Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
20. máj 2009

konecne som dovarila, nakrmila rodinu a maleho dala spat...teraz mam konecne trosku casu aspon na obed a kavu kym sa maly zobudi 🙂

prsky - musis nabuduce zrychlit svoje reakcie 😉

zuzz
20. máj 2009

prsky, a malu to nezabolelo, ked do teba narazila?

prave som si bola na poste po balicek, tak uz aj my mame doma dve chlpate itti bitti plienky 😀 to bude muz oka vyvalovat, hehe, ze co som to objedala. a este 2 bambusove na noc.

zuzz
20. máj 2009

objednala som chcela napisat 😎

prsky
20. máj 2009

zuzz...to nespravila mala, take tesaky este nema a hadam ani nebude mat 😀 to mi spravila nasa psica nessinka - nechtiac
a gratulujem k IB....ako sa ti pozdavaju?

tara2
20. máj 2009

zuzz to bude mala ina kocka. A ake mas farby?

zuzz
20. máj 2009

😀 😀 IB su smiesne 😀 mam hnedu a taku syto ruzovu. objednala som tie SIO, tak kukam, ze co kam patri, aby som si to zapamatala skor, nez to porozopinam.
bambusky mam Little Lamb. na tie som kupila aj vrchne nohavicky LL.

prsky
20. máj 2009

sa tu sulam...som dala postavit na kavu a kukla som von balkonovymi dvermi..oproti nam postavili nove bytovky a ludia sa tam zabyvavaju prave...a co nevidim na terase krizom? chlapa v slipoch! 😀 len skoda, ze to nebol nejaky vystavny kus

zuzz
20. máj 2009

prsky, 😀 aspon zabudnes na bolacku, ked mas take skvele rozptylenie.

tara2
20. máj 2009

prsky ze jaky dobry vyhlad 😀 😀 😀

zuzz aj ja mam ruzovu 😅 , azurovo modru a zelenu tusim

amonis
20. máj 2009

ahojky tak my jsme v noci měli ještě 37,3 ale už jsem jí nic nedávala a dneska už je bez teplot zato se celá osypala vyrážkou takže máme tu šestou nemoc....no aspoň už je to jasné a snad už bude klid.....

je to infekční ale co si tak pamatuju tak Kiki to měla kolem 7 měsíců taky jen se o tom nic nevědělo a taky jsem si myslela že se mi osypala po paralenu ted už to má dokonce jmeno....aspoň že to už nemohla dostat.....

zuzz
20. máj 2009

k tym plienkam som to myslela v dobrom, ze su smiesne. tesim sa ako male decko, ze ich mam doma. lebo na obrazkoch je to vzdy troska ine, nez si to osahat nazivo.

zuzz
20. máj 2009

amon, tak aspon mas jasno, natalka mala horucku len ten jeden den. a cela je opotnickovana, hoci sa snazim ju nechat co najmenej oblecenu - ma len jednu vrstvu oblecenia. aj tak sa poti. a potom smrdi, smraducha mala 😉

tara2
20. máj 2009

zuzz jasne, najlepsie je si vsetko osahat aby si videla aky je to matros 😉

amonis - tak super, uz budes kludnejsia 😉 myslim ze ked je vyrazka tak teploty by uz nemali byt

prsky
20. máj 2009

baby, ale to je asi nejaky robos, co im robi kuchynu 😕

amonis
20. máj 2009

no hlavně že už nemá teploty vyrážka jí nevadí je už je to zase můj ďáblík.. 😀

amonis
20. máj 2009

ale ruce mám áž po kolena po těch třech dnech 😀 😀 ...zuzz dneska jsem čuchala malé k nohám a nechápu normálně jí jely 😀 😀 😀

zdenus
20. máj 2009

cafte zeny 😉
vidim, ze sa cinime, uz III.pokracovanie.......nam vcera nesiel net po burke, ale nic nove u nas...ako to tu vyzera?
este som nedocitavala, len zbezne, ale prsky, auuuu, to co sa ti stalooo ? 😲 😲 😲

a talinka, paradna sedacka, mas dobry vkus, ta farba, my mame taku detsku izbu 😉

zuzz
20. máj 2009

amon, uz to nie su tie male vonava babatka 😀 a to sa moj muz este stale cuduje, ze ci ju fakt musime kazdy vecer kupat, ved ze sa este nezaspini. ale ked jej privoniam pod bradu a nozule, tak to ziadna slava nie je, a navyse sa kupe strasne rada.

tara2
20. máj 2009

aj malemu dost smrdia nohy 😝 😀

zdenus
20. máj 2009

nasa eliska stale bozkava laurinke nohy a spieva nozky smradosky 😀

amonis
20. máj 2009

tak to jsem ráda že nejsme sami 😀 dnsak jsem to cítila poprvé a říkám si kua to není možné takový smrádek 😅 😅 jsem jí to hned přejela ubrouskem na zadek 😉
musím se dát do kupy nějak se to tady nahromadilo jak měla ty teploty to je síla sněžky prádla bordel všude...já mám mastné vlasy a porost všude 😒 😒 😀

zdenus
20. máj 2009

am, zato my mame doma uplny poriadok, este aj okna som zvonka umyla od pelu...a to vsetko preto, ze vcera nam cely den nesiel net 😀 😀 😀

ale fakt zistujem, ze je to totalny zrut casu, vypisujem kraviny namiesto toho, aby som cosi rozumne urobila.... 😝

napr, teraz mam uz od 12 hod namocene v kybli eline tenisky, lebo stupila do hovna, tak sa nen ne tesim, ze furt nie su ocistene 😕

tara2
20. máj 2009

zdenus - vsak kto by sa tesil? 😀 😀 😀

amonis
20. máj 2009

zdenus teď mi nešel net nějaký výpadek no a jak jsem krásná 😀 😀 je to šílený žrout času a já to svádím na děcka....

amonis
20. máj 2009

teď čtu pořádně tvůj příspěvek a ty jsi napsala skoro to samé co já 😀 😀 😀 😀

mirri
20. máj 2009

jo nasemu taky smrdinkuji nohy.. 😀 ted mi uz spinka 2 hodiny,je jen v plence,tak je mu fajn.vecer mi prijdou dezinfikovat klimu.uz se tesim az ji zapnu!!!
sehnala jsem i destnik na kocar,tak ho pak vyzkousime.taky jsem koupila opalovak a neco proti komarum.

sisa.b
20. máj 2009

baby, tak u nas pohorela aj cuketa s mrkvou a brokolicou 😒 tvari sa mi pri tom, akoby som jej davala citron. a potom uz vobec neotvori pusu. co mam robit?

zuzz
20. máj 2009

sisa, skus bez brokolice. natalia ju tiez nechcela. ale samotnu cuketu rozmixovanu s lyzickou olivoveho oleja spraskala.

bezaz
autor
20. máj 2009

hojte, tak sme mali turne po mojej praci a stretko aspon na chvilku s horajdou
micky co mam pre vas tie struhaky, este vam nechybaju?? 😉
prsky auuu, to muselo boliet.. ale mas stastie, ze to spravil vas pes, lebo inak ides na injekcie proti besnote 😝
my sme dnes mali ten pastrnak a velmi chutil 😉

prsky
20. máj 2009

sisa...nic ponukaj stale dalej...najlepsie, ked jes ty a prejavi o to zaujem ...hlavne nenutit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre