Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
6. dec 2009

baby,musite mi poradit, chceme novy fotak s objektivom...uz nechcem ten digital,co mame.. chcem trochu lepsi...videla som, ze vy mate take lepsejsie aj fotky mate neskutocne krasne...prsky, bez, sic....ake to mate fotaky???

bo ja mam v tom chaos, co je digital zrkadlovka, elektronicka zrkadlovka, kompakt

horajda
6. dec 2009

baby tuto je to tak po lopate napisane ako sa hovori 😉 http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

takze mozeme pracovat na dohodu hura hura sa tesim!!!zbytocna panika!!!

talinka
6. dec 2009

hor, dikes za lopatisticky clanok 😀

deni_v22
6. dec 2009

ahojte,
blahozelame Tomimu a Dominikovi k prvym krocikom 😵

u nas sa mikulassky vecer celkom vydaril, moj muz sa prezliekol za dedka Mikulasa a bol super, normalne som nechapala, ako dobre to zahral 😅 najviac ho zral 2,5 rocny synovec, recitoval o dusu 😀 no zlaty bol...Dianka bola v pohode, nebala sa, akurat, ked sa sli deti skupinovo fotit s Mikulasom, tak sa rozplakala, no bola dost unavena z cestovania, navyse tesne pred vecerou, asi to spravilo svoje.... kazdopadne, plast, ciapku i Emkou vyrobenu bradu sme odlozili a o rok budeme akciu pre velky uspech opakovat 😀

zdenus
7. dec 2009

caute, no pekne sa deticky rozchodili...laura sa postavi, stoji ako mohyla a nic...zas sadne na rit 😀 😀 😀 , chyba jej odvaha samostatne sa pustit 😀

zdenus
7. dec 2009

hor, diky za clanok 😉

a ozaj baby, co peciete, mam celkom fajn recepty na drobne vianocen pecivo....ak chcete, tak vam to mozem mailom poslat, cely subor 🙂

bezaz
autor
7. dec 2009

bre ranko
zui dik za link, ja mam dnes poradu s riaditelkou, ako dalej, takze nemusim robit zbytocnu paniku.. vyplyvalo to aj s tych linkov, co dala adka, len ti nasi zakonodarcovia to uz komplikovanejsie nevedeli urobit, kedze dolezite ustanovenia su v prechodnych a neviem akych ustanoveniach a nie priamo v zakone 🙄
janka gratulacia domcovi k prvym krocikom 😉
zdeni mne mozes poslat, aj ked peto nechce sladke na vianoce, budem urco robil asi len vanilkove rozky a tie moravske kolace
baby a haluz, som vcera zistila, ze mi sestricka nevybrala poriadne stichy, v jednej rane mi zostal uzlik.. 😝 janiiii, hilfeeeeeeee 😅 😲

zdenus
7. dec 2009

Zuzi poslem 😉
skus si pinzetou chytit ten uzlik a potiahnut, malo by to ist....a potom to vydezinfikuj niecom...easy 😝

bezaz
autor
7. dec 2009

zdei, len si na to dobre nevidim, lebo mi prso zavadzia a peter je neschopny to pre mna spravit 🙄 asi poprosim nejaku kamosku.. ony tie stichy asi nevypadnu same, co? 😠

zdenus
7. dec 2009

asi nevypadnu...tie by sa mali vybrat...aby ti tam neobrastol maskom 😝
boooze, ved to nic nie je a taky kusisko chlapa to nezvalada ?

bezaz
autor
7. dec 2009

prosiiim ta, on taketo vobec nezvlada 😖 ked som si to chcela vybrat, tak vraj som masochistka.. ci chcem byt ako chuck norris 😝

zdenus
7. dec 2009

dobreee 😀 😀 😀 😀
sak nie kazdy ma na take veci zaludok

bezaz
autor
7. dec 2009

ved hej.. mne napr by to asi vadilo robit druhym, ale sebe 😀 sak aj som petovi otvorila a cistila ten "jeepovy vred" co mal v lete a chirurg sa divil, ze som to zvladla 😵

zdenus
7. dec 2009

asi mas sklony sado-maso 😀

tara2
7. dec 2009

Caute 🙂

dakujeme za gratulacie 🙂

zuzi - mozes sa zastavit, ja ti to vyberiem 😉 nie je problem

zdeni - poslem ti mail do ip a prosim si receptiky, dakujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

inak my mame este stale sople a maly proska pokasliava sice uz troska menej ale uz by sa mu to mohlo skoncit...sedime doma a uz mi z toho sibe, ale dnes uz pojdeme von aspon na chvilu

prsky
7. dec 2009

hor...ved mozes, som to pisala, ale nesmies poziadat o ten zvyseny

prsky
7. dec 2009

zdenus, u nas sa tiez este nechodi, ani nie je este az taka ista, ze by som cakala, ze urobi krok najblizsi tyzden (ale ako ju poznam, sa zatne a spravi ho este dnes, aby mi dokazala, ze sa mylim 😀 )

tani..ja mam lepsejsi kompakt, bo sa mi nechce dokupovat objektivy na zrkadlovku a ani ju cistit, ale ked sa naucim poriadne fotit, tak si na zrkadlofku so setovym objektivom nasetrim a potom uz budem na dalsie setrit. myslim, ze k tomu, co vy fotite by vam tiez stacilo cosi take (ja mam panasonic lumix fz50, ale ten je zbytocne tazky). keby som si mala teraz vyberat, idem asi zasa do panasoniku /kvoli kvalitnemu stabilizatoru/ a asi by som zvazovala fz 28 alebo fz38 (kuk sem k fz28 http://www.digimanie.cz/art_doc-6D6A7F4ADCC8428... a sem k fz 38 http://www.digimanie.cz/art_doc-6EC272622C235C5...) vela ale zalezi na tom, co chces fotit, ci budes ten fotak vlacit so sebou a na preferencii znacky 😉

zdeni, posli aj mne recepty na prskavka@foxterier.eu - diiikes 🙂

Lala je posledne dni jak dabel, rucicky ma stale v puse az niekde v krku (horne stvorky jej idu - ma to tam na prasknutie), skoro nic neje a stale chce byt na mne - uz mam take nervy, ze sa musim krotit, aby som na nu nebola hnusna ☹

talinka
7. dec 2009

prsky, dakujem za infosky 😉 pozriem si to....presne aj my si najprv na lepsejsi musime nasetrit,ale teraz by sme nejaky lepsi chceli aspon na splatky...presne ide o to co fotit...a preferencia znacky...tu mi kazdy poradi inu....prave mi dosiel mail akoze od odbornika znameho a ten zas tvrdi, ze mam ist do NIKON-u alebo CANON-u....a fotit bude nadalej iba take rodinne fotografie...

smejko1
7. dec 2009

ahojte, prosim Vas neporadite mi ako a ci vobec treba poziadat o zvysenie toho rodicovskeho prispevku ktory ma platit od noveho roka? dakujem

zdenus
7. dec 2009

smejko, urcite bude treba poziadat a v podstate je na to cas, kedze RP sa vyplaca spatne...podla mna sa to bude evidovat od janaura.....myslim.....ale presne ti povedia na UPSVR

talinka
7. dec 2009

smejko, treba o to poziadat na UPSVR,ale nie hned v januari, lebo to bude najvacsi chaos 😉 hor na predoslej stranke k tomu dala link, tam je vsetko pekne popisane..

prsky
7. dec 2009

tal...zrkadlovku ti poradi kazdy, je to teraz IN, ale mat zrkadlofku neznamena automaticky, ze mas pekne fotky a hlavne tam treba mat aspon 1 kvalitny zakladny objektiv (a tie su pekne drahe), zrkadlovky su objemnejsie ako kompakty a tiez optika je citlivejsia na spinky, lapance a pod...pekna fotka sa da spravit aj obycajnym kompaktom...ak fotis hlavne v automatickom rezime, tak je podla mna zrkadlovka pre vas zbytocna investicia..ale je to na vas 😉

smejko....na upsvr bude od januara nejake tlacivo, ale netreba sa tam ponahlat, lebo budes mat zbytocne nervy z radov a tetusiek na urade, ktore este ani poriadne nebudu vediet co a ako ... staci ist najneskor v juni, vyplatia ti to aj spatne 😉

bezaz
autor
7. dec 2009

tal my mame zrkadlovku, canon, aj sic ho ma, len nejaky iny model.. objektiv sme nekupovali, staci nam, ale pozicane sme mali dva, akoze az taky rozdiel to nebol.. a kupili sme ho na odporucanie znameho, koli foteniu deciek 😉 doniesol nam ho z americka
baby som sa ani nepochvalila, som ustrikovala capicu, ktora povodne mala byt pre ninku, v ramci procesu ze pre neter a teraz vysledok je tak pre mna.. 😝 dala som moc hrubu vlnu 😅
jani, ak mi to nevyberie kamoska, tak sa cez tyzden zastavim, ak mozem 😉
a zajtra ideme na plavanie do DS, som moc zvedava, ake to bude

montana13
7. dec 2009

Ahojte 🙂
Vidím, že sa preberajú foťáky..., aj my si chceme nejaký kúpiť a presne ako hovoríš ty tal, najskôr nejaký lepší ako máme a časom našetríme na ešte lepší, nejakú zrkadlovku... 😉
Takže tomu linku som sa potešila aj ja, prsky, ďakujem 😵
S tou značkou je to ťažko vybrať, každý tvrdí niečo iné, kamarát odporúča jedine Nikon, ďalší zase vravel, že Canon teraz dosť vylepšil foťáky, zozbieral podnety od užívateľov a dal dokopy také, čo vyhovuje každému... prsky zase odporúča panasonic... a tera si vyber 😀
Tani ty budeš aký brať?

prsky
7. dec 2009

bez..nechcem sturat, ani urazat, ale rozdiel nebol preto, ze treba vediet fotit 😀 (ja fotit neviem)

prsky
7. dec 2009

monty, ale ja nemam zrkadlovku 😉 zrkadlovku si teraz podla mna kupuje kazdy, kto na to aspon trochu ma, lebo sa to odporuca a fasacky to vyzera, ked s take cosi vytiahnes 😉 . ja iba pisem, co by som si kupila teraz, keby som si mala vybrat...kebyze viem fotit, tak idem tiez do nikonu alebo canonu, ale zas na fotenie deti a dovoleniek a tak je to zbytocne vyhodenie praxov - teda ak mas niekoho, kto ti to zozenie superlacno, alebo sa valas v praxoch a je ti jedno, kolko to stoji, tak si kup 😉

ale je to kazdeho vec...ja by som si precitala recenzie, fora (kde je plno diskusii, ci kompakt alebo zrkadlovku) a az potom sa rozhodla (napr. take fotografovani.cz)

montana13
7. dec 2009

prsky, ale ved ja som pochopila, ze nemas zrkadlovku a tak som to aj myslela, ze si kupim teraz nejaky ten komakt a az ked nasetrime 😎 , tak si raz kupime zrkadlovku...
Ten kamarat, co ma Nikon tiez povedal, ze fotit zo zrkadlovkou treba vediet a hlavne potrebujes k tomu kopec objektivov, ktore su pekne drahe... 😅 , sama od seba sa fotit s tym nenaucim, to by chcelo prinajmensom nejaky odborny kurz (som si pozerala na nete, dobre palky.. 😒 ) a potom este prichadza na radu praca s programom na upravu fotiek, co tiez zaberie aj kopu casu a hlavne tiez treba v tom vediet robit...
Preto mi povedal, ze na to, co chcem fotit ja - vacsinou len maleho 😵 a tak co pride... , mi uplne staci cosi take ako si hodila tie linky 😉 len vybrat si medzi nimi je uz tazsie 😖

PS: v prachoch sa zatial nevalame a ani nemam nikoho kto by mi to kupil superlacno, dokonca ani takeho, co by mi to chcel darovat 😀 , takze zrkadlovku asi nee 😀

prsky
7. dec 2009

sorky, ja citam len tak zbezne vecne, kolkokrat nieco kvoli tomu nepochopim, tak preto som to prizvukovala 😉 inak suhlasim na 100% s tebou 😉 inak ja by som strasne chcela ist na taky nejaky kurz, ale tie prachy, co za to pytaju 😲 😨 🤐 a hlavne ked uz by som take praxy aj vycalovala, ako si vybrat? nikde nemaju, ze dojdite kuknut, ako to u nas chodi ... ja zrkadlovku chcem raz, dufam, ze kym sa k nej dopracujem, nebudem uz slepa 😀

montana13
7. dec 2009

prsky 😀 😀 😀 to dufam aj ja... tie kurzy som si tiež pozerala už dávnejšie a naozaj tak ako píšeš ty, za tie prachy vybrať si ten dobrý 😖 je ozaj ťažko, keďže nevidíš do toho, kto ťa bude učiť a čo... a či ťa naučí ozaj to, čo potrebuješ vedieť..
Ale veď ešte máme času si vybrať, že? Zrkadlovka tak skoro nebude... možno dovtedy aj kurzy zlacnejú 😀

montana13
7. dec 2009

nikde nikto... 😕 😨 😀

Baby, nechystáte sa niektorá náhodou do Čiech v najbližších dňoch? Chcela by som tam kúpiť neteri takúto hračku k Vianociam:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15913365 - plyšák Barney, v SR sa nedá nikde kúpiť 😖 a ona nič iné nechce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre