Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
20. apr 2010

zuzi kam ti mozem poslat co chcem? staci ten kod a velkost?

bezaz
autor
20. apr 2010

heli, do mailu bezaz@email.cz, kod, velkost, ak je viac farieb na vyber, pripadne aj cenu v librach 😉

cryonae
20. apr 2010

teeeeda, tu stranku som zase ani nemala vidiet 😀 vsak ma vladino vydedi 😀
zuzi poslala som ti to, snad ma nezahlusis za to mnozstvo 😅
ozaj, ked uz budem vediet, co to cakame, potom by som niekedy v buducnosti objednala aj nejaky newborn stuff 🙂

tehuveci moc nemam, lebo som mala vsetky nohavice pozicane 😖

talinka
20. apr 2010

cryo, a ake velkosti si objednavala...teraz si neviem spomenut, ci su next veci akurat alebo vacsie ci mensie ako uvadzaju..mna este caka kuk ten link...

talinka
20. apr 2010

aha, tak prave citam , ze som ten NEXT prepasla ☹ ☹ ☹ ked ja mam na taketo veci cas az takto vecer,ked Tomi zaspi... 😅 no tak nic...mam usetrene...

bezaz
autor
20. apr 2010

ale tal, nic si neprepasla, este si to popozeraj, zajtra rano to musim dat dokopy a poslat 😉
veci su vacsie, aspon ninka nosi od nextu rifle velkost 6-9 mesiacov 😀

cryonae
20. apr 2010

ja som dala vsetko 2-3 roky... tak mu kupujem aj v nasom nexte, aj ked je pravda, ze dnes mal na sebe tricko 9-12 😀 ale to je skor vynimka... trebars co ma 12-18 tricka, tak su mu tesne... to hovorim o next
akurat mam dilemu, ze ci objednat capicu 1-2 alebo 3-5... to sa mi zda brutal rozdiel

talinka
20. apr 2010

bez, ze diky, tak idem pokukat, si zlaticko... 😵 inak keby som bola rozumna, neriesim to, veci ma dost a nic mu momentalne nechyba,ale nieco by som mohla, nie? 😀 No my mame z nextu teplaky tiez 9-12 a nosi ich..ale napr GAP mame uz 86 a HM 80....tak ale tomino je troska asi menej urasteny...

cryo, dikes idem na to, sak radsej vacsie a vynosi 😉

siska_br
20. apr 2010

tal, ja som davala 1,5 r - 2 r...su o trosicku vacsie, ale aspon dlhsie ponosi 🙂 uz sa tesiiiiim, nextove sa mi hrozne osvecili a su fakt krasne 😵

cryonae
20. apr 2010

ja tiez lubim next a tomi ma zasluhou mojej maminy polku veci stadial 😀 no nestazujem sa 😵 😵 😵 by som sa tam vedela rozsupnut aj za par stoviek.. no to by sme asi rychlo dostavali 😅 😅 😅

talinka
20. apr 2010

no nie je mi ten next asi sudeny,...nedostanem sa na stranku toto mi vypisuje 😝
Service Unavailable

--------------------------------------------------------------------------------

HTTP Error 503. The service is unavailable.

talinka
20. apr 2010

no tak stranka mi uz ide....ale asi uz som moc unavena,lebo vecicky milene,ale nic ma nejak neuputalo...sak aj tak dobre...nejake mikiny sa mi sice pacili, ale na tie som si dala zakaz,kedze ma doma asi 15 kusov co nestihne ani vynosit teraz na jar a v lete.... 😅

takze dobru noc! 😉

bezaz
autor
21. apr 2010

aaale fesandy, zasa nikde nikto???
tal, aj ty si na mikiny? ninka ich ma tiez pozehnane 😅
baby uvidim, ako to stihne dojst, ale snad koncom buduceho tyzdna by ten next mal byt 😉

mojkamirka
21. apr 2010

bez ahoj, ja som tu. Joj prave som pozerala to next oblecenie a som zamilovaná, hm len neskoro, ked budes v buducnosti cosi objednavat daj vediet

bezaz
autor
21. apr 2010

mojka, ak chces, este posli kody a velkosti, kamoska este neodoslala objednavku, sla pre malu do skolky 😉

petra1303
21. apr 2010

Ahojte 🙂

Ako sa máte? som tu nebola skoro rok 😒 a už týždeň sa odhodlávam napísať sem... pamätá si ma tu niekto?
Cry gratulujem k tehu 😵 ...

cryonae
21. apr 2010

zuzi ty si zlaticko 🙂

caf peti, jasne, ze si ta pamatame 🙂 ako sa mame? co uz vsetko viete? ste zdravi? a tak....

cryonae
21. apr 2010

a dakujem 🙂

mojkamirka
21. apr 2010

ahoj peti, jasne ze si ta pamatame 😉

petra1303
21. apr 2010

Cry...máme sa fájn...máme už dvoch havov 😀 fuuu čo všetko vieme? no začala loziť v 7mes. v 8 sama si sadla a v 10.mesiacoch začala chodiť...kecá jak stara žena...ale tak všeliako niekedy sa jej podarí pekne povedať a inokedy zase nie...každeho zdraví čau 😀 aj cudzích...plienky máme stále...nočník nechávame na leto...papá sama 😝
zdraví sme...ešte ani raz nebola chorá 🙂 musím si zaklopať...max čo mala boli teploty pri zúbkoch...a vy ako??? zdraví? foto máš kde?

petra1303
21. apr 2010

Ahoj mojka 🙂 ako sa máte?

mojkamirka
21. apr 2010

peti, zacali sme rovnako ako vy s lozením a chodením. Momentálne je to malý čert, ktorý nevydrží ani 5 min doma, pokial nepozerá rozprávky. No vonku je zväčša ako anjelik, pokial nechcem zmeniť smer cesty alebo ho odtiahnut od mláky. V zápätí sa mi hodí o zem, hm takže obdobie vzdoru. No my to už máme od 10 mesiacov tak nič nové, len si dáva dvojmesacne prestávky. Dve mesiace sa hádze o zem a dve nie a potom zas asi skusa, či sa mu to vyplatí. Zo začiatku to bolo horsie, teraz to beriem viac športovo. 😅 NOcník tiez nechávam na leto, a chorý sme boli asi dvakrát. Teploty zo zúbkov sme nemali, len je vtedy extra "milý". Ale musím ho pochválit, ze zacal normálne jest a nerobí u toho scény ako z filmu. A kojit som prestala ked mal rok, kedze sa zmenil na upíra. 😀 Ty este kojís?

mojkamirka
21. apr 2010

a kecanie nam moc este nejde, ale porozumieme si, obcas aj znakovaním

zdenus
21. apr 2010

kukam, ze tu fici next 😀 , na tom som total ulietala pri eliske, teraz alura uz len dedi a nove ma to, co dostane 😀

a k velkostiam, eliska nosi jedny esprit rifle velkost 68......inak ma velkost 110 😀 , ale teraz bez plienky ich ma ako kratasy, vlani boli 3/4-taky 😝 ..tomu sa hovori totalne vyuzitie veci...a kratsy ma asi vsetky od narodenia....

inak nasi dnes odleteli zo sydney, celkom nam redlo, ako to dopadne, hadam sa niekde v dubaji zas nezaseknu 😕

talinka
21. apr 2010

petra, ale neeeee..neverim vlastnym ociskam 😀 😀 😀 ty aj zijes, zeno? musime dat maila, ako za starych cias , nech viem vsetko co sa deje 🙂 tesim, ze ta vidim!

talinka
21. apr 2010

zdenus, dobre vyuzitie oblecenia 😀 😀 😀 spravne...
verim, ze boli lepy...s tym lietanim je to des momentalne 😖 ja by som sa v Dubaji rada zasekla 🙂

petra1303
21. apr 2010

mojka ja nekojim už dlhooo keď mala sofia mesiac sme to trápenie ukončili 😖
no mojej kráske ak poviem že prestaň tak to je des hneď začne po mne hádzať dudel 😀 a hneď ak sme vonku tak chytí kameň a ide si kusnúť do neho poprípade ak sme doma tak prvé čo chytí líže a kúše...ja sa vždy musím otočiť, alebo odísť lebo by som vybuchla smiechom aká je zlatá pri tom 😎

tali ahooooj...jasne, že žijem...rada dám maila...tolko mám toho nového a čo všetko sa nám prihodilo jak zo zlého filmu...ale tak malá je zdrava tak to je hlavnééé... a čo drobec ako? kojíš ešte?

mirri
21. apr 2010

ahoj devcata!!!
no jo,tady se zase utraci za hadriky.. 😀 😀
ja jdu utracet zitra,maly ma jen jedny boticky a jen jedny teplacky a 2 kalhoty co ma jeste dobre....takze huraaa na nakupy... 😎 mela bych si koupit i neco na sebe,teploty jsou uz kolem 30 a ja stale do niceho nevlezu...uz me boli bricho z toho vecneho zatahovani dovnitr... 🙄
malemu vylezly 2 stolicky,tak jsme zase kojili ostosest......v patek jdeme na ockovani a uz bych chtela pomalu odstavit...jak vidim,nekteri to zvladaji na vybornou....uvidime u nas,maly totiz necucka,on vyzaduje obe prsa na piti v noci.....
jinak jsme zdedili auticko,tak ted maly chce sedet v aute a ja ho musim tahat.....sedi jak jeho tata,jednu ruku oprenou a druhou na volante... 😀

talinka
21. apr 2010

peti, tak si najdi cas a napis mi svoj pribeh do IP, potesim sa ...aj ja ti napisem ten svoj 😉 jasneeee...kojim odusuuu 😀 😀 😀 a co drobec? to je tiez na dlho ,ale je neskutocny 😉

talinka
21. apr 2010

mirri, 😀 😀 😀 Thomas je iny frajer za tym volantom 🙂 tak dobre nakupte....ani ja sa asi do nicoho letneho nenavlecem 😝 a tie teploty vam zavidim, tu nic moc, raz teplejsie a potom tyzden prsi alebo je kosa...uz nech je kraaaasne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre