Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
6. okt 2009

Caute 🙂

jane - chodim do Babyfitu na Nevadzovu

sisa - myslim ze je to povinne az pre deti narodene v 2009

tal - ja tiez malemu striedam obuv na doma 😉

...chlapov som vyhodila na prechadzku tak mam konecne cas na kavu a trocha oddychu 🙂

rominka - uz by vam ta choroba mohla konecne skoncit. Inak aj tu je vela ludi chorych, asi je nieco vo vzduchu

mojkamirka
6. okt 2009

ahojte,

sisa, ako píše tara, pre nás je nepovinnný

rominka
6. okt 2009

ahojte dneska mi nechtel kun vubec pres den naskocit tak nevim co to byl za vypadek ,tara-uz je mi lip mala je na tom stejne vzdycky ji ukazuju ze smrkam tak me napodobuje bere to jako hroznou srandu 🙂 a tchyna dneska od rana topi osto sest svagrova ji dovezl vnucku na hlidani je nemocna sak jsem rikala ze nas nakazila tak tu mame horko mala se cely den potila a ted z toho nemohla usnout a muzem ji to rikat tisickrat .....ale sak to znate....papucky bych uz konecne taky mela koupit 😕

tara2
7. okt 2009

Dobre rano 🙂

romi - ani mne nesiel vcera kon 🙄 . A super ze vam uz je lepsie, ja cakam kedy to chyti nas lebo vela ludi okolo je chorych...asi je nieco vo vzduchu

mojkamirka
7. okt 2009

ajojte, môj manžel je tiež chorý už od soboty, a dnes čosi chytá aj mňa, takže super 😠

deni_v22
7. okt 2009

ahojte,
nejak tisko je zase v tejto teme, asi sa vsetci liecia, tak nech ste rychlo vsetci fit 🙂..
u nas pre istotu este nekuria, po veceroch je uz celkom slusna zima, tak len cakam, kto prvy schyta nejake sople 😖

cryo, som nevedela, ze chodievate do Targu na nakupy...sa budem musiet nabuduce obzerat, ci sa tam nestretneme 😉 , lebo to je "nas" revir, od nasich je to na skok..ale musim skonstatovat, ze na trhu zdrazeli.. niekedy sa viac oplatilo tam nakupovat..

bezaz
autor
7. okt 2009

bre ranko
hlasim sa z bojnic, bola som rano na sone, takze mam to potvrdene, zlcnikove kamienky, vraj najhorsia alternativa a musim ist na operaciu.. a mam to z tehu 😒 takze k cukrovke aj dosraty zlcnik.. no neviem, ci budeme mat druhe dieta, ked sa mi to moze znova spravit 😝
u nas sice tiez nekuria, ale v samorine je teplo a nasi vcera vecer zakurili, tak bolo fajn
a od vcera oficialne stvornozkujeme, to nam ale trvalo ze 😀 ale mlada si derie kolena len po koberci, inde je to moc tvrde, to ide po zadku

cryonae
7. okt 2009

helou,

deni no chodim ako chodim, ale asi zacnem pravidelnejsie 😀 trosku som na nervy z tej tlacenice, lebo ja mam miernu fobiu z davu ludi, ale inak fajn.
kolko to mate z domu?

tara2
7. okt 2009

deni - u nas tiez este nekuria a rano a vecer tu je tiez dobra kosa, niekedy sa mi zda ze este vacsia ako vonku 😝 .

zuzi - aspon vies z coho boli tie bolesti...operaciu nezavidim, ale operacia zlcnika je este z tych "lepsich" a ked sa das operovat laparoskopicky a nebudu ziadne komplikacie za par dni si doma 😉 . A kamene ma kopec ludi aj zeny ktore vobec nerodili a vela muzov tak si nemyslim ze by to bola prekazka mat dalsie deti 😉. Zlcnik ti vyberu a budes mat dietu s obmedzenim tukov. Ozaj a ako vedia ze to je z tehotenstva? Robili ti pred tehotenstvom sono brucha? Jo a druhy krat uz urcite nebudes mat to iste lebo zlcnik ti vyberu von 😉

deni_v22
7. okt 2009

cryo, z KE je to daleko, ale od nasich (SL) je to cca 50 kilacov, takze to stale spajame s navstevou u nich ..nam tiez nevyhovuje tlacenica pomedzi stanky, tak chodievame skoro rano tj do 8-9 byt uz tam, to sa dobre nakupuje, ludi je pomenej aj velkosti maju vsetky 😉 okolo pol 11 sa tam uz neda hybat 😝

zuzi, tak tara ti nariadila pooperacnu dietu 🙂 a ja som ti akurat chcela napisat, ze sa tes, ze sa po operacii aspon mozes konecne normalne hocicoho najest a nemat nijake koliky a krce 😉 ...ale aj tak nezavidim operaciu a dufam, ze vsetko pojde bez problemov..

siska_br
7. okt 2009

zuzi ☹ ☹ ☹ to mi je velmi luto...ale fakt, aspon uz prisli na pricinu tych tvojich zachvatov a ta sa odstrani....

mojkamirka
7. okt 2009

bez, drzim palce nech si skoro ok, tých pár dní v nemocnici ti ujde ako voda, uvidíš 😉

prsky
7. okt 2009

zuzi..no tak to "potesi"...drz sa

deni...ta dieta bude asi uz navzdy 😒

rominka
7. okt 2009

ahojte cryo-ty to mas ale daleko do targu od vas, bez- tak snad ti ta operace pomuze a pak budes met klid,u nas je dneska nadherne asi posledni den pak hlasi ochlazeni a pak ze nejsme vseci nemocni takove vykyvy.....

bezaz
autor
7. okt 2009

sak uvidime, ako to dopadne, vraj to vedia urobit laparkou za jeden den, tak si to asi dam spravit tak, lebo lezat v nemocke sa mi moc nechce..
jani a to vyberu cely zlcnik? lebo som sa akurat zabudla dokiny opytat, ze ak budem znova tehu, ci sa mi to nevrati
a z tehu asi preto, ze pred tym mi nikdy nic nebolo a pocas tehu moze babatko tlacit na zlcnik a obmedzovat vytekanie zlce
inak sa ucim, len ma hlava boli ako das 😝

sisa.b
7. okt 2009

zuzi, drzim palce, nech si co najskor fit

tara2
7. okt 2009

zuzi - hej vyberaju cely zlcnik a ze ti pred tehu nic nebolo este neznamena ze si uz vtedy nemala kamene 😉 . mohli to byt male kamienky, niekedy to trva aj par rokov kym sa zacnu klinicky prejavovat...kamene mozem mat kludne aj ja len o tom neviem kedze ma nic neboli...ak doki tvrdi ze je to len z tehu tak je dost odvazny, ja som za 8 rokov nepocula ziadneho nasho chirurga povedat ze je to z tehotenstva,... keby ti robil predtym sono brucha alebo CT ci MRI a nemala by si na zlcniku nalez tak o.k. ale takto jednoznacne stanovit pricinu vzniku 😕 ...podla mna sa tam jedna o viac faktorov naraz - strava + hormonalne vykyvy (tehotenstvo, menopauza), dedicna predispozicia... neber to tak ze je to jednoznacne z tehotenstva 😉. A po laparoskopickej operacii sa zotavis rychlo, nebudes mat ani riadnu operacnu ranu len tri male zasite dierky v bruchu. Mne operovali laparo slepak a tie jazvy mi ani nie su vidiet 🙂. A daj si to urobit co najskor nech mas pokoj 😉

cryonae
7. okt 2009

baby vsak ja am nechodim z BA, to by ma nikto nedostal! chodime kazdu chvilu do valaskej pri tatroch a stadial uz je to menej
ale bola som prekvapena, ake super kvalitne vecicky tam maju za super ceny

rominka
7. okt 2009

cryo-jsem si rikala 🙂 tara-jeste ze te tu mame vsecko pekne vysvetlis lip jak doktori 😉 prave jsem dozehlila pri telce kupu pradla a zitra me ceka jeste prani a preslikani povleceni kdyz nakonec rikali ze ma jeste zitra byt pekne dobrou noc vsem

bezaz
autor
8. okt 2009

jani dik za vysvetlenie 😉
tak idem dnes k chirurgovi na konzultaciu, mozno si uz aj dohodneme termin, dufam, ze sa to bude dat tou jednodnovou vybavit 😅

petusaaa
8. okt 2009

baby, nestiham vas citat 😀

tara2
8. okt 2009

Caute 🙂

peti - to preto ze tak vela pises 😀 😉 . Ozaj ako ste na tom s ockami?

zuzi - cim skor to budes mat za sebou tym lepsie. U nas sme jednodnovu chirurgiu nemali ale pacienti lezali asi 3 dni po operacii co sa podla mna da vydrzat. A doki ti da urcite nejaky dobry termin aby si nemusela dlho cakat 🙂

rominka - ja mam tiez kopu pradla co treba vyzehlit 😝 a postelne pradlo sa chystam vymenit dnes alebo zajtra...vidim ze mame podobne myslienky 😀

janejane
8. okt 2009

Ahojte,

nechodievate niektora kocikovat do vrakunskeho lesika?

siska_br
8. okt 2009

u nas sa postele prezliekali cez vikend 🙂 a teda, zadarilo sa a uz su aj ozehlene a schovane...

jane - ja nie, mam to kustik od ruky 😉

tara2
8. okt 2009

jane - ja obcas chodim 😉

bezaz
autor
8. okt 2009

vrakunsky lesik, to je ktory? 😅

tara2
8. okt 2009

Zuzi vies kde je vo Vrakuni kostol?

bezaz
autor
8. okt 2009

nene neviem 😅

petusaaa
8. okt 2009

tara 😀 ale no, nahodou sem tam aj napisem nieco...sem bolo na strane 154 a tam na 189 😀 😀 😀
ocka stale rovnako, cakame na 18.11, kedy ideme na kramare na operaciu 😔

zuzi ip 😉

jane, ja tiez nie, len prechadzka tam by nam trvala dllho 😀

petusaaa
8. okt 2009

jaj este jedna otazocka, o kolko vacsie kupujete drobcom topanocky? my mame teraz 19, ale ked si zoberiem, ze pancusky, hrube ponozky plus nejaky priestor... tak neviem, ake cislo kupit. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre