Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
15. apr 2009

Ahoj Ivuska,tak ja som doma uz 2 dni,len som sa spamätavala a chodime von,tak nie je cas...
takze ahojte zas vsetky... 🙂 🙂 😉

bambi09
15. apr 2009

fakt je vas tu malo,tak sup sa sem,aspon vecer chvilu,ked sa da... 🙂 🙂 😉

hiha
16. apr 2009

Ahojte,tak ako vzdy tu to viazne a zrazu sa zobadame a nikde,nikoho.Neserte ma a podte sem 😀 😀 😀 .My sme boli vcera na opekacke na Devine,znami tam maju chatu,najedli sme ako prasce a ten vyhlad,no fantazia.Macka,ako bolo doma,oddych?

bambi09
16. apr 2009

ahoj Ivka,tak doma bolo nic moc,moja "milovana" svagrina nam to vie vzdy osladit,ten pobyt tam,tak sa mi tam ani moc nechce chodit...ale boli sme u kamosky,tam sme sa citili lepsie,ako doma,tak som bola rada,ked sme vypadli ☹ ☹ 😒
my ideme buduci vikend na chalupu na Myjavu ku kamosom,tak tam zrelaxujeme snad,aj opekacka bude,ak vyjde pocasie 🙂 🙂 😉
my ideme von,len si Pato napise ulohy a ja mrknem Amy-serial 😀 😀 😝

jahodka11
16. apr 2009

ahojte,tak sa pridavam aj ja🙂 uz sme sa znormalizovali.....bambi, vasa navsteva rodiny mi pripomina nasu.....oproti v panelaku mojho ocina byva moja svokra.....takze asi chapete.....nikdy nemozem ist k mojmu ocovi tak v klude...vzdy vyvolava, kde sme, co robime...atd....a musime sa stretnut, aj ked ich nemusim.....takze asi tak... ale inak bolo dobre....
uz mame riadne teplo, my v byte uzasne, asi zapnem klimu.... 😒 pockam na manzela a pojdeme do sadu a ja do auparku...uz som dlho nenakupovala, mam deficit 😀
hiha-to je super, ze, kebyze mame take byvanie s vyhladom na devin??? barala by som 🙂 a mne by stacil maly domcek, ani by to nemusela byt taka hacienda ake su tam vidiet.... 🙂

netmona
16. apr 2009

ahojte,,,,,,devčata,,,tak konečne doma,,,,,v byte jak po bombardovaní všetko na kope,,,len upratujem a upratujem,,,,,,,,

jahodka ja ešte nie znormalizovaná 😠

jahodka11
16. apr 2009

netmona-neboj, aj ty budes🙂)) ked sa to mne podarilo... 😉

bambi09
16. apr 2009

jahodka ahojky,tak my sa so svokrovcami nestykame uz viac rokov na ich podnet,tak konecne mam aspon od nich pokoj,ale niekedy su cudzi ludia lepsi,ako rodina,hovorim z vlastnej skusenosti,aj ked su to nasi kamosi a priatelia,su to cudzi ludia v podstate,ale su mi blizsi ako rodina...bohuzial ☹ ☹ ☹
netmona,u nas detto,len periem a periem,takze potom budem zehlit a zehlit 😝 😝 😀
ani mi nebude vadit,ze bude prsat 😀 😀 😀
mala mi sedi na kolenach a patla tu lipanka,ale som rada,ze nejaci,kym pisem jednou rukou... 😀 😀 😝
tak vecer vas este mrknem,teraz sa ideme vyvencit,ahojte vsetky... 😀 😀 😀

bambi09
16. apr 2009

a este jedna vec,co tak dat stretko buduci tyzden,ak bude pekne?
isli by ste niektora? len my skor az poobede mozeme 🙂 🙂 😉

netmona
16. apr 2009

bambi,,,tak to asi kažký, ked dojde dom po 2 týž. 😀 ,,,,,,,,,,,,,no to je určite tak ako píšeš že, niekedy cudzí,,,jak rodina je lepší,,, 😒

netmona
16. apr 2009

jahodka,,,,šak áno len mám fobiu už z toho zbalenia a vybalenia 😝

jahodka11
16. apr 2009

netmona-ja tiez neznasam balenie.....ale ked inak sa neda.....ale zistila som, ze svoje veci viem omnoho lepsie zbalit ako kedysi a potrebujem toho ovela menej.....aspon jedno pozitivum 🙂
bambi-ja som za stretko, len podla toho kde...ze ci sa tam dopravime 😉 ale rada sa s vami stretnem, poobede nam to tiez vyhovuje viac..... 🙂

hiha
17. apr 2009

Ahojte,vcera to tu opruzoval nas tatik 😝 Ja balenie neznasam a som z toho v strese,ze co som zabudla 😅 .Minule,ked sme isli k nasim,maly mal sople a ja hviezda som mu samozrejme zabudla odsavacku 🙄 .Esteze mam uzasnu mamu a zbalachali lekarnicku a ta mi ju predala aj v nedelu 😉 Bambi,my sme na tom podobne asi s priatelovou matkou 😝 😝 😝 .Zial,zabudla,ze ma aj syna,aj vnuka 😖 .My by sme dosli do SJK,ale Adko poobede dakedy spi aj do 16,30h.

netmona
17. apr 2009

jahodka,,,tak ja balim asi všetko a potom to zredukujem 🙂 ,,,ale náš bobak sa mi už ľahšie balí,,,
ako
hiha,,nemusim, odsavačku a kopu plienok, tak je to jednoduhšie,,, 😀

no naš tatik, tan ten nemá chybu,,on hodí 😀 3 slipky, tricko a ide 🙂

netmona
17. apr 2009

bambi,,to stretko, nebolo by od veci ale, podla toho kde? a hlavne poobede 😉

netmona
17. apr 2009

hiha a jahodka,,,ja sa zas balim až 24.6 na dovolenku do chorvatie, už sa teším 😒 , ale na dovolenku tak isto 😵
môj mangel nemá s tým problem,,šak zabudneme tak kupíme,,,,amen 😀

katun
17. apr 2009

ahojte, ja nestiham ani sa sem pozriet, konci sa pomaly semester a tak opravujem a opravujem a hodnotim a popri tom maleho ucim chodit, ... ja uz ani nezehlim. v byte su tri velke kopy pradla oprateho a z tych vyberame co potrebujeme a bojime sa, ze raz na nas tie kopy padnu 😀 buduci tyzden som v presove, tak to vas asi v sade j.k. neuvidim, ale raz sa tam s vami dufam stretnem 😎 dnes sme nestihli ist von, tak som zvedava, aky bude maly vecer, dufam, ze sa nezmeni na certika 😝 Hiha ma uz Adamko zub? Ten nas zatial ziaden.. som zvedava, ktory bude prvy ci tvoj adamko alebo moj 😵

netmona
17. apr 2009

katun,,,tak to maš o to horšie,,ale žena je ako robot,,,všetko musi stíhať, aj ked povie že, nestíha,,ale nik to zanu neurobí,,,,postradam služebnú" 🙂 🙂

hiha
17. apr 2009

Katuska,my mame uz zubcek,aj prerezany,sme prviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
18. apr 2009

hiha,,,,ta paráda že, máte zub ,,dúfam že, ti v pokoji bude spať nie ako môj bobak,,to sme si užili 😀

dnes ideme do SC tak dúfam že, bude výbeh na dvore a nebudeme sedieť v dome a kukať jak prší 😨

pekný wekend

chasencha
19. apr 2009

Caute baby 🙂 dlho som tu nebola ale boli sme aj prec,aj u rodicov,svokrovcov ,no a ked je pekne radsej sme vonku ako za kompom,dnes sme boli na korčulku na hradzi,dali sme si riadne do tela paraada sa citim ako o 10 kil lahsia 😀 😀 😀 😀 😀
myx este nemame zuby ale uz mame dole taky hrbolcek,tak hadam do tyzdna nieco vykukne 🙄

hiha
19. apr 2009

Ahojte,Jahodka krasne fotky,maly je velky fesacisko.Netmona,Adko zatial ten prvy zubok zvlada hrdinsky.Chasencha,cafko a kde je mala,ked ste na korculiach?

netmona
19. apr 2009

ahojte dievčat,,,tak wekend už za nami a my sme dorazili domov ako cigančatka 😀 ...ale bolo fajn aj opalilo nás 🤐

tak spať anabrať síl do nového týždna,,, 😀 😀 😀

jahodka11
19. apr 2009

ahjote, hiha-dakujem 🙂 krasny vikend mame za sebou🙂 pozeram lets dance, takze nemozem nic zmysluplne napisat 🙂 co to stretko tento tyzden?

netmona
19. apr 2009

jahodka,,,ja len začiatok videla,,musim asi archiv navštíviť,,, 🙂

netmona
19. apr 2009

jaj,,nika idem spať,,,a zajtra dačo popište,,,čo nové 😀

bambi09
19. apr 2009

ahojte vsetky,tak ja vobec nestiham MK 😝 😝 😝
ked sa da,sme vonku,potom doma hasim,co treba 😀 😀 😒
tak vas vsetky zdravim a slubujem,ze mrknem kazdy den,aspon vecer 😎
jahodka,my chalupu nemame,len dobrych kamosov,co nas pozvu...ale brala by som,aspon väcsi byt uz konecneeeeeeeeeeeee, 😠 😒 😉
Kati,ja sa len ucim na korculiach,taka som smiesne,sama sebe sa smejem 😀 😀 😝
ked bude v spravach,ze zahadny jav v Liscom udoli,tak to som ja na korculiach 😖 😀 😝
Ivka,gratulujeme k prvemu zubku...a prajeme pevne nervy na dalsie... 😀 😀 😀
a co to stretko baby??my by sme mohli poobede do stvrtka,v piatok smer Myjava,ak nebude dazd
mohlo by to byt napr.v SJK???
alebo navrhnite aj vy nieco...

hiha
20. apr 2009

Ahojte bambulky a bambulcatka,no my teraz neuveritelne ficime,kedze vybavujeme krst a oslavu 1 narodenin.Nechce sa zajtra niekto stretnut v Pezinku,ideme tam dat usit oblek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .To bol zart....Nam to asi nevyjde teraz a potom ficime aj s Adamkom k nasim,kedze ocko nam ide pracovne do Grecka.Zubcek uz paradne vykuka,aj krvicku ma troska okolo.Dufam,ze aj tie ostatne pojdu viac-menej v klude 🙂 😉 .Inak,malemu som objednala na oslavu oblek,bude k spapkaniu 😀 .Vcera sme boli v kostole a nas Adam,ked pocul spev,dal sa do takeho zavyjania,ze sa vsetci zacali udrbavat 😀 😀 😀 😀 .Noc bola kludna,dnes mame vybavovacky a vonku sa mi zatial zda kosa.A ked chcete pridite k nam,my nemame sice mezonet,ale 72mbyt,aby ste si mohli pobehat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chasencha
20. apr 2009

cauteee 🙂
hiha ema chodi s nami v kociku,mame trpjkolku tak paradicka,paci sa jej to a ja mam aspon vacsi zaberak na nohy 😉
macka nevadiii,ale dobre vediet aspon sa nebudem cudovat kto to je 😀 😀 😀 😀 ja som stare korcule predala a vo svrtok kupila nove,paraada sa citim ako novy clovek,,,
nam zuby presvitaju,2 dolne.....ale kedy uz vyjdu??????uz 2 mesiace tam kricia 🙄
mne by vyhovoval aj sad janka krala,sme tam dost casto aj s dekou 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre