Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
30. jún 2009

aj u nas sa spi uz len doobeda, na obed a poobeda uz iba niekedy aj podvecer 😝 a potom je zly ako cert ked nespi 3-5 hodin

talinka
30. jún 2009

am,dikes za tip 😉

cryonae
30. jún 2009

hej Tali, ja to robim tak isto... ak mam doma, tak 6x do tyzdna nejake fajnove masko a raz do tyzdna mu do hotoveho jedla primiesam natvrdo uvareny zltok.. tomi na tom celkom fici 🙂
tali ja si tiez myslim, ze je suma-fuk ako davas to jedlo, dolezite je, aby si zvykali na nove chute a mali dostatok zivin na robenie neplechy 😉

cryonae
30. jún 2009

sisa ze umyt okna... aka utopia!ja som ich neumyvala uz dobry rok 😅

tak u nas vynimocne pecie oskar.. ledva som s malym dofunela do kopca ked som sla domov

talinka
30. jún 2009

cryo,tak som zvedava ako moj Tomi bude na tom zltku ficat, zajtra vyskusame 😉

no ja mam tento rok uz 2x umyvane okna!!!!! ale nie mojim pricinenim,ale aktivnou Vladkovou sestrou...odreaguvava sa tak, tak nedaj umyt svoje okna, ked tak chce 😀

u nas je tiez pekny hic, ja som akurat vyvencila maxa a tomi je uz hodku vonku s Vladkovou sestrou a ja som umyla dlazky a periem, este nie sme poriadne ani vybaleny z vikendu tak makam, niecol treba porobit s tymto bordelom, teraz mam pauzu ,lebo mokre dlazky 😀

talinka
30. jún 2009

a este musim dnes zbehnut tominkovi kupit darceky na zajtrajsie vymesacie, chcem sedatko do vane, hojdacku na strop,lebo ta co mame na zemi uz to 8 kilove hoviadko nestaci hojdat 😀 a este chcem taku tu trojkolku na von ci co to je, co je tak uzavrete a moze v tom uz teraz sediet a nevypadne a aj clonitka nejake do afta potrebujem...

a mam brutal abstak na vela vela ovocneho salatu a doma ziadne ovocie....teda okrem malin a ribezli z chalupy...ale ked v tychto super centrach maju o nicom ovocie...kde kupim take poraaadne? 😅

tak som sa vykecala, mozem ist dalej makat.....pustila som si 2CD Jacksona a spominam.....

talinka
30. jún 2009

yo a na poste ma cakaju dve knizky co som si objednala, ta nova co vydava Evita uz neviem ani nazov teraz a Zdochnute srdce....

tara2
30. jún 2009

deni - snad to prejde same...doobeda som si dala Paralen trochu pomohlo, bola som s malym, so zuzz a natalkou na prechadzke to mi bolo dobre ale teraz sa ta bolest zase vratila 😠 ...ale aspon sa mi dalo odstriekat mlieko z toho upchateho mliekovodu tak aspon nejake pozitivum...

prsky
30. jún 2009

cafte..my sme s5 s mrte vela marhulami, tak ideme spracovavat - ale dzem uvarim az cez vikend, bo pohariky su u svokrovcov este a uz sa mi tam nechce ist

inak brutal teplo bolo a to som sa obliekla ze bude prsat 😒 esteze Lale vzdy beriem aj veci na prezlecenie

bez...tak sme sa s jankou dohodli u nej na pol desiatu, neviem ako sa dotrepeme k tebe 😉 ..hod mi pls adresu do IP

tara2
30. jún 2009

adi ked sme spolu volali ty si sa ma este nieco pytala? Lebo mi vypadaval signal a este k tomu maly krical z postielky...tak som bjbo pocula hlavne ten koniec

prsky
30. jún 2009

hihi..neee, nepytala, len som si povzdychla, ze je tych marhul kopec 😉

tara2
30. jún 2009

jaj tak 😀 😀 😀 ale ved ty to hravo zvladnes 😉

elanela
30. jún 2009

baby dávate už detičky do chodítok viem že je tu vela odporkín ale tak sa spýtam

tara2
30. jún 2009

my ziadne nevlastnime 😀 😀 😀

prsky
30. jún 2009

ani my 😉

elanela
30. jún 2009

sisa ako to ti robíš že rebecca je taká šikulka je rovnako stará jak moja a ta nevie polovicu toho čo tvoja ako sa jej venuješ?

petusaaa
30. jún 2009

my mame choditko. ja ho tam nechcem davat, tak ma mama buzeruje za to. teda uz nie, lebo mi to aj neurologicky odobrila 😵 😵 😵 tak uz je klud 😀

talinka
30. jún 2009

elanela, my sme choditko dostali, sem tam ho tam dam, tak na par minut denne,lebo sa mu tam velmi paci...pokial tam nie je hodinu denne v ziadnom pripade neublizi.....ved aj my sme na nich vyrastali...je to na tebe, co uznas za vhodne...s mierou v pohodicke 😉

zuzz
30. jún 2009

ahojte, my mame choditko, natalka v nom zvykne sedavat - da sa nastavit do 3 vysok, tak som jej to nechala na najnizsom, takze sa na nohy nestavia, iba si tak sedi a trieska po stoliku, co to ma, a ohryza telefonne sluchatko, ktore tam je na snurke pripevnene 😀 na chodenie ho pouzivat nebudeme, ale na spestrenie hrania ano.

zuzz
30. jún 2009

tara, som rada, ze ti prechadzka dobre padla. ja som od teba letela do skolky a domov sme odchadzali z BA do tej hroznej burky. som sa aj bala,ked sa tak bliskalo a musela som soferovat. som si cestou spomenula, ze na dvore mam 2 susiaky s pradlom, zu som to videla cele zmoknute, ale cez nas ta burka nastastie nesla.

martina2008
30. jún 2009

ahojte, ja volako nestiham pisat, citat zatial ano, k tym porovnavackam, zajtra ideme na kontrolu k neurologicke, podla nej sme mali uz v 6 mesiacoch lozit a sediet, kedze len sedi kazala nam cvicit vojtovku, maly ale pri tom tak reve, ze som sa na to vykaslala, tak som zvedava, co zas zajtra bude.....sa mi tam vobec nechce, ma volake zastarale tabulky, som to konzultovala s nasou tetou dhorocnou zdravotnou sestrou, a ta mi povedala, ze co blaznim, ze kludnme moze babo preskocit stadium lezenia a rovno stat, ze krasne sedi a reaguje na kazdu somarinku, najviac na reklamu na fantu, ze mu mam len doverovat, ze vsetko bude ok.

zuzz
30. jún 2009

este k tomu vcera rozoberanemu cestovaniu po posteli - natalia sa na posteli pohybuje snad najviac. ovela viac, ako na zemi, dnes vecer som ju tam po okupani nechala a ona sa uplne vytesovala, ked sa kotulala raz do jednej strany, raz do druhej. asi tym, ze je to makke, nie ako dlazka, tak si to vychutnavala, kopala nohami a rehlila sa. potom som odbehla osprchovat ondra a nasla som ju na kraji s nohami nasmerovanymi z postele, paplon, ktory som tam na tretiny poskladala a urobila z neho 'barieru' skopnuty na zem... no uz to nabuduce asi neurobim ☹

prsky, to mas super, ze sa ti do mrazaku tolko zmesti. ja mam asi nejaky maly, lebo stale zapasim s tym, ako tam nieco dalsie umiestnit.

robite mi chute s tymi dzemami. nasi susedia povedali, ze si mozem naoberat marhule, kolko chcem, tak pojdem, ale asi by som radsej spravila kompot. dzemy sa u nas velmi neminaju.

zuzz
30. jún 2009

martina, to sa veru cudujem, lebo mala ma uz 8 mesiacov a veru nesedi sama ani zdaleka. dobre si spravila, ze ju zbytocne netrapis (hoci deti to neboli, len im vadi, ze su obmedzovane v tych predpisanych polohach - ja som to cvicila s ondrom, ale on to naozaj potreboval).

prsky
30. jún 2009

mata...cooo...lozit? v 7 mesiacoch? sak to by sme museli cvicit vojtovku pomaly vsetky tu...a sedenie...v 8 mesiacoch sa ma dieta este pravo pridrzat rukou...Lala tiez este pevne nesedi a nikto to tu neriesi...to ta poslala pediatricka k neurologicke?

talinka
30. jún 2009

martina, coooo??? v ziadnom pripade zbytocne ho netrap a necvicte tu vojtovku.....odveci neurologicka...vsetko je urcite v pohode aj Vilkov vyvoj 😉 ako pise prsky....presne

mirri
30. jún 2009

tak jsem vas konecne docetla.
vcera mi opet nesel net,mam pekne nervy,no nez se to vyresi,tak to potrva.

maly taky ohlodava co se da,i zabradli na balkone 😀 ,proste vse co vleze do pusy.dnes mi v okamziku vlezl do bazenku jeste obleceny... 😀 nastesti jsou paraky a za chvilku je vse suche.
dnes jsme poprve vyzkouseli testoviny se zeleninkou na obed,docela chutnalo.ono mu v tom vedru moc jidlo nejede,ale nemuzu si stezovat.
maleho nikdy nenechavam samotneho v posteli ani kdyz spi.v noci hodne cestuje a me spadl v noci pri kojeni.jsem usla a slysela jen tu supu.. ☹ ted si davam jo pozor,mame totiz dlazbu.
maly nechce moc lozit po kolinkach.kdyz ho dam na zem,tak zacne lezt a pak pleskne na zem a plazi se,to mu jde hoodne rychle.je jak blesk 😀
martina,si myslim,ze mate jeste cas!!!

sisa.b
30. jún 2009

holky, stahujem nadabovany twilight, takze uz aj nieco pre mojho draheho 😀 a idem rezervovat listky na dobu ladovu 3, jupiiiiiiiii 😵 sa tesim na to viac nez krpci 😀

sisa.b
30. jún 2009

cryo, tie okna mam od velkej noci neumyte a mam na nich este velkonocne ozdoby 😀 tak uz by sa patrilo nieco s tym urobit. ale teraz ostali paradne oprskane, ked tak prsi 😠 a ma prsat aj dalsi tyzden 🙄

bezaz
autor
1. júl 2009

bre ranko
tak budicek 5.30, ved sme sa dlho naspaliiiii
martina, tak to fakt by sme skoro vsetci msueli cvicit vojtovku, ninka sama sedi len chvilku a okrem toho sa nemaju deti davat sediet, ked sa sami este nevedia posadit, takze o com.. a liezt tiez nelezeme a co 😲
sisa ja nemam okna umyte od minulorocnej velkej noci, ked nam ich namontovali.. vadi? 😀 ale buduci tyzden dojde svokra, bude varovat, tak ja idem glancit byt, v sobotu mame krst, dojde aj moja baicka sa pozriet na nas byt.. a este musim ist ku kadernicke, aby som bola pekna mamina

prsky
1. júl 2009

bre ranko, tak nas lala nechala dnes do pol deviatej chrapat...no neni zlata?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre