Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
9. jan 2010

tal sak keby si chcela, mozem ti jedny papuce doniest ukazat a vyskusat tominovi, my mame 3, momentalne ziadne nenosime 😉
ano, siel do americi, dufam, ze sa mi tam sam nestrati.. a neviem, ci pojde na nejake nakupy, kedze je kdesi v prdeli v zapadakove v Iowe a tento rok asi pre krizu im ani dopravu nezabezpecili, takze z letiska si bude musiet zaplatit taxi do hotela, co je nejakych bajocko 60km 🙄

horajda
9. jan 2010

caveste baby, tak dnesny pokus sa podaril, vecer mlieko v noci vova a rano mlieko snad po zopar nociach sa uz nezobudi uvidime 😉 a aj pekne papkala ranajky 😉
no ja som si tiez objednala tie papucky uz sme take mali a bola som s nimi spokojna len s uz male tak potrebujeme vacsie, som to chcela rychlejsie ako z chiny tak snad to pride skor a mam to za £6.50 a s postovnym 😉

mojkamirka
9. jan 2010

ahojte,
paypal, to čo? musím pozistovat.

slamenná vdova som aj ja už od pondelka ☹ ale len do pondelka 😉

mojkamirka
9. jan 2010

tali, ideš kupovať tie rujis papučky?

tara2
9. jan 2010

Caute 🙂

bez - to co su za suchari ked si Peto musi sam platit odvoz z letiska? 😕 😕 😕 Vsak tam ide na sluzobnu cestu, nie?

inak skusim aj ja dat malemu v noci vodu, uz sa tesim ako ma s nou posle kade lahsie 😀 😀 😀 . Vcera som ho ostrihala zase ma kratky strih chudacik 😅 . Posledne 3 noci strasne zle v noci spi a ani cez den to nie je najlepsie, ked nespi tak chce byt stale na rukach proste maly zavislak... A ked nie je na mne tak stale nieco zle vyvedie, dnes uz stihol vysypat kvet a hlinu porozhadzovat po celej spalni a to stihol asi za 5 minut kym som umyla riady. Ale stale neviem ako ten kvet dociahol ked bol na parapete a tam este nedostane 😕 😕 😕. Teraz spi tak idem kuk co ste popisali 🙂

tara2
9. jan 2010

a este sa chcem spytat tie rujis maju pevnu podrazku? Lebo ak ano tak by som sa aj ja pridala 🙂

mojkamirka
9. jan 2010

tara, vraj je to čosi také ako liliputi, len majú tensiu ale tiez protismykovu podrazku

a ja som vcera strihala tiež môjho krpca

talinka
9. jan 2010

tari, praveze maju makku podrazku a preto ich aj chcem...a su celokozene

bez, no asi ja nemozem realizovat paypal nemam dobru kartu 😝 asi by nebolo odveci,keby si mi ich dosla ukazat ,ked budes niekedy v BA, pripaden by sme aj odkupili, ak by ste ich uz nemali nosit....alebo povyzistujem a cez niekoho to kupim, kto ma taku kreditku...ja s tym nemam vobec skusenosti este
no pekne, ze na sluzobke a musi si platit sam taxi?! 😖

prsky
9. jan 2010

tara..nemaju, to su celokozene, ved prave preto ich mam rada, ze su akoby deti chodili naboso

mojka...to nie je tensia podrazka, tam nie je ziadna podrazka..je to proste cele z makkej koze robene, len dolu je ta koza drapana, aby sa to nesmykalo

tal..na paypal ti staci obycajna visa alebo mastercard

tara2
9. jan 2010

adi - aha, ja musim kupit take s tvrdou podrazkou aspon tak mi kazala dokina kvoli tomu ze maly naslapuje oboma nozickami do stran. Bosy vraj moze chodit len po nerovnej ploche typu trava, piesok,...

bezaz
autor
9. jan 2010

tal jasnacka, donesieme, poziciame 😉 len my mame take babske, tominovi by si asi nedala sandalky s motylikmi 😀
sme sa akurat vratili zo strasneho zatahu v auparku, samozrejme, ninka z toho vysla vitazne, kupili sme jej najviac, ale aj tak som bola strasne sklamana, nic dokopy nemali a ked ze vraj zlacnene, to boli pre mna predrazene ceny aj tak 😝 ale mamina si uzila, nikto ju nenahanal, presmejdila vsetko, co chcela
no jo, s tym preplatenim neviem, no asi mu to preplatia 😅

deni_v22
9. jan 2010

ahojte,
tak uz sme aj my v klube nespacov...dnesna noc otras, mam pocit, ze ju celu preplakala..asi horna stolicka, lebo si dobala prstom do lica a ukazovala, ze ju to tam boli...chuda male...ani gely na dasienka nepomohli 😖 dufam, ze dnesok bude lepsi

tara, presne take odporucania sme dostali aj my u dr..tak chodime posnurovani v "rak-ovkach" 🙂

tali, skore uzdravenie zelam 😉

cryonae
9. jan 2010

baby ja varim malemu kludne aj z polotucneho... polievky a omacky uz dlllho

zuzz ja mam to spievankovo.... apropo siska DAKUJEMEEEE, dnes to prislo a maly z toho nespustil ocka skoro pol hodinu 🙂 superske je to!

mojka ze 13 kil.. fuha, ja som dnes tomiho vazila a mal 11,6 obleceny.. no cakala som viac... som asi zoslabla
drzim palce so zubami.. u nas je to uz lepsie, tak aj u vas to snad bude len par dni, lebo je to peklo 😢 😢 😢

cryonae
9. jan 2010

no uz som vas docitala.. chudatka malinke, tak viacerim idu stolicky.. tak drzim paste, nech su frisko vonku! a maminkam pevne nervy 😖

baby idete objednavat tie papucky? by som sa pridala!

tali skore uzdravenie!

dnes som bola mrknut maminu a ukazala mi svoje ulovky z auparku.. no padla mi sanka, vykupila zaru a mothercare a nakupila malemu oblecko na najblizsie 3 roky vratane obleku, kosele a kravaty 😀 😀 😀

mojkamirka
9. jan 2010

cry, tak oblek by sa zisiel aj môjmu, ideme v juli jeho krstnemu na svadbu. Ale kravatu už máme s mackom Pu, no na zjedenie 😀

mojkamirka
9. jan 2010

no a čo sa týka tých papučiek , tak aj ja ich chcem, ak bude ktosi objednavať.

zuzz
9. jan 2010

cryo, ak pojdes v pondelok vecer na zumbu, mohla by si mi to spievankovo doniest, prosim?

talinka
9. jan 2010

ach baby, to je vecer a noc 😝 cely den bol Tomi napriek tomu ako vyzera a ze ma teplotu celkom v pohode,jasil sa no teraz navecer, samy plac...ledva som ho uspala, soplik tecie prudom,kasle fakt hrozostrasne a este sa pri tom aj pogrciava chudatko 😔 som hotova,lebo este nebol chory, 😝 takto nie....teplotu mal 37,6 ale teraz vecer 38, supla som mu uz paralen cipok,nech sa mu ulavi, chudatko cele ocka cervene ,no smutno vyzera, aj cicik odmietal sem tam, som ho uspala v kociku,ale furt sa mrvi,
to mu fakt inak neviem pomoct len mucosolvan na kasel a nasivin do nosa? mam pocit, ze to nezabera...

a co sa tyka papuciek aj ja sa pridam,ked bude niekto objednavat,kto sa v tom vyzna...bohuzial ja nemam ani mastercadr ani visu momentalne, ale chcem zmenit kartu uz davnejsie,neviem preco teraz miposlali taku trapnu,ze aj v rakusku mi ju malokde zoberu 😝

inak aj mna boli hrdlo jak slak, sice soplim menej,ale zato hlava boli...

bez, aj ja som bola sklamana z "vypredajov" v Auparku,sme tam nabehli,ale nejak nic tam pekne nebolo co by ma zaujalo, ze kup to..iba v ZARE teplaciky inak nic viac sme nekupili 😝

mojkamirka
10. jan 2010

tali, ked bol môj chorý, na kasel som dávala detský Hedelix, na počudovanie mu chutil, od teploty, paralenový čípok a nurofen, ktorý nám vôbec na teplotu nezaberá, na nos nasivin, no mali sme už aj predpísaný Pamycon, a ten dost rýchlo zabral. Pri nasivine som mala pocit, že prvé tri dni nič a až potom zaberal. Nasivin som dávala 3x denne a po každom odsávaní libenar, ten sa môže častejsie aj preventívne a dlhodobo. Ak malý začína soplíkovať tak mu hned začínam dávat libenar a pomáha. Keby tvojmu tomaskovi, vyskočila teplota nad 39 a nechcela zísť do pol hodiny dole môžes ho dať pod vlažnú sprchu, alebo dať studené zábaly, rýchlo to zbije teplotu. Chúďa moje, ešte aj ty chorá, skoro sa vyliečte.

bezaz
autor
10. jan 2010

cafte
joj tal rychlo sa uzdravte, ja ti moc neporadim, ninka tiez nastastie doteraz nebola chora 😅
my sme s mamou dnes vymietli ikea a potom sme boli pozvane ku tete na obed, takze super, mlada mala divakov, ja som nemusela varit, potom som hodila mamu na vlak auz bacujeme samy dve
cryo to by ma zaujimalo, ci chlapcenske nie su take prebrate, alebo mamina vybehla na nakupy hned, ako sa zacali vypredaje 😉

tara2
10. jan 2010

Caute
tal - dufam ze sa maly uz lepsie, u nas je zase chory muzo ☹ stale niekto 😝

cryonae
10. jan 2010

bez tie chlapcenske su vybrakovane skoro hned... mamina vybehla hned na zaciatku

zuzz v pondelok nejdem, lebo idem cely den vybehavat po uradoch a nemam ani kam dat maleho
vsak sa nejak dohodneme a meetneme, yo?

bezaz
autor
11. jan 2010

bre ranko
u nas dalsia noc bez koja, ani neviem, ci vobec bola hore, sice som ju este 23.15 kojila, ked som sla spat, ale teraz rano som ju musela zobudit, lebo ked drichme do 9, potom vecer zuruje aj do 22 a aj ja potrebujem nejaky cas pre seba 😅

gina333
11. jan 2010

Joj Zuzi, tak tie noci vam prudko zavidim. 😉 My sa sice necickame v noci ale budi sa strasne casto, place kym si ju nezoberiem na ruky, nepochodim po byte. No des, ☹ ☹ neviem preco to robi. Vsetko hadzem na zuby, ale uz mam totalne mindraky z toho. A dnes s nou idem na gyndu, ma zrastene male pysky, vsetko zle sa na nas vali, len dufam, ze sa to bude dat spravit ambulantne, a nemusi na zakrok chudatko moje male. Drzte nam palce, potom napisem ako sme dopadli.

zdenus
11. jan 2010

helou 😉
booze regi, tak to je teda pruser, ale neboj, hadam sa to bude dat otvorit rukou bez nastrojov, vacsinou to ide tak 😒

my sme dnes rano mali drsne, eliske sa totalne nechcelo vstavat do skolky, same protesty - nebudem v skolke ranajkovat, obedovat a ani cvicit 😀 😀 😀 , uvidime, co poobedede povie ucka....po 3 tyzdnovej pauze to tam asi budu mat zaujimave 😕

tara2
11. jan 2010

Caute 🙂

regi - drzim palce moc moc nech sa to da urobit ambulantne

bez - to mas super ze uz v noci nekojis 🙂

maly ma teraz take obdobie ze rano drichme do 8:30 juj konecne vstavam rano svieza a vyspata 🙂 som zvedava ako dlho mu to vydrzi 😅 . Vcera mal chudacik letecky den najskor padol na radiator a potom na roh postele ☹ ☹ ☹ chudatko teraz ma modrinku na cele a lici 😔 . Neviem ci si spominate pred nedavnom som pisala ze ma maly vyrazky na stehne tak je to dermatitida asi z plienok babylove co som mu davala ked sme boli u mamy ale uz sa mu to nastastie pomaly lepsi. Vraj ma strasne citlivu pokozku...

zdenus - to su vyhrazky 😀 😀 😀 zlata 😀

heli - nejdes v stredu na zumbu?

cryonae
11. jan 2010

cafte,

regi drzime paste!!!!!

bez sikulky ste 🙂

tari velmi by som chcela ist, ale ked som volala, tak uz bolo vsetko obsadene :'(
minule som sa neobjednala, lebo som nevedela, ci nemam nieco s chrbticou este od toho padu z dumbiera.. mala som sialene bolesti, ale uz je to ok 🙂

tara2
11. jan 2010

cryo - tak vyskusaj este zavolat v stredu rano, niekedy sa zvyknu baby odhlasit

deni_v22
11. jan 2010

cafte,
Spievankovo bezi, mam chvilku klud... inak som napisala Podhradskej mail, ze dakujeme za vydarene DVD, lebo sa to malej fakt paci, tak nech maju referenciu...a som sa pytala ze ci neplanuju Spievankovo 2 a ona odpisala, ze planuju, ale az v lete 2011, lebo ma tyzden do porodu 🙂..

regi, dufam, ze malu velmi netrapili .. 😔

zuzi, ticha zavist 🙂 zda sa, ze uz ste vyspeli na prespatie celej noci 😉

inak dnes ma Dianka celozivotny rekord - spala 3,5 hodiny poobede...tolko nedala ani v babatkovskom obdobi.. aspon som si v klude mohla vymyslat a navrhovat nasu buducu kuchynu 😎 ...

zdeni, tak aky bol komentar pri navrate zo skolky? moj synovec siel dnes 1. krat..som tiez zvedava na reakcie 🙂

tara a doteraz ste nepouzivali babylove plienky? ci ano a nebol problem?

gina333
11. jan 2010

Ahojte zienky 🙂 🙂

Joj, tak u dokiny sme dopadli uplne najsamlepsie. 🙂 🙂 🙂 Povedala, ze tie pysteky ma iba zlepene, staci ked jej po kupkani trocha poroztahujem ked ju budem utierat a spravi sa to samo. Este mi vravela, ze oni po porode to velmi dokladne kontroluju babatkam - to som ani nevedela - takze keby to bolo zrastene zistilo by sa to hned vtedy. 😵 😵 😵 Takze som prestastna, ze je to ok. Este keby sa nam to spanie opravilo tak som najstastnejsi clovek na svete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre