Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
6. aug 2009

Dobre rano 🙂

tak za vcera mam Acko, ale boli sme pomahat tatovi na stavbe tak snad mi to odpustite 😀 😉 .

zuzz - uprimnu sustrast ☹

dnes musim varit a upratovat, prat...no proste program na cely den 😝 . Vcera mi zase svokra dvihla adrenalin 🙄 za dve hodiny co sme boli s malym u nej stihla asi 3x povedat ze ona by ho nemohla varovat lebo je tazky a ona nevladze...a v zahrade nosi plne krhle vody taky kus lebo jej je luto natiahnut hadicu a tak polievat. Maleho mala asi 5 minut na rukach a hned mi ho vratila ze vsak nech si ta mama nosi...joj tak ma nasrala...ved ja som sa jej neprosila aby sa nam o neho starala, ona uz tak preventivne to stale hovori ked tam prideme aby nas to nahodou nenapadlo 😀 . Baby ona ho ani kocikovat nejde ze nevladze ale chodit po zajazdoch a navstevach jej problem nerobi 😅 ...tak by som jej povedala od srdca keby som mohla...och 😠 . A keby to este nestacilo tak bola na mna nasrata ze sme boli cely den s Andrejom na stavbe a nesedeli sme s nou doma...no este to by nam bolo treba. My sme si s malym vcerajsi den uzili, aj ked na zaciatku bol trocha adrenalin ked beton s pumpou meskali 2 hodiny (mojim novym snom je vlastnit betonarku 😀 ) a robotnici sa vyhrazali ze odidu domov o 4 (beton mal prist o 3pm), ja som uz mala vredy z toho ked som si predstavila ze pride beton a robotnikov nikde 😝, normalne som musela ist stade prec 😅. Obdivujem svojho muza ze je taky vegetak...ale vsetko nastastie dopadlo dobre. Pobavil ma chalan co prisiel s domiesavacom a pumpou a na otazku ze kde bol 2 hodiny vegetne odpovedal ze vsak on na tom aute lietat nevie, no to by ma nikdy nenapadlo 😀, uplne nova informacia pre mna 😀. Odkaz pre tych co idu alebo niekedy chcu stavat dom - beton treba objednat aspon 2 hodiny pred realnym terminom (este nikdy nemeskali menej ako 2 hodky) 😝

a boli sme s malym pozriet nasich buducich susedov (su to nasi pribuzny) su strasne zlaty, kokso taka obsluha, maleho tam obskakovali dotiahli vsetky zvierata co maju doma 😀 chvilu sme tam posedeli, maly vyfasovat hraci klavir a potom sme este isli na prechadzku aj s nimi, no strasne zlati ludia...co by som za to dala keby to boli moji svokrovci 🙂. Tak som sa vykecala a mozem ist makat 😎

zuzz
6. aug 2009

tara-vdaka; 😀 super dnik ste mali. ze vlastnit betonarku, xixi.

ja sa desim zajtrajska - bude pohreb. nejako som to tu sama zvladla, lebo som si povedala, ze zivot ide dalej a svokra by nechcela, aby sme sedeli a rumadzgali. tak som na jej pocest davala do poriadku kvetinovo-bylinkovu hriadku, ostrihavala odkvitnute sukvetia, nastrihala salviu na susenie, ostrihala levandulu, patrala na webe, ci to pestujem pamajoran(ako som si 2 roky myslela), alebo je to materina duska (ako sa nakoniec vcera ukazalo) 😎 na niektore veci som proste antitalent.

teraz chystam ondrikovi smutocne oblecenie - normalne problem, lebo nemal nic take tmave a smutne. nasla som v jeho skrinke este nenoseny hnedy mancestrovy komplet (este mu je velky) tak skracujem nohavice, nech tam zajtra vyzera ako sa patri.

deni_v22
6. aug 2009

ahojte,
tal, vdaka za privitanie 🙂 uz ani nepamatam, ze by som na dovke bola, nabehol bezny rutinny zivot na MD 😖

od dnes oficialne stvornozkujeme 😵 predvcerom uz ruky pracovali, ale obe nohy tahala za sebou, vcera uz pravou bola na kolienku, ale lavou sa z chodidla odrazala no a dnes uz na to prisla 🙂 okrem toho uz vstava s oporou cohokolvek, tak uz jej len za chvostom beham 😝 cryo, uz chapem, o com casto pises 😉

tara, zaloz betonarku, budem zakaznickou tak za 2-3 roky 😉 spravim ti biznis 😀
a mat dobrych susedov je skvela vyhra, nabuduce im daky kolacik zanes za odmenu, treba si ich rozmaznat 😉

zuzz, neboj, zvladnes to zajtra a ak nie, vyhovoris sa na malu a ujdes do sukromia...

tara2
6. aug 2009

deni - dobre 😀 😀 😀 to by som bola v inej plnke 😀 . A blahozelam k lezeniu, my sa stale plazime...a to vies ze susedom budem nosit kolaciky 🙂 a este takym dobrym.

prsky
6. aug 2009

zuzz...tak ja poznam tiez odbornikov - kynologov a aj NOckarov a ti nad takymto prastarym nazorom kyvaju tiez hlavou a ukazuju prstom okolo spankov v takom tom znamom geste 😉

ja som na pohreb mojho otca mala Lalu v sytoruzovom 😉 a bola taka osviezujuca...cely cas hypnotizovala tetu, co rozpravala (mali sme civilny obrad v krematoriu) kecala jej do toho a chvalabohu, ze vydrzala nerevat, aj ked sme to nemali dlhe

deni...tak to gratulujem k stvornozkovaniu...lala si len nedavno sadla a este je stale na seba hrda zakazdym a teraz sa snazi dojst na to, ako sa zo sedu da znova dostat na brucho 🙂

deni_v22
6. aug 2009

baby, mozno pamatate, ako som tu raz basnila, ze som bola na takom alternativnom Emkinom koncerte a hral tam sikovny chalanisko na klavir...tak kto vydrzi trosku ramusu, tu je videjko z toho koncertu..

https://www.youtube.com/watch?v=ptM8gF65YCk

prsky, taku fazu sme mali aj my, mozes cakat tak do 2 tyzdnov, ze sa ti rozbehne..

bezaz
autor
7. aug 2009

bre ranko
prsky to si pekne vyfesila lalu, dedo sa urcite tesil 😉
my nemame ani naznaky stvornozkovania, lezenia, nicoho.. a sadnut sama ani za svet.. ved mama spravi vsetko za nu 😝
cryo som si na teba spomenula, ninka tiez zacala kricat mama, ale len ked reve.. kamoska sa vcera smiala, ze ako pekne to vyslovuje 😀
jani taku svokru.. dakujem neprosim 😝
u nas kooonecne po strasne dlhom case bola noc, ze som sa vyspala az 4hodky v kuse, mala bola hore len 2x, normalne som oddychnuta, vyspata.. ale teraz mi tu uz jaci 🙄

kika333
7. aug 2009

ahojte, ja som tu uz strasne dlho nebola, tak len tak letmo prekuknem co ste pisali, dufam ze mozem...

kika333
7. aug 2009

inac aj ja som sa celkom vyspala, maloa tam teraz spinka celkom dobre, len raz sa zobudi
a uz chodime, zda sa mi to skoro....

cryonae
7. aug 2009

cafte baby,

vidim, ze viacere uz nestihate pisat sem 🙂

bez, tomino to uz vysperkoval.. uz nekrici len mama ale 'mama hanba' ... proste sa maaaaam

inak tomino je uz treti den uplne besny ☹ hadzem to na zuby kedze sa mi zda, ze mu opuchlo horne dasienko, ale takzo unho, kedze ma nepusti do pusy
vcera sme boli so sic a lius v auparku a maly celu dobu vycinal, takze ani neviem, o com bola rec, lebo v jednom kuse som sa snazila znizit decibely aspon pod 100 ☹ potom mi hystericky ziapal celu cestu v aute domov, aj napriek tomu, ze vedla neho sedela moja mamina a snazila sa ho zabavit....
ked som sa maminy spytala, ze ci pride v sobotu aspon na 2 hodky mi maleho pokocikovat, lebo uz nutne potrebujem upratat, tak len zaskucala 😖 😖 😖 😖 nedivim sa jej

ta blba choroba sa ma nie a nie pustit, tak uz som od vcera aj na ATBs ☹ pytala som sa viacerych doktorov a povedali mi, ze je to uuuuplne v pohode a mozem s tym pokojne kojit

zuzz uprimnu sustrast ☹ nejak to prezite na tom pohrebe ☹

deni ja uz sa vacsinou ani nenamaham behat za malym.... dvihnem sa az ked uz je to fakt s nim nahnute... napriklad niekde vykutre nejaky nebezpecny predmet, alebo hopsa pri niecom co ma ostre hrany

cryonae
7. aug 2009

kika maly uz chodi sam??? tak to je tu asi rekord 🙂

kika333
7. aug 2009

cry: hej mala uz urobi paru krokov sama, tak prechadza od gauca k stene a k dveram kde sa moze po paru krokoch chytit, ale tych pat uz urobi....este sa trochu boji....

cryonae
7. aug 2009

jej prepac, slepa som 😀 tak to je kristinka velka sikovnica!
tomino by to tiez zvladol, ale nejak neciti potrebu... zato skacka na mieste bez opory, to ho neskutocne bavi... len cakam, keday sa tresne o stol a vybije si tie svoje 2 zuby 😖

bezaz
autor
7. aug 2009

cryo no pekne, tomino ti asi tu oslavu zavidel 😅 u nas je stastie, ze ninka u "cudzich" je uplne ukazkova
kika wow, taku sikovnicu mas doma 😀

deni_v22
7. aug 2009

cafte,
cryo, som nejak presvihla tvoje narodky, tak dodatocne vsetko naj 😵 a nech sa Tomino aspon na chvilu premeni na zlatucke pokojne usmievave babatko 🙂

ja v podstate podobne, za malou chodim len v nebezpecnych situaciach, ale kedze s lozenim sme v zaciatkoch, takmer vsetko vyzera nebezpecne 🙂 ona ma tie nozky furt take vetche, s nou to mava jak s listkom vo vetre.. ale paci sa mi, aka je opatrna a aj poslusna - napr sa len dotkne suflika, poviem Dianka, nie a ona vycuva...az nechapem 🙂 dufam, ze z nej nevyrastie nejaka zakriknuta ustrasena baba 😕 ...

kika, ste sa poponahlali s chodenim 🙂 sikovna je mala..

amonis
7. aug 2009

ahojky omluva že nepíšu ale fakt nestihám nic jen vás přečtu a letím protože malá nevydrží nikde sama furt řve a šplhá se na mě a když už někam sama jde tak stejně musím letět za ní no je tu veselo.....

ale jdu do sebe 😀 včera jsem si koupila v drogerce kleštičky na řasy 😀 😀

cryonae
7. aug 2009

zuzi aj tomino sa vacsinou predvadza v dobrom, ked nie sme doma a potom vyzeram ako keby som ho len ohovarala kade chodim 😀 ale vcera fakt nemal svoj den 😖

deni asi 3 dni dozadu sa na mna cely den skeril... to bolo krasne! ale asi sa ozhodol, ze ma nemoze tak rozmaznavat 😀 😀 😀
aj tomino si niekedy da povedat, ked poviem razne NIE... a niekedy ho to nakopne a skusa hranice.. to samozrejme bezuspesne a jedine co tym dosiahne je, ze ho vezmem prec od objektu zaujmu

simi len tak dalej 🙂 ja som zacala aj skoncila tym, ze mi sic nafarbila a ostrihala hrivu 🙂 ale klobuk dole, je to strasna sikovnica 🙂 🙂 🙂 🙂 za take krasne haro by som nechala u kadernicky minimalne 60 ejur

amonis
7. aug 2009

cryo a máš někde fotku nového hára?..... u nás taky funguje když řeknu ne..ne ale zachvíli to stejně udělá zase 😀

jinak co váše děti už mluví? u nás totiž žádna mama,tata ale furt..... CO TO JE? TO TO a ukazuje a furt dokola 😀 😀

zdenus
7. aug 2009

caute, tak nam zas uzsiel tyzden, hruza, jak to leti 😉

lauri celkom slusne vyziapuje, tiez hlavne mamamma....a teraz ma take stavy, ze obcas zacne neutisitelne rucat, ale podla mna to budu zuby, lebo dasna ma uz celkom poriadne spuchnute...tak som zvedava, kedy cosi vyleze 😕 😕 😕

cryo, davaj teda foto noveho hara....nech oznamkujeme kadernicu sic 😝

bez, takze ninus sa pochlapila a nechala ta drichmat...pekne od nej 😔

bezaz
autor
7. aug 2009

zdeni ozi, 14.8. ideme k nasim a ostavame cely tyzden, musime dat nejake stretko 😉

zdenus
7. aug 2009

zuzka jasne, dufam, ze teraz to uz vyjde...tyzden je dost, aby sa zadarilo 😕 😕 😕

cryonae
7. aug 2009

pridam, nembojte 🙂 dnes mi drahy kupil ten zehlickovy fen na vlasky, tak hned ako ho uspesne vyskusam, tak sa vam cvaknem, yo? 😀

prave drahemu peciem kura a kolacik na cestu ☹ neviem ako to bez neho vydrzime dva tyzdne 😔

cryonae
7. aug 2009

tak toto nemyslite vazne!

baby ja mam depku jak svet.. pozrela som si zrovna videjo, co vsetko sa moze stat na cestach a ake fajne tragicke dopravne nehody sa stavaju a moj muzo bude celu noc soferovat do francuzka.... asi ani oka nezazmurim 😨 😨 😨

sisa.b
7. aug 2009

ahojte holky 🙂 my sme dnes prisli konecne domov 🙂 a nemame nic extra nove. akurat sa nam mala naucila lozit po schodoch, tak sme prezivali mierne soky 😅 a prave tu robi striptiz 😀 jednu ruku uz ma vonku 😝

cryonae
8. aug 2009

siska no super 🙂 ze schody 🙂
moj maly zase povazuje kazde otovrene dvere za vyzvu a hned tam masiruje co to da 😀

bezaz
autor
8. aug 2009

bre ranko
heli a kam ti zdrhol vladino?
sisa ze schody 😲 😲 tak u nas ninka radsej zacne revat, aby sme ju odniesli kam chce, pripadne podali co chce 😝

sisa.b
8. aug 2009

bez, aspon sa nemusis triast, ze ti zo schodov spadne, ked tam nepozorovane vylezie 😒

bezaz
autor
8. aug 2009

sisa no v byte neviem, kde by liezla aj tak 😉

sisa.b
8. aug 2009

by si sa divila, co dokazu deti povymyslat 😅 ja som akurat vcera vyhadzovala rozmlatene sklo z konferencneho stolika 😝 a tie repraky jej stale nedaju pokoj 🙄

cryonae
8. aug 2009

bez zdrhol mi smer mont blanc, castor a neviem co este ☹ ☹ ☹

no to je fakt, zuzi budes sa divit co tie deti vedia vymysliet a vykombinovat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre