Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
15. nov 2009

skoda, ze nie som z blavy, by som sa pridala na modru zumbu 🙂 ked by som nebola sama poleno...

tara2
15. nov 2009

to je dobra cena

pepka
15. nov 2009

tal a teba som nespomennula? no proste je nas vela, to som len narychlo vychrlila, som si vedoma, ze nie vsetky ma v tej chvili napadli..... dufam, ze mi to odpustis 😀

talinka
15. nov 2009

pridavam sa k zumba polenam 😀

cryonae
15. nov 2009

tari tusim ze 3 ejura

tali ja vas celkom obdivujem, ze mate nervy na to predavanie 😅 ja som hrozne leniva na taketo veci 😕 😔 si to ospravedlnujem, ze este nejake babo budem mat, popripade moji alebo vladkovi surodenci... a tanto tyzden skoro umrela svagrinkina 2-tyzdnova neterka (nie ta co sa tu spominala) a ja som z toho bola taka hotova, ze som sa rozhodla, ze si ten maly bojovnicek zasluzi odmenu a co som mohla som malej Sabinke poslala 😵 😵 😵 😵 nech sa jej lepsie bojuje

talinka
15. nov 2009

pepka, mala si odpustene uz predtym ako si to pisala 😀

siska_br
15. nov 2009

a co sa Sabinke stalo heli? ☹

tara2
15. nov 2009

baby a je tam nejake parkovisko? Nemam zrovna chut kruzit okolo a hladat miesto na parkovanie

cryonae
15. nov 2009

no nik nevie.... poculi pipat monitor, tak dobehli, drobcek modry handrickovy, tak sa im ju nejak podarilo doviest spat a ficali do nemocky, tam si pobudli 2 dni, robili im vselijake mozne vysetrenia a na nic neprisli, tak ich poslali domov, ze ma reflux ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😖 😲 skoro som umrela od strachu ☹ nedokazem si predstavit co museli zazivat
stalo sa to 22:10

talinka
15. nov 2009

cryo, no este ma neobdivuj sice som nafotila aj to po dlhej dobe co som sa chystala,ale ci to nakoniec na MMA dam je este vo hviezdach 😉 ja som uz aj veeeela porozdavala ,ale este tam je vselico a niektore veci urco potesia aj ine mamicky...tak aspon nieco dam, aj ked sa mi nebude chciet na postu chodit a balikovat to,ale musim,lebo nemam uz miesta...tri velke kopy potrebujem prec dat...uz nemam komu davat ani, uz si povyberali...ale tiez som rozmyslala, ci nenecham pre druhe ale bude vobec ? a to uz asi nakupim zas ine veci a co ked bude dievcatko? 🙂 jaaaaj, ani nepis take smutne veci, odkedy mam Tominka hrozne prezivam tieto nestastia s detickami 😔 esteze hrdinka krasne zabojovala Sabinka 🙂

cryonae
15. nov 2009

tari no su tam nejake miesta, ale byva to tam plne... ale zatial som vzdy nejak zaparkovala kdekolvek, takze musime aj tam 😉

tara2
15. nov 2009

eli - chudatko malicka, to musel byt pre jej rodicov strasny sok ☹ , ale este dobre ze mali monitor. No a s tym parkovanim je to tam v centre dost biedne, kamosi byvali pri Racku a ked sme isli k nim vecer na navstevu tak sme mali skoro vzdy problem najst miesto 🙄 o takom case su uz vsetci doma 😝 preto sa ja viac priklanam k tomu avionu. Myslim ze zuzz chodi na zumbu do avionu ona by nam mohla povedat ako to tam chodi

pepka
15. nov 2009

cryo, to sa zle aj cita, nie to zazit na vlastnej kozi ☹

tara2
15. nov 2009

nie eli som chcela napisat heli 😀 😀 😀

siska_br
15. nov 2009

jezis, veru...si neviem absolutne predstavit, co by som robila..ja by som bola asi totalne mimo, hystericka..neviem.

talinka
15. nov 2009

no ja by som asi tiez bola hystericka, umrela by som od strachu a bolesti, ska ked sa Tomi nejak zakucka,ale sa zlaknem, ze nieco sa stalo, uplne mi zamrie srdce a potom ma aj boli ....a to sa nic nedeje 😝

fuj, nepisme tieto veci....ja mam niekedy velky strach, ze sa nieco stane a taaaak....aaaaaaa 😅

bezaz
autor
15. nov 2009

cafte
heli no otras zazitok, asi by som umrela od strachu o malu 😝
pepka naadherna torta, oslavenkyni vsetko naj k narodkam 🙂
a zumba je pecka, presne ako pise hela, total to nabije cloveka pozitivnou energiou, nam chodi cvicit baba, co predtym tancovala spolocenske, je taka "oplacana". tak sa na nu dobre pozera, ze tam neposkakuje nejaka 40kilova vila 😀 a s kamoskou sa zabavame cely cas.. chodia tam aj vselijake drievka a dreva, ved neva, hlavne, ze je tam super zabava, neberiem to ako cvicenie, ale super odvaz
tak idem do hajan, peto zajtra odchadza do svajcu, ziacka hra na koncerte, musim nas pobalit k nasim 😵

cryonae
15. nov 2009

baby teraz sa tychto veci v mojom okoli stalo viac a ja umieram od strachu o tomiho..... a este on je taky besny vetroplach ze sa bojim, aby si nejak neublizil ☹ ☹ ☹ ☹

no zuzz mi hovorila, ze su tam tak dvojtyzdnove cakacky a baby vy mate golemkarty?

tara2
15. nov 2009

cryo - to vazne? 😕 Ja nemam tu kartu ale chcela by som si ju vybavit a niekedy by som skusila aj spinning 😅

a ja sa tiez bojim o maleho hlavne ked nieco taketo pocujem...

cryonae
15. nov 2009

tari bez golemkarty ta neobjednaju.. teda minimalne nie telefonicky... ale to by som snad mohla na moju
no na spinning by som si asi v tomto stave netrufla.. by ma asi odviezli 😀 😀 😀 😀

tara2
15. nov 2009

cryo - sak nie hned 😀 😀 😀 troska pocvicim a ked nadobudnem ako taku kondicku tak potom 😀

a nechapem preco ma neobjednaju bez golem karty ved ceny su tam uvedene bez karty alebo s kartou...a co ak si niekto nechce kupovat hned kartu ale chce najskor vyskusat ake to je? 😕 😕 😕
Inak tento tyzden sa chystam do Avionu do DMky tak sa tam asi zastavim a vybavim si ju

cryonae
15. nov 2009

tari kedy tam pojdes? mozno by som skocila s tebou, lebo dochadza mlieko 🙄 aj ked sa mo moc do tej chripkovej sezony s malym nechce 😨
no neobjednaju ta preto, ze maju velky zaujem a pri objednavke ti rovno siahnu z karty 5 eur.. ked neprides tak je to tvoja vec

siska_br
15. nov 2009

fuj, vy cvicitelky...zas budem mat vycitky svedomia...idem daco zajest...

tara2
15. nov 2009

heli ja rozmyslam ze by som aj zajtra skocila po Babyfite. To nam zvykne koncit okolo 13:30 tak by som sla rovno do Avionu, tiez potrebujem kupit pre maleho mlieko a este nejake veci v DMku a hned by som zbehla vybavit aj tu kartu

siska - teraz ides jest? 😕 Ale sak ty mooooooooozes, ty si stihlounka 😉

talinka
15. nov 2009

siska, presne ty jest mozes kolko chces....ja nastastie dnesnu noc som bez vyjedania, nakolko mi je hroooozne zle z vecere, tlacila som oskvarkovu pomazanku 😝 😝 😝

cryonae
15. nov 2009

baby ja musiiiim, ja som sa od tomcurovej oslavy nejak rozozrala a este aj tento vikend same hodovanie... a teraz som to este zaklincovala balikom chipsov... neviem co mi je... nemat zrovna po kramoch si myslim, ze som aj tehula podla tych chuti a objemov co spraskam za den

tara2
15. nov 2009

cryo - u mna detto 🙄 , ja musim akutne zhodit nejake kila tiez som sa dost rozozrala 😝

talinka
15. nov 2009

ved treba sa rozozrat pred Vianocami, nech to potom nie je sok pre zaludok, aj ja to tak robim 😀

dobru nocku

talinka
16. nov 2009

dobre ranko 😉

total nevyspata do druhej som nemohla spat mozno aj dlhsie a dnes sa prave o siedmej musel Tomco zobudit 😖

prajem pekny dnik ! 🙂

zdenus
16. nov 2009

caute zumbosky 😉 😉 😉
pridavam sa do klubu rozozratych, ble, aspon s autesujem tym, ze cvicim 2x tyzdenne...teda ak mi vyjde krok 😕

pepi, krasna tortisko, dodato blahozelame hanke...mas doma uz poriadne velku babu 😉

u nas sa tiez trsa zumba, ale casovo mi nesedi a byva tam narvane....a teraz zavalim cenu, blavacky kukajte - 2€ 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre