Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
12. feb 2010

jej tari ty si aka superzena! ja sa priznam, ze mna taketo misie vooobec nelakaju, teda pomahat by som chcela, ale mam uplnu paniku zo vselijakych tropickych chorob, agresie a tak...

zuzz
12. feb 2010

cry, hej je to aj s cinkami, ale len s tymi kilovymi ruzovymi 😀 mne sa to pacilo, urcite pojdem znovu, lebo cvicitelka zjavne vedela, co robi, aj nas motivovala, aj nas napravala, ked sme daco robili nespravne.

sisa, fakt - kto je to? 😎

tara2
12. feb 2010

cryo - tak od superzeny mam straaaaaaaasne daleko 😀 😀 😀

amonis
12. feb 2010

zdeni včera jsem četla ce se stalo a nemohla jsem celou noc spát je mi uplně blbě z toho ...malinké vůbec nejde změřit teplota zjištuju to tak nějak od oka jen když spí tak ji dávam teploměr pod paži jinak musíme šileně se prát aby ji ho dala do zadečku......jinak u nás naštěstí vždy čípky zabraly asi bych to nedala ty křeče to je síla musím si nastudovat co se má dělat protože to vůbec nevím.....volaly jste zachranku?a co mezi tim jak měla křeče tak jsi jí dávala furt ty obklady? ☹ ........ježiš super že už je to za vámi..........

sisa.b
12. feb 2010

mozno si este pamatate - lamia 🙂 caka tretieho drobceka 😵

cryonae
12. feb 2010

no nieeeeeee, tyyy vole, tak to budu mat deticky super maly rozdiel 😀 ale lamia zvladalavou zadnou 😀 a kedy ma termin?

tara2
12. feb 2010

jeeeeeee lamia je tehotna? Supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 blahozelam 😵 😵 😵

bezaz
autor
12. feb 2010

jeeej lamia, pani doktorka 😀 supeeeeer, sa im zadarilo, pekne 😵
zuzi nevola sa ta cvicitelka zuzka? ja som kedysi chodila cvicit do fiatu k jednej zuzke a presne to bolo take skor posilovanie a tiez sme nemohli kecat a len sme makali.. sak som aj dobre vyzerala 😝

sisa.b
12. feb 2010

pisala mi, ze uz mala nastupit do prace a zrazu zistila, ze cakaju dalsie. svieti jej tam 7tt 🙂
tak vy sa nedajte zahanbit 😀

zdenus
12. feb 2010

jeeeej, tak cakala som, ake meno tu sisa vytasi,a le lamia ma nenapadla ani vo sne 😲 😲 😲

klobuk dole, mne tieto moje dve cacorky uplne stacia, trwetie by som asi pri dobrom dusevnom zdravi neprezila 😀

sisa.b
12. feb 2010

zdenus, ale prezila, keby k tomu prislo 😀 ja tiez prezivam, niekedy v pohode, inokedy trosku horsie 😀 😝

prsky
12. feb 2010

lamia, ze gratulujem 🙂 ale inak malo sa tu ukazuje 🙂

sisa...len ona ma dost maly vekovy rozdiel 😉

zdenus
12. feb 2010

ale jasne sisa, ze by som prezila...clovek zvladne asi vsetko, ked musi 😝

ja mam niekedy teraz pri dvoch pocit, ze stiham viac a rychlejsie, ako ked som mala len elisku 😉

sisa.b
12. feb 2010

zdenus, ja si myslim, ze najvacsi zaberak je prve a druhe dieta. potom ci uz su dve alebo styri, je skoro to iste 😀

prsky, ved aj lamia ma male rozdiely medzi detmi. ja sa nemozem porovnavat, lebo rebeka je teraz taky maznak po rokoch. a teda riadne tvrdohlavy 😠 😅

zdenus
12. feb 2010

sisa, to su skorpici, tie tvrde hlavy,,,a eli je kozoroh, to tiez hruza...uz sa baby celkom aj biju, lauri je opica, zacala na elisku ziarlit a ked cosi, tak ju skriabe ako kocur 😠

zdenus
12. feb 2010

a inac aj moja svagrina hovori, ze tretie sa uz vychova same 😀
ona ma tiez maly rozdiel, medzi prvym a druhym 13 mesiacov a medzi druhym a tretim 15 mesiacov...a prezila, maly ma uz 6, lucka 5, miska bude mat za mesiac 4.....vsetci v skolke a ona sa nudi 😀 😀 😀

sisa.b
12. feb 2010

zdenus, nech si zaobstara stvrte 😀

tak ja sa vobec nenudim. moja skola, sefka mi tu stale robi "poriadky" a nespava 😠 problemy v samkovej skole... 😒 no uz mam po prazdninach a celkom sa na zajtra do skoly tesim 😀 😅
nasa mlada mlati vsetkych naokolo 😝 este nemala rok a uz sa mi o zem hadzala, obhryzeny mame vsetok nabytok, ked chyti nervy 😠 a uplne sa pri tom od jedu trasie 😕 no neviem, co z nej vyrastie 😅 taketo skore a burlive obdobie vzdoru som nezazila ani s jednym velkacom

pepka
12. feb 2010

caute baby,

zdeni, to ste si celkom "uzili" s alurou, kurnik.....☹ hlavne, ze uz je v poriadku....

my sme tiez chori, teda len Hanka, dlho jej nic nebolo, tak aby sme sa nenudili.... asi ochorela na lyzovacke v pondelok, dnes sme boli u Dr.a ma zapalene hrdlo, tak sme na ATB. Takze aj buduci tyzden ju mam doma tym padom. No bude musiet aj chora chodit aspon na kratku prechadzku, lebo by sme sa doma traja ukusali navzajom za tyzden.

pepka
12. feb 2010

inak Hanka mi v pondelok zostala po lyzovacke v TN, my sme sli domov a az vcera vecer mi ju svagrina priviezla cestou domov do AT. Ze aky nezvyk, 3 dni len s jednym dietatom..... Normalne mi chybala, aj ked tu bol vacsi klud a menej starosti a tak.... nebolo to ono.

zdenus
12. feb 2010

pepka, to je stale dokola s tymi chorobami, ked su v skolke, ze.....tak sa rychlo vyzdravte 😉

pepka
12. feb 2010

Ha, tak Lamia caka tretie, obdivujem ju... Ale tak ona aj to druhe zvladala s akym super nadhladom a aky mala maly rozdiel medzi nimi, toto tretie bude uz len ceresnicka na torte 🙂

pepka
12. feb 2010

a ma to stve zdeni, chceli sme ist buduci vikend este na par dni lyzovat, pravdepodobne uz ukoncit sezonu.... no uvidime. Ked tak na lyzovacku len na jeden den s Petom a babke nechame na krku dve deti... aspon kvapka ked neprsi...

prsky
12. feb 2010

sisa..ved prave to som pisala, ze ona (lamia) ma maly rozdiel, takze su tam trochu ine problemy ako mas ty 😉

sisa.b
12. feb 2010

jaj, prsky ja som myslela, ze na zdenku narazas 😀

zdenus, docitala som ☹ to musi byt strasne, nechcem na take veci radsej ani pomysliet. ja som malej pri 6ke diazepam nedala, ked som si precitala tie vedlajsie ucinky, no urcite je to lepsie, ako riesit potom krce 😔 hlavne, ze uz je mala v poriadku

pepka
12. feb 2010

ja som bola takato poondiata, ked mal mato laryngitidu a drhol sa mi... odvtedy mam rectodelt stale v lekarnicke, dovtedy som netusila, ze take nieco existuje...

siska_br
12. feb 2010

waw, lamia caka babatko...gratulujem moc k babatku aj k odvahe 😉 ... ak treti porod byva rychlejsi nez druhy, tak to snad aby uz pomaly aj do porodky sli, ci? 🙂

bezaz
autor
12. feb 2010

jaj baby, same choroby.. ale co clovek caka v tomto pocasi, ze jo 😝
pepka co je rectodelt??? 😲

mojkamirka
12. feb 2010

ajojte,

jeeeej aké novinky, prvá tehu novembrovka, no gratulujem lamia, ja si netrufam este ani na druhé, kde to tretie.....

pepka, ten rectodelt by zaujímal aj mňa, to je na čo presne? je to iba na recept? nech sa skoro vylieči Hanka

prsky
12. feb 2010

baby, rectodelt je kortikoid vo forme capika, takze urco na predpis a hlavne opatrne!

pepka
12. feb 2010

mojka, tak ako pise prsky, rectodelt je kortikoid na predpis, pri velmi silnej laryngitide, ked sa ti dieta dusi a nemoze dychat.... velice rychlo po zavedeni ustupi opuch. ale to fakt mam iba na taketo pripady odlozene, taketo laryngitidy silne sa vedia detom vracat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre