Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
4. apr 2009

Ivka,dakujem za ponuku 😀 😀 😀 ty si zdravotnicka??? 😉 😉
dobre vediet... 😀 tak prajem mladym futbalistom zapas bez urazov,vela golov a na vymenu...ok... 😀 😀 😝
ved uvidime...
my buduci tyzden vo stvrtok ideme(dufam)k nasim,tak ked sa vratime,mozme nejake mini stretko zbuchat,lebo to mega druhe,co sa chysta v teme Blavacky zas nestiham... 😝 😝
chasencha,si nejako zmizla,stalo sa nieco??ani jahodka sem uz nezabludi... ☹ ☹ ☹
malo nas,malo nas,podte baby medzi nas,neverim,ze ja,Ivka,Katka a Jahodka sme jedine pristahovane sem...tak sem sa na pokec... 😀 😀 😀

bambi09
4. apr 2009

baby,a kdeze ste? to si mam pisat sama so sebou?
ako bolo Maca?dobre bolo,super bolo 😀 😀 😀
naaaaaaadherne pocasie,na Zeleznej polka BA,ale dobre bolo...uzili sme si,aj mne to pomohlo ta prechadzka,vies Maca??? 😀 😀 😀

bambi09
4. apr 2009

nikde ziva dusa,tak packo... 😉 😉 😉 😎

chasencha
4. apr 2009

macka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nooo vies tak my sme skoro stale vonku tak len niekedy zabludim ked je tak pekne 😝
a ako bolo?my sme dnes boli na hradzi na korculiach,paraaaadicka,super,potom sme sa stavili v bufete na pagacik,ema spapala ovocie a hor sa domov na obed 😉
aj na hradzi bolo vela ludi,co som bola prekvapkana ze takto pred obedom... 😖

bambi09
4. apr 2009

chasencha,na hradzi je to stale o drzku... 😀 😀 😀 my uz tam ani nechodime,ale dnes bolo tusim vsade preludnene...nakupne centra asi zivali prazdnotou...alebo zeby nie???
ale bolo super,naaadherne pocasie,kozicky sme nakrmili,syn sa vykorculoval,paraaaada 🙂 🙂 😉

chasencha
4. apr 2009

kde su kozicky?na zeleznej? akde tam???
my sa chystame zajtra asi do zoo 🙂 ak bude takto kraaaaasne,naposledy sme tam boli ked som bola este tehotna 😒

bambi09
4. apr 2009

kozicky su tam pri bufetoch,ako sa autobus otaca... 😀 🙂 😉
a do ZOO pojdeme po Velkej noci...s malou sme este neboli v BA ZOO

chasencha
4. apr 2009

sa tesiiiiiiiim 🙂 dobre vediet o tych kozach 😀 😀 😀 😀 😀

hiha
5. apr 2009

Ahojte zeny,no ej to na zaplakanie,ze v Ba je toooolko pristahovanych mamiciek a my sme tu ledva,ledva 4 🙄 😨 .Deti zapas prezili bez nasledkov,ale poviem vam,ze az mi ritku stiskalo,ako ten ich trener na nich hucal.Chudatka uz mali slzy na krajicku 😢 😖 .Tatik nas odisiel na sluzobku do Plzne,tak sme do stredy sami,fnuk,fnuk,fnuk,snad aj my prezijeme.Ideme sa este kuknut vonku 😎 Zda sa mi,ze adik ma taky nedobry dych,ako po rybach,dufam ze sa mu tam zase nic nekvasi,uz sme mali soor,neprosiiiim dalsi 😝 .A rec bola o kozach,no super,musime aj my ist kuknut.

katun
5. apr 2009

Hiha, preto neznasam taketo sporty ako futbal a podobne, lebo vacsinou si tu treneri tupci, ktori vedia iba rucat po deckach. my sme boli na vidieku cez vikend, maly len "hikal" na vsetko, ako babka okopava, ako s tatinom zbierame haluzky, no bol cely vyteseny, uplne iny ako tu v bratislave, aj na plavani bol ako rybka vo vode. super vikend,.. Hiha, hlasim sa k tebe na masaz, ja mam chrbat uplne mimo, zniceny, chrbticu 10 rokov po uraze, takze teraz sa niekedy rano ani nevystriem, chodim tak dve hodky v predklone... 😖

hiha
5. apr 2009

Ahojte,Kati,no ti treneri po nich jacali ako ujeti,strasne doleziti sportovci 😝 Protihraci boli z Trnavy a ti mali uplne pohodoveho trenera 😉 .Musim ta upozornit,ze ja som maser-laik 😠 A verim,ze Adamko hikal,nas ked je u nas na dedine,tak lieta,vsetko obkukava,chyta 😀 .Dost je teraz jedovity,ako sa mu tlaci zubok a to len prvy,som zvedava dokedy nas to bude mordovat 😒 Babule,kde steeeeeeeeeeee?Vsak uz slnko zaslooo 😀

chasencha
6. apr 2009

my sme mali narocny vikend skoro som sa ani ku kompu nedostala ale aspon mame nove fotky tak kuknite 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dnes zase plny program,o 13 stretko z dlhych dielov,potom o 15 kontrola klikov a potom sa nejako dopachtime do sadu janka krala 🙂

hiha
6. apr 2009

Katinka,krasna je Emuska,dost sa mi podoba na teba.A ma uuuuuuzasne ocicka,krasavica 😉 🙂 😉 🙂

hiha
6. apr 2009

Macinka a ty moja kde si sa stratila.................

bambi09
6. apr 2009

Ivkááá,tu sóm,nebóój... 😀 😀 😀
za chvilu popisem,boze,to bol vikend,lytka ma bolia 😝 😝 😝

bambi09
6. apr 2009

kacenka,mala je zlaaaatuckaaaaaa... 🙂 🙂 😉

hiha
6. apr 2009

ccooooooooooooooooooooooo sa tooooooooooooo










staloooooooooooooooooooooooo

hiha
6. apr 2009

ja


















mam

hiha
6. apr 2009

hrooooooooooooooooooozne





roztiahnutu






stranku

hiha
6. apr 2009

heeeeeeeeeeeeeeee




eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


lllllllllllllllllllllllllllllllll














ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

hiha
6. apr 2009

admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinky














maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



zazaluuuuuuuuuuuuuuuuuujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bambi09
6. apr 2009

Ivkaaaa,to co si porobilaaaaa????????, 😀 😀 😀 😀
aj ja to tak maaaam,pomooooc 😨 😨 😨

bambi09
6. apr 2009

co zas blbne kon jeden????????, ☹ ☹ 😠

hiha
6. apr 2009

to






ja
























nie

hiha
6. apr 2009

to
















ET

bambi09
6. apr 2009

zeby????ja to nechapem,to nejaka mimozemska existencia ma v tom prsty??? 😀 😀 😢 😝

bambi09
6. apr 2009

inak sme boli vcera na prechadzke po nabrezi Dunaja,od mosta Lafranconi po Novy most a ...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😠 😠 😠 😖
nabrezie je hanbou mesta,spolu s tym River Parkom 😝 😒 😠
dnes ma tak bolia nohy,lytka,ze trcim doma a idem zehlit,nevladzem chodit... 😝 😝 😝

chasencha
6. apr 2009

dakujem baby 🙂 nooo ona je aj na mna aj na tatu tak si vyberte 😉

bambi09
6. apr 2009

Ivka,co robiiiis???????? 😀 😀 😀
kati,ved ano,aj tatko je fesaaak... 😉 🙂 😉

chasencha
6. apr 2009

maci inak my chodievame pravidelne peso do sadu janka krala prave pod river parkom je to hrozneeeee,a ti cigani na mna volaju,vypiskuju,chcu sa silou mocou ozpravat az mam strach tade ist... 🙄
a inak zase ma opalilo ale kdeze do hneda ja som ako rak ako obvykle lenze vzdy sa ja zabudnem natriet ale hlave ze emu natriem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre