Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
27. jún 2009

jaaj...a tu alergicku reakciu mal vraj na 1 ringlotu co vcera zjedol neumytu zo stromu - jedla som aj ja a aj malej sa usiel kusok duzinky 😅

tara2
27. jún 2009

prsky - tak dobre ze to nie je nic infekcne 🙂

prsky
27. jún 2009

jj....jani, sak len preto sme sli - kvoli malej

teraz ma rudo doviezol z navstevy - oslava 2 okruhlin - on sa vratil, ale mala bola ako cert - a tie rady zasa, ze sak sa mi vypomsti, ze ju nosim a tak 🙄 a ze ako mala s nami cvici, ze ona presne vie, preco tak reve a take zvasty ... no skratka 🤐 radsej

mirri
27. jún 2009

prsky,hlavne ze jste ok a neni to infekcni...a ty kecy to taky nesnasim,jak jsou vsichni chytri,asi maji patent na vychovu deti!!! 🙄
sisa-to jsi mela uzasnou noc...bych nemenila.... 😕
jo,jsem zapomela,vcera jsem dojela do obchodaku a v kabelce jsem nemela penezenku,to jsem byla uz pekne nasrana,cesta na nic.volam manzovi at se koukne doma,taky nic.to jsem si uz nadavala,vzdyt za chvili jedem na mesic pryc....nastesti ji nasli u nas v obchode,tak jsem si poradne oddychla.... 😝 jsem ted nejak mooooc zapometliva... 😔
jinak dnes u nas klidny den az na predspankovou krizi...

prsky
27. jún 2009

mirri..no ake stastie s tou penazenkou 🙂

ja uz na tie rady ohladom vychovy priamo ani nereagujem...dnes mi hlavne radila zenska, co ma sice 3 deti, ale relativne vydarene je len 1 (najstarsieho musela vyrazit na ulicu, bo droguje a kradol uz aj doma, nepomohlo uz ani liecenie mimo SR)...takze ja budem radsej Lalu mojkovat a nosit a rozpravat sa s nou do nemoty ako dopadnut takto, i ked zaruku nikdy clovek nema...a hlavne, nemam dojem, ze by s nami cvicila...aj teraz vecer plakala a uz som bola nervna jak des ze "co pre boha to decko zasa chce, sak je najedena, umyta" a ona chudatko potrebovala kakat

sa nam inak horsi vecerne zaspavanie...dnes zaspala az o desiatej 😖 a k tomu mame doma nadrzanu sucinu, ktora preknucala vcera polovicu noci a dnes mam pocit ze mieni pokracovat 🙄 ale aj to je este v pohode oproti susedom, co maju zas zurku - dali si 2 tyzdne pokoj po dohovoreni domovnikom a dnes uz zase rucia - zas pojdem asi okolo pol noci klopat ked neskoncia dovtedy

montana13
28. jún 2009

Ahojte 🙂
Veď som nás nemohla nájsť..... 😕 Boli sme až na 2. strane... 😅

Aký upršaný deň 😖 🙄 😠 , nech sa už rýchlo vyjasní 😉

mirri, no vidíš, ešteže sa peňaženka našla... 😉
prsky, to ste si teda užili... kvôli ringlote... 😒 hlavne, že to nebolo nič infekčné a Lala je mimo ohrozenia... 😉

My sme mali celkom fajn noc, len teraz by už mohol zaspať...
Celú noc chodili okolo hasičské autá a nielen tie, stále behali na autách hore dole... nemohla som nechať ani okno otvorené 😠 . Nie že by horelo, ale v susednej dedine bola nočná hasičská súťaž 😉 . Aj my sme sa tam chceli ísť pozrieť, ale nakoniec sa nám nechceloooo 😎

prsky
28. jún 2009

cafte...idem sa pochvalit...mala dnes konecne spapala doma uvareny prikrm, cca 100ml - bola to ryza, kura,karotka,pastrnak a kel 😵

a prvykrat som piekla vianocku...este je horuca: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30436199&... a http://www.facebook.com/photo.php?pid=30436200&... 😉

tara2
28. jún 2009

Caute 🙂

mirri - super ze sa ta penazenka nasla 🙂

prsky - takych ludi si netreba vsimat...

bezaz
autor
28. jún 2009

aaa dne sto tu zije, nemam co citat

ja len dam udalost dneska, ostrihala som peta a dcera s tym mala cele poobedie problem.. uvidela ho a rozrevala sa 😅

mirri
28. jún 2009

kura prsky,ty delas takove chute!!!
ja jsem zlikvidovala vse sladke,abych nezrala a nepribirala.....jedine co je doma jsou susenky pro maleho,tak jsem mu dala ochutnat a pul sacku sezrala... 😔 🤐 ja proste nemam silu se udrzet...jsem ostuda..

montana-ja bych asi zblaznila,kdyby mi tak jezdili pod barakem.staci kdyz tady parkrat projede omladina na mopedech a vrazdila bych... 😠

dnes jsme byli na grilovacce,delalo se selatko.byli jsme u znamych,maji zviratka,tak maly byl u vytrzeni,porad na ne chtel sahat.malem priskrtil kachnicku,jak ji lapl za krk 😀 udelala jsem fotky a pak jsem si je nechtene vymazala!!... 🙄 🙄

jinak u nas stale vedro,ikdyz obcas prejde nejaka bourka,stejne mame 34 stupnu...

mirri
28. jún 2009

bez 😀 najednou je doma cizi chlap....

maly je dnes neklidny,asi to bude tim vedrem.ma aspon zapnuty ventilator,ale stejne se budi...nastesti staci pohoupat a spi dal...

rominka
28. jún 2009

ahojte jdu si vas docist at vim jak jste se mely o vekendu od patku jsem vas necetla sla jsem ten den spat po pul roce ve 20.30 byla jsem jak zmlacena aj muj se divil rikal neni mozne 😉 vcera jsem byla na srazu jeste z ucnaku po 16 letech sice jen na 3 hodky ale dobry byla sranda tak cekam kdy holky pridaji fotky ale podle toho co pisou ze byly pak jeste zaparit tak se dneska nedockam 🙂 doufam ze pri pristim srazu nebudu kojit a pujdu taky do akce 😀

rominka
28. jún 2009

bez ja se chystam zitra ke kadernici vidis mohla jsem jit k tobe 😀 😀

talinka
28. jún 2009

ahojte babulky, chybali ste mi..

taaak sme doma, zatial maly nie ´je chory a dufam,ze ho to ani nedrapne..ze ho moje mliecko ochranilo ako pisala bez 😉 no ake nic byt stale v strehu tam, ako radila tara, stale sme sa snazili byt vonku a to bolo teda pocasicko, raz sparno na hovado a potom lejak ...

Tomino sa nejak zacal bat neznamych ludi,tak uz je to tu, bal sa svojej prababky v Klacne, este ju nevidel a ked sa priblizila plakal aj ked ho brala na ruky, tak plakala potom aj omama jej to bolo luto, ze ju nechce 😒
a dost mi mrnkal,len sa chcel nosit, takze ruky mam po tomto vikende ako opica a takisto nejak velmi zle spi,kedy to skonci???? uz sa nikdy nevyspim ci co??? kazdu chvilu chce didu..nevlaaaaaadzem uz ...uz ma to aj v noci obtazuje,lebo som dolamana ako kon... 😖 ale inak je samozrejme svetovy a neskutocne ho milujem, toho mojho tomina..... 😀 ozaj a cestu tam a spat a aj k nasim na chalupu zvladol perfektne ziadne revy, blbli sme alebo spal,zlaticko moje,ma prekvapil a o Maxovi ani nehovoroim, ten spal stale v aute a tam som o nom ani nevedela ako sa tam krasne hral so psami nam nestihol robit zle...ani som nevedela o nom a teraz u nasich na chalupe len spal aky bol utahany chudacik 😀 😀 vcera v noci konecne tomi lepsie spal a Max pre zmenu do druhej rana grcal....tak sme si uzili a konecne sme s amohli vyspat 😝

rominka
28. jún 2009

ahoj tal vitam te po vikendu to je dobre ze je Tomik bez rymy nase Sabca ma rymu jak nikdy nemela ted od te 6 nemoci tak jsem s nou rano v patek letela k doktorce at ju prohlidne a pry dobry mela jsem strach at ji to nekde nesedne a ze mam klidne s nou prijit zas pokud se mi nebude zdat pri kojeni mi chrci ma pry tu zadni rymu ale jinak uz se rozjedla tak jsem rada aj jogurt jsem ji vcera namichala s bananem a broskvou a jedla jsem hledela amon-dobre video mala se snazi nase se zacina take ted od vikendu nejak vic hybat tak jsu zvedava jestli pokrocime behem tydne 😉

rominka
28. jún 2009

holky dobrou noc.....

talinka
28. jún 2009

rominka, dakujem za privitanie 🙂 a prajem Sabci skore uzdravenie 😵 😵 😵 a dobru noc...

deni_v22
28. jún 2009

ahojte, tak aj my sme doma zo zajazdu u nasich...zda sa ze tam odletela nasa spacia lastovicka, lebo obe noci spala mizerne, prvu dokonca 2 hodiny zurovala, okrem toho sa v noci zapol akysi alarm, tak som chodila ako matoha o 2 v noci okolo domu a zistovala, ci nam nekradnu auto...inak celkom funny vikend - nasi zatepluju dom, maju lesenie, z ktoreho jeden druk spadol muzovi na hlavu a Emke zletela asi 30 cm od hlavy sekera 😀 ale inak sme vsetci zdravi 😉

zajtra ma Emka rozlucku - je stvrtacka - tak som doteraz vypekala - sice len muffiny, ale kym to clovek "otoci" v rure pre celu triedu, trva to...

tal, neboj, maly bude zdravy 🙂 vidis, chce to dom a hned bude Max pokojnejsi 😉

montana, si ma inspirovala, asi si pribalim okuliare na plavko, mame uz posledne, tak sa pozriem na stupla, co to stvara pod vodou..i ked ja sa neponaram moc rada 😝

romi, drzim palce, nech je mala cim skor fit..

a prave vletel do izby obrovsky nocny motyl, tak ja baliiim, dobruu 😨

bezaz
autor
29. jún 2009

bre ranko
tal super, ze tomi sa drzal, aj krpec neposlusnicky
no u nasich je smutok, boli na chalupe a pes im zdrhol a nevratil sa, takze ho uz oplakavaju.. nechali kontakt v dedine, ale nedavame tomu velke nadeje 😝 takze mam target, zohnat psa 😅
romi jasne dobehni.. dam ta na 3jku strojcekom 😀 viac nezvladam
a si mi pripomenula, ze do krstu musim stihnut kadernicku, lebo vyzeram strasne 😝
deni kokso jake soky 😲
baby na tu navstevu, hadam bude dobre pocko, tak co streda?

tara2
29. jún 2009

Caute
u nas dnesna dnesna noc otras, maly zuroval do 1:00 🙄 .

mirri - ja tiez stale nieco vyzieram 😝 uz som povedala ze ziadne sladkosti nebudem kupovat 😅

romi - tak si si uzila stretko, super 🙂 clovek potrebuje zmenu od plienok raz za cas

tal - neboj sa, Tomi tu nadchu urcite nechytil, to by uz mal priznaky 😉

deni - alarm v noci vzdy potesi 😝 , ale hlavne ze vam to auto neukradli 🙂 . A muffiny ja moooooozem, tiez som robila minuly tyzden kavove a muz ich zjedol za 1 den 🙂

zuzi - mne streda vyhovuje 🙂

bambi7
29. jún 2009

cafte babulky ako sa mate sem tam nakuknem ako sa mate 😉 dlho som tu nevidela sic ako sa ma?

a deticky mate krasne pekne rastuuuu 😵 😵 😵 😵 su nadherneeeeeeeeeeeeeee

rominka
29. jún 2009

ahojte kocky-konecne po ranu pekne slunicko uz jsme stihlia aj prochajdu ale odpoledne beztak bude prset je takove dusno chudaci lidi co bydli tam kde jsou ted povodne....tara -mas pravdu stacilo mi 3 hodky pokecala jsem a uplne jsem si odpocinula musim to praktikovat casteji ale dneska budu met taky relax posedim si u kadernice a muj bude vozit 😉 ted mi malem pretekla polivka mam v posledni dobe takove stavy ze casto neco necham varit a zapomenu na to 😕 mala mi usina v noci ted kazdy den na etapy usne polozim do postylky a porad dokola az kolem te 22,00 je tuha a k ranu to same...no ale hlavne at je zdrava to ostatni se prezije tak jsem vas kukla a jdu neco delat....

janejane
29. jún 2009

Ahojte,
neviem ci si na mna este pamatate, aj ja som novembrovka. Neozyvala som sa na konikovi do vasich debat, pretoze sme mali velmi tazke obdobia.
Len v skratke, Kubko sa v 6-tich tyzdnoch odmietal napapat z prsnika, ja som dostala vtom obdobi este aj chripku so 40-kami horuckami a vyvrcholilo to den pred vianocami ked skoro cely den nic nechcel papat,tak sme pobudli pol dna na Kramaroch, so zaverom ze ked sa nebude chciet nejak napapat ci z prsnika, alebo z flasky, tak na hospitalizaciu do nemocnice. Viete si predstavit 23-teho decembra takato sprava. Mliecko som mu odsala a z flasky ho ako tak vypil a vyhli sme sa nastastie pobytu v nemocnici. Avsak velkym a dlhotrvajucim kolikovym placom nie. Niekedy to boli place cele dni aj noci. Hroza pomysliet.
Zistili mu ze trpi silnymi kolikami a este aj dost grcal. Takze odmietol prsnik lebo ho velmi bolelo brusko a po grcnuti ho zasa palila zaha. Ked sme skusili mlieko cez flasku odkial mu to islo lahsie, tak zacal kolotoc odsavania mlieka kazde tri hodiny. Takto som mu ho odsavala do 7-mich mesiacov, uz som stym prestala, lebo to bolo o drzku. Mliecka som mala dost, tak bolo skoda ho dat na umele mlieko. Uz teraz je na UM, ale papa celkom pekne prikrmy: 190 ml masko so zeleninkou aj ovocie napr.celu frutapuru, tak mam radost.
Uz teraz je trochu lepsie, tak mozem zacat existovat, tak pisem.

tara2
29. jún 2009

rominka - tak toho kadernika ti zavidim 😉 , hned by som sla...ale dva tyzdne este vydrzim a potom idem na tyzden k mame tak si tiez zbehnem ku kadernicke

janejane - tak to ste mali doma veselo ☹ , ale super ze sa vam uz polepsilo 🙂 . My sme si tiez presli kolikami, refluxom...to bolo tiez tazke obdobie, kazdy den som musela prat 1-2 pracky a to boli len maleho veci, stale ho prezliekat...chudatko hned sa pogrcal ☹ , ale uz je dobre 🙂 . S papanim problemy nemame, maly si asi vynahradzuje to grcanie lebo zje vsetko co mu dam, este sa nestalo ze by nieco nezjedol 🙂

zuzz
29. jún 2009

ahojte, len taK v skrTKE - v piatok nam burka odpalila sietovu kartu, tak sme boli bez netu, hroza. neskor docitam, co ste popisali.

natalia ma uz druhy zub, hura.

bez, v stredu zatial aj my mozeme - ja plus 2 deti 😉 napis mi do IP, kde v samorine vas najdeme, prosim. a kedy cca je zraz. vdaka.

janejane
29. jún 2009

Tara,
hej koliky presli, on ich mal fakt silne, nie ze plakal iba v nejaku dobu cez den, ale fakt pomaly cele dni a noci.
Ale grckanie mu este zostalo, prave dnes sme boli v poradni a mam mu davat pred jedlom homeopatika Gastrocynesine, vraj by sa mu to malo potom zlepsit. A ma uz 8200 g a to sa narodil ako 3-kilovy, takze i napriek grckaniu pekne pribera.

amonis
29. jún 2009

ahojky tak u nás se nepapá rvu jí to do pusy ale ona si jí zavře azkrs ty zuby to prostě neprojde .nakonec se otočí ke mě bikem a mamko polib mi 🙄 🙄 a to zkouším všelijaké dobrotky no fakt už nevím.......no dneska má na práci jen to že se naučila lozit po čtyřech už celkem tak furt by někam lezla a já musím furt hlídat.....

zuzz
29. jún 2009

sisa - k tom vysetreniu na reflux - ako to vlastne robia? viem, ze sonom, ale vraj mame prist nalacno, 3 hodiny mala nesmie jest, potom mi oni povedia kedy jej mozem dat a vysetria ju. ale kedy budu pozerat tym sonom? pocas pitia, ci po ?

bez - preco sa pytas na kasu na desiatu? ja uz pri malej skusam aj vymienat poradie, co cez den ma zjest, lebo dakedy proste nechce tuhe. dnes som jej na olovrant dala ovocnu presnidavku a v nej popucene detske sunarka keksiky - normalne to zbastila. ale bolo to dost sladke z tych keksikov, tak jej asi nevadilo to kysle z ovocia. inac nema ovocie velmi rada.

sisa.b
29. jún 2009

zuzz, mne kazali nakrmit ju pred vysetrenim. ale oni mali velky casovy sklz, takze to krmenie nebolo uplne tesne pred vysetrenim

janejane
29. jún 2009

Zuzz, nam to robili uz asi 3krat, treba dat papat tesne pred vysetrenim. Prave dnes sme boli na poradni a este stale mi grcia a vraj v jeho veku uz by nemal, tak mi kazala davat take homeopatika pred kazdym jedenim, vraj po nich by sa to malo zlepsit az vymyznut...tak som zvedava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre