Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
27. jan 2010

tal, my sme na tom asi rovnako, ziadny naznak novych zubov a to ma len 4 ks....2 dole a 2 hore...aspon ze uz s nimi vie dobre zut 😀

cryonae
27. jan 2010

nam rastie 12ty kus, si uzivame, zase raz

mojkamirka
27. jan 2010

ahojte, tak my máme 8 zúbkov, z toho dve stoličky

vstávame o siedmej, spíme okolo dvanástej, 1,5 až 3 hod, a ide spať medzi siedmou a ôsmou, v noci každé dve hod hore na mlieko

zuzz
27. jan 2010

tara - tie spaky ti nezavidim. uz som si svoje 'odzbierala', ked sme sa sem pred 3 rokmi nastahovali. taky svincik bol na dvore az hruza. musela som to sama vyzbierat. preto som na to teraz dost citliva.

u nas je pocet zubov = 10. dve horne stolicky vyliezli cez vianoce.

krpana hovori 'pte' a dnes som to asi rozlustila. asi to su 'papuce' 😀

deni_v22
27. jan 2010

cafte,
my este nemame ziadnu stolicku, hoci uz niekolkokrat to vyzeralo, ze sa uz predieraju...a zubov mame 7, dole asymetricky tri ks 🙂

inak nic nove, cim by sme obohatili temu 🙂 v noci furt nespime, cez den mala nacvicuje Spievankovo..uz by ju tam aj angazovat mohli, celkom slusne tie tanceky ovlada..

rozpravanie skromnejsie, akurat sa vytesujem na Zabiatku, lebo ked prideme k pasazi "...otvorilo sive ocka, skriklo:", Dianka sladkym hlaskom doplna "mama" 😵

bezaz
autor
27. jan 2010

cafte, riesite zuby? ja uz len cakam, kedy vylezu posledne stolicky, mlada si furt pcha prsty do ust, ale na tie si asi este slusne pockame 😝
ad spaky, neznasam ten bordel, staci pred panelakom, niektori ludia si dokonca musia zapalit este vo vytahu alebo pri schrankach a potom smrdi cely barak 😝 😠 a o smrdiacich, vecne vyhulujucich susedoch, spaky a popol na balkone a parapetach atd ani nehovorim
inak zumba v samorine ide dole vodou.. tal povedz kamoske sandre, ze nema byt taka hamizna 😔 napriek tomu, ze sa musime nahlasovat na cvicenie tam dnes bolo tolko ludi, ze som nemohla rozpazit 🙄

cryonae
28. jan 2010

bre ranko maminky,

deni jezis to musi byt uzasne! ja by som asi aj slzu vyronila, keby maly takto spolupracoval 😀 😀 😀 😀

my kecame tak ako sa malemu chce.. ked chce, tak mu dokonca aj rozumiem... trenars 'topa' su topanky, bez problemov oslovuje kamosku Stellku, starku (vcera behal po byte a vykrikoval 'starka kakaaaa' heheeee) ale vacsinou sa mu nechce a len vykrikuje 'e eeeeee' a ja si mozem domyslat

a strasne vela uz rozumie! spravnu vec odnesie spravnej osobe, vie kde co ma na tele, dokonale spolupracuje pri obliekani a tak

inak tiez nemame ziadnu novu vtipnu prihodu, co by som sem nutne musela napisat.... akurat ze snad ja som zacala zavislacit na MMB a sledujem, na co su ludia schopni prihodit a hlavne kolko 😀 😀 😀

cryonae
28. jan 2010

ad zumba a natresk... v utorok som paradne skocila na nohu jednemu typkovi, co stal za mnou(boli AZ dvaja chlapi)... no ale moze si za to sam, lebo sa zasadne motkal v protismere 😀 😀 😀 😅
ale bolo tiez statne plno... neviem, ako je to na inych hodinach, ale na juriho je natresk stale 🙄 🙄 🙄

uz davnejsie som chodievala na tae-bo do zorafitu a tam to sice bolo limitovane, ale aj tak sa mi stavalo, ze som durch celu hodinu niekoho otlkala a okopavala... preto som s tym nakoniec prastila, ved ked nemam slobodu pohynu, tak o com to je?

zuzz
28. jan 2010

ahojte 🙂
normalne mam svalovicu na bruchu, co to co to? to z toho pondelnajsieho body workout-u. brusaky som necvicila asi 2 roky, to preto asi.

mam kvizovu otazku (len neviem odpoved 😀 ):
dala som vcera opakovane vyprate plienky von do toho mrazu a zas dnu asi 3x (zakazdym z nich masivne odchadzala para, som to okukavala ako male decko), lebo uz sme mavali total vlhke okna a steny okolo nich zacinali chytat plesen. ale co ma velmi prekvapilo, ze vecer tie uschnute plienky boli omnoho maksie, nez inokedy. co sa s nimi na tom mraze stalo? kto vie fyziku? bo ja som uz asi zabudla ☹ ze vyschli, to je jasne, ale preco ostali maksie?

bezaz
autor
28. jan 2010

zuzi pekna kvizova otazka 😀 netusim, len si tipnem, zeby sa pomalsie susili, ako na normalnom vzduchu?
odkedy mame susicku, mne prestalo pradlo vonku ususene vonat 😅

tara2
28. jan 2010

Cafte 🙂

ad zumba a natresk - vcera bolo tiez dost ludi ale ja som isla uplne dopredu a tam som mala miesta dost 🙂

ad zuby - hlasim 8 ks z toho dve pomaly sa prerezavajuce stolicky 🙂

ad rec - okrem zakladnych slov mama, tata, baba este vie povedat da (daj), mnam mnam (to su najcastejsie chrumky), mam mam (ked ich dostane) toto (niekedy to znie ako tato 😅 ) a ked sa mu nechce tak pouziva tiez eeeeeeeeee no a vyber si co to je 😀 . Tiez uz vela rozumie, spravi skoro vsetko co mu poviem, pomaha pri prezliekani a velmi rad si zapina telku asi to bude nejaky televizny maniak 😀 . Ale toto asi dokazu vsetky deticky v jeho veku. A ked poviem ze ideme upratovat tak bezi automaticky k vysavacu a snazi sa ho vytiahnut 😀 .
Vcera som bola s malym v Bille a napadlo ma ze mu kupim nejaku hracku ale nemali tam ziadnu co by sa mu pacila az sme sa zrazu dostali do oddelenia kde mali metly, mopy, handry a zmetaky a taku radost ste este nevideli 😀 . Tak som mu kupila malu metlicku so zmetakom 😀 😀 😀 kam sa hrabu hracky Fisher price a spol. s tymi sa hra 10 minut a hodi ich do kuta zato ta metlicka u nas fici uz druhy den 😀 . A ked ho to prestane bavit tak to zoberiem na stavbu a jeste vydelame 😀 😀 😀 😀

ad kvizova otazka - mozno to bolo zapricinene tym ze vonku je vacsia vlhkost a plienky schli pomalsie, ja ich mam vzdy tiez tvrde take akoby presusene ale to je tym ze vetrame menej ako v lete to sme mali okna otvorene stale...tiez len tipujem 😉

zuzz
28. jan 2010

tara - super hracka, aj ja sa chystam kupit malej metlicku a zmetak, len na to vzdy zabudnem, tak jej musim silou vytrhavat z ruk tie nase, pouzivane, spinave. asi to dnes/zajtra dam do zoznamu na nakup. uz som aj v hrackarstve pozerala, ale mali len riadiky, nie metlu 🙂

pradlo - chcela som dnes zopakovat postup so zamrznutim aj na postelnych oblieckach, len mi na ne teraz snezi, tak neviem, neviem. su aj pod strechou, ale zboku na ne leti sneh. asponze vnutri som vcera nemala tak mokro. susicku som tiez myslela, ze by sme mohli mat, ale nakoniec som si kupila len novu pracku.

siska_br
28. jan 2010

ahojte dievcata

nestiham vela posledne tyzdne, ale vcera som sa konecne poriadne v noci vyspala, tak je to lepsie...lezie druha stolicka a sopliky k tomu ako bonus, tak boli posledne noci katastrofalne, uz som si normalne odvykla byt kazdu chvilu hore, som to zvladala ponekud nervne 😠 ale vcera uz bolo lepsie

kokso, zase sneh ☹ zajtra sa chystame domov do brezna, bude fasa cesta

inac po starom, samuelov slovnik je porovnatelny so zvyskom detskeho suboru, je z neho riadny loptos, vymyselnik, zaskodnik. vcera vecer som ho uz zo zufalstva za trest supla do postielky a on sa tam v pohodicke pol hodinu prehral, vobec ho netrapilo, ze to ma trest 😀

lezie na mna riadna nadcha, v hlave mi uz druhy den tresti aj v usiach, uz nech sa ta potvora spusti, toto predobdobie je najhorsie 😝

jaaaj, susicka - to je tajny sen mojho muza, mozno raz... 😵

talinka
28. jan 2010

dobre ranko,

kde kupim sanky?????

talinka
28. jan 2010

no ziadna rada, tak musim vytiahnut asi kocik,ale uz som ho nechcela tahat von, kedze zajtra bude predany, nechcela som ho znova zmaocit, zaspinit 😝 a nemozem zobrat za jednu ruku Tomina a v druhej psa...tak preto...a neviem kde tak narychlo kupit sane....jaaaaaaaaaaj, je to krasne, ze snezi,ale uz by mohla byt jar,leto 🙂

cryonae
28. jan 2010

tali vsak tusim aj niekde v tescu, nie? 🙂)))

deni_v22
28. jan 2010

cafte,
tal, aj v tescu napr som videla sanky ...

boli sme dnes doobedu omrknut s kamoskou jedno MC, kedze rano chumelica, tak som vzala auto, no a cestou spat mala zachrnela, vobec jej nevadi, ze bez obeda, dokonca sa spiaca nechala povyzliekat z kombinezy, topanok, ciapky..a spi si veselo dalej..

ak kvizova otazka...ja si myslim, ze plienky vonku zmrzli a voda zmrznutim zvacsuje svoj objem, tak sa tym potrhali nejake vazby medzi molekulami v plienkach a preto boli maksie...dobre zlozito to znie, ze? 😀 😀

siska, vyliecte sa chytro obaja, nech si uzijete brezno v zdravi 🙂

metlicku a smetak dostala dianka na vianoce a mal mensi uspech ako som cakala...viac sa teraz hra s riadikmi, vari polievky, caj, krmi babiky, plysakov...no cista baba z nej...Emka sa len s autami hrala...

deni_v22
28. jan 2010

cryo, bola si rychlejsia 😉

pepka
28. jan 2010

ahojte babizne, podobne ako siska, tiez nemam casu chodit moc na net, mato to neznasa a chodi mi sem skodit a tahat ma prec.... vecer sa mi uz nechce....
ale aspon docitavam 😉

zdenus
28. jan 2010

pepka, aj nasa alura neznasa, ked sedim pri pc..takze ho radsej ani nezapnem, ked je hore...eli bola taka ista... 😕

pepka
28. jan 2010

navyse dnes odchadzame na predlzeny vikend do TN, ideme lyzovat. Aj minuly vikend sme mali predlzenu lyzovacku.... treba vyuzit, kym su podmienky...
Mata opatrovala svokra cele dni a my sme si taaaak fasa zalyzovali aj s Petom a Hankou... joj, lahoda.
Peto ide sice zajtra na Oravu na chatu na pansku jazdu, tak my aspon 1-2dni s Hankou lyzovat... uvidime, ako sa podari.

pepka
28. jan 2010

zdeni, aj hanka bola taka ista, uvedomuju si nedostatok pozornosti a ziarlia na pocitac 😀

zdenus
28. jan 2010

a veru, ja pc radsej ani nezapnem, ked nemam vsetko porobene a baby nespia.....potom mam vycitky, ze sa nevenujem im, ale hovadinam na nete 😀

pepka
28. jan 2010

podobne, akurat ked surne potrebujem vybavit nejaky mail, tak sa lognem aj ked je hore...

zdenus
28. jan 2010

jasne, to je ine...to aj ja pozeram MHD, ked su baby hore 😝 😝

talinka
28. jan 2010

dakujeme, skusime to Tesco

no ja som cely den prihlasena vsade 😀 ale tiez nemozem moc zavislacit, ked je Tomi v blizkosti, taha ma prec a treba sa mu venovat, iba ked ma sem tam dolezitu robotu bezo mna, tak kuknem zmeny,kym som nebola...takze som vsade online aj ked tam prave nie som ...lebo potom mi je luto,ked tu blaci, ze sa nudi, aj ked troska samostatnosti nezaskodi

inak tak isto s recou sme ako cely tento detsky subor ako napisala siska 😀 😀 😀 takisto rozumie vsetkemu co mu poviem, donesie co chcem, pomaha pri obliekani atd atd...ale odvcera ma nejaku maniu, ze blaci, vyzera to ako keby plakal,ale to robi schvalne, takze furt ziape, hrozneeee 😝 teraz chrni v kociku, sme boli vonku a zachrnel tak ma take dve hodky pre seba 🙂

inak s tym kocikom je to des, myslim s predajom, najprv chcu, potom nevedia, a teraz mam zas troch co ho na 100% chcu a vyber si,komu ho predas, takze vybrala som Kosice a poputuje zajtra tam ta kocka co ho chcela a potom zas nevedela, poslala svojich kamosov k nam a ti , ze boli uneseni z kocika aj z nas ci co tak hned volala, ze ho berie 😀 😀 😀 ...a ja som si uz objednala novy kocik, takze ked si to dozajtra opat rozmysli.....nebudem mat ako zaplatit kocik 😅 ale musela som ci skor objednat, lebo aj tak ho budem mat az v pondelok....

bezaz
autor
28. jan 2010

hehe baby jake vyhovorky, ay ste mohli zapnut net 😀
u nas ninka neziarli, pokial sa uz nudi, tak sa vypyta na ruky a stlaca mi tu space a pod 😀

talinka
28. jan 2010

siska, skore uzdravenicko prajem !!! 🙂

talinka
28. jan 2010

bez, ta zumba ma mrzi, asi by mala zohnat vacsie priestory 😀 ja jej nebudem nic vraviet, len dufam, ze ked zacne tu, bude priestoru habadej , ak nie, v tom pripade sa ozvem 😉

bezaz
autor
28. jan 2010

tal 😀 ta hala je riadne velka, ale vcera nas tam bolo hadam 50, na sandru som skoro vobec nevidela, skoro vsetky tanecky boli nove, pohnut sa nedalo, no hruza 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre