Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
16. jún 2009

siska a davas mu to tych hrubsim napred?
alebo nema tam nejake tvrde hovienko na poslednej zakrute? lebo mne to tam ten cipok doslova vcuclo aj ked najskor stisol ritku

siska_br
16. jún 2009

u nas este tvrde hofienka neficia 😀 a davala som mu to tym zuzenym napred, to sa ma tym hrubym?????

cryonae
16. jún 2009

hej, lebo potom sa to same vcucne a to hrube je take dobre zaoblene, kym to uzke nie

siska_br
16. jún 2009

heli presne.... pol dna sa dieta jeduje ako cert, prijemny je ako trn v pate, s nervami som uz v prdeli a potom hodi usmev, natiahne ku mne rucicky aj plaaaaavam kdesi daleko... 😀 😀 😀 😀

cryonae
16. jún 2009

😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 vedia ako na nas, svinky male!

inak to natahovanie rucok mi uz pekne lezie krkom ☹ nevadi mu byt u niekoho na rukach, ale len striehne, ci ma neuvidi a hned ako som v dohlade, tak ledva ze dotycnemu nevypadne z ruk ako sa ku mne zacne hrabat 😖

siska_br
16. jún 2009

no ved jasne, ze tym zaoblenym vpred som to pchala 😀 logis. bola som to teraz obzerat a je to tam za tym zaoblenim fakt sirsie... takze dobry richtung, no ved logicky ze by som mu to tym ostrym nepchala. ale nevcuclo nam ☹

baby si dost pochvaluju aj chamomilu na zubky, neskusali ste?

vo svtvrtok ideme na kontrolu k homeo, chcem sa poradit aj o tom jeho paradnom spani 😝

siska_br
16. jún 2009

mhm, vychytane nas maju, potvorky...

a s tymi rucickami presne. a najnovsie ide k cudzim az po dlhsom case, ked sa rozkuka, zaujimave, ze horsie reaguje na zenske ako na chlapov 😨 😨 , dufam, ze mi tym nechce cosi naznacit 😀 erik to okomentoval, ze chlapi maju zvacsa k tomu iny pristup a nechcu do dieta hned ozuzlat a povacsine aj s tym dietatom komunikuju normalne a nie formou SAMUSINKOMOJMALICKYPODKSTAJKEJNAJUCICKY

pepka
16. jún 2009

dakujem baby, aj ja dufam, ze do piatku bude hanka fit, dnes uz je trosku lepsia...

deni, to sedatko je origos vanove, na spodu ma take 4 prisavky, co sa pricucnu k vani, takze sa neprekoti, je to perfektna vec, takto sa mozu spolu jasit vo vani do aleluja....

cryo, to mas huste, ked nechce v postielke.... ☹

matovi rano hanka rozobrala postielku... chcela mu natiahnut kolotoc a vyliezla na tu posuvnu bocnicu.... spodne drevo to nevydrzalo a tak trosku kleslo 😀 a zostali trcat len tycky z vrchu aj zospodu.... sikovnica moja.... ale sa mi to podarilo ponarazat vsetko naspat....

zuzz
16. jún 2009

siska, ja cipok zatlacam teplomerom. pekne vhupne dnu a mala ho nevytlaci.

elanela
16. jún 2009

my sme boli včera na neurologii na kontrolu malej robili sono mozgu tak som jej videla mozgové závity 😀 chvalabohu všetko v poriadku tak sa teším. inak dnes mi krásne spapala obed som nestíhala davat mrkva zemiak hrášok trochu olivového oleja dávno takto pekne nepapala tak sa vytešujem ale ovocie na desiatu nič moc to ovocie jej akosi nechutí ledva do nej natlačím polku výživy alebo pol banana ale aspon tú zeleninku mi dnes spapala

bezaz
autor
16. jún 2009

cafte
heli teda vy mate fakt vychytavky 😝
pepka aj my mame take sedatko, len ninka este nesedi, matko uz hej? a okrem toho, este som ju neskusala kupat vo velkej vani, mame v kupelni dost tmu, ninka sa boji 😝
siska ja som malej davala chamomillu, celkom pomohla, ale len asi na hodku.. ale fakt sa ukludnila.. na cipky som rezignovala, ninka ich hned vytlacila a nemala som srdce jej ich pchat hlbsie teplomerom 😅
inak peta zasa obvodacka poslala do nemocnice na internu hospitalizovat 😝 no proste ako u blbych.. takze vyrazame k nasim do bojnic, mama mu vybavila vsetky vysetrenia ambulantne a bude 🙄

elanela
16. jún 2009

bezaz šak zažni v kúpelke nie 😀

cryonae
16. jún 2009

bez sa mate teda ☹ ale snad sa to v bojnciach konecne niakam dokope

eli a kvoli comu ste boli na neurologii?

sisa.b
16. jún 2009

ahojte

baby, kde ste kupili to sedatko na kupanie? mala sa cvachta vo vani jedna radost. akurat mala vanicka je nam uz fakt velmi mala 😝 radsej by som ju sprchovala.
u nas sa ujala zeleninova polievka, ale slecna potrebuje mat v puse cele kusky, ziadnu kasu alebo cokolvek rozpucene 😅 jednoducho si to musi pomliet sama. vcera aj kuracinku po kuskoch krasne papala 😵
kase este nedavam, az od ukonceneho 8. mesiaca. ale ovocie uz u nas frci. no opat - musi to mat cele, lebo kasa = 0 bodov 😝

cryo, nebran sa spolocnemu spaniu, neboj do puberty to trvat nebude a este ti bude za nim smutno, ked sa zavrie v izbe a rodicov nebude chciet vidiet 😀 😀 😀

ja osobne nepoznam nic krajsie, ako ked sa mozem pritulit k mojmu kuriatku a onuchavat ho 😵 😵 😵
ked nechce spat, tak u nas normalne funguje, ze sa nacuca a ja sa jej potom otocim chrbtom. lebo dokolecka by ma len chytala a pustala a to je o nervy 🙄 ked sa jej otocim, tak ani neviem, kedy zaspi 😅 ale my sme same dve vo velkej posteli.

vsetkym marodom prajem rychle uzdravenie a dovolenkujucim krasnu dovolenku 🙂

cryonae
16. jún 2009

jaj siska, ja by som sa tulila a ako rada! ale ten moj krpec nie je zrovna z rodu tulivych.. jemu to vadi, mece sa, mlati okolo seba rukami, kope do mna, sklbe ma za vlasy, driape pokozku, stipe ma za kozu....

rominka
16. jún 2009

ahojte -tak mala byla rano bez teploty ale v poledne opet 39! 😠 tak jsme jeli k doktorce ta ju prohlidla rikala ze se neda jeste poznat co to je a ze ma trochu cerveny krk a to vubec nekasle a ze si mame zajet na odber krve at vi jestli ji dat antibiotika nebo ne tak jsme jeli a ma z kve nejakou hodnotu 8 tak nejsou zatim potreba ted mi usnula kdo vi na jak dlouho kdyz mi doma vubec nespava tak jestli to nebude ta 6 nemoc uvidime a ke kasim ja davam mlecne chutna nam aj teda me 🙂 od hami bananova ale pak dela hami bananovou na noc a ta je hnusna takova umela chut a prvni kase od hami je taky mnam .zatim pa kocky jdu si varit kafe at vydrzim noc byla kruta.....

tara2
16. jún 2009

caute 🙂
dnes sme boli plavat preto ta absencia...na plavani bolo super, dnes sme oficialne ukoncili kurz a maly dostal prve vysvedcenie 😀 ale mame este dve nahradne hodiny 🙂

rominka - ta hodnota z krvi sa nazyva CRP (ce reaktivny protein) je to ukazovatel zapalu v tele, hodnota 8 je v pohode 😉

ku kasiam - ja kase este nedavam, ale tiez som uz rozmyslala od kedy sa vlastne maju davat...a ked zacnem tak prva kasa bude ryzova

cryo - ved ty mas doma hotove domace nasilie 😀 😀 😀 chudatko 😉

ad sedak - ja ho mam uz na ceste, zajtra alebo pozajtra by uz mal prist...uz sa nan neviem dockat 😀

bez - chudak Peto si ho posuvaju ako horuci zemiak 😝 😝 😝

elanela - super ze sono bolo v poriadku 🙂

ad cipky - netreba ich zatlacat teplomerom, staci zaviest za zvierac potom nevyjde von

pepka - deticky su zlatucke 😉

elanela
16. jún 2009

cryo na neurologiu chodíme od narodenia na kontroly ked sa narodila mala na hlave takú šišku kefalhematon to sa vytvorí ked bábo prechádza porodnými cestami tak kvoli tomu chodíme na kontroly ale hned po týždni sa jej to pekne vstrebalo ale pre istotu nám teraz robili sono mozgu či je to ok a ja som rada aspon mám istotu a je tam velmi milá doktrorka ktorá je zaroven aj pediatrička tak ju celú popo zerá skontroluje teraz pojdeme až v oktobri doktroka je z malej vždy unesená aká je dobručká a spokojnučká

elanela
16. jún 2009

pridala som do albumu fotku Simonky v čapičke od Deni Deni vdaka 😉

tara2
16. jún 2009

ela - mala je zlatucka v tej ciapke 🙂

elanela
16. jún 2009

dakujem pridala som ešte aj dalšie

prsky
16. jún 2009

haj baby, hlasim sa, nech nemam A 🙂 Som bola dnes na 2 skuskach, este vo stvrtok 1, 23tieho dve a ak som dnesnu 1 nespravila /bo mam taky citak/, tak budem musiet este nejaky terminos vybavit 😒 a potom uz som za vodou zas na chvilu 😉

idem vas trochu pocitat, ze co je new

deni_v22
16. jún 2009

ahojte,
mam teraz nejake rusne dni, to ale sa nestazujem, prave naopak 😉
dnes sme mali zase regionalne MK stretko, trosku sme pokvakali 😅 poobede som sla s Emkou k zubarovi, potom sme sa vybrali v meste na zmrsku, potom pre ocka do prace, kedze som mu dnes slohla afto...zajtra plaveme, vo stvrtok je v skole akasi akademia - program deti pre rodicov...akurat domacnost zase vyzera zanedbane, vsade kopy pradla z vikendu, kuchynu zachranuje len umyvacka :-/

ela, neni zac 😉 mala je peknucka, take jemne dievcatko 🙂

tolko ste tu dnes rozoberali kase, az som neodolala a dala som jej uz dnes, zdala sa mi poobede nejaka nervoznejsia, tak som skusila ze ci nie hladom... kasa bola ochutena - ryzova sunarka s bananom - rozrobila som deci vody s 2,5 PL kase a doslova to zhltla.. ci to ma vplyv na spanok este neviem, ale doteraz bolo len jedno prebudenie zatial...na nase pomery uspech

prsky, uz nech mas po skuskach a mozes prazdninovat 😉

cryonae
16. jún 2009

eli malinka je cela mamina 😀 krasne fotky mate! kde ste boli?

no zase aby som toho mojho krpanika len neohovarala, tak on ma velmi lubi a dokonca sa mi aj hadze okolo krku a vystiska ma, len pri tom mi hned zajde do vlasov a uz to jede.. popripade len najde nejaku volnu kozu ktoru pouzije ako drziak 😀 a potom sa uz len cuduje, co to maminka vydava za ujukave zvuky a co sa tak mece 😝 😀

a aby som nezabudla... vychytavka vecera je, ze sa maly da na styri, hopne dopredu a spadne na nos... to bolo revuuuuu, spravil to dva krat, tak snad si to uz zapamata 😖

cryonae
16. jún 2009

deni tak drzim palce nech je pokojna nov 😵
a capicka je rozkosnaaaaa, velka sikovnica si ty! 😵 😵 😵 😵

prsky mas moj obdiv! ja si ledva zvladam umyt zuby, nieto este sa ucit 😎

elanela
16. jún 2009

cryo to sme sa fotili doma teda jedna holka ma oslovila som mala fotky na pokeci a jej sa mala velmi lúbila tak ju chcela fotit tak sme urobili doma atelier 🙂

petusaaa
16. jún 2009

deni, ta kasa je velmi chutna 🙂 ja som ju malemu cucala, ked nezvladol spapat 😀 😝

prsky
16. jún 2009

deni dakujem 🙂

cryo...ja normalne lutujem, ze som sa na to dala ☹

petus kukam, ze uz mate 8 mesiacov...ale to leti 😲

talinka
16. jún 2009

ahojte micky... 😵

my sme mali celkom pekny den dnes...konecne bol Tomi vo svojej kozi a az nadmieru dobrunky a usmievavy a dokonca aj dost spavy....tak som rada, choroba je na ustupe, uz ma len malo viditelne fliacky... 😵
moje zlaticko, to super zvladlo....no a uz len cakat na dalsie stresy a to zuby 😝 este nevidim nic na dasienkach

Dnes sme mali navstevu vladkov bratranec a jeho tehotna zienka...boze, ta skvelo vyzera,len brusko a nic a v auguste rodi, Tominkovi doniesli velkeho plysoveho fialoveho grgajuceho somarika z macka pooh , maxovi papanicko a mne plnu tasku kozmetiky...

Sestra bola dnes u mna a zas jej chudatku bolo zle, prestala dobre vidiet ako isla vencit Maxa a musela sa vratit, a sa zlakla ci na nu nejde to , co bolo pred Vianocami ako prestala o sebe vediet, nevedela si na nic spomenut a rozpravat, tak som jej dala jest rychlo polievku, aj to MAx tam debil strcil labu a cela sa vyliala na dlazku, potom jej zacala trpnut ruka, tak dosiel jej frajer a odviezol ju na ANtolsku a je to ze vraj asi z migreny ,ale hlava ju bolela az potom, chudatko som mala aj ja stresy...sa bojim o nu...sak ale ona furt robi v solarku, studuje dve vysoke skoly, papa vselico alebo nic....no je to na nu asi vela, na to ake je tintitko vychrdnute 😝

Aj ja som inak na strednej mavala take stavy, ze ma zacala boliet hlava, strpla mi lava polovica tela aj jazyk, nevedela som rozpravat a nevidela som dobre a takisto nedosli na to, co som to mala za prihody...ale uz som to davno nemala, aj ked sa mi to asi pred 5 rokmi zas zopakovalo...je to doooost neprijemny stav...

rominka
16. jún 2009

tara-diky jeste ze te tu mame 😉 !!!!mala mi ted usnula uz mam za cele odpoledne ruky az na zem teplota ji kolisala ale k veceru opet 39 tak jsme davali zabal no uvidime do rana jen jsem vas precetla tak letmo a jdu chrapat dobrou noc kocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre