Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
2. jún 2009

hej ja som to nasla pri cvikli a korenovej zelenine v tom regali to mali

zdenus
2. jún 2009

no lenze u nas by bol problem to, ze ako by to zjedla, ked nechce poriadne jest 😀 , vcera sa hecla, zjedla celu misku ale to ma zas na 2 tyzdne dost 😝

tara2
2. jún 2009
zdenus
2. jún 2009

tara, poznam to, v taliansku sme to mavali v salatoch

tara2
2. jún 2009

zdeni ja som potom tu vodu zliala a pridala ju malemu do prevarenej vody co mal k obedu. Ved skus jej dat len trosku, mozno by to zjedla aj samotne. Malemu je to jedno, aj samotny zje, ale on je zase iny pripad 😅 . A ak nie, tak si ho zamrazis a mozes jej dat vypit aspon tu vodu

tara2
2. jún 2009

inak ja som si dala tiez troska (tie stonky sa mi zdali dost tvrde pre maleho tak som ich zjedla) a ucinok sa dostavil aj u mna 😀

zdenus
2. jún 2009

ha, lenze ona ani tej vode neublizi, skratka je to taky moj cecok 😀 😀 😀, uplny opak elisky

tara2
2. jún 2009

no tak to mas fakt tazke...no ved vyskusaj, mozno sa zadari 😉 ...a ak nie, tak uz neviem co by vam pomohlo

bezaz
autor
2. jún 2009

zdeni ja som v DM kupila kartoku s fenyklom 😉 a opica podla mna dnes srotovala, lebo je prvy krat krmil peto
baby, otvorili u nas novy nakupak a v domacich potrebach maju teflonovu formu na muffiny, lenze len na 6ks, take dost velke za 129sk.. myslite, ze sa to oplati?

deni_v22
2. jún 2009

tara, som myslela, ze take zrnka feniklu pridavas...teda ja som jej zopar prisypala dnes do prikrmu a ucinok nikde 🙂 ja uz davam vypoved 😉 ....to dieta so mnou strasne cvici...spat nechce, kakat nechce, papa len obcas...to asi aby som si ju uzila 😎

zdeni, musim pockat este tyzden, snad dozreju ceresne u nas na pozemku, potom skusim tvoj recept 😉

bez, 6ks sami zda strasne malo...aj vsetky recepty mas na 12...

cryonae
2. jún 2009

bez tiez si myslim, ze 6ks forma je nic.. mne je aj tych 12 malo

bezaz
autor
2. jún 2009

len oni su take ooobr velke 😅

prsky
2. jún 2009

baby, aky krem pouzivate na take cervene bodocky/vyrazticky pod pusinkou? asi to ma zo sliniek...sudokrem 0 bodov, pantenol 0 bodov - iba to trochu zmienil ... uz mi to lezie na nerfy

deni...nasa dnes kakala 2x po 4 dnoch a vobec netusim, ci to sposobilo nieco z jedla alebo je to jej normalny kakaci rytmus 😀 ale ten druhykrat to bolo riedke akokeby iba z mliecka

sisa.b
2. jún 2009

ahojte 🙂 tak ja som zlikvidovana po plavani a slecna oci ako sova 😅 bola som v lekarni kupit lanolin na vlniaky a ona ani cestou v kociku nezaspala 😕

cryonae
2. jún 2009

bez ja pouzivam do tej formy este aj papierove kosicky a myslim, ze lepsie je mat 12 standardnych muffinkov ako 6 obr 😀

deni_v22
2. jún 2009

cryo, plne s tebou suhlasim 🙂 tiez sa mi nechce vymastovat tie jamky, tak tam bacnem kosicek a finito, preto je standard lepsi...

prsky
2. jún 2009

ja vysypam mafinaren kokosom, takze by pre mna mohli byt aj mafiny vacsie, ale tym padom by ich bolo na kusy menej 😉

rominka
2. jún 2009

ahojte jdu si vas docist prsky-nam zabral panthenol Sabci se to taky delalo ze slin

prsky
2. jún 2009

romi dik...Lale to pantenol len trochu zlepsil zatial...uvidime, budem natierat dalej

talinka
2. jún 2009

baby, co je to ta frutapara???kde to kupim?

a kde nakupujete nakoniec zeleninku? bo ja som nejak nenatrafila ani na baby karotku ani na baby hrasok,,,ci to mate mrazene?

petusaaa
2. jún 2009

tal frutapura http://www.mojalekaren.sk/hami-frutapura-jablko... je to rozmixovane 100% ovocko od hame 😉 predava sa po 4ks. a maju to aj v tecsu, aj v DM tusim 😉

prsky
2. jún 2009

a v lekarnach 😉

talinka
2. jún 2009

no aj my mame tie vyrazky okolo pusinky z toho ako vsetko cpe do ust 😝 a aj pod ocami ako si ich stale sucha...co na to???

prsky
2. jún 2009

tal..Lale to zmiernil panthenol, ale natieram jej ho tam furt - pri kazdom prebalovani

talinka
2. jún 2009

dakujem petusa a prsky za odpovede 😉 som leniva si to googlit a vy mi vzdy tak super poradite.... 😀

no ja som plna ocakavania na zajtrajsok..uz som bola nakupit buducemu steniatku nejake gratulky a papanicko, hracky, sampon a podlozky na cikanie....jaaaaaj, neviem sa dockat,ale mam aj obavy ako to bude ficat, normal tomu neverim, z eby mi konecne mohol ten hafan vyjst....

talinka
2. jún 2009

prsky, a to je co zac? kremik? lebo ja aj ked nieco natrem hned to je fuc, ved si to utrie, tym ze stale si tam nieco cpe 😝 a slini....takze to nema vyznam

mojkamirka
2. jún 2009

ja natieram s holtom, ale iba večer keď ide spať

prsky
2. jún 2009

tal..hej, krem...tiez stale slini, takze preto furt mazem...aj keby to bolo neviem co, tak to za chvilu zotrie 😠

zuzz
2. jún 2009

ahojte, len tak-tak stiham vas docitavat. drzte mi zajtra palce - idem na vysetrenie s presilenou rukou, toho sa az tak nebojim, ale kedze malu tam nemozem so sebou zobrat (to mi doktorka povedala uz pri objednavani, ze si mam zabezpecit opatrovanie), idem ju nechat u kolegovej manzelky, ktora je tiez na materskej. ale este u nich nikdy nebola. tak snad to tych 30 minut preziju. 😉

zuzz
2. jún 2009

a potom sa tesim na taru a dominika, upiekla som dnes pernik podla odskusaneho receptu, tak si zajtra pomaskrtime.

natalka ma posledne dni dost 'vyciciava'. dakedy mam pocit, ze uz ani nema co tahat. ako zistim, ze mlieka uz je malo? zatial asi nie je, lebo vzdy sa napije z oboch, v noci vzdy pri tom aj zaspi. len sa pricasto budieva. nepomaha ani vecerny prikrm. dnes dostala obednu porciu az podvecer, lebo mala nejaky posunuty den a cez obed nejako nechcela tuhu stravu, len mlieko, tak som jej to dala vecer. som zvedava, ci ju nebude boliet brusko, lebo v tom bol aj hrasok.

idem uz spat, dobru noc vam prajem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre