Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
28. mar 2009

ahojte vsetky,aj ked dnes tu asi bola len chasencha,my sme mali blaznivy den,boli sme sa strihat,nakupit...bleeee,som jak vyplutaaaa 😀 😀 😝
neznasam nakupovanie...keby tak nefucalo,tak dnes bolo naaaadherne... ☹ 🙂 ☹
ak bude aj zajtra,pojdeme sa prejst,snad to malej neuskodi...ani ten dnesok 😝 😝 😝
chasencha,zmrzkaaaa,mnaaaam,slint,slint... 😀 😀 😀
tak dobru noc asi,ze? zajtra mrknem...

adulik16
29. mar 2009

Dakujem bambi za privitanie🙂
hiha🙂 no tak ja sa zblaznim🙂ano,som to ja ta tehotna🙂,byvali sme tam cely zivot,teraz pred nedavnom sme sa odstahovali, Luciu poznam,ved sme od mala boli susedy🙂vedela som,ze sa k nam na poschodie pristahoval mlady par s babatkom,ale vtedy som tomu nepripisovala nic,ved som uz aj tak par rokov byvala inde.
Vedela som to skor od rodicov.Aj sme sa par krat stretli na chodbe🙂

chasencha
29. mar 2009

bambi nooo dala som si az 4 kppceky do toho takeho velkeho kornuuutu,som si chcela este pridat ale teraz si musim do leta postavu nejako vybrusit 😝
a co ste nakupovali? 🙂

bambi09
29. mar 2009

ahojte vsetky 🙂 ...teeeda,kraaasna nedela 😠 co?
to uz fakt musi byt stale skaredo???
chasencha,slint,slint,slint... 😀 😀 😀 😀 😝 dala by som si,aj ked mi nechyba,planujem brutalny utok na moju slaninu,len ona o tom este nevie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak dnes pojdeme akurat tak do kelu,budeme sa hrat,telku pozerat... 😒 ☹ 🙂
adulik-hiha...dobreeeee 😀 😀 😀

d0minika
29. mar 2009

Cafte babulky, ja som zo Starej Turej, to je pri Novom meste n/V. Nemate niektora kocik cortina evolution x3, potrebovala by som vyskusat, ci vleze do nasho vytahu 103cm x 93cm. Sme v Ruzinove pri mileticke.

bambi09
29. mar 2009

ahoj d0minika,my mame Adbor Baby Lux a sportovy Pierre Cardin...neporadim,bohuzial ☹ ☹ ☹
ale mozes popisat aj ine sem... 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. mar 2009

chasencha,som zabudla...len bezne nakupy...potraviny,drogeria,velkonocne blbinky detom,malej pancusky...a oplieskali sme 100 jurov!!!hroza,niet na co pozriet a tolko penazi v tahu!!!! ☹ 😠 ☹ 😒 😠

chasencha
29. mar 2009

bambi ani mi nehovor,pred 2 hodinami som sa vratila z polusu....pancusky som tiez kupovala,hned 8 eur a to som mala zlavu aaaa kupila som jen aj siltovku s ponozkami a hned 20 eur...hroooza uz nebudem nikam chodit... 😠
dominika my mame teutoniu spirit takze tiez neporadim... ☹

mia114
30. mar 2009

ahojte
dlho som tu nebola, 😅
ste toho tu popisali tolko, ze to nemam ani kedy citat, tak sni neviem kto je odkial 😅
inac, hypoteka aj u nas ☹ na 30rokov ☹ no ked sme si vyberali byt tak sme chceli 4izbak tak na neho trebalo viac peniaztekov tak hypo mame dost velku sumu mesacne, no co uz ked chceme byvat.
Inac aj my sme premyslali postavit si dom, ale mne sa nechcelo ist na to miesto kde sme mohli stavat, bo tam malo chodi doprava a ja a jazdit autom, to je nic moc 😅 tak nakoniec sme kupili byt, aj tak cely zivot byvam v byte tak som si uz zvykla.
no teraz kde byvam, mam vela kamosiek mamiciek, s ktorymi chodime kocikovat 🙂 a na navsevy, ale ked sa prestahujem tak juj neviem, dufam ,ze tam najdem dake tie mamicky. No este taky mesiac a stahujeme sa do svojho 🙂

adulik16
30. mar 2009

mia,kde byvas teraz a kam sa stahujes?

mia114
30. mar 2009

adulik,ja byvam teraz pri kulturaku zrkadlovy haj, a stahujeme sa k petrzalskej pekarni kusok od tesca.

bambi09
30. mar 2009

ahojte vsetky,vcera som nestihala,ako znasate zmenu casu???ja nic moc... ☹ ☹ ☹
chasencha,aj my sme boli v Poluse,ale len v Carefoure...kupila som aj panvicu na palacinku,lebo mam len taku malu z Prahy a malej podlozku do vane...vsetko je drahe,jak slak... ☹ ☹ ☹
ta materska je fakz vysmech maminkam a rodinam... 😖 ☹ 😒 😠

bambi09
30. mar 2009

pred 12-timi rokmi bola vyska 2.740,-Sk,teraz"az" o 2.000,- viac,ty koksoooo,to nam ale prilepsili za tu dobu...v Cechach to maju 100x lepsie maminky... 😠 😠 😠

chasencha
30. mar 2009

bambi a vcechach to maju ako s matesrkou?nemam ani potuchy... 😕
zmenu casu som si vobec nevsimla 😀 ani o tom neviem,a ani ema...pohoda,sme sa prave vratili z vonku,tak akurat teplo aaaaaale keby trochen slnko vykuklo nebolo by odveci...som stretla po dlhociiiiiznom case 2 mamicky co mali rovnaky kocik ako ja 😠 to coooo

bambi09
30. mar 2009

chasencha 😀 😀 😀 tak vies,v obchode majuuuu 😀 😀 😀
neboj,my taky nemame 😀 😀 😀
mne sa prave zda,ze dnes je kosaaaaa vonku...a zavidim ti,ze si si ani nevsimla casovy posun,ale u mna to bude asi aj pocasim...nizky tlak...ja som meteosenzitivna 😀 😀 😝
a v Cechach maju mamicky na vyber,ci budu doma 2,3 alebo 4 roky,podla toho dostavaju peniazky...
ak su doma 2 roky,dostavaju mesacne cez 13.000 Kc,ak 3 rokytak okolo 9-10.000 myslim a ak 4 roky tak cca tak,ako my...to je vyber,co???
len dufam,ze nepisem bludy,ak ano,opravte ma,ale ja mam take vedomosti len o tom... 😝

chasencha
30. mar 2009

bambi to vaaazne?tak sa asi prestahujeme do ciech 😀 😀 😀 😀 inak aj ja som celkom citliva na zmenu pocasia ale tak musela som sa premoct,bola som aj na dlhacoch,lebo jedine tam som nasla opravara kabeliek....tak vo stvrtok si pojdem pre kabelku...akoze ina drazoba za vymenu zipsu 🙄

bambi09
30. mar 2009

no,chasencha,nie radsej novu kabelku??? 😀 😀 😝
ja som uz jahodke pisala,ze by som isla do Prahy...ale uz sa neda...hypoteka na krku,dve deti... 😝 😝 😝
ked bola moznost,som sa bala a nesli sme...skoda... ☹ ☹ ☹

chasencha
30. mar 2009

bambi pre mna je horor vybrat si len jednu kabelku 😀 😀 😀 😀
my sa chystame do viedne teraz v maji lodou 😎

chasencha
30. mar 2009

no tak baby som ako znovuzrodena 🙂 bola som si zabehat,pre zmenu vecer,chdievam skor rano ale rano sa nedalo...potom horuca sprcha,som zvedava kedy zaspim 😀

d0minika
30. mar 2009

tak to behanie moze byt super. Inak ten kocar cortina x3 sa nam do toho vytahu zmesti, super! Uz len najst na nete nejaky za super cenu.

chasencha
30. mar 2009

to je,aspon sa dobre citim a vysledky som videla uz po 3 dnoch!!! 😉
mmmm idem sa pozriet ako ten kocik vyzera lebo nemam potuchy 🙂

bambi09
30. mar 2009

chasencha,ja co mam malu,kabelu nenosim,len tasku na kociku 😀 😀 😀
behanie moc nemusim,picha ma v boku,ale mame masinku,bude sa po veceroch slapaaaaat... 😝 😝 😝
ale obdivujem behacov...teda bezcov...maju vydrz,tu ja nemam ☹ 😀 😀 😀

chasencha
31. mar 2009

bambi 😀 😀 ta taska na koci...mmmm ja ju zase nemam tak mi na kociku visi ta kabelka 😀 😀 😀
inak ten opravar je na Hany Melickovej tak som tam vcera bludila a hladala to 😵
dominika ten kocik je pekny,vidavam take na prechadzkach tak aspon viem aka to je znacka 🙂

masinku by se nemali kam dat a aspon som na cerstvom vzduchu 😀

bambi09
31. mar 2009

ahojte baby,tak ja dnes asi vela nepopisem,seklo ma v krizoch,teda boli to jak slak,ked sa ohnem,mam pocit,ze mi niekto bodol noz do chrbta...auuuu ☹ ☹ ☹
chasencha,ved ja tiez hladam,kam tu masinku pichnem,musim kocik zlozit a dat na balkon,aby sme mohli slapat,ale to behanie ti zavidim,len ja na to nie som,nemam vydrz,otvorim balkon a bude aj cerstvy vzduch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa asi nejako skrutim a lahnem si... 😒 😒 😒

bambi09
31. mar 2009

hiha,este ste sa nevratili,nejako si tichucko,sem sa... 😀 😀
a jahodka???uz som ta tu dlho nevidela,stalo sa nieco???snad nie... 🙂 😉
a inak pozeram,ze baby,co zacali tuto temu sem uz vobec nechodia,cim to asi bude? 😉 ☹ 😉

hiha
31. mar 2009

Ahojte zienky,tak a sme spat 😉 .Badam,ze ste nezahalali a pisali.Nam bolo fantasticky,nevarila som,len sem-tam poupratovala,nasi maleho vsade vlacili,boli z neho paf aj pif 😀 .U nas este kopa snehu,vsak pod Kralovou holou sa aj patri,pobehali sme rodinu,nacerpali energie 🙂 😀 .Maly bol zlaty a moja mamka objavila prvy zub,teda hranku,v noci plackal,tak neviem,ci ho bolelo,alebo nemohol zaspinuskat.Bambi,moj muzik je lekar,tak ak budu pretrvavat problemy,daj vediet.Ale skor by mohol muz -tvoj,zvolit erotise masage a klud na lozzku 😀 .Adulik,tak to je sila,skoda ze ste zdrhli 😠 .A babky,kedy dame stretko,ci ste sa uz stretli.Citala som vas len tak ledabolo

bambi09
31. mar 2009

hiha,huraaaa,tak si uz tu...dakujem za ponuku a s erotise masagise daj pokoj...clovek sa po dlhej dobe k niecomu dokope a potom je invalid... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale natrel mi tam taky stipavy gel,co najprv chladi a potom pali,tak snad povoli... 😝
stretko sa chysta v teme Blavacky v SJK pri Auparku vo stvrtok poobede,ak mozes,chod 🙂
nasa ucast je zatial vo hviezdach 😒 ☹
a inak s adulik je to dobra sranda,ze ste chodili okolo seba a az teraz sa zoznamite... 😀 😀 😀
ale lepsie neskoro,ako nikdy 🙂
som pisala,ze ked bude uz konecne teplo,mozu byt stretka aj pravidelne,nech sa deti otukavaju,ked bude skaredo,tak v nejakom MC,ja som zatial nenasla odvahu nejake omrknut,pri nasom rezime mimozemstana sa to ani neda... ☹ ☹
tak som rada,ze si spat,aj ked u rodicov je vzdy dobre 🙂 a gratulujeme k 1.zubku... 🙂

hiha
31. mar 2009

Bambi,diky.My zatial tiez nebehame kade-tade,maly casto chrni a ked je nevyspaty,tak je mrnco. 😅 V blizkosti mame Krtka,tak sa tam asi pojdeme pozriet,i ked baby pisali,ze je to nic moc.Mame tu este hernu,tak sa aj tam dovalime.Velmi nemame kontakty so seberovesnilkmi,ked ideme kocikovat,vacsinou krpci hajaju 😉 .Teraz ma neskutocne to moje dieta skusa,ziadnu tekutinu nechce cez flasu,caj aj mlieko davam lyzickami 😔 .Ked sa mu dam napit priamo,jasne ze sa drhne a tekutina je vsade.Som zvedava do kedy ho to bude drzat 😕

bambi09
31. mar 2009

hiha,v porodnici a MUDr.Viera halamova by mali z vasho Adamka radost,ze nechce flasu,nasa pije z flase odmala a stale sa kojime,syn pil z flase a kojila som ho 18 mesiacov 🙂
ale inak tu pani doktorku si velmi vazim za osvetu,ktoru siri na podporu dojcenia,hlavne v casopise Dieta nielen pre rodicov,ta poradna pomohla aj mne,ked som po porode mala chripku,40-ky horucky a do toho zapal prsnika...mala spala 8 hodin vkuse a ja som od unavy zaspala na odsavanie...kdeze su tie casy,teraz sa kojime v noci kazde 2 hodiny...
tak vydrzaaaaat 😀 😀 😀 😝

hiha
1. apr 2009

No zeny,to co ma toto byt,hadam ste nepresli vsetky k Blavackam 😝 .My sme boli vonku,kupit si tulipany,zima jak v Rusku.Dnes som nenormalne vypluta,len by som chrnela.Bambi,ako chrbat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre