23. jún 2009

no nefiem nefiem...asi budem radsej odsavat, zatial mam mliecka aj pre dve deticky 😉

tara2
23. jún 2009

prsky - ved ked mas dost mlieka tak no problem 😉

dzani - uz aj vy to mate? 😕 😕 😕 Drzte sa 😉

dzani
23. jún 2009

Tari tipujem, lebo sopliky ani kasel nema, uvidime do rana, ani spat nebudem kludne, sakris 😔 Inak Dominik je krasny 😉 to sedatko do vane vyzera dobre.

Prsky tiez si myslim, ze to mliecko nieje pokazene, ja ked som vytahovala z mrazaku tiez sa mi to zdalo pokazene, ale to tak zvlastne vonia-smrdi.

prsky
23. jún 2009

šajs 6 choroba, dufam, ze nas obide...dzani, drzte sa

tara...ved hej, som rada, ze mam dost mliecka

tara2
23. jún 2009

dzani - dik 😉, sedatko je super

talinka
23. jún 2009

prsky, super ze mas tolko mliecka aj ja mam aj na rozdavanie...aj ked uz to nie je ako kedysi ale zatial staci 😉

tara2
23. jún 2009

to mate stastie 🙂

talinka
23. jún 2009

dzani, ahoj 😉 tak aj vy sa pridavate do klubu sestiek? tak vam prajem lahky priebeh, nastastie to nie je az taka zla choroba a ide "len" o tie horucky a mozno bude mala tym padom nespokojnejsia...a aspon to uz viac nedostanete,ked to uz mate....tak dzim palceky idem kuk tu postielku 😉
a hlavne zrazaj teplotku, my sme striedali paralen sirup a nurofen sirup kazde tri hodinky ...a zabralo..

deni_v22
23. jún 2009

prsky, aj to moje rozmrazene dnes divne vonalo, no uz predtym som citala kdesi na webe, ze to je normal, tak ma to nevyplasilo...inak by slo naisto do vylevky...

deni_v22
23. jún 2009

uff, dzani, takze sestka postupuje na vychod 🙂 tak sa drzte, nech to mate cim skor za sebou...

sisa.b
23. jún 2009

bez, ninka je ina herecka 😵 nadherne fotky

cryo, akeho super sikovnicka mas 😉

prsky
23. jún 2009

deni...ja uz som vyliala 2x..len sa mi este nechcelo vyhadzovat vsetky mlieka z mrazaku - skoda avent poharikov, musim to poromrazovat

montana13
23. jún 2009

Ahojte 🙂

Dnes ste sa ale rozpísali... idem Vás dočítať...

Dnes som si bola skúšať šaty a neviem sa rozhodnúť, poraďte, ktoré si mám vybrať....

http://www.facebook.com/album.php?aid=2015237&i...

Ďakujem za každý názor 😉 😉 😉

montana13
23. jún 2009

deni, prsky aj ja som mrazené mliečko vyliala, tiež to malo takú divnú vôňu a keď som to okoštovala, skoro ma naplo, tak som si povedala, že ani malému to isto chutiť nebude... 😖 a bolo tam iba 2-3 týždne...

tara2
23. jún 2009

mon - mne sa najviac pacia c. 2 a 3. Ja som mala podobne saty ako su tie druhe a aj vlecku mali a vobec nezavadzala 😉 . A tie trojky su pekne. A co sa farby tyka myslim ze ti pristane viac odtien kremovej ako cista biela. V bielych satach sa mi zdas moc bleda...ale to je len moj nazor 😉

talinka
23. jún 2009

montana, moj nazor uz poznas 😉
moje poradie:
saty cislo: 6,4,8,7 su tie naj..aj ked vsetky su krasne...a hlavne ty sama v nich..strasna kocka 😵

tara2
23. jún 2009

mon - ako pise tal, vsetky su krasne a v kazdych budes nadherna nevesta, uz sa tesim na fotky 🙂 😉

montana13
23. jún 2009

Ďakujem...

tara neboj, do septembra ešte plánujem chytať bronz, aby som nesplývala so stenami 😀 😀 😀

sisa.b
23. jún 2009

mon, ja som za c.4 🙂 na tej prvej fotke v 4ke si ako z katalogu

prsky
24. jún 2009

mon...ja som za 7 🙂 vyzeras v nich tak utlo a nezne .. tie predosle mi pridu uplny katalog 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre