Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
26. mar 2009

baby,kde ste?
hiha tu nie je,ale ostatne?? 🙂 😉 🙂
sem sa,ved vonku je skaredo
mala zacala uz aj kaslat,tak sa tesiiiim 😒 😉 😒
co dnes porabate?

bambi09
26. mar 2009

hmmm,zas si pisem sama so sebou... ☹ ☹ 😒 ☹

jahodka11
26. mar 2009

ahojte, my sme dnes boli v MC babatko doobeda a poobede sa uz manzel venoval malemu a ja som isla do auparku...a zistila som, ze zajtra a cely vikend maju v nexte zlavy.....takze baby hor sa na nakupy🙂))

bambi09
26. mar 2009

huraaaaaaaaaaaaa,jahodka dosla popisaaat 😀 😀 😀
my teda nemozeme,mala teraz pre zmenu sopli,aj kasle,menime repertoar,mna pobolieva hrdlo,smoklim,pokasliavam,som s nou solidarna... ☹ 😀 😝
ja moc znackove nechodim kupovat,ale teraz sa asi oplati,ze?
mame hypoteku na krku... ☹ ☹ ☹ este 24 rokov,ci sa dozijem splatenia vobec???
alebo necham detom pekne dedicstvo-dlhy... ☹ 😒 😖
fuj,tato republika,keby ze mozem,taham prec...smer Praha 🙂 😀 😝

bambi09
26. mar 2009

a zas nikde nikto,hiha,rychlo sa vrat,nema kto popisat... 😀 😀 😀 😝

jahodka11
26. mar 2009

jaaj bambi, my mame tiez hypoteku, asi 27rokov....neviem presne.....ja len chodim pozerat a ked su zlavy, nieco kupim....v CA sa da kupit aj bez zliav..a niekedy aj v HM....mam to vsetko prelozene....drahe ani ja nekupujem, ved je to skoda penazi, rychlo rastie a ani na to nemame...ale to mi ani nevadi....ved nie je dolezite mat znackovo oblecene dieta 😉
do prahy? moj manzel bude menit robotu tento rok,aspon tak sa rozhodol a neviem, predtym ako zacal pracovat tu mal ponuky aj do rakuska, nemecka, ale ja som nechcela, lebo som robila tu a po nemecky neviem absolutne nic....teraz by mi to mozno ani nevadilo...len by som sa tam citila asi uplne sama....ale co, zasa riesim nieco, co vobec nie je realne....aspon zatial 😀
inak, akosi nestiham vobec net.....aj teraz pisem a sledujem ordinaciu naraz 😉

bambi09
26. mar 2009

jahodka,ta Praha je len moj nesplneny sen ☹ ☹ ☹ dalo sa,ked bol syn maly a nechodil ani do skolky,teraz je to uz absolutne pasee,nerealne...dve deti,hypoteka...ale do Prahy chodime kazde leto na par dni...to je ina kava,ako BA...mne sa BA ako mesto nepaci,kamosov si najdes vsade,ale k nasim by sme cestovali potom asi 2 dni 😀 😀 😀 😝
mas pravdu,neriesim ani ja,to su len rozpravky,odist...ale v Cechach su mamicky trochu inak odmenene za celodennu starostlivost o dieta a domacnost,tu je to vysmech do tvare,ani minimalna mzda... ☹ ☹ ☹

jahodka11
26. mar 2009

to mas pravdu, mna aj bavi byt doma a starat sa o rodinu..a ked pojde maly do skolky, potom by som mala naozaj cas sa aj starat o domacnost a vyvarat a tak...a ked to niekomu poviem, ze by ma to bavilo, pozera na mna ako na debila...ze v dnesnej dobe..???? nastastie, manzel ma v tom podporuje..len neviem, ci si to budeme moct dovolit... 😖

bambi09
26. mar 2009

jahodka,mame rovnake nazory,ved nie len okolo sporaka sa krutit,ale aj pre seba aktivity v tom dni,ale mna chodit do prace,ktora ma nebavi fakt ubija a potom este mat energiu vecer na domacnost...bleee
ja o tom nikomu ani nehovorim,lebo ma poslu do minuleho storocia... 😀 😀 😀
ja si to bohuzial nemozem dovolit,zostat doma,uz teraz je to o drzku s peniazkami,muz sa musi otacat,dve roboty taha,nechcem,aby v patdesiatke dostal z toho tempa infarkt... ☹ ☹ ☹

bambi09
26. mar 2009

tak dobru nocku,dnes uz asi nikto nepride sem...vybuvajte sa doruzova,aj deticky...a nech uz nesneziii,preboha 😀 😀 😀

dajana31
27. mar 2009

ahojte, vy ste povodne odkial? mozem sa k Vam pridat?

bambi09
27. mar 2009

jasne,dajana,vitaj,kazda ziva dusa dobraaa... 😀 😀 😀
ja som z vychodu,manzel Kosican,ja od Vranova 😀 😀 😀
byvame v Karlovke 🙂

dajana31
27. mar 2009

ja by som ale rada chodila aj niekam von, lebo sediet za kompom a cely den si tu pisat ma nebavi :( je to nezdrave a malinka potrebuje vzduch... nepojdete niektora von?

bambi09
27. mar 2009

dajana,to je jasne,ale ked mas chore dieta,si rada,ze sa aspon k tomu PC dostanes 😀 😀 😀
ty byvas v Petrzalke?
hiha sem chodi z Petrzalky,len je odcestovana teraz u rodicov,ked sa vrati,mozno sa dohodnete na spolocnej prechadzke...

bambi09
27. mar 2009

a este adulik je z Petrzalky,hlada niekoho na kocikovanie,len ma mensie babo,ako je tvoja Sofinka 🙂 🙂 🙂

chasencha
27. mar 2009

bambi ty si z karlovky??aj ja 😀 😀 😀 byvam na donnerovej
dnes sme boli 2 hodinky vonku taka paraaada,slniecko svietilo a vsetko super az na to ze som si slnecne bryyyyle nezobrala ... 🙄
my chodievame vonku,aj na cely den ale niekedy sa mi nechce trepat sa niekam daleko tak vybehneme len tu do parku 😉
inak povodom som zo ziliny a moj priatel poprad 🙂

bambi09
27. mar 2009

chasencha,tak presnejsie Dlhe Diely,ale v Karlovke som casto dole,nakupy,syn mi tam chodi do skoly,do Liscaku chodime,tak pisem Karlovka-ved v podstate sme Karlovka,len na otras kopci 😀 😀 😀 😀 😀 😝

chasencha
27. mar 2009

bambi,a ja zase chodim na dlhace 🙂 do DM,chystam sa aj ku obuvnikovi,ten je mam dojem na L.Fullu 6,sa mi kabelka pokazila..teda zips...tak sa tam chystam uz tyzden 🙂 som zistila ze tam mate kraaaasne namesticko pred kostolom 🙂

bambi09
27. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano,tam chodime,aj syn mi tam chodi,na cirkevnu skolu,obcas sa aj tam prechadzame...ja by som do Karlovky isla s radostou,len su tam drahe byty ☹ ☹ ☹

chasencha
27. mar 2009

bambi to mas vsade drahe ☹ preto si setrime a stahujeme sa tak za 2-3 roky do senca 🙂 do novostavby tak sa teda tesim na tie hypoteky ako vas tak citam 😨

bambi09
27. mar 2009

chasencha,aj my sme rozmyslali Senec,Malacky,Modru,Pezinok,Samorin,ale skor domcek,ale nakolko mame skolopovinneho syna,tak to padlo...neviem,ako by cestoval sam domov a rano a poobede cez tie zapchy,to by nestihal nacas skolu ☹ 😀 ☹
a hypoteka je fakt zaberak,hlavne teraz,ked nezarabam ☹ ☹ ☹
ale nelutujem,na malu sme dlho cakali...vacsi byt snad do 50-ky stihnem,ale rodit uz nie... 😀 😀 😀

bambi09
27. mar 2009

my sme 10 rokov platili drahe podnajmy a nikdy sme nevedeli,kedy nas zas poslu dalej,tak hypoteka je sice este drahsia,spolu s najmom,ale aspon mas svoje,teda kym platis ☹ 😀 😒

jahodka11
27. mar 2009

a aj ja som z petrzalky 🙂

chasencha
27. mar 2009

mm tie podnajmy poznam,este ked som bola sama tiez som sa po takych plazila ale nemala som na vyber
teraz sice byvame vo svojom ale aj tak,maleee je to 😢
aj ked som mlada tak ani ja uz rodit neplanujem 😒

bambi09
27. mar 2009

ja by som aj rodila... 😀 😀 😀 ,ale po tomto cisarskom asi stacilo,tiez sa tlacime na 51m2 styria,uz mi z toho hrabkaaaa 😝 😝 😝
ty chces mat jedinacika? ☹ 😀 ☹

jahodka11
27. mar 2009

bambi, my mame 48m2...ste lepsiiiiii 😀 😀 😀
super fotecky, som pozerala album....zlate deticky....ja chcem tri 😉 zatial to plati, uvidime po druhom porode, ci zmenim nazor 😉

bambi09
27. mar 2009

jahodka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. mar 2009

ja by som brala aj styri,keby ze nas tato uzivi a mame miesto 😀 😀 😀 😀
my sme mali mat prve dvojicky,ale jedno nam odumrelo este na zaciatku,hovorim,ze Pato si zjedol surodenca,zo srandy 😀 😀 😀 ale je sikovny za dvoch,aj chory bol za dvoch ☹ ☹ ☹

bambi09
27. mar 2009

tak babenky,dobru noc vam,aj detickam,zajtra kto moze,nech popise 😀 🙂 😀

chasencha
28. mar 2009

bry veceeeeeer,my sme mali dnes super den,na obed palacinky...potom do mesta kuknut ten maraton aaaa na prechadzku do sadu janka kraaaala,paradicka,aj na zmrzku sme sa stavili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre