Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

horajda
7. júl 2009

to chapem ale ja som si myslela ze sa ideme prejst trosku po vonku

sicilia
7. júl 2009

Ahojte, dakujeme za blahozelanie, teda Patrik dakuje..
Ako sa mate?? Inak neviete, kedy sa zacina nahradzat olovrant, mliecko prikromom.. a co mam namiesto toho davat?

prsky
7. júl 2009

hor...menili sme to vcera kvoli tomu, ze je predpoved dazd...ale zatial akosi nevychadza 😅

jani..este sme doma...ja som sa planovala zastavit potom u nasich

prsky
7. júl 2009

inak fakt je, ze sa tam neda moc prechadzat

a baby, ked prifrcite k nam? 😀

horajda
7. júl 2009

ozaj zatim svieti slnko neviete ako bude?hovoria ze bude prsat ale nevyzera to tak

sic a uz chces davat olovrant?nestaci patrikovi mliecko?ja budem asi davat ovocie alebo co ci co sa dava?

prsky
7. júl 2009

len ani vcera to tak nevyzeralo...ked som frcala k nasim bol hic jak hovado a v priebehu hodky sa dovalila burka...ale je pravda, ze sa mozeme schovat v auparku pred dazdom ...tak ja neviem...baby, povedzte si, ja sa prisposobim

sic...ja davam len obed a veceru /ked nezabudnem/ - inak sa kojime...Lala toho strasne malo spapa tak to nechcem trapit 5x denne 😀

deni_v22
7. júl 2009

ahojte,
sic, ja som zacala s olovrantom po dovrseni 8. mesiaca a nechala som si tam priestor na "experimenty" - teda dostava biely jogurt, alebo ovocnu vyzivku(na desiatu mava cerstve ovocie) alebo kusok chleba(to jej chuti), rohlik (ten moc velky uspech nemal).. no najcastejsie ten jogurt, lebo jej veeelmi chuti..

cryonae
7. júl 2009

sic ja som citala, ze biely jogurt, uz som aj malemu kupila activiu, tak som zvedava 😉

cryonae
7. júl 2009

chlebik strasnechuti aj tomimu 😀
a v nedelu ho svokra nakrmila poriadnym kusom jablkovej strudly... skoro ma porazilo, no co uz... zrazu mu nevadilo, ze je to tvrde a nedhol sa, betarik maly

horajda
7. júl 2009

baby a odkedy mozeme davat jogurt,vsade pisu inac

horajda
7. júl 2009

baby a uz vam volali na nahradnu hodinu za plavanie sak uz je jul 😕

sicilia
7. júl 2009

no my sme s mlieckom uz dost hladny teda.. on tlaci prikrmy jedna radost, tak som uz cez den nechcela kojit, lebo po mliecku je hned hladny🙂)) a to naozaj sa uz moze jogurt??
a ako im davate chlebik?? Ja zatial vsetko mixujem, no mam nedostatky vidim..
Cryo, tak sa na Teba dnes tesim a mohli by sme aj do DM.. Ber teda plavocky 😉

deni_v22
7. júl 2009

sic, ja rukou odstipnem z chleba taku vacsiu omrvinku a tu jej dam pozut..zatial v pohode... rohlik sa jej velmi lepil na podnebie, to jej vadilo, ale chlieb spracuje..zatial to ani nicim nenatieram, skor to beriem ako trening prehltania niecoho ineho nez kasa...

prsky
7. júl 2009

sic...ja tak ako deni...odstipnem, lala "pozuje"... jej chuti ale viac rohlik ... ale nedavam jej zatial proti hladu, to len ked si pyta ako vidi jest mna, tak jej odstipnem kusok sucheho zo svojho 😉

prsky
7. júl 2009

hor..nevolali a idem im asi uz fakt napisat, nech mi vratia praxy...podla mna na nas zabudli 😠

tara2
7. júl 2009

adi presne, u nas zacalo vcera prsat v priebehu 5 minut 😝 . Tak afto uz mam doma 🙂 . Baby ved ked chcete ist do auparku tak chodte, ja sa rozhodnem az okolo obeda, kam pojdem... musim este dovarit obed (a neviem ci to stihnem) a kedze v piatok cestujeme na Kysuce tak musim vyuzit ze mam afto a nakupit co treba. A viac to vidim na Avion ako na Aupark, mozno zbehnem kuknut aj do Ikey

prsky
7. júl 2009

tak som im napisala a poziadala som ich rovno o vratenie penazi

horajda
7. júl 2009

no tak ja im asi rovno zavolam

prsky
7. júl 2009

zavolaj, ja som zvedava, co ti povedia 😠

bezaz
autor
7. júl 2009

hojte
tak ja dnes nemozem, vyuzijem, ze dosla svokra, idem frisko okna umyvat a upratovat
sic a kam idete plavat? lebo sme v piatok boli v delfine sa najest a obzerali sme bazen avyzeralo to tam celkom cisto, takze pojdeme urco niekedy aj tam.. a v sobotu sme boli v rakusku, bolo super, len voda taka studensia, mne to na plavanie nevadilo, len opica sa tvarila, ako keby sme ju mucili 😀
prsky dokedy budes u vasich?
ad hrosik, nech ma ne.eru, lebo im urobim taku reklamu, ze az.. 😠

horajda
7. júl 2009

baby aj pri nas na budkovej je take male chutne kupko,tiez sa tam chystam

siska_br
7. júl 2009

cafffte mic,

ten slubovany dazd je aj u nas zatial v nedohladne...s tymi predpovedami je to coraz biednejsie...oni sa sice vzdy trafia, len tie terminy nevychadzaju.... podla mna si to ten dazd sporuje na vikend... chystame sa do hrinovej ku kikovcom a v sobotu do detvy na slavnosti, takze urco bude prsat....ale tesime sa na oliho a na mamku a tatina 🙂 🙂 🙂

sic - booooze, dievca, ved ty na nas uplne kasles ☹ ☹ ☹ ... biely jogurt sa od 8. mesiaca moze a aj odporuca.

u nas sa tiez koji o sto dusu. vacsinou si vypyta aj po plnej ovocnej desiate napr., ale nevypije vela, len si pocucka, od smadu a zo zvyku...vodicka moc nefici u nas, aj ked ho poctivo a pravidelne nadajame. obed zapichne obvykle po par lyzickach, kedze je v nom zamaskovana zelenina a maso, takze to je plne mlieko, mlieko po obede, po po obede a pred spanim a v noci do zblaznenia...akurat po vecernej kasi si mliecko nepyta.

prsky
7. júl 2009

bez...netusim dokedy...zalezi dokedy budeme so zuzkou spacirovat po sade janka krala

jani...takze to padlo na afpark, ak si rozmyslis, dobehni 😉

bezaz
autor
7. júl 2009

ozi baby a nema sa davat jogurt plnotucny? cryo pisala ze activia, ale ta je odtucnena 😅
zui na budkovej je kupko? noooooo 🙂

horajda
7. júl 2009

no vies kde je ta mala iuventa tak to je teraz kupko

horajda
7. júl 2009

ja si myslim ze urcite plnotucny len neviem ktory budem kupovat mne najviac chuti ten zvolensky ale mozno zacnem s bio uvidim

deni_v22
7. júl 2009

bez, ja davam klasicky smotanovy, taky: http://www2.milkagro.sk/index.php?page=49&type=...
pisu, ze strednotucny, no tucnejsie uz nerobia.. ale je dobry husty, aj chutny a dokonca sa vie aj pokazit, ked mu dojde trvanlivost, tak snad v nom az tak vela chemie nie je... len neviem, ci ho vozia aj na zapad, lebo to je Sabinovsky vyrobca...

bezaz
autor
7. júl 2009

deni moja mama je hygienicka a vravi, ze pokial ma jogurt dlhsiu trvanlivost ako tyzden, tak tam nemoze byt nic "zive".. ale mam pocit, ze taku kratku trvanlivost asi nema ziadny jogurt 😕

siska_br
7. júl 2009

zuzi, plnotucne pre deti, tie to este potrebuju a vraj najmenej chemizovane su zvolenske

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre