Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
3. nov 2009

zuzi - nie gregor, ale henry - ten model, tie vyssie mame

deni_v22
3. nov 2009

ahojte,
blahozelame Tominkovi a Jakubkovi k prvej sviecke na torte 😉

a vobec nechapem o akej fujavici pisete, u nas je sice chladny, ale inak nadherny slnecny den 😝 (zatial 😉 )

zdenus, neboj, zvykne si rychlo..a ostava Eli v skolke uz aj na spanie, ci len na dopoludnie?

tara2
3. nov 2009

siska - my mame model Ted a su fakt uzasne, velmi dobre sa obuvaju a ta kozusinka vnutri je super tepla, akurat ich kamoska cez vikend obdivovala, takze aj my sme s nimi spokojni. A tiez som zobrala minuly tyzden posledne 21tky, teta v predajni povedala ze vraj uz ani zimny tovar nebudu mat 😕 😕 😕

adrioska - sleduj ci nie je malatny, nadmerne spavy, nevracia...ked sa ti nebude zdat tak s nim radsej chod

horajda
3. nov 2009

siska krasne ale uf uf drahe no uvidim co poriesim este mam v plane ist do batu tam som videla celkom fajne

horajda
3. nov 2009

to fakt jani takze ja ked sa rozhodnem nieco kupit uz nic nebude woops

horajda
3. nov 2009

a kde v protetike ste ich kupili teda jani kde si bola?

tara2
3. nov 2009

zuzi - my sme boli v Petrzalke na Sustekovej tam mi to pani povedala, vraj uz priviezli vsetky detske topanky co mali na sklade...skus kuknut este v inych predajniach tam mozno take este maju. Alebo skus v A-Medicale na Zahradnicej tam im mali priviest zimne detske topanky

horajda
3. nov 2009

baby a su kozene?

bezaz
autor
3. nov 2009

zuzi dojdi do samorina, ja som kupila topky tu, pekne zateplene, kozene a za 25,50 😉
siska no ja uz asi mensie nejdem kupovat, lebo jej ich neviem obut 😝

siska_br
3. nov 2009

tara - mne volala kamoska minuly tyzden, ze ona konecne kupila v protetika a zhanala topanky uz asi dva tyzdne - vsade zufalo vypredane. tak som tam hned na dalsi den nadrzana nabehla a zhabla som ze uplne posledne 21...tak som uz ani neriesila, ze stoja take sialene love, bola som rada, ze maju. tiez som sa pytala, ze preco nieto topanok, teta mi povedala, ze dostali len podla objednavky, naviac im uz nechcu dodat, vraj v protetike prepustali a nema kto sit topanky...tak som bola fakt rada, ze vobec mali...

horajda
3. nov 2009

zuzi a maju aj stranku kde si ich mozem pozriet? a neodfotis?

bezaz
autor
3. nov 2009

zuzi akurat pozeram, ale nemaju web.. a odfotit nemozem, lebo ich ma mlada a je na cely den v BA aj s dedom 😅 ale mali viacere na vyber, vozia ich z madarska, od velkosti 19.. a tovar jej este chodi.. toto su cizmicky, ale mala aj kotnikove zateplene

horajda
3. nov 2009

aha,neva sak mozno sa zveziem do samorina ak nic nezozeniem

horajda
3. nov 2009

zajtra budem mat maam kapsu na manducu tak uz sa tesim

tara2
3. nov 2009

siska - ja som tiez kupila posledne 21 a presne ako ty ani ja som uz neriesila cenu. Bola som stastna ze nemusim behat za topankami po celej Bratislave.

cryonae
3. nov 2009

jakubkovi vsetko naj k vcerajsim narodeninkam 🙂

adrioska no to je na tebe, ako sa citis... ja som zatial s tomcurom nikdy na pohotovosti nebola a to mal vselijake skarede urazy. trebars vcera to napikoval hlavou rovno do roku skrine ☹ ale ak je maly culy a jasi sa, tak asi nie je dovod.. sleduj ho len ci nebude malatnejsi alebo nebodaj negrckal

baby v posku sa daju kupit uplne neskutocne kozusinkove kozene topanocky tak za 12-15 eur

siska_br
3. nov 2009

cryo - sak si mala spravit hromadny nakup pol na pol chlapci - baby, by sme si to na birthday party prerozdelili 😀

horajda
3. nov 2009

no heli ja viem ale ta cesta tam by ma so zuzkou asi zabila 😀

cryonae
3. nov 2009

my sme to mali s navstevou u starkej, takze sa to dalo a starka postrazila krpanika kym sme nakupili 😉 no keby ste povedali, tak nakupim 🙂

zdenus
3. nov 2009

bez, k cizmam sme prisli tak, ze ich dostala sestrenica a kedze jej synkovi boli v zime male, tak ich posunula laurinke...inak su to richter, nejake nepremokave, pjekne 😝

prsky
3. nov 2009

cafte...sme s5 z poradne, Lala meria 72 centi a vazi 9259 kg, dostala fcelu a je nervna jak das

prsky
3. nov 2009

jaj a som sa pytala na caje a mi povedala, ze naj je robit ovocne tak, ze vyvarim napr. jablko alebo ususene supky vo vode..a ze pozor na bylinkove, lebo tam zvyknu byt kvety s pelom a to moze byt pre nachylnych na alergiu nebezpecne

prsky
3. nov 2009

adrioska ... Lala mala kobercovy lisaj (krv netiekla, iba mala odrenu hlavu) a zhodou okolnosti sme o 2 hodky nato sli do poradne, tak som sa hned dokiny pytala a ona mi povedala, ze ak nebola v bezvedomi, tak netreba riesit, iba sledovat, ci nie je malatna, dezorientovana a pod

ja na cizmy asi kaslem, mam kozusinove kotnikove s makkou podrazkou, vonku aj tak este nebude behat, ked tak hadam na novy rok vytiahnu zasoby, ktore sa tvaria, ze teraz nemaju 😉

prsky
3. nov 2009

heh a dosiel mi mail od t-comu zacinajuci miernou vycitkou, ze sa mi nemozu dovolat na mobil..a co ja mozem za to, ze mi volaju vecne nevhod? 😀

prsky
3. nov 2009

tak kukam na MMB ze cizmicky 20 a su tie baby normalne? predavat nosene cizmy za 15-17 €?

bezaz
autor
3. nov 2009

adi ked ich kupila za 34, ako pisu baby 😉

tara2
3. nov 2009

ja som kupila topanky za 28,65€

tara2
3. nov 2009

adi - pekne miery 😉 my ideme do poradne buduci tyzden

horajda
3. nov 2009

baby idem do brna neviete poradit nejake obchody kde by sommohla kupit topky?

bezaz
autor
3. nov 2009

jej zuzi a kedy? ja sa tam chystam do jedneho obchodu, ale s detskym textilom.. bohuzial maju otvorene len cez tyzden, v sobotu nie 😝
inak je velky obchod pri ikea, ale ci tam maju topanky si vobec nepamatam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre