Mamičky od júna 2005. Nájdu sa tu také?

nataliap
13. jan 2007

Ahojte,
nájdu sa tu maminky,ktorým sa detičky narodili v JÚNY 2005 ? 🙂

jarmilka007
16. aug 2007

Ahoj marushka, 😵 😵
srdečne Vás pozdravujeme.
Jakubkovi dodatočne prajeme všetko naj,naj,naj k druhým narodeninkám.Máte krásne fotečky,velmi sa mi lubia.A Jakubko je už velký mladý muž,je krásnučkýýý 🙂 Už aj ja si musim konečne obnovit album a hodit nejaké to nové foto.
Ospravedlnujem sa,že som sa tak dlho neozvala,ale leto málo čo trávime doma.
Ako sa máte ináč a čo nového máte??????

marushka
16. aug 2007

Ajoj Jarmilka a Natálka, práve som vám písala správu do internej pošty, ale asi som to neodoslala , tak ešte raz-ďakujeme za pochvalu aj gratuláciu, Kubko má vlásky dlhé, aj keď na maminu všetci tlačia, aby sme ho už dali ostrihať...ale keď aj mne sa veľmi páči s tými brčkami...Sú si teraz podobný s ockom.Tiež na vás myslíme, ale aj my sa túlame kade tade, u babkovcov na dedine je v tomto teple naozaj najlepšie.Aj bud. týž. tam zase odchádzame asi na 2 týždne.Naše krsniatko v Írsku rastie ako z vody, 23. decembra ho na Slovensku pokrstíme.
Dajte aj vy nejaké nové fotky, naposledy keď som videla Natálku, ziež to už bola hotová slečna..
Tak si užite leto, ozvite sa čo najskôr a pusu Natálke

jarmilka007
21. aug 2007

Ahoj marushka,
slubujem,že ak si,čo i len trošku najdem čas na MK,tak hodim konečne fotky.My sme teraz hrozne rozlietaní,lebo rekonštruujeme domček v Bardejove,dostala som ho od svojej starkej.Trošku si ho chceme upravit,ale nič moderné tam nevymyšláme,práve naopak vnutrajšok ponechávame ,,povodný"taký ,,staromodný" ako sa hovorí.Ale nám sa to velmi lubi,lebo starká mala nádherné komody a skrine,kolovraátok a čo ja viem čo ešte,.....a nám sa to s manželom lubkááááá.Natálke sa v Bardejove velmi páči,.... 😵 😵 ona je také dedinké dievčatko. 😀 Takže momentálne pendlujeme medzi BJ a KE,....a teraz sa chystáme aj na dovolenku,...no ešte presne neviem kam.Snád nejaké pekné miesto na Slovensku.
Inač už od druhého rôčka zvládame záchod na výbornu,plienočky už nemáme,pekne sa sama pýta.V noci jej ešte preventívne radšej dávam,lebo niekedy sa zobudí sama,ale niekedy nie.
Natálka je taká naša malá vrtulka,neposedí ani minutku,....je velmi šikovná a chápava,velmi rada tancuje a najradšej vymýšla poriadne huncutstva....a ma velké nadanie na angličtinu,som z toho aj prekvapená, 😕 ale podiel na tom má aj môj braček,ktorý žije v Anglicku a kolkokrát k nám príde tak vkuse na nu rozpráva po anglicky,....ale určite niečo podedila aj po mne,ved mamka učitelka angliny a nemčiny 😀 😀 😝
...tak to by sme mali info v skratke z našej strany...ale určite sa Vám ešte ozveme 🙂
Posielame sladké božteky Jakubkovi a prajeme všetko dobréééé 🙂

jarmilka007
24. sep 2007

ahoj marushka,
ako sa vám darí? 🙂 Dufam,že ste zdravučkí a uživate si ešte slniečka.
Naša Natálka sa ma fajn,ako vždy je plná energie a elánu.Akurát zvažujem,že opät začneme plávat s malou,velmi sa jej to páčilo. 😀
A vy ako pokračujete? V čom ste pokročili???
Čoskoro sa nám ozvite.
Všetko dobre želám 🙂 🙂

marushka
11. feb 2008

Ahojček babuľky, ako sa máte????My sme sa tu už poriadne dlho neukázali. Máme novinky-asi sa aj my budeme sťahovať, mali sme krááááásne vianoce s celou rodinkou, bola tu aj naša írska sesternička, Od 1.marca nastupujem do práce, Kubko do škôlky.Som z toho trošku psychicky mimo, mám strach, ako to bude zvládať, ako si zvykne...Je mi aj ľúto za chvíľami, ktoré sme trávili spolu doma ☹ ☹ ☹ Aj tebe sa Jarmil zdá, že akodi rýchlo vyrástli.?Ozvi sami, keď budeš maťchvíľu času, nech viem ako sa vám vodí. pusu natálke a papapapapapa

jarmilka007
4. mar 2008

Ahoj marushka 🙂
Ja sa ospravedlnujem,že píšem až teraz,ale akosi nestíham chodit na MK.
Dufam,že Jakubkovi sa v škôlke páči a postupne si zvyká.Je to naozaj pravda,že ten čas nám velmi rýchlo letí.ešte nedávno sme naše ratolesti nosili v brušku a zrazu su z nich už velké osobnosti 😵 😵 Myslim si,že Jakubko škôlku určite zvláda na jedničku,ale horšie je to už s maminkou,že???? 😉 Akosi si na to nevieme zvyknut,že nám tak rýchlo vyrástli,tie naše deturence.
My sa chystáme s manželom 10.marca na den otvorených dverí do materkej školky,kde by sme chceli zapisat Natálku.Vybrali sme si dve,jedna je štátna a ta druhá je sukromná.Tak uvidíme.....ved to poznáš,...že ked vtáčka lapaju,tak pekne mu spievaju,...a som zvedavá a akými superlatívami vyrukuju riaditelky,len aby nás presvedčili 😀 😝
Ináč Natálka už bola parkrát v sukromných jasličkách,ešte ked bola menšia.Nakolko som potrebovala pracovne niečo vybavit a nemala som ju s kým nechat.Natálka v pohode 🙂 😉 . Len ja som bola celá bez seba,že čo tam Natálka robí,či neplače,či papa,či spinká,...hrozne nerváky som prežívala.A ked som prišla pre nu,tak učitelka mi zahlásila,že Natálka bola taká šikovnica,že ešte aj ich dirigovala,normálne velká slečna a pomocnica 😀 😝

Srdečne pozdravujeme celu rodinku,Jakubkovi posielame sladké božteky....cmuk-cmuk......a ozvite sa ak budete mat chvilku času. 🙂 Sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííme na Vás. 😵 😵 papa

frankula
2. aug 2008

🙂

nana28
28. jan 2009

Matúško je 26. jún 2005 a v máji 2009 čakáme súrodenca

johanka1234
11. aug 2009

🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre