Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
29. jan 2010

mickyyyyy

prave mi volali, mame schvaleny uver, nas byt bude oficialne NAAAAAAS 😵 😵 😵 nase prve ozajstne doma, kokso, neviete si predstavit jak sa tesim, z 30-tich m2 do 4-izbaku, najviac zo vsetkeho sa tesime s muzom asi na spalnu, ani ja ani on sme nikdy nemali detsku, tak prve vlastne sukromie v 30-tich rokoch, baby, ja som z toho uplne mimo...ani vam to opisat normalne neviem. nenormalna radost...uz len ho splacat cely zivot... 😝nuz co, ked nie je ina moznost

inac do brezna sa nejde, samka erik rano odlifroval k babke, a ja zdochinam v teplotach a srajdach...aaale co tam po tom, dnes ma uz nik-nic nenasere 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cryonae
29. jan 2010

tali jasne, ze nejde o prachy 😀 a preco si myslis, ze je pre cloveka dobre, ked si tym prejde? ak som to pochopila spravne, tak ta vakcina nemusi zabranit ovcim kiahnam, ale ich priebeh bude velmi easy ak vobec a tiez bude v buducnosti imuny proti pasovemu oparu, ktory sposobuje ten isty bacil

bezaz
autor
29. jan 2010

jeeeej siska, gratulacia 😵 😵 😵 😵 ze 4izbak.. ste sa rozsupli 😀 tesime sa s vami
a rychlo sa vyliec 😉 nech mozete stahovat 😀

cryonae
29. jan 2010

juuuj siska gratulacia najvacsia! no parada, ze 4-izbak 🙂

talinka
29. jan 2010

cryo, to ja si zrovna nemyslim, ale tak sa to vzdy vravelo, ze lepsie si nimi prejst a mat ich ako dieta ako potom v dospelosti, tak som bola na vazkach , ci je dobre ich stopnut a mne to bolo vysvetlene tak, ze ak dam iba jednu vakcinu, kiahne budu ,ale slaby priebeh ako pises,ale ked das aj preockovat neskor, to neviem kedy..tak sa na 99% kiahnam vyhnes, tak mi dnes doktorka povedala

zdenus
29. jan 2010

siska, super, gratulujem 😉 😉 😉 a rychle uzdravenie prajem 🙂

talinka
29. jan 2010

siska, zlatiiiicko 😵 😵 😵 supeeeeer tesim velmi s tebou, musi ti byt uzasne aj napriek srajdam,co??? 😀 😀 😀 gratulujem pani majitelka buduca skveleho bytiku 😉 super pocit, zit vo vlastnom ...aj ked na uver,ale dlabat na to, ako inak by sme sa dostali k byvaniu? 🙂 🙂 🙂 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a sa z toho neposerkaj 😀 😀 😀

talinka
29. jan 2010

kua, ja cakam na telefonat jak na spasenie...ze kedy si pridu prevziat kocik...kedze v pondelok musim vycalovat prachy za novy 😅

cryonae
29. jan 2010

hahaaaa, tali to je aky dobry fekalhumor 😀 😀 😀 😀

jaj no tak jasne, ze je dobre tym prejst ako dieta, ale si myslim, ze protilatky sa vytvoria aj vakcinou a potom uz sa nenakazis nikdy... teda by si nemala

siska_br
29. jan 2010

kocky, dakujeme krasne

uverim, az ked sa nastahujem 😅...pevne verim, ze sa posledny pokaslany polrok konecne skonci a bude lepsie

zdenus
29. jan 2010

talinka, mas to na tesno, co 😀 😀 😀 kupa - predaj 😉

ja som dneska sla ku kamoske na kavu a nakupila som od nej veci po jej malej za 33 E...kua...draha kava...a to som ani nic extra nepotrebovala..to som cela ja..co sa tyka handier pre baby, tak neodolam 😀 😀 😀

siska_br
29. jan 2010

ze fekalhumor 😀 😀 😝 heli fuj

idem sa dalej potit paaaaa. budem sa ticho tesit pod duchnou

talinka
29. jan 2010

siska, ty provokater....si uzivas bez samika 😀 😀 ze pod duchnou... 😀 no tak sa nam skoro vyzdrav, nejdem si uz z teba viac utahovat....jasne, zasluzis, aby to zle a smutne cim si si presla, uz bolo dalej len dobre ,lepsie, najlepsie 😵

zdenus,to veru mam natesno,ak nepredam...musim prachy vydrankat od otca 😀 😀 😀
riadne drahe kaficko 😀 😀 😀 ale tak akoby som seba videla, takze sa ani nedivim...ja som objednala dalsie veci tominkovi z americka 😝 esteze dojde dnes babka, ma mi doniest prachy co mi posiela krsna, teda tominkovi a snad aj babka tym padom prispeje 😀 😀 som sfina... 😀

zdenus
29. jan 2010

tal, inak to je dobra uchylka, detske veci 😀 😀 😀
ja som taka nepoucitelne blba, lebo mam strasnu kopisko veci po eliske, nieco mala na sebe 2x, este aj to mi sedi, ze obidve su zimne...ale nieeee, ja MUSIM kupit, ked vidim nieco pekne....a potom len nadavam, lebo to nemam kde skladovat, uz mam plny perinak 😠 😠 😠

ozaj, vy co uz mate 2 deti a nechcete viac, co robite s malymi vecami? lebo ja nefiem, nieco rozdam a vacsinu mam doma 😠 😠 😠
a tretie dieta ee, jedine, ze by ho chcel odo mna boris kollar.. 😀 😀

talinka
29. jan 2010

zdenus, tak od borisa? 😀 😀 😀 no si fakt hrozna...takto byt uchylna 😀 😀
tak nahadz na nejaky bazar a zarobis nejake ejurasky,ale to sa ti asi nechce, co?? 😉 ako ani mne, len tu mam taku kopu v skrini,ktora vzdy pada na zem, ako ju otvorim 😝 ja mam zas dilemu, ci sa zbavovat veci,alebo nechat pre pripad...zeby bolo niekedy druhe..ale tiez viem, ze aj tak budem nakupovat nove...ak ovsem budu peniaaaaze 😀

zdenus
29. jan 2010

talinka, ja som tam aj nejake veci dala a nie som schopna to predat....lebo na mmb je uz mrte veci, tak to tazko...a neviem predat ani autosedacku...neviete o niekom?

talinka
29. jan 2010

no s tym MMB mas pravdu....ja vzdy nieco predam,az ked si zaplatim clenstvo, neviem ci je to nahoda...

deni_v22
29. jan 2010

cafte,
siska, super spravicka 😵 😵 😵 gratulujeeem.... myslim, ze z tolkej radosti aj tvoje bacile pokapu a zajtra si fit 😉

haldy detskych veci nespominajte...ja som nabalila obrovsku tasku na tu onkologiu...asi pred tyzdnom sme si volali s tou sestrickou odtial..tak ze oblecko uz nechcu ze som im total zahltila skladovacie priestory 🙂

tal a ako sanky? podarilo sa ich kupit? u nas prisnezilo, tak snad aj tie nase vytiahnem konecne....

mojkamirka
29. jan 2010

zdeni, tie haldy vecí mi ani nehovor. jeden perinár dievčenských vecí, čo mi naznašala babka ešte pred narodením drobca a te raz mi to je na ..... vsjooooooo ružové, na skrini v spálni obr. škatule s malými a veľkými vecami, a dalsia skrina s dalsími haldami vecami. no a kde to mám skladovať ja, ha?

siska, obr gratulácia, sa teším s tebou, suseda moja nová 🙂 skoro vyzdrav a hurá sa sťahovať. 🙂 🙂

no ak očkovaniu, my sme boli teraz na tom 15 mesačnom, osýpky a tak. Tri dni teplotoval okolo 39 teplota a teraz sa z toho vyhádzal, no volala som doktorke tak je to ok, len mám dávať fenistil

talinka
29. jan 2010

taaaaaak a kocik je fuc, uspesne predany...jupiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵
a babka samozrejme prispela ejurasikmi tominovi a dokonca aj mne dala...takze mozme zase nieco kupit, sak nova taska na kocik stoji 70 euro 😝 a chcem aj fusak novy a sanky,ale tie stoja 70-90 euro ,ktore chcem 😅

deni, na sanky este nebol cas a uz ani sneh zachvilu nebude, mozno cez vikend poriesime 😉

tara2
29. jan 2010

siska - super, gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 a skoro sa uzdrav

tal - aj Tebe gratulujem k uspesnemu predaju 😉

talinka
29. jan 2010

baby, ake mate fusaky? poradte,ak mate nejaky suprovy,chcem nejaky new...mam emitex,nie je zly,ale chcem cierny a skor taky vyssi, tento mi ho tak dobre nezaobali, chcela by som taky, ze sa v nom strati,ak ma chapete 😅

podarilo sa mi aj "vyaukciovat" prave original tasku na concord, takze ma nebude stat 70 ,ale 48,50 🙂 aj ked ma ten moj protivnik dost stval...ale nakoniec som ho prebila 😀 asi uz na mna nemal nervy...a este som vyhrala aj krasnu next supravicku ciapocku, salik, rukavice...a este ten fusak poradte 😉

janejane
30. jan 2010

Tal,

ja mam tento http://www.wallaboo.nl/en/products/voetenzak-le... a som s nim max. spokojna. Nie je hruby, ale je fakt dost teply, je to nejake specialne vlakno ci co.
Mala som tej istej znacky aj fusak do vajicka. Aj ten bol dobry.

talinka
30. jan 2010

ahojte, 🙂

fijha to tu dnes,ale "ficalo" aj ja som sa dostala sem az teraz,lebo mam za sebou svoju meninovu oslavu,ktoru som absolvovala v predstihu..takisto sme slavili aj maxove meninky, Tominkov 14.mesiacik pondelnajsi a predaj kocika 😀 dovodov na obzerstvo sa naslo vela 😀
tominko sa riadne jasil 😀 aj ked skoncilo to urazom..napalil si drzku rovno do skleneneho stola, esteze ma oble hrany 😝 aj krvacal chudacik a aby nebolo malo rano mu Vladko narazil hlavou do tvaricky,takze dnes dva revy strasne...ja sa len desim vzdy toho ,aby sa nadychol,lebo sa dlho startuje na plac 😅 otvorene usta,cely ocervenie,kopka nozkami od bolesti a ja cakam,kedy zacne konecne kricat....aj vy to tak mate s nimi,?????? ze nevie nabrat dych alebo take nieco? 😝

janejane,dik za tip,okuknem 😉

mojkamirka
30. jan 2010

tali, my máme urazy a udieranie hlavou kade tade na dennom poriadku 😉 , a rozplače sa občas tiež až po chvíli, no tvoj kope nožkami a môj si zase kdesi tresne hlavu. ☹

a inak vše naj k meninám 😉

talinka
30. jan 2010

mojka,diky ale az v pondelok mam 🙂
no hroza tieto urazy, mna to boli aj zanho
😔

deni_v22
31. jan 2010

cafte,
kalamitaaaaa 🙂) uz aj na nas doslo....boli sme cez vikend u svokrovcov, za noc tam spadlo asi 40 centi snehu, tak uz sa tvarili, ze pohroma, neodcestujeme...no presli sme do KE uplne v pohode..zazila som uz aj horsie jazdy v snehu 😉
navyse mala chytla v sobotu vecer teplotu, takmer 39 najvyssiu, mala som len dva cipky so sebou, tie som za vecer aj noc minula, tak som tam nechcela ostat bez liekov zasypana snehom 😉 no teraz ma 36,9..tak neviem, ci zuby, ci nejaka viroza, lebo jej na pohlad nic nie je, nesopli, nekasle...ale v utorok nas maju ockovat, tak zvazujem ci to nepresuniem ob tyzden...

tal, takze stretnem tvoj kociar niekde v KE? ci ini zaujemcovia ho vzali .. 😉

inak ste ma navnadili so strihanim...tak som v piatok ocvakala malu, len tak zlahka s noznickami, ale celkom sa to podarilo, ani vela schodikov nema 🙂

talinka
31. jan 2010

deni,ano mas moznost kociar stretnut v KE 😉

mojkamirka
31. jan 2010

deni, my ked sme mali tepltotu dva dni pred očkovaním tiež len takú dvojdňovku ako vy tak sama dr. mi navrhla počkať aspoň týžden, aby potom vedela, či drobec reaguje na očkovanie alebo virozu

bezaz
autor
31. jan 2010

jej dnes to tu teda fici 😀
u nas klidek, nic nove..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre