Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
16. okt 2009

prsky, my mame taketo http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... 😀 &flypage=shop.flypage&product_id=4472&category_id=451&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26, este po Eliske, ta hodostala tiez na prve narodky....a lauri je uplne zlata, ako sa jej uz dari odrazat...super jej to ide, eliska bola teliatko, dlho jej to slo len dozadu 😀 😀 😀 😀

zdenus
16. okt 2009
pepka
16. okt 2009

prsky, my mame uuuplnu obycajnu klasiku, co este hanka dostala na prve narodky, posluzilo, neznicili sme a este aj mato sa povozi. je podla mna skoda takym malym detom kupovat tie drahe, im je to fuk, na image si nezakladaju...
my mame taketo:
http://www.shop-mania.sk/nakupovat~online-detsk...

to uz zato s hankou zacinam mat ine problemy, aj s obliekanim, neda na seba hocico uz davno... a s hrackami takisto to zacina.... bola by prisposobivejsia, ale deti v skolke su rozne a hned napr rozoznaju original a potom sa posmievaju, ze to neni prava hracka. Moja mama tak nakupila Hanke teraz take zvieratka PetShop, je to uplne to iste, lebo mame jeden originalny za 3 eura a asi 6 ks po 1 eure, no nevidno rozdiel, ale v skolke ho vidno 😅
kurnik, ved ten kusok plastu zavrie do dlane male decko, tak co je na tom take drahe.....

prsky
16. okt 2009

kokso..toho sa hrozim trochu...my ked sme boli decka, tak to uz zacinalo, ale nebolo az take hrozne s tymi znackami...holt, dieta sa bude musiet obrnit, sak nejsme milionari

a ze neni prava hracka...sak sa s tym da zahrat, tak hracka to je kurnik

pepka
16. okt 2009

prsky, hanka nastastie je rozumna a nezdiera, ked ideme do obchodu, pyta sa "maminka, ja si vyberiem co by som chcela, a ty mi to kupis, len ked to nebude drahe, dobre?"
zlata je
ale ak chceme, aby nase deti patrili do kolektivu a neboli odstrceni, budeme bohuzial ist s trendom, samozrejme v rozumnej miere, ale proste trosku povolit, lebo budu trpiet medzi detmi.... smola, taka je doba

pepka
16. okt 2009

nie som z toho ani trochu nadsena 😒

zdenus
16. okt 2009

pepka veru, z tohto mam obavy aj ja.....moj nazor je taky, ze je uplne zbytocne vyhadzovat tazke prachy len preto, aby decko bolov znackovom....ale trend je asi iny 😕

aj to odrazadlo sme dostali, isto by som zan nevycaspila tolko, ved zato kupis pomaly bicykel 🙄

prsky
16. okt 2009

sak hej, ale je to des..a nielen medzi deckami 😉

pepka
16. okt 2009

no asi to dieta zobudim, potrebujem este na postu pred skolkou a on si vzdy vtedy chrni jak naschval.... ked nema 😅
sa mi podarilo na burze a na nete popredat vsetky zimne veci po deckach, tak som rada, sa uvolnili skrine trosku...

pepka
16. okt 2009

moj muz ide vecer na vikend s kamosmi do alicante, tak budem slamena vdova. ale nech si ide, ma nasral. kupil si novy fotak proti mojej voli, este som mu ho bola vcera aj vyzdvihovat s matom v tom dazdi a vetre a som ho poprosila na oplatku, nech mi cez obed z roboty pozrie v tescu jednu podprdu, co namali v nasom tescu moju velkost. a ten hnusak namiesto toho isiel kupovat pamatovu kartu do fotaku a este sa mi aj prizna. nasral ma. fuuuuj.
ved ja mu to vratim. 🙄

tara2
16. okt 2009

tak toho sa aj ja obavam, dnesne deti dokazu byt zakerne 😝 vysmievaju sa jeden druhemu a znacky poznaju lepsie ako dospelaci

pepka - kasli na neho, taki su chlapi...

siska_br
16. okt 2009

no holky, ja si pamatam, na zakladke, asi v 6. ci 7.-ke boli strasne moderne plesnive rifle, tricka s kapucnou, flanelove kockovane kosele, elastaky...nasi boli rozvedeni, mamka nas zivila viac-menej sama, no nedalo sa....jasne ze som to chapala a akceptovala - vsak co ine ostavalo, ale luto mi to bolo....tazka konzumna doba 😝

zuzz
16. okt 2009

pepka, obdivujem ta, ze si sa na to predavanie dala, ja sa neviem dokopat k tomu, aby som veci pofotila a dakam to naloadovala. a este s tym potom ist na postu, ked to nahodou bude niekto chciet. ale asi by som mala. tolko veci mi tu zbytocne zavadzia. a urcite este nie su znicene.

bezaz
autor
16. okt 2009

pepka takto ta nasrat 😠
uz neviem, kto sa ma to pytal, ale chcela by som davat UM len na noc, cez den mi to nevadi, aj tak ju kojim tak 3-4x za cely den, z toho 2x len koli spaniu
baby ja som malu skusala posadit na odrazadla a zo ziadneho nedociahla na zem a mala este kus, tak neviem, ci ma kratke nohy alebo pre koho to vyrabaju 🙄
inak s tymi znackami, napr jedna baba predava na MMB super supravy hello kitty po 10eur, dnes som tu v obchode pozerala a akoze "original" stal skoro 20eur 😲

prsky
16. okt 2009

no len pozorujem na MMB aj iny fenomen...strasne palky za nosene veci...co mi pride trafene..lebo to vyzera akoby predavali za tie iste prachy ako kupili

bezaz
autor
16. okt 2009

adi tak nie som sama, ktorej sa to zda 😅 hladala som teraz pre ninku zateplene gate a normalne fasa znicene veci ponukaju za strasne prachy.. aj tu v bazare 😝

bezaz
autor
16. okt 2009

jaj ale aj v obchodoch uz nevedia co pytat, som dnes pozerala ninke bodicko s rolacikoma cisto biele za 7,50 😲

tara2
16. okt 2009

tak tie vysoke ceny za obnosene veci som si vsimla aj ja...tiez som zhanala zateplene gate a nejake bodynka s dlhym rukavom a skoro ma vystrelo ked som videla tie ceny 😝 . Nakoniec mi dala svagrina gate po krsniatku a bodyna som kupila nove.

siska_br
16. okt 2009

my sme boli min. vikend na burze a niektore veci fakt otrasne ceny...pancusky 2,60...dva dni pred tym som mu kupovala pancusky v obchode a stali 2,60

bambi7
16. okt 2009

cafte babulky dlho som tu nebola vas kuki no venujem sa naplno ale polepsim sa 😉 ako sa my mate a mate krasne deturence ppekne rastuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

no my sa mame dobre no teraz sice mame teplotu z ockovania ale inac dobre a dnes sme mali 1X kasicku na veceru a elkom chutilo....mala sa prevaluje uz ako blesk od 4m a uz brbleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak a stale tata,baba dede sice nevie o com ale keca 😀 uz aaj zadok dvyha ako by chcela liest a vy akoooo?

prsky
16. okt 2009

ja som vydrazila teraz balicek oblecka 80-86 a boli tam aj fasa zateplene gatuse na traky...vydrazila som to za 12€ cosi...takze som spokojna 🙂

siska...ale to boli mozno nejake "super kul" znacka ze next alebo morris mouse 😉 😀 - co je v zahranici bezna stredna trieda je u nas kul a in a treba aj obnosene predavat akoby to bolo nove 🙄

bambi...ahooj, no sikovnicu mas doma...my uz povacsinou lozime, blaboceme a niektore zdatne novembrovciatka uz chodia 😉

bambi7
16. okt 2009

jej prsky to je superrrrrrrrrrrrrrrrrr tesim sa sikulky mate 😉

deni_v22
16. okt 2009

prsky, pytala si sa na skladanie z manducy...stupel spi, hoci ju z chrbta polozim na postel a z nej prelozim do postielky..sama sa tomu cudujem, ale nezobudi sa, asi si uz na to zvykla, lebo prekladanie robim pri kazdom spanku...len som si manducu rozzipsovala, aby mala fixovanu aj hlavu, ked sa zaklonim na postel, nech jej neleti dozadu..

ja mam nastastie pre malu dost vela veci po Emke odlozenych a co chyba vacsinou kupujem v Polsku. Zda sa mi to tam lacnejsie..

Este dobre, ze ani starsie dievcata nie su velmi priebercive v obliekani...samozrejme, ze kolektiv sa snazi diktovat modu, ale zase som v niektorych veciach neustupciva..proste nekupim im nohavice, ktore dosiahnu ledva do pol bedier aj keby to bolo neviem ako moderne...zda sa mi negustovne otrcat pri kazdom zohnuti pol zadku, nehovoriac o tom ze trpia ladviny 😝 ...

pepka
16. okt 2009

no tak peto uz odisiel, ulozila som decka a veget vecer predo mnou.

nakoniec mu to nedalo, som ho tak zvozila, ze zistil, ze prepiskol a siel do tesca po robote 😀 a dodal, ze "vidis, ako na teba myslim?" 😀

zuzz, no ja som sa toho potrebovala zbavit, neni miesta, preto aj na burze som pohadzala take ceny, ze sa to rozobralo... a tiez sa cudujem kolko krat na mmb ake palky chcu baby za obnosene handry... skor sa mi podari vydrazit na ebay obcas, ale tam zase je drahe postovne aj v ramci rakuska.

bezaz
autor
16. okt 2009

pepka na ebayi sa viac oplatia veci z anglicka ako z rakuska alebo nemecka 😉
adi sak nechapem, ako moze niekto predavat obnosene next gate za 300 a viac korun.. akoze sice nakupna cena je 500, ale aj tak 😝 mala som chvilu tiky, ze kupimv uk, co robia niektore baby, ale rovnako kvalitne a pekne veci maju napr v adams a skoro za polovicne ceny, velmi casto maju zlavy aj 50percent z ceny.. som kupila teplaciky za 3,99 🙂

pepka
16. okt 2009

bez, ja vacsinou AT drazim, svagrina zije v rakusku, takze vyhodne postovne, obcas aj DE sa oplati.
Este minuly rok mi to platila svagrina v Rakusku, lebo boli vysoke pokplatky za zahr.prevod, tusim 300SK ma to vyslo, teraz uz je to jedno v ramci eurozony. Z UK len vtedy, ked sa da platit cez PayPal, lebo inak by to draho vyslo kvoli bankovym poplatkom..

bezaz
autor
16. okt 2009

pepka hej, peto ma paypal, takze nemam problem 😉

pepka
16. okt 2009

ve hej, casto su na UK dobre veci, lenze nie vsetci maju PayPal ☹

bezaz
autor
16. okt 2009

baby manducarky, kuknite aka krasna nova manduca http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6331543 😵

talinka
16. okt 2009

ahojte opat,

tak som zas sama doma, sak klasika piarok 😝 😝 maly mi zaspal az o deviatej...ale tak uz je klidecek aspon na chvilku...

ja perinku davam od zaciatku ,ale zrusila som to a je tu len volne pohodena, lebo jednak mam pocit, ze ked je na nom, ho to budi a otravuje a aj tak sa hned odkope,kedze sa furt vrti...

caje...no aj ja vzdy navarim caje, tiez mam doma zo 5 granulovanych HIPP,ale ignoracia, kedze nevie pit z flase,len kuse a polka je na nom, tak kaslem na to,lebo by som musela nonstop prezliekat ho, radsej dam cicik, ale ked dam po lyzicke otvara papulku aj na vodu aj na caj.,...ale neviem akoby sme presli na UM,kedze flasu nevie... 😝

ozaj baby a nevadi, ze Tomino pije len mlieko a nic ine,???????lebo ja navarim vzdy max 125 ml caju alebo dam do flaksu tolko Lucky a skoro to iste aj vecer vylievam....

deni, ze zlucenie 2 spankov do jedneho? ja som rada,ze mi este 2x denne spinka aspon vtedy ma klud a mozem spat aj ja alebo citat,kedze musim lezat pri nom 😝 ale tak chapem, ty mas hodinove uspavanie, na mne zaspi hned,,,a dokonca posledne dni, mi zaspi uz v kociku ,ked pred spanim vencime Maxa, je nejaky unavenejsi doobeda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre