Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
9. nov 2009

zdenus, to znie super, prosim zisti 🙂 dakujem

zdenus
9. nov 2009

tak a mam to, toto je ono http://www.plysove-hracky-online.sk/faq.php 😉 😉 😉

ak vam zacnu drichmat deticky, tak co ma u vas za to? 😀 😀 😀

siska_br
9. nov 2009

zdeni, idem kuk

ak by to u nas zafungovalo, mas u mna volny vyber...prisahambohufakt!

zdenus
9. nov 2009

siska, to nerob, ze volny vyber 😀 😀 😀

ja neviem, co u nas zabralo, ved alura byvala 222x v noci hore a teraz je to celkom ok, klop, klop...lebo dnes zas bude v noci buntosit, ked ju tu pochvalim 😕 😕 😕

prsky
9. nov 2009

cafte..zdenus a ze nevhodne do 3 rokov ako vsetky hracky 😀

prsky
9. nov 2009

tarus, tak to mas za super cenu, ja som na MMA polovala uz vyse mesiaca a furt tam tie odrazadla nedrazili pod 20€ 🙄

bez...aj Lale sa paci krabica z toho odrazadla viac ako odrazadlo samotne 😀

a torta...ja neviem, mne sa po vybrati z tortovej formy vecne rozpadne, ale mozno preto, ze davam celu stavu z mandariniek na piskoty (?) ... stuzovac davam taky od oetkera na slahacku 😉

zuzz
9. nov 2009

ahojte,
vsetko najlepsie oslavencom, ktorym sme nestihli zablahozelat.

u nas sa chorobuje este stale. zajtra vezmem malu zas k doktorke, lebo ved uz sa jej to taha dva tyzdne. len naposledy mala atb v septembri, tak sme sa im chceli vyhnut takto skoro po sebe. minuly piatok mala vysledky crp menej ako 8, vraj, tak to vraj bolo o.k. moze sa to zmenit? mam jej to dat zajtra spravit zas? dr. ma ten testovaci pristroj v ambulancii, da sa to na pockanie.

na pobavenie: poznate ten vyraz, aky maju dakedy chlapi, ked piju riadne silnu domacu palenku? vydaju ten zvlastny 'aaa' zvuk a zatvaria sa, akoby zjedli citron? a napriek tomu si daju dalsi a dalsi poharik? no tak presne takto sa predvadzala natalia, ked som jej zo srandy podstrcila na oliznutie kvasenu uhorku (zboznujem ich, mam ich doma plno) - odhryzla si dokonca, zatvarila sa kyslo, urobila 'aaa' a dala si znovu a znovu 4x 🙂

hor - mne to tvoje fotky neukaze, ani ta na fb nenajde ☹

cryo - krasna torta, sikulka si.

prsky -ja do smotanovej torty pre zmenu obcas svacnem jeden tvaroh 😝

tara2
9. nov 2009

ta hracka vyzera zaujimavo 🙂 poviete mi potom ci to u vas funguje pak prikoupime 😀 😀 😀

baby s tym odstavenim budem mat este asi kopec srandy, jeden prsnik je v pohode ale v tom druhom sa mi stale tvori mlieko aj napriek tomu ze uz par dni nekojim a dnes sa mi tam uz urobili take velke hrce ako ked som mala upchate mliekovody tak som musela zase vytiahnut odsavacku a odsat si z neho mlieko 🙄 . Uz poobede som citila ze ma boli viac ako vcera a vecer to uz bolo hrozne. A najlepsie z toho je ze maly uz vobec nema zaujem o kojenie, som si ho po odsati skusila prilozit ze ci bude tahat a houbeles 🙄. Tak budem musiet asi po troske odsavat a pomalicky znizovat tvorbu. Uz som sa tesila ze ako super to islo a teraz toto ☹. Dost ze som pocas kojenia mala skoro kazdy mesiac upchate mliekovody vsak preco by to islo lahko ked to moze ist komplikovane 😖

adi - aj mne sa smotanova doteraz vzdy rozpadla, ja tiez davam celu stavu tak to bude asi tym... 😅. A cena za odrazadlo bola fakt dobra, som ani neverila ze ho vyhram lebo bolo ako nove a len raz som prihodila 🙂

dnes sme boli cvicit v Babyfite, maly sa tam zase vysantil, naco by cvicil ako ostatne deti, to je pre neho nudne tak stvornozkoval po celej miestnosti a asi 100x presiel cez tunel a potom v aute stuhol este som tusim ani nastartovane nemala 😀 😀 😀 😀

prsky
9. nov 2009

baby, zuzku najdete medzi mojimi friendami na fb, tak si ju tak pridajte 😉

tara2
9. nov 2009

zuzz - CRP sa moze zmenit aj za 24 hodin 😉 , ak si myslis ze sa jej stav zhorsil tak jej to daj zopakovat. A Natalka ma rada kysle uhorky? 😕 🙂 Ja som ich este nedala malemu skusit, nejako ma to nenapadlo. Ale vcera som mu dala do ruky jeden mesiacik sladkeho pomaranca a tak cuckal, cely bol zlty ani mi nechcel dat ten zvysok co mu zostal v ruke 😀

prsky
9. nov 2009

jani, moja spoluziacka uz rok nekoji a stale ma mlieko..uz jej dokina pichala injekcie, uzivala homeo a kadeco a hovorila mi, ze vraj sa u niektorych zien stava, ze mlieko po stlaceni ide az do prechodu 😲 tak neviem, ci tomu verit

siska_br
9. nov 2009

prsky, ja som hladala zuzku aj medzi tvojimi kamosmi a nic...je taka utajena, ze sa neda najst, kym si ta nenajde sama 😅

tara - skus salviovy caj, a homeo, mozno trosku zaberie. len davaj na seba pozor, odsavaj odsavaj, nech nam zase neochories

zuzz - sa stale este trapite s malickou? ☹

cryonae
9. nov 2009

prsky tak ja som mala trosku mlieka aj pred tehotenstvom, aj som kvoli tomu bola na mamografe a nic mi nezistili.... takze ma neprekvapi, ked to tak bude az do prechodu 🙄 🙄 🙄

tara2
9. nov 2009

baby nestraste s tym mliekom 😕 😕 😕 zajtra nabehnem do lekarne po homeopatika a salviovy caj, snad to zaberie...

zuzz
9. nov 2009

tara, tak jej to vysetrenie zajtra zas zaplatim. uhorky jej chutili, hoci sa teda uuuuzasne tvarila. ale nam dr. povedala, ze citrusy este ee. ze ostatne uz moze papat to, co my.

ani mne sa horajdu nepodarilo najst. je to taky tajny agent 😀

siska - uz sme doma chori vsetci okrem ondra. muz uz v piatok atb dostal. ja soplim a dusim sa kaslom. napchavam sa c vitaminom a sirupom mucosolvan, lebo stodal uz asi mozem pit namiesto cajiku a nic nezaberie.

a co sa kojenia tyka, tak u nas moj pokus o odstavenie skrachoval, hoci cez den ma krpana nepotrebuje, to jej staci flasa, ale v noci sa pricucne len na mna, kym daco ide. uz iba nadranom musim ist po flasu, lebo sa uz zlosti, ze nic nejde.

tara2
9. nov 2009

zuzz - ja mu citrusy tiez este nedavam len jeden mesiacik mal a ten bol sladucky ako med 🙂 . A aspon budes mat istotu ci sa choroba nezhorsila ked das zopakovat CRP, tym nic nepokazis 😉

siska_br
9. nov 2009

jezis, zuzi, tak sa drzte...si to CRP-cko fakt musis zaplatit? to je asi dobry biznis, nas doki nam to spravil automaticky bezplatne, ked to potreboval za potrebne

samik ma prvy raz cervenu, trocha ohadzanu ritku, normalne som cela prekvapkana, este u nas taku nehrali...dlho sme pouzivali niveu, tu s.o.s. a teraz som kupila sudocreme, tak neviem, ci zareagoval na zmenu kremu...namazala som mu to imazolom, snad pomoze

siska_br
9. nov 2009

jezis, ze potreboval za potrebne...povazoval za potrebne som chcela napisat

aj samko uz okostoval citrusy..tato mu dal olizat citron pred casom...sa tvaril pri tom jak vrah ale lizal furt, trulko 😀

siska_br
9. nov 2009

to co je??? leona vypadla 😢 😢 😢 su fakt uz vsetci hluchi? ☹

tara2
9. nov 2009

siska - ja som tiez platila za CRP 😉 , ale jedna poistovna to preplaca. A imazol urcite pomoze 😉 .

Dieta mi akurat odpadlo od unavy 🙂 asi ho to cvicenie zmohlo 😀

zuzz
9. nov 2009

siska - jj, nasa dokina za to berie 5eur. sa mi to zda dost, ale zas, aspon sme v piatok vedeli , ze atb netreba. mohla to byt vraj viroza. ci uz su to teraz aj dake bacily, to zistime zajtra.

no nic, kocky, som total skapata, dam si sprchu a idem spat. majte sa pekne.pa.

bezaz
autor
9. nov 2009

tak ja ani netusim, ci nasa dokina nejaky taky prostroj ma 😅
zuzi vy sa tiez dobre dlho uz morite s chorobami 😝
jani asi budes musiet zapojit aj nejake babske recepty 😉
ozi ja by som tiez chcela tu hracku, nechce sa niekto pridat, nech si podelime postovne? 😀

tara2
9. nov 2009

ja som tiez platila 5€.

zuzi - no budem musiet, vsak co budem s tym mliekom robit ked maly ho uz nechce...dnes ked som si ho prilozila tak sa rehotal ze co od neho chcem 😲

bezaz
autor
9. nov 2009

tie deti su ale vymyselnici, ze 😝

siska_br
9. nov 2009

zuzi - ja sa pridam, len ci by to stihlo prist do toho 29-teho, kym dojdeme do BA...inac to polovicne postovne pre mna nema moc vyznam

tara - vies ako ti o 16 rokov budem zavidiet, ze ten tvoj uz nesce.... 😝

talinka
9. nov 2009

ahojte,

tara, jak ti "zavidim", ze uz nechce kojit...to my naopak furt sa obsluhuje a potom ine nechce jest, cucne, hra sa, cucne, hra sa....ale na druhej strane nezavidim ti tie problemy s nalievanim prsnikov, snad ti homeo a salvia pomoze ...drzim palce....viem, ze moja kamoska nosila nejaky pas na prsocha ci co,aby sa netvorilo mlieko uz....

horajdu mam aj ja medzi friends uz davno a nebola utajena

siska, mozno zmena kremu ritneho fakt, u nas od zaciatku pouzivame Bepanthen a ked nie je tak sudocreme a ten nezabera, bepanthen vedie este nikdy nebola s nim ritka zaparena 😉

ja som Tominovi tiez dala cucat pomaranc, tvaril sa kyslo,ale cucal jak zeravy 😀 a vcera jedol s nami zemiakovu kasu a fasirku , sak uz je to velkaaaac 😀 uz jedlo nejak neriesim aj tak je mini mnozstva ak vobec nieco zje 😅

talinka
9. nov 2009

bez, ja by som sa s tebou kludne o postovne podelila, pacia sa mi tie hracky,ale myslim, ze u Tomina by neuspela 😝 on na hracky nejak nie je....to mu nic nehovori, uz som aj kupila mini macka, ze uspavacieho za 1000 Sk a je pohodeny nepovsimnuty v postielke.. 😝 takze u nas zbytocnost a aj tak to nezabera ...a ani ta levandula u nas sa nechyta...

tara2
9. nov 2009

siska - za 16 rokov si uz ani nespomenies ze kedy si kojila naposledy 😉

tal - snad sa maly nebude obsluhovat do dospelosti 😀 , ale zato to mas dobre, ze sa obsluhuje sam, sikovny chlapec 😀

baby a ake su to homeopatika? Neviete nahodou nazov?

bezaz
autor
9. nov 2009

tal to mne sa paci ta kacika, ked sa nebude lubit ninke, budem ju mat ja 😀
siska napisem im maila a opytam sa, aku maju dobu dodania, jo? 😉

prsky
9. nov 2009

aku hracku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre