Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
25. sep 2009

ze 10 mesiacov, ake malinke 😀 a my o 2 tyzdne rok 😀 😀 😀 ale gratulujeme samozrjeme 😵 😵 😵

zuzz
25. sep 2009

ahojte. blahozelame oslavencom.

idem sa vam tu vystazovat, ako ma vcera rozculili v tescu v senci.

normalne pocas nakupu zrusili akciu, co mali na bodynka, ze 2 za cenu 1. keby som sa tam tolko nemotala a nerobila velky nakup, stihla by som ju, ale kym som po hodine od vyberu tych bodyniek dosla k pokladni, uz stihli dat ten zlty papier prec a ze akcia bola len do vcera a blabla. nastvana som bola, lebo mi trvalo dost dlho, kym som v tom kosi nasla 2 kusy spravnej velkosti.
na reklamaciach to pani aj bola ochotna uznat, ak by sa jej fyzicky dostal do ruky ten zlty papier, kde ta zlava bola uvedena, lebo si ho potrebovala vlepit do svojho zosita. lenze jej ho tam nedoniesli, normalka ho niekam skryli a vytocili ma tym.
nazlostena som tie bodynka vratila, ze sa mi taky pristup nepaci a ze tak sa predsa ich chyby neriesia. ved ak som nieco brala z regala/kosa a malo to nejaku ponuku, nie je normalne, ze kym dojdem ku pokladni, zmeni sa to.
riesila to aj manazerka, zistila, ze hovorim pravdu, ze ten papier stiahli pocas mojho nakupu a aj tak mi to neuznali. na kladenie takeho odporu som veru nebola pripravena, tak som to vzdala.

inak, zacinam sa bat natalkinho ockovania, ked tu tolke pisete, ze boli teploty a problemy. my mame ist az v oktobri, tak jej vysla dalsia poradna od augusta ☹

siska_br
25. sep 2009

musim nas pobalit, odchadzame do nemocnice...drzte nam palce, nech sme cim skor doma 😢 😢

cryonae
25. sep 2009

siska drzim palceky nech ste co najskor OK a nech to v tej nemocke nie je take hrozne ☹ ☹ ☹ ☹ cmuq

zuzz zlate slovensko.... v amerike by ti to uznali a este aj nabalili darceky na ospravedlnenie

tara2
25. sep 2009

siska - poslala som ti ip, neboj sa rychlo vas vysetria a pojdete domov a hlavne budete pod stalym lekarskym dohladom a nebudete musiet cakat ako ambulantni pacienti. Drzime palce 😉

prsky - Lale vsetko najlepsie k 10 mesiacikom 🙂

tara2
25. sep 2009

a k vareniu - ja varim z vody z vodovodu a na pitie ma vacsinou caj kupujem sackove bez cukru.

bezaz
autor
25. sep 2009

siska drzte sa, budeme na vas mysliet, nech ste cim skor fit 😔
zuzz nas v seneckom tescu zasa kontrolovali, lebo som mala so sebou dvds, ale americke, tak sme pipali a j.bnuty sbskar musel zavolat veducu, aby mu potvrdila, ze take dvdcka nepredavaju.. nestacilo, ze to cele bolo po anglicky.. 🙄 😠 ale nakoniec sa museli ospravedlnit, lebo peto ked je v razi a zacne sa vyhrazat podporeny svojimi cca 150kg, tak aj sbskar mal stiahnute usi 😀

cryonae
25. sep 2009

ja malemu davam vodu z vodovodu, prefiltrovanu cez brita filtracnu kanvicu
ale keby som aj nemala, tak normalnu odstatu vodu z vodovodu, nevidim dovod preco by mal mat z toho nejake problemy

pepka
25. sep 2009

ahojte,

mojka, ste si uzili teda ☹

zdeni, mato pije bud z flasky z cumlom alebo s normalnej mineralkovej s tym sosakom, je mu to uplne jedno, co je poruke, z toho sa napije. pijeme cistu vodu.
a z toho ze laura nechce tekutiny si nerob tazku hlavu, ja som mala tento problem s hankou, ze max. deci denne a doktorka povedala, nech ju nenutim, akurat nech stale ponukam, nikdy nebola dehydrovana, bola kojena a kolko mala chut, tolko si potiahla... takze dont worry

my sme sa ockovali vcera, tiez absolutne ziadna reakcia, ani teplota nastastie, len zamrnkol ked ho pichli a bolo dobre.

prsky
25. sep 2009

baby, dik

siska...drzte sa a nech ste co najskor doma zdravi

no nase obchody...no comment 😠

pepka
25. sep 2009

baby, tak ja som uz od pol roka ako zacal pit nieco ine okrem MM davala prevarenu z vodovodu. a teraz mu uz dlhsuie davam neprevarenu, ved je to pitna nezavadna voda, v tej luckovej flasi neni nic moc odlisne, akurat na tom zarabaju ze speeeeci voda pre dojcata.

siska ☹ vy si tiez musite vsetko vyzrat, kua 😢

zuzz
25. sep 2009

natalia stoji pri stoliku a krici 'lala' 😀

bezaz
autor
25. sep 2009

baby tak za tu chvilu, co som napisala prispevok ninka zliezla z nocnika a cely ho vyliala, natrela sa hovienkom, aj celu plachtu a nocnik 😠 😀 tak neviem, ci mam plakat alebo sa smiat 😵

zuzz
25. sep 2009

s nasou opatrovatelkou pani Zitkou sme obe spokojne. natalia sa vzdy tesi na prechadzku v kociku. musim sa priznat, ze ja som na take dlhe prechadzky cas nemala.
este som nebola na socialke nahlasit zmenu, dokedy tam mam ist, ze som zacala pracovat? uz som asi mala ist, ked som zacala 14.9. vsak? musim tam skusit aspon zavolat.

zuzz
25. sep 2009

bez 😀 mali sme podobnu skusenost, ale musela som aj koberec tepovat 😉

amonis
25. sep 2009

siska držíme palce ať jste zdraví co nejdříve......u nás začla kašlat ráno Karolínka a taky začíná teplotovat ☹ ☹ my se z toho taky nějak nemůžem vyhrabat Kristýnce se nelepší ani blbá rýma

pepka
25. sep 2009

jezis, az teraz som docitala, siska, drzte sa, nech sa z toho cim skor dostane saminko

bezaz
autor
25. sep 2009

zuzi do 8 dni mas myslim oznamovaciu povinnost
ninka tiez uz ide k susede, len dnes este nespala, tak chuda suseda 😒

pepka
25. sep 2009

beeeeez, fuuuuuj 😝 😀 😀 😀

prsky
25. sep 2009

bez..nemas sedet pri kompe 😝

pepka
25. sep 2009

zuzz, neviem ci nie do 8 dni nahodou netreba nahlasit

zuzz
25. sep 2009

bez, tak to som nestihla. snad nedostanem dajaku pokutu. teraz uz tam nik nie je. musim tam zajst na buduci tyzden.

zdenus
25. sep 2009

siska, drzime palce, nech ste rychlo fit...a vo vasom pripade si myslim, ze je lepsie, ked ste v nemocke, samko je isto dehydrovany z tak dlho trvajucich teplot, aj ked sa ti to nezda 😉 😉 😉

lauri ked pije, co je uplne riedko, tak je to toma natura neperliva, neprevarena...varim z vodovodnej vody a nikdy som na varenie inu nepouzivala 🙂

bez, z ninky bude maliar - natierac? 😀 😀 😀

pepka a nejako extra to neriesim, ze nepije, kym ju kojim, stvalo ma to, ked mala teplotu....ale volaco hadam najdeme, z coho milostivej zachuti 🙄 🙄 🙄

pepka
25. sep 2009

zuzz, tak to co tebe s bodynkami sa mne uz davno v tesco lamac stalo s kuracimi prsiami..... ked som nakupovala, vsade velke listocky s akciovou cenou a v pokladni natvrdo predrazene ako sfina.
tak som sla reklamovat na info, zenska obtelefonovavala kolegov a korculiarov nech tam kuknu, osobne som tam s nou isla jej ukazat tu ooooobr akciu a papieriky uz nikde, pripadala som si ako riadny chuj, ale 100% viem, ze tam boli, ale takisto vraj len do vcera.... tak som jej vsetko to maso dr.bla na pult a vzala si prachy spat....

pepka
25. sep 2009

ej, mlady muz bude mat dnes plnohodnotnu dospelacku stravu, maminka sa zabudla a osolila mu zemiaky 😀

pepka
25. sep 2009

jaaaj baby, som sa nasmiala 🙂
http://www.liveleak.com/view?i=55d_1253677476

amonis
25. sep 2009

u nás se taky pije převařená voda z vodovodu ...já dělám čaj sunarku granulovanou malinu to pila i Kiki myslím že to zas není nějake moc velké svinstvo dávám jen malinko a´t to má dobré a vypije každé ráno hrnek tepláho čaje a pak celý den pije takže vypije dost+ kojení....

včera se tak rozjedla furt něco chtěla celý jogurt po banánu a pak ještě moje nalité kozy 😀 no pak se na mě koukala při usínání tak divně a zničeho nic zní vyletěly dvě porce 😀 (na koberec) no a pak usla......

amonis
25. sep 2009

pepka 😀 😀 u nás to vypadá podobně krom těch výkopů 😀 😀

petusaaa
25. sep 2009

pepka a bez 😀

siska, dufam, ze budete coskoro doma. najdu pricinu a vratite sa zdravi. myslim na vas 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre