Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

horajda
17. jan 2010

heli tiez na teba velmi myslim!!!

deni_v22
17. jan 2010

ahojte,
cryo 😔, chuda, to uz je aj na kona vela ☹ snaz sa mysliet pozitivne..je to svinska choroba, ale da sa z nej dostat..mojmu tatovi sa to podarilo, aj tvoj vyhra, uvidis 😉 drzim palce..

mirri..nasi o jedneho psika prisli kvoli kuracej kosti 😖 dufam, ze vas pripad to nie je...

bezaz
autor
17. jan 2010

tak uz sme doma z letista, aj najedeni.. na schwechate zmenili parkovanie, kokso, som tam kruzila ako sup, kym som pochopila, kam mam vobec ist parkovat 😖
zatial som dostala len par veci, kedze petovi batozina ostala v parizi, asi si robi dovolenku 🙄 dufam, ze ju dorucia, hajzlici.. 😝
a pridam trochou do katastrof, tentokrat som asi ozaj stratila nausnicu, co som dostala od peta na 30tku, lebo som ju podla vsetkeho stratila niekde na parkovisku na letisku 😢

amonis
17. jan 2010

čaute cryo to je děs takové věci je mi to moc líto držím palečky to se to srovná 😖

jak vidím tak tady je taky veselo chtěla bych napsat něco pozitivního 😒 ale bohužel u nás je to síla Kristýnka po mojem zvracení ve čtvrtek v patek v noci začla taky a přestala až dneska horečky 39 antibiotika vyzvracela co má brát je jí špatně teprve dneska jí trochu klesla teplota a do toho Karolínka která měla jen rýmu dneska teplota 38,9 uplná katastrofa u nás... já cpu čípky protože u nás jde sirup hned ven ale Karolínka ta má z toho uplné šoky nesnáší to raději bych jí dala sirup ale ona to hned vyblinkne....no a tedka manžel 37.5 a bolí ho břicho 😕 😕 jestli tohle vydržím to už fakt nevím mě už jen štípe v krku jinak jsem ok..........zítra zjistím jestli má Kiki toho streptokoka jestli jo tak to máme beztak všichni a půjdem se lečit i když nevím jak já když jsem alergická na penicilin.....no to tak v kostce 😔 😔

amonis
17. jan 2010

bez super že vy už jste vpoho ale zas naušnice 😠 😠 jdu makat Karolínka nemuže spát furt sebou háže tak jí nosím ...........objevím se tady až budu moct napasat něco veselého

talinka
17. jan 2010

jaaaaj baby to co zas za spravy 😔 amon, cryo...

heli, drzim moc palceky, neboj bude dobre, musi...posielam ti vela energie a bud silna aj kvoli sebe aj Tomaskovi, drzkaj sa!

Ja ani neviem co teraz napisat,ostalo mi smutno....

tara2
17. jan 2010

Cafte

tal - nie si sama komu ostalo smutno, ja som na tom podobne

cryo - drz sa moja, ale ako pise deni velakrat sa nador vyoperuje a ludia sa vyliecia. Chce to len vela sily, podpory a odhodlania. Andrejova teta mala dost velky nador na plucach, je po operacii a ozarovani uz dva roky a je uplne v pohode, zije normalny plnohodnotny zivot ako predtym...a srandistka je to velka 🙂 . Neboj sa aj tvoj ocko sa vylieci 😉

amon - moja aj Ty sa drz, mas tam samych marodov ste ako v lazarete...uz sa konecne vyliecte nech su tu aj nejake dobre spravy

bez - zase si stratila nausnicu? A vies urcite ze si ju mala na letisku? Mozno ju zase najdes niekde doma 😉

my sme boli dnes trocha von na prechadzke, vymrzli sme celkom slusne, maly uz zaspal dufam ze bude chrapat do rana 🙂

cryonae
17. jan 2010

jaj baby zlate ste! dakujem za podporu a nesmutte 🙂 tato bude urcite v poriadku 😉 proste to VIEM!

bez no fakt, snad sa to najde.. ja som minuly tyzden stratila takto snubny prsten a o 4 dni som ho nasla v kociku... ktory som mimochodom prezrela snad 20 krat, ci ho tam nenajdem 😉

amon sakra to je tiez radost! drzte sa a zbavte sa toho raz a navzdy!!!

siska_br
17. jan 2010

ahojte dievcata

ja neviem, toto je snad zakliata tema, ci co, sa tusim vsetkym dari...

heli - uz ani neviem, co mam napisat, tazko sa hladaju slova, proste fakt len pozitivne mysliet, byt silna, oporou pre tvojich chlapov, oni ti to urcite spat vratia...drz sa, moja

amon - fakt by uz lekari cosi s vami mali robit, vsak vy idete z choroby do choroby, hrozne ako sa to s vami vlecie

bez - sa pridavam, my hladame uz spred vianoc erikovu svadobnu obrucku..uz stracam nadej, ze sa este najde, vsetko sme uz prezreli...asi den predtym, ako zistil, ze ju nema sme menili vrecko vo vysavaci. no co vam poviem..min. vikend nam nejaki dobraci nakopli kufor auta, mame v nom preliacinu o priemere asi 20 cm...bodaj by boli ale len materialne skody, to je stale ten lepsie pripad...poslednych par mesiacov sa fakt drbe co sa da...

bude lepsejsie??

zuzz
18. jan 2010

ahojte,
no teda, same zle spravy som tu po vikende nasla.
cryo, tiez prajem vela sil a pevnej viery.
vsetkym chorym skore uzdravenie. na mna tiez daco lezie, zas sa mi dnes rano zacina na hornej pere robit herpes, uz ich mavam dako pricasto 😠 nos mam teraz tiez kazdu chvilku upchaty. musim sa dat rychlo dokopy, kym to nechytia deti.

a blba som - dobabrala som posledne pranie detskych veci - hodila som tam natalkinu kombinezu a ona svinucha cervena vsetko zafarbila na ruzovo. hroza, mam asi 3-4 veci, kde mi to vadi, co s tym teraz? zatial som to nechala namocene v studenej vode, nech to nevyschne, ale neviem, co tomu pomoze. vraj existuje daky prostriedok na omylom zafarbene pradlo, ale este som to neskusala. neviete daky domaci recept? bielit to savom nechcem, lebo su to veci s farebnou potlacou, len podklad mal byt biely.

tara2
18. jan 2010

Cafte 🙂

zuzz - skus ten pripravok na omylom zafarbene veci ako pises, mne sa tiez obcas podari nieco zafarbit ale vzdy to boli veci kde mi to az tak nevadilo tak som to neriesila 😅

a co sa tyka stratenej nausnice tak som velmi solidarna lebo ja som dnes jednu tiez stratila 😝 ale nastastie sa nasla v Babyfite kde chodime s malym cvicit 🙂. Inak dnes nam cesta trvala namiesto obvyklych 10 minut hodinu aj nieco takze sme prisli na polovicu hodiny 🙄. Zapchy neskutocne, uz som mala nervy a aj maly mal uz toho dost, cesty neodhrnute no des 😝. Ale my sme boli na tom este dobre, kamoska sa tam nedostala vobec 😅

siska - podla mna ju najdete ked ju uz nebudete hladat 😉 a s tym autom ma to mrzi a ti dobraci sa aspon priznali?

cryo - jasne ze sa vylieci, pozitivne myslenie je prvy krocik k uspechu 😉

amonis
18. jan 2010

čaute už jsem tu 😀 😀 😀 😀 streptokok to není jen běžná bakterie v krku teploty už nemá ani jedna a vypadá to že se uzdravujem ťuk,ťuk,ťuk..snad jsem to nezakřikla ale cítím se fakt veseleji jak vidím že Kiki začíná jíst a Kaja tu běhá ještě sice snoplí ale jinak ok........mamka mi v donesla nějaký talisman skleněnou pyramidu zdraví tak snad nám to pomůže už navždy......

talinka
18. jan 2010

ahojte,
no kraaasa je vonku samy sniezik sa tesim, aj ked predierat sa vonku s kocikom nic moc,ale aj tak bolo perfektne 🙂
Inak sa tu teraz trapim za PC davala som inzerat skusam predat ten moj kocik, naco mi je trojkombinacia, snad sa mi to podari,lebo uz mam aj vyhliadnuty novy.....som sa zalubila totalne...lebo je podobny ako mam, takze bude fajn,lebo vsetky tie kociky su nejake male a pritom tazke 😝 alebo mate nejaky tip na dobry sportak???

http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-concord-fus...

amonis, tak supeeeeeeeeeeer, tesim sa 🙂 snad ten talizman fakt pomoze 😉 uz je nacase, aby ste boli len zdrave 😵

zuzz
18. jan 2010

huraaaa, po takmer 2 rokoch, co som ho mala rozlozene a poskladany akurat tak ramik a kusok nebicka a sadal nan prach a prekladala som ho z miesta na miesto som konecne teraz za tyzden doskladala moje prve a zrejme aj posledne 1000 kusove puzzle 😀 😀 😀 chyba mi iba 1/2 jedneho dielika, ktory natalia asi pred mesiacom ukoristila a rozzuvala ☹ hrozny zavislak sa zo mna stal a nemohla som sa ani ku knizke odtrhnut, tak som to uz konecne chcela doskladat. obrazok je pekny, su na nom tatry, len skoda, ze neviem, ktora cast a ktore stity.
(musela som sa pochvalit, odpustite mi.... 😉 )

talinka
18. jan 2010

jeezis, dalsi kocik som objavila 😀
novy jane a uz ma aj otocne sedenie , tym padom uz ma vsetko co ma mat kocik ,aky mi vyhovuje

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan...

deni_v22
18. jan 2010

ahojte,
amon, to su super spravy 😵 ...vidno, ze aj ty sa tesis, radost vykuka spoza pismenok 😉

zuzz, co si mi nedoniesla to neposkladane puzzle? by som ti to za vianoce, co ste boli na vychode, poskladala 🙂ja milujem taketo zabijanie volneho casu 😵 😵 1000 ks je malinka tak na 3-5 dni, ak je cas..akurat pri tejto 5000 http://www.svet-puzzle.sk/show_goods.php?goodsI... som sa par mesiacov zdrzala, ale to som este chodila do prace, tak som nemala az tak vela volna, a tie ramy boli vsetky take rovnake 😉...ale uz visi na stene, potvorka ..

tal ten jane sa mi paci 🙂

tara2
18. jan 2010

amon - super 🙂 tesim sa ze vam je uz lepsie

tal - oba kociky su pekne 😉

cryonae
18. jan 2010

Cafte baby,

tal suhlas, oba kociky su super a ten Jane je uplne ze wow 🙂 ja uvidim na jar ako s kocikmi, ci zrusime alebo kupim nejaky malicky lahucky

deni ty si iny manik 🙂 takuto 5000cku by som stavala asi do konca zivota a to ja puzzle lubim 😀

amon no super! konecne nejake dobre spravy 😵 😵 😵

baby kuk na facebook, pridala som nove videjo (ako sa sem hadze link?)

mia114
18. jan 2010

ahojte
Zase po dlhsej dobe pisem 😅
Mame sa fajn, nellka je stale certik, ale strasne ziva je, vsade musi byt, vsetko robit, a ukecana je. Dnes si chudatko moje zlomila predny horny zubok:o(( tak som trosku smutan, ale hlavne ze nic vaznejsie sa jej nestalo.Vonku sa Nellke v snehu moc nepaci, stale by len na rukach bola, troku sa povozi na sankach a trosku pochodi, ale nema rada moc zimu.

Vsetky, zle spravy nech sa rychlo zmenia na dobre 😉

tall, ja mam concord fussion kocik, a je uplne super, fakt si ho neviem vynachvalit. Je strasne priestrany. No aj tento novy Jane vyzera super, ma uz aj take kolieska aka fusion tak sa mi paci.

talinka
18. jan 2010

baby, ja veru este nevytahujem Tomina z kocika ,ked sme vonku, jednak mam aj psa na voditku, tak by sa to nedalo a ani ho este nechcem,lebo keby zistil, ze nemusi byt v kociku, uz by mi kocik total odmietal...takze my este moc po vonku nechodime, aj ked v Klacne uz bol v snehu aj tu sem tam,ked ideme niekam bez kocika

mia, ze? mne sa concordy a jane velmi pacia a su to aj super kociky..hlavne priestranne a velmi lahke...chudatenko, ze zubok zlomila,ale fakt,hlavne, ze sa nic vaznejsie nestalo

cryo, kuknem videjkoooo

bezaz
autor
18. jan 2010

caveste
tal fajnove kociky, fusion bol nas favorit, ale nedal sa otacat.. a ten jane je pre mna tazky, 12,5kg je dost, ale zasa sa da otacat
petovi dnes dorazil aj kufor 😉 nausnicu som nenasla 😝
deni ze 5000puzzle 😲 ja na to nemam nervy a tiez to nemam kde skladovat 😅

cryonae
18. jan 2010

tali my v kociku spinkame cez den, ale to na balkone.. ked chcem ist s nim niekam von mimo toho v kociku tak robi sceny, takze uz sa neviem dockat jara aby som ho vypustila na ihrisku a nie sa tu s nim mordovat cez zaveje 😠

jej myi a to sa ako stalo?

cryonae
18. jan 2010

bez a co nakupil? 🙂

mojkamirka
18. jan 2010

ahojte

amon, super. že sa to konečne lepší, pyramída asi pomohla 😀

tal, super kočík, ja tiež uvažujem že by som si na jar čosi ľahké a skladné na cestovanie vlakom zabezpecila, ked chcem chodit na východ

ad obručka, MM ju stratil v práci a po dvoch týždňoch ju našiel pod skrinkou 😉

ad naušnica, ja som stratila asi pred rokom, už som ju nenašla, tajne dufam, že ked sa to tu bude preraabat tak sa snad este najde. Je mi to luto, lebo som ju dostala ako svadobný dar od mamy a babky. ☹

siska, by som dotyčného asi kdesi nakopla 😠 😠 😠

mia, to sa jej ako podarilo zlomiť zúbok

hej a dnes sme boli na včelu, proti rubeole, ružienke, mumpsu a tuším aj kiahnam alebo osýpkam. Na moje počudovanie máme iba 11450g a 86 cm. A ja sa divím, že veci 12-18 mesiacom sú mu akurát. 😅

bezaz
autor
18. jan 2010

jaj zabudla som
am super, ze je lepsie, snad ta nasa pozitivna energy aspon trochu funguje
siska vam sa tiez musi furt cosi stat 😅
heli skoro nic nedoniesol, len klasika nakupil si ponozky a spodare, nejake trika, rifle, malej super pyzamko s opicou a taky letny komplet, najviac som dostala ja, menzestraky, rifle, mikinu GAP, supersku penazenku, ponozky.. a perfem..
som ale nenarocna ze skoro nic, ze 😀 ale minule doniesol aj plny novy kufor, tak sa mi to teraz zda nejako malo 😅 ze nevedel malej kupit, sa bal
mojka, jake dobre miery 😀

prsky
18. jan 2010

cafte..deni..toto puzzle nam visi u mojej babky 🙂

kocik .. no my sme moc nenapouzivali, tak ho asi nebudem riesit pri druhom uz vobec 😀 mame tie golfky ako zdenus (chicco ct04), tak ak by sme naaahodou potrebovali, vytiahneme tie..v snehu sa kocaruje ale total na ho.vno, tak mi to pride uplne zbytocna investicia - hlavne musia nadavat baby s kocarmi, co maju male kolieska vpredu 😉

Lala si dnes pekne chodila aj po snehu, sem tam si sice sadla, lebo sa velice trepala do nevychodeneho, ale inak bola spokojna

cryonae
18. jan 2010

jej mojka, no konecne nejaky dlhan ako nas tomi 🙂

bez kokso vsak druhe vianoceeeee!

siska grrrrrr, to boli nejaki vandali alebo aj viete kto to mohol byt?

deni_v22
18. jan 2010

prsky, krasne je v originali, ze? ty si skladala? 😉

neviem o akom snehu to tocite...u nas je trava a total suche chodniky 😝 ale zajtra sa chystam s malou do mesta a do jedneho MC, tak urcite zo zapadu pride poriadna chumelica 😉

mojka, ze 'iba' 🙂 chlapisko je riadny 🙂

bez, aka si neskromna 😉 vymenujes 15 veci a stale malo 🙂 myslim, ze na chlapa je to velmi slusny vykon, co sa nakupov tyka...

prsky
18. jan 2010

ozaj..som po 45min boji pri uspavani vyhrala...ale bolo to na male - skoro som zaspala ja 😀 😀 - inak som si myslela, ze dnes zaspi hned, lebo cez den spala len takmer hodku v sankach, pricom jej snezilo na ksichtik 😀 😀 a prd...o deviatej este zurka najvacsia

mojkamirka
18. jan 2010

bez, ty si fakt nenáročná 😀

prsky, to ste stale v manduce či ako? ja môjho už vôbec nevládzem a on tam už ani nechce byť. Inak chcem vyprať manducu to ju môžem dať do pracky, skusal to už niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre