Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
11. jún 2009

tali, drzte sa.

bezaz
autor
11. jún 2009

tal drzte sa, nemoze to byt fakt tymi zubami?

deni_v22
11. jún 2009

ahojte,
tali, dufam, ze to nebude nic vazne 😕

bez tak to ma soklo s tvojim muzom...zase nejake odflaknutie pacienta...stale hovorim, k zivotu treba 4 semestre mediny a 4 prava 😒

a este sa vam pochvalim, co mala dnes spravila:
sedela v krmiacej stolicke, ktora ma vpredu taky pultik, na ktory som jej dala jeden ryzovy burizon. Najprv sa ho snazila chytit pravou rukou, ale kedze este nema uchop palec-ukazovak, tka jej to neslo, tak si pomahala lavou rukou, stale neslo, tak sa jednoducho predklonila a zjedla to zrnko pusou 😵 sa mi veelmi pacila ta detska logika 🙂

cryonae
11. jún 2009

deni 😀 😀 😀 😵 😵 😵

bezaz
autor
11. jún 2009

deni mala je proste sikovnica 😀
a k petovi sa uz ani nevyjadrujem, akoze mal povedat chirurgovi, ze chce ine antibiotika a odber krvi alebo co 😝
zajtra ho veziem na kramare, pevne dufam, ze to nebude take vazne a si ho tam nenechaju ☹

mirri
11. jún 2009

deni-deti jsou neskutecne chytre... 😵 😵 krasne si mala poradila..

bez-holka,mas toho malo co s ninkou,jeste mit na starost i manzela....to s temi leky nechapu,jako by si clovek mohl rict,co chce...by te poslali nekam.. 😠 drzim pesti,at to neni tak vazne..

talinka,drzte se,hodne tekutin malemu,srazet teplotku,ja davala i chladne obklady na hlavicku..snad to prejde,drzim palecky...

u nas dnes pohoda,maly se cachtal v bazenu,radi jak cerna ruka.. 😀 nechala jsem ho pri obede at si jidlo osaha,hned toho snedl vic,bylo to zajimavejsi... 😀 😀 pak skoncil ve sprse..
vcera nekakal,rano ho bolelo brisko,tak jsem mu dala svestkovou vyzivu.ta mu moc nejela,ale kdyz jsem ji naredila do hrnicku,tak to mel v sobe hned..a jak krasne pil..potvurka.. 🙂

tara2
11. jún 2009

caute
dnes som nemala vela casu pisat, zajtra to snad bude lepsie

zuzi - a ako na to prisli ze je to infekcne? Nejako mi to uniklo 😕 ...

tal - chuda maly, snad mu to rychlo prejde

quitka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

sisa.b
11. jún 2009

tal, drzte sa, snad to nebude nic vazne.

deni, aka sikovnica, ta tvoja mala 🙂

bez, vy stale nieco mate 😕 ste si za tie problemy zaplatili? 😨

zuzz
11. jún 2009

spite? nechcela sa niektora zajtra v BA stretnut?

ma.senka
11. jún 2009

ahojte dievcata,
nechystate sa s drobcami na dovolenku dakde dalej ako v ramci SR, CR? Chceme ist
do Croatie - cca 1000-1200 km aj s drobcom, na prelome juna/jula. Ja som optimista,ze to zvladneme, ale
cim viac sa blizi termin, tym viac zneistievam ci dobre robim... Nie sme nejaki opalovaci, to vobec nie, beriem
to tak, ze ideme sa vyvetrat mimo domu a popri tom sa okupeme v mori... Neviem ale ci to nebude
pre drobceka trapenie - najma ta cesta, aj ked auto celkom zvlada dobre... Ake mate skusenosti?
Som blb, ze o niecom takom vobec uvazujem? Idete niektora takto dalej na dovcu aj s baby? vdaka 😉

petusaaa
11. jún 2009

tal, drzime palce. pekne sa liecte 😔
masenka, mi ideme len na sr na chatu. ja by som sa asi bala ist s malym tolko 😒

rominka
11. jún 2009

ahojte-quitka pridavam se ke gratulaci a poradne to oslav 😉 dnesni uspavacka opet na etapy des neumim si predstavit jak bude usinat casem bez prsa 😕 a to mi odpoledne neusnula ani u prsa byla unavena chtela hajat ale venku se zacal zvedat vetr vypadalo to ze prijde nejaka hruza ale dobry jen prselo tak ze od 15.30 jsme byly doma a ne a ne usnout 😠 a ted pred hodkou se vzbudila a vztekani rev a to spala pul hodky tak jsem ju jen ponosila a ted spi jak jsou ty decka chytre.....vubec neexistuje ze by usnula v postylce ani rano u nas v posteli opica jedna no asi je to tim ze ju nenechavam becet a hned ju beru a zacala na nas volat -HEHE dokud se na ni nepodivame a hrozne dneska vykrikovala a ty ksichty co na nas dela myslim ze nam doma roste pekny certik 🙂 tal-chudak tomik snad teplota do rana klesne ,sisab.-tak to mate blbe plavani nase mala kdyz je unavena tak s nou taky pak nic neni deni -se mate ze se kupkate v bazenku ja se taky tesim az Sabcu zas supnu do bazenku od vikendu se ma konecne oteplit a pristi tyden hlasi vedra tak kooonecne pekne pocasi....

rominka
11. jún 2009

masenka-myslim ze pepka se chystala do chorvatska my asi jen tady v CR nebo u vas v SR muj chtel sice letecky nekam ale nevim jestli by to mala zvladla spis horsi kdyby tam onemocnela a jeste to maji v praci spatne dneska dosel ze pristi tyden maji povinne dovcu ale hned bych nekam frcela a chorvatsko zvladnete autem je to fajn ze se muzete kdykoliv vratit znami byli v loni meli o mesic starsi holcicku a spkojeni jejda chtela jsem napsat mirri a napsala jsem deni tak deni treba jste se taky koupali v bazenku 😀

deni_v22
11. jún 2009

romi 😀 my sme navela, my chodime do velkeho bazena sa kupat 😝 😉

masenka, my si tiez robime zalusk na Croatiu..cca 800 km...myslim, ze to bude v pohode, za noc sa presunieme a v najhorsom pripade frcime domov..no pri tej prilezitosti mi doslo, ze pre malu nemam este ten Europsky zdravotny preukaz..neviem, ci aj v chorvatsku ho treba, ale pre istotu vybavim...

sisa.b
11. jún 2009

rominka, tak to je pekny certik, ako aj ta nasa 😉 ja ju tiez nenecham vyplakavat, na to by som nemala nervy, ani srdce, kedze viem, ako to skodi.
starsich, som uspavala tak, ze som musela byt s nimi v postielke. so samkom sme si vzdy pol hodinku recitovali a spievali a potom musel spat. sranda bola, ked som sa robila ja, ze spim a on robil to iste 😀 pozoroval ma jednym ockom 😀 😀 😀

rominka
11. jún 2009

tak a ted na me opet byla prisata....tak uz by ale mohla spat 😠 deni -s tim prukazem jsi mi pripomela ze mam propadly pas hlavne ze jsemsi ho cjtela vyridit v dubnu a ted mi to uplne vypadlo z hlavy ,sisab.- dobre s tim uspavanim decka jsou chytrejsi nez my 🙂

pepka
12. jún 2009

dobre ranko

bez, vy ste tusim vyhrali v loterii blbe dni, co ? 😒 drzim palce, nech sa da peto do poriadku

sisa, aj ja som tak chodila s hankou spavat poobede aj vecer, ked uz bola trosku vacsia a vnimala, nechcela spavat sama, tak tiez sme sa sledovali ockom, ci spime, ja ju z postele, ona mna z postielky, stalo sa par krat ze vyhrala a ja som zalomila 😀

masenka, my ideme do chorvatska o tyzden, s hankou chodievame, tak tu uz mam nacvicenu, no mato ma premieru, tak dufam, ze bude vsetko ok, chodime na noc a rano sme na mieste, tak dufam, ze to tiez cele prespi ako jeho segra.
a ako pisu baby, je to blizko a si autom, keby nieco, mozes sa kedykolvek napakovat do auta a vratit domov, kdezto letecky by to bol trosku problem. letecky s malymi detmi je to o hubu, boli sme s hankou v tunise ked mala 1,5 roka a cestou naspat odlozili let a trcali sme navyse myslim vyse 4 hodin v noci na letisku s unavenym umrnkanym krpcom...
baby a potrebujem tie europske preukazy od poistovne, ked som si vybavila cestovne poistenie? asi nie, vsak? ci? lebo by som musela zbehnut buduci tyzden vybavit.....

sisa.b
12. jún 2009

dobre rano 🙂

deni_v22
12. jún 2009

dobre rano,
u nas sa este spiii 🙂

pepka, tie preukazy sa vybavuju asi mesiac, posielaju to domov rovno, takze to by si uz aj tak nestihla...a u koho ste poisteni?

sisa 🙂 , Samko je sibal, uci sa pozorovanim.. 😉

pepka
12. jún 2009

deni, v dovere sme, to preco preboha tak dlho trva, ja ze to je na pockanie sa mi marilo, ze vypisu zdrap papiera a je to.... co su debili??? 😨
ale v csob som si teraz vybavila cestovne poistenie, maju taku super akciu ze k platobnej karte sa to da vybavit a pre ccelu rodinu je to 45 € na cely rok, co je super, lebo len poistit sa na dovcu by nas stalo takmer tolko a to chodime casto do rakuska, po novom do madarska...

pepka
12. jún 2009

mlady muz si dnes potiahol do siestej, takze som celkom vyspata

sisa.b
12. jún 2009

my sme vynimocne vstavali o pol siedmej, ale to preto, ze uz o osmej vecer buvala 🙂

cryonae
12. jún 2009

baby ako to robite? my od pol stvrej hore 🙄

deni_v22
12. jún 2009

cryo, my nespime vecer, tak rano to musi dohnat..nastastie, inak som nervozna, uvrcana, mrzuta mama 🙂 ..

cryonae
12. jún 2009

deni tak presne takato mama som 😢

miyya
12. jún 2009

dobré ránko Vám prajem...my ho máme na prd 😖 😖 😖 cryo ani ja neviem ako to robia 😖 😖 ale neva naše deti si nás chcú čo najviac užiť, načo by strácali čas so spánkom 😝

cryonae
12. jún 2009

ze myi, na co by spali a dali nam aspon na chvilku vydychnut!

ozaj baby, keby ste nevedeli, tak v petrzke na manesovom namestije odo dnes akcoska do 70% na vecicky a topanocky v eniky-beniky

quitka
12. jún 2009

Dobré ránko,
babenky dakujem za gratulácie, konečne mabehávam aj na niečo iné ako škola, Radka, škola, Radka. Teraz si tu robím poriadok s papiermi zo školy.
Mala nám už o 6 ráno kričala z postieľky a keď sme vstali, najedli sa tak vytuhla, ach jó teraz bude spať aj 2 hoďky ako ju poznám, hlavná vec, že ráno o 6 budíček 😠

deni_v22
12. jún 2009

cryo, ale nie..ved sa staci pozriet na tvoju fotku v pase a kazdemu musi byt jasne, ze si slniecko usmievave 😵

inak vcera som este zasla do byvalej roboty, rozpravala som sa s kolegynou, co ma uz 16 rocneho syna a vravela, ze si nikdy nemyslela ako plati - male deti, male starosti, velke deti, velke.... ze ak aj teraz nespim kvoli malej, ze aspon ju mam doma...ona nespi, ked jej syn ide vecer vonku a to je iny pocit 😨 ...

quitka
12. jún 2009

cry, miyya.....my máme poslednú dobu tiež "super" noci, každú chvílu jee malá hore, dám ju do postele k nám, spí, za chvílu zase plače, dám jej cumel spí, o chvílu znova tak zase prso a takto fungujeme celú noc, ach jó, ešte k tomu tie štátnice, ale snaď už teraz bude lepšie. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre