Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
31. júl 2009

ahojte 🙂 my sme akurat na skok prisli od svokrovcov na bicykloch - teda len my baby a mam kvalitnu svalovicu 😝 nejakych cez 15km som tahala malu s vozikom. a to nas caka este cesta spat 😝 😀 no ved treba trochu sportovat

zdenus
31. júl 2009

sisa, ty si macherka 😉 😉 😉 a so sportovanim mas pravsu, ked som zacala po porode cvicit, tak som nevladala ani prd a teraz pohodicka 😝

sisa.b
31. júl 2009

zdenus, my sme sli uz predvcerom tu streku, ale vozik tahal moj drahy. ja mam taky stary srot, ktory ma povozil uz stovky kilometrov a treba mu nove plaste (alebo novy bicykel 😀 ), lebo mam na kolesach bubliny, ktore mi pekne skru o brzdy. tak sa narobim jak hovado 😝 😅

zdenus
31. júl 2009

jemine sisa, to teda hej...to chce fakt novy bicykel, musis napisat jeziskovi 🙂
a kde mas svokrovcov?

baby, nemate nahodou skusenosti s depilacnymi pasikmi? ja krava, kupila som si tie z dm, vcera som pritom stravila cely vecer a nakonec som si to aj tak musela dodepilovat strojcekom 😠 😠 😠 kde som urobila chybu? 😕 😕 😕
ale zato marcel na mne bavil dobre...tak mi trebaaaa, ked stale spekulujem 🙄

bezaz
autor
31. júl 2009

zdeni depilacne pasiky su vraj nahovno, kamoska mala veet a tak isto jej neosklbal nic
sisa jaka macherka
ja sa vytesujem, ze mama ma konecne dofcu, tak mam trosku volnejsie

siska_br
31. júl 2009

zdeni - ja som testovala tie od veet...ale len raz...stoja mi v policke, poslem ti? ked dojdes na to, kde v postupe robime chybu... neurvala by som tym ani prach zo stolika nieto chlpa z nohy...strojcek to isti aj u mna

prsky, hora - ake mate kraaaaasne fotecky plavecke 🙂 🙂 🙂

zdenus
31. júl 2009

siska, mne to vysklabalo celkom dost chlpov..ale na milion pokusov, cela som bola zasrata od toho vosku, nohy cervene. ble 😠 😠 😠

strojcek mam aj ja, lenze sa mi robia cervene bodky, tak som si zacala nohy holit a to je horor...to treba denne....kua...takze sa zas vraciam k strojceku... 😕

siska_br
31. júl 2009

zdeni, mne na podrazdene nohy po strojceky perfektne pomaha muzova nivea - sensitive balsam po holeni. je to v bielej flasticke, neobsahuje alkohol a hned si to bahnim na nohy a je to labuuuuuuzo po tej bolesti strojcekovej 😠 fakt vrelo odporucam 😉

zuziiiii - aj ja chcem mamu, ktora ma dovcu...alebo este chvilku vydrzim a buduci tyzden ideme na dovcu do dudiniec jupiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

bezaz
autor
31. júl 2009

siska hej, pol dna, takze ma to vytrhne 😀
ja mam strojcek, lenze take tenke chlpy, ze mi polka aj tak ostane na nohach 😒

sisa.b
31. júl 2009

zdeni, svokrovci byvaju v dulove, chodime tam zadom cez bolesov.

ja som verna strojceku, voskove pruzky som skusala pred 10timi rokmi a dopadla som ako vy 😅

prsky
31. júl 2009

zdenus...ja holim ale staci mi raz tyzdenne 😀 skusala som ten holiaci krem ked som bola v spanielsku, ale ten mi neodstranil ani ň takze ja som verna ziletkam pre chlapov a uz takmer rok som upgradla z mydla na holiacu penu 😀

montana13
31. júl 2009

Ahojte holky 🙂
som tu zase dlho nebola 😔 😔 😔 Ako žijete?
Vidím, že preberáte nohy... ja to dám 1x za 3 týždne kozmetičke vydepilovať voskom a mám pokoj 😎 , síce to bolí 😝 , ale aspoň potom tak rýchlo nerastú...

My sme celé dni vonku, stále niečo hľadáme na svadbu, ja popri tom ešte aj robím... tak sem nemám kedy ani nakuknúť ☹ . Sem-tam pozriem na FB nejaké nové fotečky... tie deťúrence neuveriteľne rýchlo rastú... ani sa nenazdáme a budú mať rok 😕 😵 😵 .
Tak už zase musím, hladné díte volá 😉 Ahojteeeeeeee 😵 😵 😵

zdenus
31. júl 2009

prsky ze holit 1x tyzdenne 😕 😕 😕 , tak to slepa zavist, lebo ja mam huste a ostre vlasy aj chlpy a rastu ako sproste 😠 😠 😠

siska a prave ma napadlo, ze ja mam doma ten super aloe vera gel a mna trubu to nenapadlo pouzit po depilacii...kokos uz asi fakt starnem a preto tak dementniem 😝

sisa v dulove som nikdy nebola, ale bracho mal stade spoluziakov a chodili tam kdesi na chatu...ale tusim, kde to je...za vahom, za vahom, tam je dobre byvat.... 😀 😀 😀

mojkamirka
31. júl 2009

ajojte, takže nohy? ja holím tiež s pánskymi žiletkami a penou na holenie. Aspoň, viem že nie som sama 😅

talinka
31. júl 2009

ahojte, pripajam sa k debatke....aj ja sa holim panskym strojcekom 😀 trhac som prestala takisto pouzivat pred rokmi, toto neboli aj ked sa holim casto ale co uz...zvyk

prave som odbehla od Tomina znova som zaspala s nim 😀
Inak dnes fajn dnik, aj ked mala sice dojst lius a nedosla a tesili sme sa,ale co uz....Tomino mi dnes spal 2 hodky vonku som sa teda divila...uz som nevedela kade mam chodit a co robit, aj Tesco som zmakla, a on stale spinkal....

Vladko ma uz dovolenku, takze nam zacina veget, v pondelok ficime do Parndorfu kuknut nejake letne veci, k doktorke na poradnu asi v utorok a od stredu bye bye Bratislava, tesime sa do Klacna a k nasim na chalupu s kamosmi....jupiiii...uz sa neviem dockat ako Tomaskovi ukazeme Rajec a Turcianske teplice kupanicko a ZOO Bojnice....

inak som strasne prezrata, cely den som sa drzala....potom sme sa normal navecerali....a dosli svokrusa s este teplymi slivkovymi gulami s makom, no a nedaj si 😀 😀

tara2
31. júl 2009

ja si nohy bud depilujem alebo holim strojcekom...zalezi od nalady

bezaz
autor
1. aug 2009

cafte
zas anikde nikto?
tak sme spat doma, cesta bola dobra, ninka sa zobudila az v zlatych klasoch, teda asi 15minut od samorina 😉 ale vstavala som o 5, takze som vyflusana. doma vybuch, peto ze si dal budik na 6 aby tu upratal a zaspal, ci co mi to splietal, takze sa mozem rovno pustit do upratovania 😅
a chela som sa ist kupat, samozrejeme ze vraj naco, vsade bude milion ludi.. tak sa radsej budeme dusit v panelaku vo vlastnej stave 😝

rominka
1. aug 2009

ahojte kocky vubec nestiham.... ne ze bych nezapla pc ale posledni dny jsem se stridala s mojim v hledani ubytovani chaty v okoli liptova oravy apod.neverila bych ze je skoro vsechno obsazene chteli jsme jet v pondeli a nakonec se mi dneska podarilo sehnat chatu na jezersku tak snad tam bude pekne akorat jsem ted mrkla do gogla na mapu a je to pekne daleko tak snad to Sabinka vydrzi pak se nam ozval jeste jeden kontakt v okoli Rajce a jak ctu mohla jsem se tam potkat s talinkou Sabca ted pred chvilou usnula opet na etapy tak ted mam cas se kuknout v klidu co je v okoli a pod. zitra nakup a pak baleni ...

bezaz
autor
2. aug 2009

ale neeee.. to fakt za celu nedelu nikto? 😲 😲 😲

zdenus
2. aug 2009

tento kon tu nejako zdochyna 😀 😕 😕 😕
nikd enikto...yay 😔

bezaz
autor
2. aug 2009

zdeni ani sa necudujem, ved ja ten sprosty comp vydava teplo, tak co sa budeme oteplovat 😉

talinka
2. aug 2009

dobryyyyy veceeeer....konik troschu skapina, chorucky je troska asi...ved teplo odide a vyzdravie a vsetky sem zas nabehneme 😉 teda duuuufam.....

Dnes bolo ine peklo...hroooooza.....podvecer sme sa chladili v IKEI a AVIONE 😀 dobra prechajda a uzitocna, konecne som za investovala troska aj do seba a zohnala som si na svoje stehniska kratase, tak som supla hned troje nech nezerem, 😀 😀 a samozrejme v IKEI rozne riadiky, misky a salky, moja uchylka....koberceky, papucky, kolacik, lososik, psenicne placky, skoricove kolaciky....mozeme sa obzierat....no ale vybavim este zopar mailov a idem spat, dnesny den ma nejak zmohol to teplo a zajtra rano ideme do toho PArndorfu...tak musim byt fit..prajem krasny vecer vsetkym 😵

deni_v22
2. aug 2009

ahojteee,
tak my sme dnes nadranom dofrcali z croatie.bolo skveleee, odporucam pre pobyt s detickami (pepka, dik za tip 😉 ) - Rab - Lopar, piesocnata plaz, pozvolny vstup do mora, voda ako svokrina polievka - horuca a slanaaa 😀
Pocasie sme mali uzasne, cely cas slnecno, bezoblacno, teploty okolo 35, no mala to vyborne znasala, ani sa nepotila, lebo tam pofukoval taky prijemny vanok.

Mala sa tak rozjedla na dovke, ze mi na posledny den - teda uz cestu domov nevystacila vecerna kasa, tak dostala prikrm aj na veceru, mala som nejake kupovane, aj sme tam 2x uvarili, mixer som si vzala z domu, tak nebol problem.. Chcela som aj daku kasu kupit, ale v meste, kde sme boli nebola nijaka lekaren, potraviny len jedny a v nich ma ponuka kasi pobavila - keksolino, cokolino, karamelino, medolino, frutolino - ta obsahovala pomarance a ryzolino - ta bola bez prichute a taku mi doma jest nechcela.. Tak som nekupila ziadnu.

Spanie sme mali na rovnake, budila sa asi 3x za noc, ako doma. Ale som si uvedomila, ze co od nej chcem, ked moj muz za noc odjazdil chorvatsko, zalahol o 4 a o 9 rano, ked som vstala, uz mal nakupene a na sporaku postavena polievka 🙂... Ale inak ho musim pochvalit, povinne som bola oslobodena od hrncov na dovke, ani som nevarila, ani neumyvala riady, takze som si super oddychla 😵

My este nestvornozkujeme, ale uz sme tesne pred touto fazou, ukecana je tiez dost, hlavne po najedeni jej to melie najviac 🙂
A zuby stale ziadne...

zbezne som vas docitala a uz ani neviem, co som chcela napisat.. nic to, neskor, idem este letmo kuk na FB a dospat cestu...

rominka
2. aug 2009

ahojte tak u nas dnes probehli nakupy makro tesco Sabcu jsme odvezli k nasim mela jsem strach ze jim neusne a bude nas hledat ale kdepak usnula v poho pak mela koupacku no spokojena velice 🙂 veci jsem prave dobalila tak si ted jeste opisu z mapy trasu muj sice rikal ze nemam nic psat ale radci at nebloudime a zitra hura do tater no mohlo by se aj ochladit jak hlasijou at se nam lepsi jede kdyz nemame klimu 😒 snad tech 5 hodin Sabinka vydrzi mejte se tady kocky pekne a vsem co se chystaji na dovcu preji at si to uzijete 😉 pa pa za tyden

bezaz
autor
3. aug 2009

bre ranko, tak to tu idem pozdvihnut

bezaz
autor
3. aug 2009

haaa sa mi odoslal prispevok 😀
vstavala som 4.20, tak mi to odpustite..
aj vase dietky maju v tomto teple zvysenu teplotu? ninka ma tak 37 😅

prsky
3. aug 2009

cafte..

my sme boli cely vikend v blatnom, mala spala aj tam v pohodke, tak som rada...dnes som odsudena na hic doma ☹

bez...netusim, nemeriavam lale teplotu

zuzz
3. aug 2009

ahojte, nemam to tu docitane, lebo pri ondrovi doma nestiham.
natalka sa plazi ostosest. uz zacina dvihat ritusu zo zeme, ale este nestvornozkuje. zuby stale len dva dole.
a kakanica stale riedka prazenicova. nerozumiem, preco sa jej nezahusti, ked uz skoro 4 mesiace dostava aj ine veci. ale stale je dost vela na MM ,tak mozno preto.

skusim to tu vecer docitat.
nechysta sa ziadna stretavka? viem, ze ste boli na devine, to ma mrzi, ze som nevedela a zmeskala. ak budete zas daco planovat, skuste mi to vycapit na stenu na fb, prosim, to mi snad udrie do oci. vdaka.

a krasny slnecny den prajem vsetkym 🙂

siska_br
3. aug 2009

cafffte

no baby, vsak to tu cez vikend skoro umrelo 😨 😨 😨

zuzi - aj nas samko mal asi tri ci styri tyzdne po sebe zvysenu teplotu, tak do 37,5 max. den mal, tri dni nemal zase den mal a tak dokolecka. tak som s nim po tretom tyzdni skocila k dokimu a tiez skonstatoval, ze pravdepodobne to bude kombinacia tepla a zubkov. zapalove testy mal v poriadku, akurat v moci mal trochen bielkoviny ale vraj v norme.

my sme boli vcera poobede s fufunikom prvykrat na kupku a teda fesak si to inac uzival 🙂 🙂 🙂 doma sa tentockujeme s teplotou vody, v sobotu na grilovacke sme mu vodu do bazenika zvlast ohrievali a vcera sa mi teda voda extra horuca nezdala a fesak sa v nej vytesoval akoby sa ani nechumelilo 😀 plaval ako besny. 😀 pusa do koran otvorena a len cakal, kedy sa mu vodicka ujde....a pri pokladni sme sa s horajdou zrazili 🙂 🙂 to su ine fesandy, tie dve zuzky

a uz som nacisto zufala z toho nocneho zivota. 😝 posledna noc bola uplne katastrofalna, vcera dal malicky za cely den dve polhodinovky, tak som tak potajomky dufala, ze hadam bude dobre tvrdo spat a trt 😢 😢 😢 ludia, kazdu polhodku hore, metal sa, mrnkal zo spania, celu noc bol na jeden alebo druhy cicik prilepeny...ja uz fakt neviem, ako to mam poriesit. 😢 😢 😢

cryonae
3. aug 2009

cafte kocky,

sypem si popol na hlavu, ale nie len ze nestiham vas docitavat ale ani prispievat 😖 maly je velmi casovo narocny, lebo akonahle sa mi 5 sekund nevenujem, tak sa ide niekam prizabit... no amen tma
ale super na figuru... uz mam 55,5kg z povodnych 62,5 😉

siska noci uz nekomentujem..

stretko mame nejake naplanovane? lebo posledne 2 som missla a velmi ma to mrzi
:'(

no idem ja tomu mojmu oslavencovi uklohnit nejaku dobrotu na obed

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre