Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
7. júl 2009

😀 to yo 😀

inak docitala som akurat vcerajsok, bavili ste sa o jogurtoch, mne sa zda, ze Hanke som od 8 mesiaca ukonceneho davala ako dobre pamatam, activiu bielu osladenu, pripadne som kupila obyc biely, ale ten jej nechutil, tak som pridala trosku hroznoveho cukru...

pepka
7. júl 2009

no nas maly lenivec stale nelozi, akurat sedi bez opory, ale to uz davno, lenoch nevladze ten zadok nejako odlepit od podlozky, tak sa len kotula, kam potrebuje 🙂
ale zato cely den strasne vykecava, to je same baba, tata, vava..... atd.

zdenus
7. júl 2009

to aj nasa laurita, len hubou mlet, ale pohybu moc neublizi.... 😀

siska_br
7. júl 2009

tak som co-to o tej smotane nacitala a mate pravdu, este s nou pockam....ved hadam len najdem aj nejaky iny dobry jogurt ako zvolensky

pepiii - uz som na teba mysleli, ci ste tam zostali na fuuuuurt....fotecky pridaj, nech sa pokochame

aj samuel len papulkou kruti, ritku dvihat eeeeee

bezaz
autor
7. júl 2009

jeeej pepka sa ukazala 😀
tak ja slavim pracou, uz mame umyte dve okna a okna na balkone, umyty balkon, oprate v rukach, umyta kuchyna, oprate, navarene.. hmm co som zabudla 😅

deni_v22
7. júl 2009

jej pepka, vitaj doma 😉
tak ako bolo? ako to dopadlo s tymi Matkovymi teplotami pred cestou? mal tu siestu chorobu, ci nie? ako zvladli deti cestovanie? daj nejake skusenosti, nech viem, co nas caka... 😉

elanela
7. júl 2009

pepka vitaj ako ste sa mali? a čo Martinko ako si to tam užíval?
bezaz ty si iná šikovnica ja som dnes stihla akurát polievku navarit 😢 zato furt s malou po vonku labzujem lebo to mojed dieta celý den nespí a potom je umrnčaná ale myslím že zuby zachvílu vykuknú horné lebo inak neviem...

bezaz
autor
7. júl 2009

ela lebo tu mam svokru, ktora sa cely den venuje malej 😉

elanela
7. júl 2009

bez tak to je super že ti tak pomože aj ja mám dobrú svokru pokupuje malej veci plienky a dost nám pomaha navarí a tak celý týžden nám nepojde tepla voda nechcelo sa mi s hrncami lietat zohrievat tak sme sa išli okúpat k nej dnes a malej tú trochu vody ohrejem do vaničky inak my sa ešte stále kúpeme vo vaničke sa čudujem že tam ešte vojde šak je veliká ale zato načape že vytopí celú kúpelnu aj ja som celá mokra už by bolo na čase dat ju do velkej ale ešte sa to dá inak minule tak čápala a fkla mi penu rovno do oka a ja nosím kontaktné šošovky tak som mala čo robit aby som ju neutopila ked som na nu jedným okom žmúrila 😎

sisa.b
7. júl 2009

holky, citam, ako sa vam pekne dari s prikrmami, to my sme teraz 100% len na mlieku 😒 vytrvalo jej ponukam, ale odkedy je chora, tak nic nechce ☹ len moje mlieko. no netvari sa, ze by bola hladna, tak je to hadam v poriadku 😕

elanela
7. júl 2009

ja som uložila práve moju slečnu spat ja to nechápem vám kolko deti spia cez den naša ked pospí hodinku tak som rada ale večer je už taká mrzutá že nakojím a hned odpadne je to inak pekný zaberák ked je furt hore
inak dnes som si všimala tie jej dasná a vyzerá to že pojdu horené a myslím že hned 3 naraz lebo to ma naliate a ten bočný jej aj trochu vidno no to by vysvetlovalo tú jej mrzutost a odmietanie mliečka teda jedovania na prse to mi robila aj pri dolných

siska_br
7. júl 2009

zuziiii - si sisi??? dvadsiatka sa oslavuje strasnou krcmovackou alebo simply redom alebo aspon tandemovym padakom ale urcite umyvanim okien nieeeeeee!!!! uz aj nohy na stol! 😉 krasny sviatocny aspon vecer zelame, boztek!

horajda
7. júl 2009

zuzi aj my Ti prajeme vsetko najlespie k narodkam

prsky
7. júl 2009

caveste..dnes bolo v sade super, az na tie komare...prida sa niekto zajtra na zeleznu studnicku? 😉

prsky
7. júl 2009

hor...Lala sa inak vyspinkala cestou domov a teraz je ciperna az no..prave papa nektarinku 🙂

bez...ako s tou celenkou teda? 😉

siska_br
7. júl 2009

adi - ja by som sa narvala hned, kebyze nie ste potvory tak daleko ☹

pepka
7. júl 2009

prsky a kedy sa stretavate? mam sice oboch hadov doma a uz na zajtra nieco mam ale keby sa mi podarilo, dobehla by som mozno...

pepka
7. júl 2009

beeeez, to si si teda fakt vybrala blby sposob oslavy 😅
GRATULUJEM k narodkam 🙂

pepka
7. júl 2009

deni, ja ti neviem z coho mal tu horucku, rano v den odchodu mal este zvysenu teplotu a na obed uz to bolo zdrave dieta, ziadna siesta choroba, ani siedma 😀 ani zuby, tak fakt neviem, asi cestovna horucka 😉

a hanka sa mi predvcerom u svokry zosypala zo schodov, zd vrchu az uplne dolu spravila par kotrmelcov, nastastie ma svokra lino na schodoch a nema ich strme, u nasich by inak dopadla na tych mramorovych strmakoch.....

pepka
7. júl 2009

ozaj, matko zvladol dovolenku uplne uzasne, ludia, ako keby sme to dieta ani nemali so sebou... je to poklad... to so starsim zazrakom je tusim viac roboty... teda urcite 😀

deni_v22
7. júl 2009

pepka, my sme mali taku teplotu pred tyzdnom...asi 20 hodin mala teplotu nad 38, strop bol 39,4 (po odcitani) a potom akoby utal, vyzdravela.... bud zuby alebo nejaky jednodnovy virus....

a ako vam vyslo pocasie? aj st sa kupali?

pepka
7. júl 2009

deni, aj u nas to tak prebehlo, netusim ,o co slo....

pocasie vyslo na hofno, v den ked sme prisli zacala kosa jak sfina 185 stupnov, vetrisko, dazdisko, burky, ladovna, chodili sme vo flausovych bundach a s dazdnikmi po vyletoch, no fasa, chceli sme sa aj vratit, ale zaplatit to musis cele uz tak ci tak, tak sme zostali, po 4 dnoch sa zacalo pocko zlepsovat, ale fakt pekne bolo az pred odchodom, tak sme si to aspon o dva dni predlzili, ked uz sme tam boli, nech si aspon trosku slnka a mora uzijeme. nakoniec bol pomer skaredych dni k peknym 7:5 v prospech skaredych, more bolo ako lad po takom brutus ochladeni, ale napriiek tomu sme volajako tu dovolenku zhodnotili ako dobru, pacilo sa nam, ked bolo skaredo, robili sme si vylety, aj tak by sme s malym matom nemohli byt cely den na plazi.....
a hlavne hanka si uzila tych par dni mora ako sa patri, naucila sa plavat aj potapat a bola cela happy, fialove pery ale cely den vo vode

pepka
7. júl 2009

tych stupnov malo byt 18 napisanych 😀 😀 😀

deni_v22
7. júl 2009

uff, tak to aby sa clovek nabalil od jesennych vetroviek az po plavky... no aspon ze ste si aj trosku slniecka uzili...mne by zima ani tak nevadila, len nech neprsi...dost neznasam dazt, clapkanicu, mokre oblecko 😝 asi pribalim karty aj scrabble 🙂preventivne..

tak uz sa tesim, ked nam uploadnes nejake fotecky 😉

pepka
7. júl 2009

my sme nastastie vzali notasa s rozpravkami, tak sa dalo, plus pexeso, knizky....

idem prihodit nejake fotky, aj ked vela toho asi neni na zverejnenie z plaze... same kozy.... 😀 😀 😀

talinka
7. júl 2009

cafte babulienky 😵

pepka, vitaj doma 😵 😵

bez, aj tu prajem vsetko NAAAAAJ !!! 😵 aj ked si slavila pracou taky krasny vek..... 😀 mna cakaju narodky tusim v nedelu...zas o rok starsia ...

no tak baby nakoniec vam vysiel krasny dnik na prechajdu, my sme mali promocie, boli sme sa natlacit v Cunove a vela vela prechadzat.....

ako citma prikrmy vase normal mam depky my jeme tak vselijako...a hlavne vselico dnes mal napr len obed a olovrant troska a to hrusku...lebo niekedy nestihame desiatu alebo nemam navarene tak dam flasku co najdem a viem, ze vobec nieco zje....dufam, ze to neva, ze niekedy ma len ovocka za cely den a ze to nejak brutla nedodrziavame a co sa tyka chleba...tak to ja radsej neriskujem...ved by s ami asi zadusil..kedze len pomixovane vie zjest....tka jogurty sa mozu? ja som myslela, ze nie,ked ani mlieko kravske sa nemoze do roka....

pozerala som rozlucku Jacksona a bolo mi aj troska smutno za nim....no a idem asi citat alebo spat, brutal ma boli hlav auz od poobedia

sisa.b
7. júl 2009

teda pepka, aka chudinka z teba 😅 fotecky krasne, dovolenku tisko zavidim 🙂

prsky
7. júl 2009

pepka...este sme sa nedohodli ze o kolkej..uvidime aj podla pocka..sak aj dnes malo prsat 😀 a so Zuzkou sme sa dohadovali aj, ze by sme sa mozno aj k tare pozvali 😉 a sli by sme do vrakunskeho ... takze je to este vo hviezdach .. dohodneme zajra doobeda ... podla skusenosti je tieto stretka nikdy nevyjdu, ked sa moc planuje ... aj dnes sme boli vlastne nakoniec len 2, kedze janka uprednostnila nakupy 😝 😉

prsky
7. júl 2009

ozaj bez..ides volat do hrocha alebo im tiez napises? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre