Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
20. máj 2009

ahojte, neviete, aky bol dnes bio stupen?
ja som pred obedom najprv spalila pol Diankinho obeda, varila som zemiak s pastrnakom, a zemiak bol skor hotovy, tak som ho vybrala no a postrnaka som sa uz nedockala 🙂 nebol nacierno, ale jest som jej ho uz nedala... 😖

cez obed som sa ponahlala, lebo sme o pol 1 odchadzali na plavko, tak sa mi podarilo zatat vrtulku z ponorneho mixera do prsta...som proste ukazovakom cistila tie mixnute zemiaky a druhou rukou som drzala cely mixer akurat v mieste, kde je tlacitko...kedze je to stary typ, tak ma na spustenie len jedno....a potom som sa uz len divila, ze preco ten mixer vrci , az mi doslo, ze sa zaprel do kosti v mojom palci 😝

no a kedze s takto krvacajucim palcom som nemohla ist do slanej vody, tak som musela zalarmovat muza, ten nechcel ist sam chlap plavat, tak kamoska zalarmovala svojho chlapa, obaja musia teraz nadcasovat, lebo poobede sa kupali s detmi ....proste sa mi dnes darilo

martina2008
20. máj 2009

sisa mne maly zacal ako tak papat po troch tyzdnoch, som si uz vravela, ze mu budem davat UM do 18 rokov 🙂
do dnes ma stve, ze nemam moje mlieko, ale co uz
pripadne sisa, skus mu tam dat tvoje mliecko, to vraj zaberie u vela deti,
u nas UM nezabralo, zabralo az pridanie jablka, tak ho teraz davam vsade, presnejsie len maly kusok, dnes sme mali spenat, zemiak, jablko
baby dakujem za rady ohladne toho prevenaru, som dnes nic nestihala, chcela som volat do poistovne, tak zajtra uvidim priamo v poradnisom sa dnes nastvala, ze kolko riadu vzdy zababrem pripravou malej davky jedla pre krpca, tak mi kamoska poradila toto:
http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/nadobi/Beaba...
uz som to objdenala, som zvedava, sa mi to zda celkom prakticke, hlavne, ked uz mame papat aj masko

martina2008
20. máj 2009

prsky, pozrela som si foto, ja som podobne dopadla, ale uz davnejsie, so zlomenym nosom, zrazila som sa s nasim psom 🙂 🙂 🙂 pes ok, ja som videla hviezdicky este dva dni
cryo, ten tvoj maly je borec, moj si stale spokojne lezka na jednom mieste a to ho mordujem aj s vojtovkou

bezaz
autor
20. máj 2009

tak u nas sa vo velkom bojuje, fakt sme mali vcerajsok za odmenu, dnes uz nic take neplati 😝

prsky
20. máj 2009

nasa uz spinka od pol siedmej, ale uz bola medzicasom hore na 15 min cuckanie

inak mam nervy...toto cislo mi furt vola, s5 sa neda dovolat 0904929359 a teraz vecer ma prezvanalo ked som kojila toto 0232661301 a zistila som, ze to bude asi nejaka telemarketingova firma - podozrievam aj to prve cislo, bo o tej pevnej linke som nasla toto: http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/0232661301

prsky
20. máj 2009

mata..ja nastastie zlomeny nemam, ale bude tam asi jazva 😒 som si to zalepila takymi stahovacimi leukoplastovymi pruzkami - ale sa mi bolestivo usmieva teraz a na malu sa treba hihnat 😀

booze...asi rozbijem telku, ked daju este raz reklamu na sensodyne s christovou

prsky
20. máj 2009

zuzi, ohladom toho struhaku...s prikrmami zacinam v nedelu, ale mrkvu struhat nebudem, tak to zatial nehori, ale mohli by sme sa dohodnut na haklovani a tam mi ho potom (pre)das 😉

pepka
20. máj 2009

ahojte, my mame za sebou naaaaadherny den na vidieku, cely den sme stravili u kamosky na dvore, bolo uuuzasne, cestou domov som to zapichla k lesiku a nazbierala bazu, tak uz mam aj nachystane v hrnci na sirup.

tal, nadherna sedacka, ja mam presne tej farby steny v obyvke a taku istu sedacku chcem, ale tmavohnedu s kremovymi vankusmi...... ale az ked mi mato podrastie, teraz to nema vyznam, viem ako pri hanke ta sedacka stale vyzerala, ocikana, ogrcana, vsetky potraviny uz na nej hadam boli rozcapkane.....

tara, nemame rovnaku kamosku? 😉 aj tej mojej maly popisal perom kremovu sedacku, ale ze doooooost 😨

cryo, mato sa presne tak isto premiestnuje, ani dopredu, ani dozadu sa neplazi, ale si vyberie smer a tam sa prekotula, ked sa kotula inym smerom, tak sa len patami pootoci na spravny smer ako ked hras flasu a zase sa kotula 🙂

bez, to co mate preboha za firmu????? ja som ratala, ze kupelku prerobim za sto taaaacov akoze veskere naklady, co chces zlate klucky???

pepka
20. máj 2009

prsky auuuuu, pekne ti dal ten tvoj hafan do nosa 😨

inak my cez noc celkom dobre spime, ked ste sa o tom bavili, je hore tak ale 4x, len sa napapa a spi dalej, ale nejako mi prestava cez den spat, posledne dni da 2 kratke spanky za cely den, dnes to bolo 30minut rano a 15minut poobede, ja sa len divim, ze vladze fungovat.... dufam, ze sa to napravi....

prsky
20. máj 2009

pepi...to som si sposobila v podstate sama...keby na mna zautocila, tak nemam nos asi - toto bol v podstate strich nosom po jej ocaku...ale auauau ... a chuda, nenadavala som jej ani nic, bo som sa skrutila v momente od bolesti - najprv som si myslela, ze sme len do seba naburali, ale potom mi zacalo tiect cosi teple po rukach, tak som bezala do kupelky - ale chuda moje chlpate, zaliezla pod stol a triasla sa jak osika a to som ju nikdy nezmlatila a za toto fakt nemohla

prsky
20. máj 2009

fu, baby, pozerate na joj tie skutocne pribehy? teraz tam je o vymene deticiek...esteze som to nevidela pred porodom a nastastie je Lalifáš totál nasa, aj sa podoba 😀

mirri
20. máj 2009

prsky-my mame taky doma psiho nemotoru.chce si hrat a pritom nas nechtic podrape,pokouse,kdyz nejsme dostatecne rychli.me to zatim odnesly jen ruce.tak snad se ti to zhoji tak,ze to ani videt nebude... 😉

deni-tak to jsi mela den blbec!!! 😕

me uz jede klima,filtry ciste a prdola byl tuhy do 5 minut.... 😵 v osm tady bylo jeste 30 stupnu.jsem se koupala v potu.ted jsem si dala jahodovy pohar a relaxuji.....

zuzz
20. máj 2009

prsky, kukali sme to aj s muzom. my tiez pochybnosti nemame, bo vsetci znami sa nam smeju, ze robime deti cez kopirak - natalia a ondro sa dost podobaju. 😉

prsky
20. máj 2009

mirri...ty mas super vecery 😉

zuzz...ani my nemame pochybnosti...mala je cely tato, len by ma to asi trochu rozhodilo, keby som to videla pred porodom 😉

pepka
20. máj 2009

mirri, aj ja som prave sprasila za misku jahod s cukrom 😉

prsky, mna dnes doskrabal na chrbte kamoskin retriever, len tak, od radosti ze ma vidi 😀

mirri
20. máj 2009

pepka,jahody miluju...mnaam.jeste ze mam zname co chodi na sber,tak mi pokazde donesou ze 2 kila...taky se po nich jen zaprasi.. 😝
holky,sice ten muj maly pres den chce byt jen u me,na zemi sam rve,ale aspon vecer mame klidek.vetsinou do 10 min spi,kdyz je neklidny tak to chce pul hodky.v noci se budi jen jednou na jidlo.
opravdu nezavidim nekterym ten uspavaci maraton...

mirri
20. máj 2009

nikde nikdo,no jdu si dat sprchu a padam do hajan.
preji vsem klidnou noc!! 😵 😵

deni_v22
20. máj 2009

mirri, robis mi chute s jahodkami 😝 dufam, ze u svokrovcov bude aka-taka uroda, dam si do tela 🙂

tiez som pozerala ten pribeh na JOJke, o nasej malej prehlasuju, ze je ako moj muz, ale v ruzovom, takze nieto pochyb, ale neviem si predstavit, nieco take zazit...

talinka
20. máj 2009

no cafte....

pepka, no vidis, my mame presne opak ...my mame v tej kombinacii nabytok hnedokremovy a k tomu chcem tu sedacku...aspon viem, ze sa to hodi, ked aj ty to tak chces 😉 mas dobry vkus 😀

baby, aj ja som trosku pozerala ten skutocny pribeh, u nas je to tiez ocividne, ze maly je otcov na 100% a nie je vymeneny...ale co by ste robili,keby sa vam to stalo? ze to dieta nie je vase?
som sa nad tym tak zamyslela...
Ja by som uz Tomina urcite nikomu nedala, neviem si to predstavit aj keby nebol moj, to by som asi neprezila...keby som mala dostat nejake ine dieta 😝 fuuuuuu

talinka
20. máj 2009

bez, na struhadlo myslim, ale mame este cas prikrmujeme az 1.6. 😀 dohodneme sa....

talinka
20. máj 2009

ja som tiez mala na veceru vela vela jahodiek 🙂

sisa.b
20. máj 2009

prsky, auuuuuuuuuu 😝

tak nasa mala je tiez jasny tatik, akurat pusu ma moju a dufam, ze aj nostek 😅

mne prisli dnes nove plienocky, tak sa tu vytesujem 😵 a uz koncim 😝

pepka
20. máj 2009

tal, aj ja mam nabytok v kombinacii orech / alpska biela, tak chcem zladit aj sedacku do toho, zelene mam steny a koberec v strede obyvky, tak by to bolo vsetko uz moc zelene, ta sedacka by splyvala so stenou

mirri, ja sa jahod tiez nemozem obzrat, skoda ze je to sezonne ovocie ☹

pepka
20. máj 2009

baby, DM ma v bratislavskych filialkach do konca maja 10% zlavu na vsetko, nepotrebujete ani nazbierane kupony na to

talinka
20. máj 2009

pepka, to mas pravdu...to by sa velmi zelenelo uz....ani ja nechcem preto okrovu sedacku taku zltkavu lebo take mame steny..a tato zelena to osviezi podla mna....

talinka
20. máj 2009

dik za tip

sisa.b
20. máj 2009

holky, nechcete tie kupony do dm? okrem nejakych prikrmov a cajov mi vsetky ostali. je mi luto vyhodit to do kosa

talinka
20. máj 2009

ake kupony co tam je?

sisa.b
20. máj 2009

talinka, vsetko mozne - flase, dudle, pampersky, kupon na nakup z predeti.sk, z quelle, umele mlieka, ...

pepka
20. máj 2009

sisa plienkovy babylove nemas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre