Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
22. okt 2009

pepka, pekny kocik 🙂

talinka
22. okt 2009

pepka, pekny kocik, uz som pozerala hned co to je zac..matko asi velmi posluchal 🙂

pepka
22. okt 2009

dakujem baby 🙂
hej, posluchal, aj sebe som spravila radost, takze 2 v 1 😉

mirri
22. okt 2009

ahoj devcata!!mam velky skluz,no nevim jestli vas stihnu docist.malemu stale rostou zuby,behem 3 tydnu 3 zuby a do toho nemoc.no jsem z toho nevyspani ko a jeste jsem onemocnela i ja a musim i tak do prace... 😝

pepka-krasny kocarek!!snad bude teda ten pravy na spani!!

me taky radili jantar. koralky na zoubky,ale ja mam strach,ze by si tim ten muj divoch ublizil.

no na narozeniny upecu dort,chci koupit nejakou hracku,zatim ma vse po bratranci.....

sisa.b
22. okt 2009

holky ja ju zas naopak odmietam napchavat nurofenom a inym chemickym bordelom, takze verim, ze jantar + jakoubek bude u nas fungovat 🙂

a dufam, ze sa vsetky svojimi tortickami pochvalite 😵

deni_v22
22. okt 2009

pepka, dobre vyzera tvoj kocarek....kamoska si kupila dema easy step.. http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_DEMA-STE...
sa mi pacilo, ze malemu z neho vpredu netrcia nozky ked sedi..lebo Dianke z nasho uz ano a dost odveci to vyzera, ked ju nababusim a este prikryjem nanoznikom :-/

prsky
22. okt 2009

sisa..ja lale obcas potriem dasna babydentom (ked sa v noci zobudi a nejak sa jej nedari spat, tak toto vzdy zaberie), ale nurofen ani nic som jej zatial nedavala (teda nurofen raz ked mala teplotu)

mojkamirka
22. okt 2009

ahojte, tak nam sa tlacia horné dvojky, mrchy obe naraz. Malý zase zle spal, dnes som ho hodinu uspávala v manduce, nakoniec pomohlo, keď dostal UM. Konečne som sa potešila, že sa mi zahojili ranky na prsiach a tá moja piraňa ma zas pohrýzla do krvi. No čistý upír malý, len krv by sal. 😠

pepka, parádny kočík, mne sa ten môj už tiež nepozdáva, ale čo už nejako už s ním vydržím

tal, blahoželám k štvornožkovaniu a z tých pádov si nič nerob ešte ich budeeeeeeee

siska, kde si kúpila nakoniec topánočky?

bez, no vy máte teda zúbkov, my zatím 4 ks, na toho vášho zemepána na bytovom by som tiež poštvala telku nech sa to konečne porieši 😠

mojkamirka
22. okt 2009

ja potieram ďasná s kamistadom, väčšinou zaberie 😉

sisa.b
22. okt 2009

mirka, nezavidim ☹

a maly samko od sisky ma krasne topanocky 😵 😵 😵

mojkamirka
22. okt 2009

my sme kupili včera topanočky v družbe v protetike. až jedne mu boli dobre z troch 😖
máme Felix úplne posledné v pravom dolnom rohu, len cena sa mi nepáčila, tak som prehlásila, že to má k narodkám 😅
http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html

mojkamirka
22. okt 2009

sisa, malá už spí?

sisa.b
22. okt 2009

mirka, aj siska kupila v protetike 😀 ja este len pojdem pobehat. zatial ma to netlaci, skor pre velkacov potrebujem

mojkamirka
22. okt 2009

no nič idem spať 😉

sisa.b
22. okt 2009

jj, teraz som ju preniesla do postielky, tak este odpisujem holkam a idem cosi kuknut z algebry 😝

bezaz
autor
23. okt 2009

caveste, ste este pekne popisali 😉
baby sa mi vcera podarilo dostat do malej asi 10ml umelaca.. davala som jej po lyzickach a mlada zrazu zacala ukazovat na pohar {mala som to v normalnom pohari, nie v naustkovom, co ma na vodu} a ninka sa napila sama, trochu sa sice pooblievala, ale mala z toho strasnu srandu, ze moze pit sama z velkacskeho pohara 😀
a pisala mi annag ohladom toho neustaleho nocneho dojcenia a tiez poradila bud vydrzat alebo dat malu spat separe 😅

zdenus
23. okt 2009

caute,
bez, my sme dali aluru separe....spavali sme s marcelom v obyvke a prd z toho...pri eli sa nam to osvedcilo, teraz ee, v noci sa zobudila, nepomohlo ani to, ked siel za nou marcel....hukala, kym som neprisla ja a nedala jej cecok 😠 😠 😠

ked budem mat trochen casu, tak musim skusit napisat annag, co poradi v tomto pripade 😕 😕 😕

bezaz
autor
23. okt 2009

jaaj zdeni, nestras 😲

pepka
23. okt 2009

caweste,
deni, presne to sa mi na tom kociku paci, pretoze z toho sportaku co sme mali posledne 3 mesiace matovi trcali nohy von a volajaky bol aj priuzky proti tomuto....

pepka
23. okt 2009

bez, vraj su pouzatvarane cesty do samorina.... chcela som ist pozriet kamosku, ale asi to necham na inokedy... kurnik, esteze uz nechodim do roboty, by som sa cosi nacestovala do podunajskych...

pepka
23. okt 2009

ja idem cez vikend robit testovaciu tortu, vlastne to spravim len ako kolac pre nas, ziadne ozdobky a pod., len chcem otestovat cesto a krem, ktory chcem robit hanke na oslavu, aby som nepohorela potom v hodine dvanastej na nejakom hnusnom grce. chcem mat istotu, ze to aj chutit bude

tara2
23. okt 2009

Caute 🙂

vcera vecer ste toho popisali super aspon som mala co citat pri kave 🙂 .

sisa - ja tiez nedavam malemu Nurofen ale potriem mu dasna gelom a dam aj Jakoubka a vzdy to zaberie. A tych koralok by som sa bala aj ja ze ich roztrhne a zje...

tal - blahozelame k stvornozkovaniu 😵 😵 😵

baby co sa tyka nocneho spania u nas je to tiez des posledne noci, maly sa budi kazdu chvilku 🙄 , vecer zaspi ledva o 21:00 a rano o 6:30 je uz hore niekedy aj skor 😠 . Tlaci sa mu teraz horna dvojka a este ma trocha sopliky tak sa asi kvoli tomu tak casto budi...
A co sa tyka darcekov na narodeniny tiez nebudeme nic specialne kupovat, dostal kopec novych hraciek vratane odrazadla, este mu musime kupit sedacku, topanky...upeciem dve torty, dostane nejaku malu hracku a kopec darcekov od babiek a ostatnych pribuznych...

pepka - pekny kocik 😉

bezaz
autor
23. okt 2009

jaj pepka ani som ti kocar nepochvalila 😉
jani tie sopliky mozu byt zo zubkov, ninka mala aj ked jej sli stolicky, aj teraz pri ocakoch.. a noci mate tiez asi take koli zubkom
ad ta cesta, no jedna vedlajsia je uzavreta a sodoma gomora.. peto chodi o 6 z domu, aby sa vobec dostal do prace.. ale vraj to ma byt uzavrete do konca buduceho tyzdna, tak snad 13. stihnem prist nacas na statnicu 😝

mojkamirka
23. okt 2009

tara u nás rovnako, soplíky, zuby a nekľudný spánok občas sa budím na to, že ma ktosi kope do tváre 😀

siska_br
23. okt 2009

http://www.sme.sk/c/5049123/materska-odpili-pra...

to su take svi...ne...ja neviem, ze ich prave ser..ie tych par supov, co si zena zarobi na dohodu 😠 😠 😠 jasne, oni z toho zit nemusia 😝

mojkamirka
23. okt 2009

siska, tam hore sa naši papaláši asi nudia 😠

cryonae
23. okt 2009

tej tomanovej by som dopriala ist na matersku... jednak by si na vlastnej kozi vyskusala tie svoje superzakony a na druhej by bol od nej pokoj 😉

sisa.b
23. okt 2009

tara, preco si myslis, ze by to mala roztrhnut? ved to ma pri krku a vobec o tom nevie.
ja by som jej zas nedala na dasna napr. ten kamistad gel, ked citam jeho pribalovy letak 🙄 dojciacim zenam sa neodporuca, ale detom ano. to akoze cez mlieko toho zje viac ako ked jej s tym natriem priamo papulku? 😖 no ale ved kazda robime tak, ako uzname za najlepsie

mojkamirka
23. okt 2009

sisa, tak to si ma teraz dorazila, to som si vôbec nevšimla. Mne ten gél odporúčala lekárnička 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre