Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
10. nov 2009

ja sa chystam vo stvrtok nakupovat a piect na oslavu, Hanka ma v piatok party v MC, tak ma caka torta, sa mi do nej nechceeeee s matom na teplakoch prizicherkovanym

talinka
10. nov 2009

pepka, neboj, vymyslim nieco,ale na tretiu ja urco nestiham, ak budem do stvrtej tam budem sa vytesovat ...budem ho musiet rano zobdit skor, potom chodi za 3 hodky spat znova, necham ho max hodinu spat a za 3-4 hodky spi druhykrat, tak to musim nejak vypocitat...keby vstal o siedmej , tak o desiatej do 11.00 spi...potom ho skusim o tej druhej uspat a po tretej by sme dosli to je to najidelanejsie riesenie,len vstavat v nedelu o siedmej aaaaa...ale co pre vas nespravim 😀

pepka
10. nov 2009

no mato sa dufam vyspi v aute cestou z AT, inak nema sancu 😔

deni_v22
10. nov 2009

jaj pepi, zabudla som gratulaciu k zubku 😵 😵 tak uz bude moct z jablcka odhryzat 😵

s party v MC to mate super vymyslene....po emkinej oslave sme doma museli az tepovat koberec ... a pobavilo ma, ze medzi stolom a sklom, ktore bolo na stole bola obrovska mlaka dzusu..absolutne nechapem, ako ho tam dostali 😀

pepka
10. nov 2009

deni, ved aj centrum musime po sebe upratat, jedine, ze by sme si upratovacku zaplatili, aj taka moznost tam je 😀 😀 😀

pepka
10. nov 2009

a dakujeme za gratulaciu, predvcerajsia noc tomu aj zodpovedala.... vcera mal iba krvnu podliatinu a dnes uz kukal zub von.
vraj kto zbada prvy zub, ma dostat nove saty, tak som si minuly tyzden predcasne kupila gate a bundu 😀

deni_v22
10. nov 2009

no ved jasne, ale iste je tam viac priestoru...u nas ta kalamita vznikla hlavne preto, ze sa jedlo aj hralo a blaznilo na tom istom mieste..no ale ved co, raz do roka nezaskodi koberec pretepovat 😀

deni_v22
10. nov 2009

vidis, tak ty si ten zubok vyprovokovala 🙂

rominka
10. nov 2009

pepka-vidis taky bych si mela za ty zuby neco koupit, tak prvni probuzeni prave probehlo....

zdenus
11. nov 2009

dobre rano 😉
pepka, tak uz ste zubati aj vy? nasa ma stele tie 2 spodne a staci 😝

ale vam bude super na tom stretku, dufam, ze mate dobrych fotografov, nech aj my cezpolne mame volaco z toho 😉

vcera sme boli na rocnej prehliadke, 9550g, 74 cm, uplny krpec oproti tym vasim a aj oproti tomu, aka bola eliska, nevadiii, dobehne 😉

bezaz
autor
11. nov 2009

bre ranko
pepka gratulacia k prvemu zubu
nam uz 2tyzdne idu spodne ocaky, ma to krvave a nist.. debilne zuby, sa tesim, kedy vsetky vylezu
zdeni ze krpata, ninka je este mensia 😅

zdenus
11. nov 2009

zuzka, ved to im staci...eli je taka cohana, kazdy si mysli, ze ma aspon 4 roky a potom sa cuduju, ze sa sparava ako mala 😀 😀 😀 , ale ked poviem, ze este nema ani 3, tak sklapnu 😀 😀 😀 😀 ...je po marcelovi a ja tiez nie som az taka najnizsia 😕 😕 😕

uvidime, co bude z alury, geny su geny, moja mamina meria 158cm, takze kludne z nej moze byt aj prizemny mrazik 😉

bezaz
autor
11. nov 2009

jaaj a este v ramci "na posrateho aj hajzel padne" som dnes dostala kramy 😝

zdenus
11. nov 2009

zuzi pohodaaaa, ved to je jasne, ze ked sa sere, tak na kopu 😀 😀 😀 😀
ale zas aspon vies, ze nie si tehoska, ber to z tej strany 😀

bezaz
autor
11. nov 2009

zdeni sak ja by som aj brala.. ved uz som dlho negrcala ne? 😀

zdenus
11. nov 2009

aha...takze ten zlcnik ti nestacil? vyhrab sa zo vsetkych sraciek a potom v klude uzivaj teho 😀 😀 😀

cryonae
11. nov 2009

Bre ranko

romi to odrazadlo je uplne perfektne a tomcur ho zboznuje, lozi po nom, trubi stale, tlaci ho pred sebou, za sebou, sada si... no zabavi sa chvilu 🙂

baby neviem co sa stalo ale tomi celu noc pregrckal takze som takmer nespala... som uplne hotova

pepka
11. nov 2009

bre ranko,

cryo, chuda maly Tomcur, asi nejaka viroza, aj my sme si tym nedavno presli, teda decka.... rychlo sa z toho vyhrabte, hlavne tekutiny sa donho snaz dostat, aby ste neskoncili na infuzkach...

zdeni, u nas obom deckam narastli paradoxne najskor horne zuby, zajacov mam doma 😀

a 1-rocna aj 5-rocna prehliadka nas caka zajtra, + posledny prevenar

amonis
11. nov 2009

ahojky tak Zdeni my jsme ještě menší takže pohoda mám doma malé pivo 😀 😀 😀 ale mě se to strašně líbí jak takové maličké si tu lítá 😀 😀

u nás rýma došla do stavu hustoty plného nosu takže jsem byla nucena si odsát protože mi vůbec nesaje....vysavač u nás jede na plné obrátky holky stojí řadu na vysání nosu 😀 😀 Kiki jde ráda ale na Káju potřebuju kazajku ta se brání zuby nehty.....

cryo co je malému?ještě zvrací?asi mu něco jen nesedlo......

prsky
11. nov 2009

bre ranko..ja som bola rano Kexa odniest k veterinarke na cistenie zubov, chudacik sa tesil, ze idem niekam iba s nim a takto som ho zradila 😀 takze som vstavala o 7 a lalus si pochrapkala do pol 9, ze jak dobre

zdenus...ze alura je stupel...sak lala je mensia - meria len 72 centi a vazi 9,3 ale vyzera ako mala mishelinka 😉

deni_v22
11. nov 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Martinkovi od pepkovych zelame 😉 a ze toho bieleho kona nech este necha na pokoji..muza mam na ceste do BA, tak nech sa mu nepletie sneh pod kolesa..🙂

cryo, chuda Tomi, drzim palce, nech sa rychlo da dokopy..

bez, kramy ber pozitivne..vies si ich predstavit o tyzden neskor v spolocnej izbe s chlapmi? 😉 a inak na teba myslim a drzim palce na statnici i v nemocke 😉

tara2
11. nov 2009

Caute 🙂

pepka - gratulujem k zubku 🙂

zuzi - odkedy beriem Cerazette tak mam kramy kazdu chvilu 😝 😝 😝 nie sice take silne ako obycajne ale mam a uz mi to pekne lezie na nervy 🙄 , este mam jedno balenie tak to douzivam a potom budem mat konecne kramy len raz za mesiac 😀 . Ale ty si aj tak bola bez nich dost dlho, ja som dostala 3 mesiace po porode 😲

heli - zelam rychle vyzdravenie 😉

adi - taky podraz na chudaka Kexa 😀 😀 😀

a vsetko najlepsie pepkynemu Matkovi k meninam 🙂 🙂 🙂

cryonae
11. nov 2009

tak vyzera ze okrem slabej nadchy mu dokopy nic nie je.... vcera sa vecer troska prejedol a grcal velke kusy hrozna, tak myslim, ze bol hlavne pahltny
inak si tu lieta jak sarkan

matkovi a vsetkym martinom vsetko naj naj naj!

siska_br
11. nov 2009

ahojte

blahozelame matkovi pepkovie k meninkam, mame este nejakych inych matkov?? asi ani nie, ze???

cryo - tak sa snad len objedol a cosi mu nesadlo...moznoze mu aj tie sopliky stekaju do bruska, aj z toho by mohol. hlavne, nech ste v poriadku

tara - a mozno ani raz za mesiac nie 😉 ozaj, uz som aj zabudla, mas stale rovnake cislo jani? asi pred dvoma tyzdnami som ti volala, bola som zrovna v C&A-ku a mali tam zrovna opat akciu na bodicka s dlhym rukavom, som ti volala, ci nahodou este nepotrebujete, ked si nevedela zohnat...ako ste na tom s mlieckom?

prsky, chodite na dentalnu hygienu? som si dodnes naivne myslela, ze psy si zuby cistia o kosticky..

tara2
11. nov 2009

siska - hej mam a nemas ty nahodou utajene cislo? Lebo jedno utajene mi volalo a kym mi Andrej stihol priniest telefon tak dozvonilo a kedze bolo utajene tak som nevedela kto vola 😀

pepka
11. nov 2009

Martinko vsetkym dakuje za gratulacie 😉

a takto plynie cas: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tara2
11. nov 2009

siska - a s mlieckom sme na tom tak ze pijem ten caj a zatial mam prsia o.k.

horajda
11. nov 2009

ahojte, aj my sa pridavame ku gratulacii Martinkovi!!!

baby aj u vas tak stale prsi, boli ste niektora vobec vonku?

horajda
11. nov 2009

jani a ty co uz nemas mliecko alebo prestavas kojit nieco som take prebleskla ocami ze si pisala ale akosik som to do detailov nezaregistrovala

prsky
11. nov 2009

Matkovi tiez zelam vsetko naj!

siska...no obrusuju, ale nie je to nic moc - a urcite nie o kosticky (velke plemena hej, ale skor o kosti zo svinky, kuracie sa nesmu davat, lebo moze dojst k perforacii creva)...a mali by sa im tiez cistit zubky, mam aj speci kefky na to, ale jednak som to kexa nenaucila /nessinke by sa dali/ a jednak som leniva jak vos 😉 Kexo uz ma 5 rokov a doteraz sa mu nic so zubami nerobilo, ale uz mal strasne vela kamena na zuboch a pri jedle mu krvacali dasna, takze skor akoby mu dasno odhnilo /ako 10r jazvosovi kamosov/ som sa rozhodla mu dat tie zubale vycistit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre