Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
6. apr 2009

kati... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my sme chodievali na bicykloch az z DD,poviem ti,naspät ten kopec s mojou kondickou... 😝 😝 😝
ale ja som sa blbo obula a kym sme sa vratili,bola uz tma,tak sme hnali,ako divi,preto ma bolia nohy...nie som lemra,len nevhodne obuta som bola 😝 😝 😝 😀

bambi09
6. apr 2009

Ivka,de siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????????? ☹ ☹

hiha
6. apr 2009

Ahojte,my sme boli vonku este 😎 .Maleho nicim a chodim s nim za ruky a potom vecer ledva obaja klipkame.Bez debaty,mame tie najkrajsie deti na celom konovi 😀 🙂 😉 .Uz sa na vas tesim a Macka neboj sa o vahu,ja som 70kg obluda,cize sa budeme len pri sebe drzat.Ja,ked vidim tie mamky-vychrtlinky,az plac mi ide.Ja nie a nie,zhodit.Ale Ivusik,aj rada papka 🙄 .Macka,tak to ste sa krasne presli,fuuu.My mame zajtra navstevu,kolegovcov z mojej prace,tak sa tesim.

bambi09
6. apr 2009

Ivka,neboj ja som tiez tazka vaha...a este krpata,ved to,ze tie chudulinke mamy by nas len ocumovali 😀 😀 😀
a Macik tiez lubi papat,hlavne vecer,lebo cez den nemam cas 😀 😀 😀
joj baby,uz sa na vas tesim... 🙂 🙂 😉
kati,si sa skryvala za kocik,iba na jednej fotke ta lepsie vidno,same moderne cervene kociky tam boli 😀 😀 😀
Ivka,ta prechadzka by bola ok,len tie moje boty a chytila nas tma 😝 😝 😝
tak sme fakt utekali 😀 😀 😠

jahodka11
6. apr 2009

ahojte, po dlhom case aj ja pisem🙂 nestiham, sme vonku a som rada, ak postiham ostatne veci, evd to poznate 🙂
no, ked ste pri tej vahe, hiha, aj ja mam 70kg..🙂))) len dufam, ze teraz bude viac pohybu a pojde to dole a uz si dam bud zimu pozor 🙂

bambi09
6. apr 2009

jeeej,jahodka,vitaj v klube "Tazke vahy" 😀 😀 😀 😀
som rada,ze si aspon mrk na nas 😀 😀 😀
uzivjte si pocasie,kym sa nerozprsiii 🙂 😉

jahodka11
6. apr 2009

ja dufam, ze prsat nebude🙂sice, ako ste tu pisali, mohlo by mi umyt okna....zatial som neumyvala a ani neplanujem, nemam kedy 🙂

chasencha
6. apr 2009

tak ako s vahou ja pomlcim,,,sice netusim kolko vazim ale malo to nie je 😀 esteze nemame vahu 😀 😀 😀 😀 ale uz to davam dole

bambi09
6. apr 2009

a vitam "u nas" katun,mia,adulik a ostatne nam zdupkali... ☹ ☹ ☹
okna nemam umyte ani nebudem,az neskor,ideme na Velku noc prec,tak naco?
ani nemam cas,uz aj beziiiim...potom vas pocitam... 😀 😀 😀 piste,piste,piste 😉 😉 😉

jahodka11
6. apr 2009

chasenka-tak pridi k nam a mozes sa odvazit 😉
bambi-aj my ideme prec, dnes bol manzel kupovat listky na vlak...aj s malym, sa vychytili po 19-tej, lebo v spravach hovorili, ze na stredu su uz vypredane skoro....tak utekali🙂)))auto nemame, tak musime cestovat vlakom....ale malemu sa to paci...a cesta trva len hodinku,tak to sa da.....a co, ked sa inak neda, tak to neriesim 😉

hiha
6. apr 2009

No ahojte mafinky moje,tak aspon sa nebude pri vas citit neprijemne velko 😝 .Chlapik spinka,ja kukam Tv,nalakovala som si nechty a pojdem pomaly spat.Dnes sme krasne 2x cikuskali do nocnika,sice sa aj vycikali do postielky,ale to je len detail.Mne okna umyva mama,ja to nemusim 🙄 .My sme cez sviatky tu,drahy sluzi 😝

katun
6. apr 2009

Bambi dik za privitanie 🙂 My sme tiez na velku noc prec, a umyvat okna bude urcite priatel - uz mi kazal kupit aj nejaky prostriedok na tie okna, on sa v tom umyvani vyziva 😀 Ale sme smiesne s tou vahou, ze sa trapime 😉 , Avi - ty vies, ze ja som ta vychrtlinka a mna zase trapi, ze vyzeram ako prutik vo vetre 😵 Inak to slnko vonku ma tak nabija pozitivnou energiou, to je parada! Nas adamko objavil doma predlzovacku, nasilu otvoril CD prehravac, a zhodil mi telefon ktory bol v nabijacke,.. asi chce byt elektrikar po tatinovi 😝

bambi09
6. apr 2009

baby,tak ja tu este ako vzdy strasim... 😀 katun,tak to vidis,kazdy chceme to,co nemame... 🙂 😉 ,ale ja ti vdacne moju slaninku darujem... 😀 😀 😀
nie,vazne,budme radi,ze nas trapia len tie prebytocne kila,nie nieco horsie,ja z toho nerobim dramu,ale ak sa zbavim tych Micheliniek,budem rada 🙂 🙂 🙂
ide leto,pohybu bude viac s deckami,tak snad nieco spalime,my "tazke vahy",cloveka potesi,ze v tom nie je sam... 🙂 😉
katun,tak s drz kocika,ked bude fukat,my sa nemusime,ale aj tak ta berieme medzi seba... 😀 😀 😉

katun
7. apr 2009

Bambi, veru pred dvoma tyzdnami ma na Dlhych dieloch s kocikom takmer odfuklo 😀 mala som problem udržať kočík aj seba na zemi.. Iva, Adamko je taký krááááááááásny smejo, a na tom nočníku.. no nemám slov, sranda je s ním určite veliká. 😎

bambi09
7. apr 2009

katun,tak som nebola daleko od pravdy... 😀 😀 😀
vidite,my tazke vahy,budme radi,ze nas neodfukne 😀 😀 😀
ale nie,kazda sme,aka sme,ja sa s niekym nekamaratim preto,ako vyzera,ale aky je,tak co...
komu sa nepacim,nech necumi,nemam rada svoje sadlo,ale som vdacna svojmu telu,ze funguje,ako treba...takze tak... 😀 😀 😝

chasencha
7. apr 2009

ivka kraaaaassny je vazne 🙂 naozaj najkrajsie deti na koniku 😝
my sme dnes boli prec od 9 rano do 17 vecer,idem umriet ako ma nohy bolia ale nakupila som co som chcela,piknikovui deku z babymarketu,tuuzila som asi mesiac po nej,cloni do auta a take tie chranice do domacnosti,do zastrcky ,na sufliky a tak 🙂
inak zajtra vecer odchadzame na tyzden prec...zilina,poprad tak tu nebudem keby dačo 😀 😀 😀

bambi09
8. apr 2009

ahojte kocky,nestiham vas...ak Boh a Katarina moja da,tak zajtra vyrazame na 500 km Tour de Slovakia(len na draheho nieco lezie...a ja to nie som 😝 😝 ,tak len aby)...drzte palce...nech to hlavne mala zvladne 😝
prajem vam vsetkym krasnu,veselu,slnecnu a vydarenu Velku noc,jahodke a vsetkym,co cestuju stastnu cestu aj stastny navrat a v pondelok som tu dufam opät na MK... 🙂 🙂 😉
tak dovi-dopo,drzte sa a piste,ak bude cas...
Ivka,maly je chutnucky...fotte dalej,nech sa mame na com zasmiat,tie jeho pozy... 😀 😀
tak paaaaaaaaaaa 😉 😉

netmona
8. apr 2009

bambi......tak nech to zvladnete v pohode a zdravý 😅

netmona
8. apr 2009

potom opiš čo a ako,,,

jahodka11
8. apr 2009

bambi-dakujem......aj vam a vsetkym, co niekam odchadzaju stastnu cestu a este stastnejsi navrat 🙂 myslim, ze katka to zvladne....mozno budete prekvapeni...ved robte prestavky, nech si trosku pochodi a bude dobre... aspon u nas to tak fungovalo, ked sme isli do tatier 🙂

hiha
9. apr 2009

Ahojte,tak vam vsetkym prajem dobru cestu,stastne zvitanie s rodinou a stastnu cestu spat.Krasne sviatky. 🙂

netmona
9. apr 2009

jaj,,dievčata,,,my už doma v KK,,tak všetkým pekné a veselé Veľkonočné sviatky,,,,a a aby ste od rána do večera oblievali anestihali 😵 ,,,,,,,,,Monika

hiha
10. apr 2009

Stastlive,pozehnane sviatky,vela vody a zdravia,Vam prajeme 😀 😉 🙂

netmona
10. apr 2009

hihi,,,,nápodobne,,,a Adísek nech má veľa kupačiek 😵

hiha
11. apr 2009

Netmona,my sme na sviatky tu a tu je dost o nicom sibacka,u nas doma by sa vyblaznil 😀 😀 😀 .My sme skoro stale teraz vonku a Adamko chodi domov ako ciganske deckooo 😀 😀 😀

netmona
11. apr 2009

hiha,,,ani nehovor, my asi tak isto, včer do jarčoku a dnes popršalo tak fajne blato že, už mam dosť,, 😉

no to ti verím že, je to dosť o ničom šibanie, uvidíme ako na bud . rok asi aj my v BA ostaneme, ked budem už makať 🙂

hiha
12. apr 2009

Kedze ste vsetky het,tak vam budem pisat ako sa mame.Vstali sme pred 7hod. 🙄 ,napapkali a isli vonku,pochodili sme,pohojdali sa,stretli sa kocikujucou kamoskou a hajde domov na obed.Uz mame za sebou 2kakanice a skoro 2,5hod.spanok.Zberame sa zase na ihrisko,tatika mame v sluzbe 😖 .Dufam,ze vas oblievaci nebachnu vedrom po hlave a rybky v potociku neukusnu 😀 😀 😀 😀 😀

katun
13. apr 2009

ahojte, tak my sme sa uz vratili do BA, jaj ale bolo dobre 🙂 adamko si vypolieval zajacoooooooov - ale kedze nemoze sladke, mamina si rada z nejakeho odkusne 😀 ked je maly na dedine, tak pride cely vyhikany, vysmiaty, vyblazneny, .. o tyzden cestujeme zas, ale vlakom za kamoskou do presova, tak som zvedava ako zvladneme tu cestu, naposledy tak cestoval ked bol este male babo, to sa dalo, ale teraz to budu galeje-hehe 😖

hiha
15. apr 2009

Cafte dievcata a to ste este vsetky domaaaaaaaaaaaaaaaaa u rodicov?No podme naspat a s Ivuskou pisat......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre