Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

montana13
25. jún 2009

Ahojte 🙂

Amon, no vidíš 😉 , teším sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵

A už sme dospali.... tak aj hneď idem...

prsky
25. jún 2009

siska...heheeh...vies kedy to stiham? s deckom v manduci na chrbte alebo hrajucu sa s muzom (ten ked pride z roboty utahany domov, uz ju ma u seba s tym, ze idem akoze robit cosi pod zub 😀 ) a hlavne varim a hackujem vtedy, ked sa mam ucit, lebo to sa mi najviac nechce 😀

a vidis...tu ciapku nikto nevydrazil 😢

prsky
25. jún 2009

amon, gratulujem 🙂

sisa.b
25. jún 2009

amon, skvela sprava 🙂 tak nech to mate konecne za sebou

sisa.b
25. jún 2009

holky, u nas akykolvek naznak znakovania 😅 ale ja ani nie som az tak dosledna 😝 na 100% ukazujeme len kacicku a papat, zvysne znaky len ked ma napadne 😅 ako to robite vy?
u nas slecna zatial zvlada len natiahnut ruky na "hopi" a ukazuje "len tak vselijak" 😝 instruktorka sice tvrdila, ze aj to je znakovanie, no moc ma to nenadchyna, ked citam, ako sa ostatnym detom dari. a pritom je slecna vyskerena od ucha k uchu, ked jej nejaky znak ukazujem a pozera sa s vytrestenymi ocami. nie je to tym, ze by ma ingnorovala... 😒

deni_v22
25. jún 2009

amon, supeer 😵 😵 , viem si predstavit, ako sa tesis....a dve vodky....no po tak dlhom abstaku, ktovie, ci by ma na ARO neviezli 😀

prsky, tiez som premyslala, ze aka si ty sikovnica 😵 - dieta, domacnost, skola, hackovanie, blog, latkujes, vypekas ... a to pritom ti Lala velmi nepomaha, skor naopak 😉

deni_v22
25. jún 2009

sisa, my vieme len tapi, a papaaa len tak, ze zdvihne ruku, ale nekyve dlanou..ostatne znaky totalne ignoruje, podla mna este nie je schopna ich ukazat, lebo som ju nikdy nevidela robit take pohyby rukami ani mimovolne...

prsky
25. jún 2009

sisa...nestresuj...ja malej ukazujem žižu, aj mam pocit, že rozumie a dokonca sa mi raz zdalo a chcem tomu veriť, že natiahla ručičku, aby tiež ukázala, ale akonáhle som ju začala chváliť, tak prestala...a ukazujem kačku pri spievaní a rybky (tie sa jej páčia) a snažíme sa s rudom každé ráno o pápá a ukazujem jej znak pre tata a furt ništ

a som hrozna matka..u Lalinky prituhlo so separačnou úzkosťou alebo už si to fakt neviem vysvetliť čo by to mohlo byť, lebo len čo ju položím a urobím krok od nej, spustí plač...tak som jej pustila teraz babysigns, nech si aspon obed spravim a najem sa, tak na to čumí s veľkým záujmom 😀

sisa.b
25. jún 2009

vidis, deni, na tapusky som zabudla 😅

prsky, ja som jej to tiez teraz pustila 😀 a ani pri tom nedycha. ale ona s takym nadsenim pozera aj na nas, ked jej znakujeme nieco.

sisa.b
25. jún 2009

ona mi tu pri tom normalne vyska 😀

prsky
25. jún 2009

jaaj..no tapi tiez s oboma prizmurenymi ocami robi...chyti sa mojich ruk ked tapkam ja 😀

jeeej....akurat kukam, ze Lala ma dnes vymesacniny 😅

siska_br
25. jún 2009

prsky - no u mna si aj tak hviezda, ja proste neabsolvujem ani polovicku tvojich aktivit

siska - ved ma malicka este len 7 mesiacikov, daj jej cas! skor ci neskor sa do toho pusti, teraz ti vo velkom lozi a vsetko objavuje, deticky este nestihaju rozvijat viac zrucnosti naraz. ved je super, ze ta pri tom sleduje - to je dobra reakcia.... ja tiez vobec neznakujem dosledne ☹ ☹ ☹ povacsine zabudam 😠 , preto sa odporuca zacat trebars s 3 znakmi - nie kvoli detom, ale kvoli nam, zabudlivym rodicom...

deni - uz stedoma z potapania?

u nas pozehlene, navarene, von by nam bolo nacim...

prsky
25. jún 2009

ozaj...a zda sa mi, ze zacala rozoznavat chlapov od zien...na chlapov sa az tak nemraci a nezacne hned revat, dokonca sa na nich so zaujmom pozera a pri obzvlast sympatickych da aj jemny naznak usmevu 😀

prsky
25. jún 2009

siska...no vidis..tak tie domace aktivity ako upratovanie a zehlenie doost zanedbavam a robime ich s muzom az ked to uplne ze hori alebo ma prist navsteva...inak len rano rychlo povysavam kvoli chlpom (keby sme zvierata nemali, tak asi ani to nespravim) 😔 ... dnes musim este ocvakat surfinky na obyvackovom okne, bo mi ich dazd hrozne ubil, tak nech sa spamataju

no - baby signs konci, ja mam este trochu kavy, tak smykam umyt vlasy a pojdeme von kym neprsi

zatial cafte

siska_br
25. jún 2009

prsky - aj my separujem ujov a tety - tety ma ale na pocudovanie menej rad. erik to uzavrel, ze ujovia mu nesuslu hned do ksichtu a nechcu ho hned nadrapovat

prsky
25. jún 2009

hehe...no ja ju uz nenechavam brat nikomu, lebo to je hned revuuu ... svokra to ale stale nevie pochopit, mam pocit, ze si mysli, ze ju huckame...sme tam boli cez vikend na oslave jej narodiek a furt si ju pytala 😠 tak som ju furt tak nejak s akoze humorom odbila a muz tiez ... a najlepsie bolo, ked jej zacala strkat korku chleba do ruky a pytala sa ma, ci jej nechcem dat spekacik 😕 a to s nimi byva svagrina s 1,5 rocnou dcerkou

amonis
25. jún 2009

takže manžel byl na kožní s malou kam nas poslaly a tam tu diagnozu vyloučily a řekly že to vypadá jako nějaká xantimatoza je to prý něco co se vyskytuje jednou za 30let kua tak zas máme jít za nějakou primářkou do nemocnice na vyšetření už mě z toho fakt mrdne.......

jinak Karolí má už dva horní zoubky....

siska_br
25. jún 2009

uz zas hrmi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

deni_v22
25. jún 2009

sisak, ano, dnes sme plavali pod vodou...ale vraj som ju vytahovala z pod vody najrychlejsie zo vsetkych mamiciek 😀 dieta v pohode a mamka strachopud...😝

deni_v22
25. jún 2009

uff, siska, som ta premenovala, prepaac 🤐

deni_v22
25. jún 2009

pridte na prechadzku do KE, tu je naadherny slnecny horuci den a vynimocne ani nefuka...🙂

prsky
25. jún 2009

amon...tak to je divne nie...sak v nemocnici z toho odobrali vzorku, nie?

amonis
25. jún 2009

prsky jo vzaly aby potvrdily že to není zhoubne mohl to být i nádor ..no a ted´ka neví co to vlastně vůbec je..... 😒 😒

sisa.b
25. jún 2009

holky, nasa opica ma radsej chlapov ako baby 😅 a najradsej takych fajne zarastenych. a vobec jej nevadi, ze ich vidi prvy raz, nema problem preliezt na ruky, kdezto ku zenskej ano 😝

zdenus
25. jún 2009

helou,
amon super, tesim sa, ze to takto dopadlo...

aa, vy ste ake masky, ze decka a nocniky....ja som bola taka osprostena pri eliske...ale uz som zistila, ze nie je dolezite, aby sa tam vycikala, ked som ju dala, lebo to som vedela, cca kedy bude cikat, kakat...ale dolezite je to, aby jej docvaklo, ze chce cikat a vtedy sa vypytala....a to bolo az kratko pred 2 rokom....takze lauri nocnikovat takto skoro isto nebude.... 😕

sisa.b
25. jún 2009

zdenus, ale kazde dieta je ine, mozno to laure docvakne skor 😉 a ty ju o tu sancu pripravis. ja som mala sarku 24 bez plienoky od 16 a samka od 18 mesiacov 😉

siska_br
25. jún 2009

fu amon - no tak to si asi este uzijete, ked ani lekari nevedia co s tym ☹ ☹ ☹ ale hlavne ze to nie je ziadna pluhavina zhubna, horsie uz to snad nebude

uz prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. zase.

prsky - ved aj slaninku si jej mohla k tej spekacke opiect...

prsky
25. jún 2009

zdenus...nas mama davala na nocnik od 8 mesiacov a do roka a pol sme obaja s braxom nemali plienky a pytali sme sa...a u Laly som rada, ze kaka vylucne do nocnika - ona si nanho pocka, lebo vie, ze ju tam pravidelne davam - neviem si predstavit, to mnozstvo, co zo seba dostane, davat prec z plienky a keby len plienky ale aj z bodycka a gati a tela - by som sa zo 5x posablila z toho smradu

zdenus
25. jún 2009

hej, my pamperskove to mame jednoduchsie, zahodime do smeti 😀 , po kakani ju umyjem v umyvadle...
a verim, ze lauri bude zachodovat skor ako eliska, lebo to odkuka od nej....a este cosi, napr. nasa eli sedavala na nocniku odmalicka a pohoda...okolo 18 nastal zlom a rucalaaa, ani sadnut si tam nechcela...potom som zistila, ze ona sa to do nocnika boji pustit, dali sme ju nazachod a pohoda.....takze u nas nocnik nefungule, len zachod....a este ju bavi vonku, ked cika na datelinku...velakrat vyjdeme von z domu a uz ide cikat...akoby sme doma wcko nemali 😀 😀 😀

amonis
25. jún 2009

já taky nočník neřeším to bych už asi ani nic nestihala u Kiki to šlo tak nějak samo ..ale jasně že každy si to dělá jak chce a vyhovuje mu...jen nemám moc ráda otazky typu ona má ještě plínku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre