Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
14. okt 2009

pepka, no super prave citam, ze MC zajednane aj super cena.....presne musime priebezne naplanovat ako to spravime s obcerstvenim 😀 podla mna kazda nieco napecme slane, sladke....a na pitie sa mozme poskladat a jedna kupi co bude treba....

montana13
14. okt 2009

Tak vy organizujete narodeninové stretko? Super, to bude teda riadna oslava 🙂, tak si to tam užite... 😵 😵 😵 Škoda, že je to tak ďaleko. Ale snáď sa raz stretneme... 😉
Ja mám takú smolu ako tal, tiež mi nič nevyjde, čo si naplánujem 😠 . Aj zajtra máme stretko u nás v BN a my budeme sedieť doma 😢 . Chytila ma druhá vlna chrípky, tak aby to odo mňa nedostali ostatní, hlavne drobci 😢

talinka
14. okt 2009

montana, tak zelam skore uzdravenicko 😉 a my dve sa urco stretneme, kedze ked budeme na chate niekedy po zime , nemame to daleko 😉

montana13
14. okt 2009

No, to sa teším tal 😵 , dosť reálne mi hrozí, že tam pôjdeme aj bývať, tak potom môžeme aj častejšie 😉

talinka
14. okt 2009

mon, kde pojdete byvat???? do Hosti???? 😉

sisa.b
14. okt 2009

tal, no uz si davame pozor, dnes mi to MD aj pri kupani pripominal, ale slecna si ukazkovo otriasla nozicky sama 😀

montana, aj mna chytala druha vlna, ale vyzera to, ze je zazehnana, ako ta prva cez vikend. zas som nahodila vysoke davky C-cka a uz nesoplim tolko a nekycham vobec 🙂
prajem skore uzdravenie

montana13
14. okt 2009

sisa ďakujem, aj ja dúfam, že ma to rýchlo prejde a nebude to také zlé ako prvá vlna... tá ma držala 2 týždne, ešte aj cez svadbu, teda takú chrípku som už dávno nemala 😖 , aj malý ju mal, tak sme brali obaja antibiotiká 😔 a musela som preto prestať aj kojiť 😔 😔 😔 , tak už sme výlučne na UM 😖

montana13
14. okt 2009

Neni možné, my sme vyhrali futbal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzz
14. okt 2009

aj my sme si poznacili datum oslavy do kalendara, uz sa tesime.

prsky
14. okt 2009

tak ja som konecne pred pol hodkou uspala nasu zlobricu 🙂 a bez didyyyy 😎

zumbu mam na dvd, a len som ju raz tak zrychlika preklikala a od vtedy nic 😀

pepi supeer, dik, 5 éro je super suma a dohodneme sa kto co donesie, sak casu dost este..len aby tych marcipanovych toriet (ci jak sa to sklonuje) nebolo vela 😀 😀 😀

sisa.b
14. okt 2009

prsky, aj ja mam zumbu na dvd, ale este som ju ani nerozbalila, tak si lepsia 😀

montana, tak to ste mali teda riadnu chripku ☹

montana13
14. okt 2009

No, tak ja som zumbu raz počula pod oknom, kde ju cvičili 😎 a dvd nemám 😀 Kde ste ho zobrali? Aj ja chcem....

sisa.b
14. okt 2009

montana, ja som stiahla z netu, ako vsetko ostatne 😀

montana13
14. okt 2009

sisa, to teda bola chripka 😠 dokonca aj rozlučku som musela zrušiť 😠 , lebo som mala 38,5 horúčku a v hlavu ako melón...

montana13
14. okt 2009

Tak to ja pri mojich obmedzenych datach asi ťažko... ☹ ale už čoskoro plánujem prejsť na nejaký iný druh internetu, tak potom snáď 😀

sisa.b
14. okt 2009

mon, ja mam pre istotu neobmedzeny internet, lebo by sme sa nedoplatili 😅

sisa.b
14. okt 2009

a bez si polezat, nech ta ta chripka opusti. C-cka do seba pcham zatial tak 3-nasobok ODD, ked mi pride to praskove, tak budem pchat do seba a do deti viac

montana13
14. okt 2009

ODD je odporúčaná denná dávka? 😀 a aké práškové C ti má prísť? Zase som čosi prepásla... 😨

zuzz
15. okt 2009

ahojte,
viete mi povedat, ked teraz pracujem u povodneho zamestnavatela na polovicny uvazok, mozu ma teraz uz prepustit?

blba kriza....

bezaz
autor
15. okt 2009

hojte
zuzi bohuzial mozu 😝 uz nie si "chranena" osoba

zuzz
15. okt 2009

to je blbe, idu prepustat a vraj som prva na odstrel.

bezaz
autor
15. okt 2009

no kratsie uvazkovi zvycajne byvaju 😝 a co vlastne robis? 😅

zuzz
15. okt 2009

bez, IP al. FB

horajda
15. okt 2009

sa Ahojte babenky,

tak aj my sa urco so Zuzkou pridame na oslavu, uz sa tesime. musime dohodnut ze co donesieme atd. to bude super.
,
Baby ja som chora, no hruza, asi si budem musiet dat antibiotika lebo toto ma asi zabije nie som schopna onicoho,aj minuly rok som to mala a pomohli hned tak si ich dam tie co mozeme ked sa koji

bezaz
autor
15. okt 2009

zuzi mne to nastastie celkom rychlo preslo, asi pomohla vcerajsia zumba, ze som sa vypotila 😅

horajda
15. okt 2009

zuzi ale nna by to asi zabilo sak som neni schopna nicoho

mojkamirka
15. okt 2009

ahojte,dnes budíček o 6.00 😠 😠 😠 , to mám za to, že chodí skoro spať.

tal, ja zisťujem či je malému teplo tak, že mu dám ruku na chrbát , tak kúštik za krk. Ak je teplý tak je v pohode, ak je spotený tak som to prehnala s oblečením, studený ešte nebol 😉 . Zisťujem to tak aj vonku.

mojkamirka
15. okt 2009

zase chrípkujete, ja som už temer úplne fit

zdenus
15. okt 2009

helou...tak marodom rychle uzdravenie...ja som si vcera pichla chripku...uvidime, co to spravi 😝

sisa.b
15. okt 2009

ahojte 🙂

ako citam, tak ste vsetky akesi sportovkyne 😕 to len ja som hnilo a doma sedim 😅

mirka, ja tiez skusam podla krku, lebo vraj ani studene rucicky nemusia znamenat, ze by dietatku bola zima 😉

zdenus, to si si pichla vakcinu? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre