Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
26. apr 2009

Ahojte,krasnu nedelu vam prajem.My sme sami doma,ocinko sluzi,ale my si program vymyslime.Adko je hrdy nositel krasneho 1 zubku,sice vyzera komicky,ked sa chechta 😀 😀 😀 .Ale ked vyrastie,tak dievky si budu same stahovat gatky 😉 😀 😉 😀 😉 😀 .Boli sme obj,cele menu na krstiny,tak dufam ze nebude stres,ale vsetko prebehne hladucko.I ked uz druha babka z BA,odmietla na krstiny prist 😒 😠 ,kaslat na nu.Jahodka,dufam ze si sa uz poliecila a Netmona ty takisto.Uzite si volna s manzelikmi a slniecka 🙂 🙂 🙂

netmona
27. apr 2009

hiha,,,tak sme si trochu užili,,my v Senci cez wekend a bolo tak nijak 🙂 ,,,ale bobaak si pobehal..tak spal jak bubek 🙂 ........tak babka štrajkuje či to taka povaha,,, 😒

bambi09
27. apr 2009

ahojte babenky,tak,včera sme došli domov až večer,mala som dosť... 😝 😝
bolo síce super,ale malá tie rýchle zmeny nejako ťažko nesie,nevedela zaspať prvú noc tam a aj včera mi dlho doma zaspávala,bola nervózna,ach jaj...
tak sme trochu zrelaxovali,aj návštevu krátku sme stihli,bolo super aj tam a už budeme len doma... 😉
do ďalšieho víkendu.... 😝 😀 😀

netmona
27. apr 2009

bambi,,,to ti verím my tiež s návštev vikendových hotový prídeme,,,ja určite unavená,, 😝

jahodka11
27. apr 2009

ahojte🙂
uz mi je lepsie....sice hrdlo este trosku hnisave, ale uz neboli, asi potrva, kym to zmizne....a maly zatial zdravy... som sa snazila ho nebozkavat...atd...ale on ako keby naschval sa tlacil a tulil a mojkal...tak co s nim 😉
no my sme furt s manzelom unaveni....sa mu stale venujeme, chodime von, na vylety a potom ledva dychame a nic doma nestihame.... ☹ je to normalne? 😒 ale ked sme doma, maly sa nudi....aspon si to myslim....tak radsej niekam ideme.... 😖 ako to riesite? chodite von kazdy den a aj dvakrat?

bambi09
27. apr 2009

jahodka,ahoj moja chorá,dúfam,že Ti bude už lepšie...náš Paťo ešte kašle,ale teplota už nie je,tak som rada,len malá mi začína sopliť,tak snáď to nebude horšie 😝 😝 😝
a my tiež radi lietame kade-tade,veď život je krátky,treba si užívať,kým sa dá...narušiť ten stereotyp,aj keď je to únavné,ale taká príjemná únava to je 🙂 😉
my chodíme von každý deň,ak sa dá-počasie,okolnosti,atď....
keby sme mali normálny režim,tak by som kľudne aj 2x denne na pár hodín vypadla,teraz nám tu smradí cigaretami hovado zdola,tak som na nervy...sorry za výraz,ale už ho neznesiem,my aj vďaka "skvelým" susedom sme radi mimo domov ☹ ☹ 😒 😠 😖
tak sa drž,jahodka,nech tá pliaga ide už do čerta,choroby hnusné...
ale inak tá nová chrípka mix-prasacia,to je teda síla a iný humus,čo??

jahodka11
27. apr 2009

jaaaaaj, bambi, ani nespominaj fajciarov......my ich tu mame strasne vela....hend vedla sused fajcil.....sice uz rok nefajci, ale dovtedy to bola katastrofa....chodil fajcit kazdu polhodinu, naozaj, nevymyslam....a este aj o jednej v noci, rano uz o 4.45 fajcil....no debil....a my sme to mali vsetko v nasom malom bytiku.....ani sa s nimi preto nebavim, su to chudaci.....teraz uz nefajci, ale fajcia ostatni a mae to v byte...teraz mame stale otvorene.....
my sme sa x-krat aj s manzelom pohadali kvoli tomu fajceniu, tiez to neznasa, lenze ja som donho furt hucala, nech to nejako vybavi...aj ked vlastne ani neviem, ze co mal vybavit....a sme boli potom nervozni..atd....ale teraz je to trosku lepsie.....ale len trosku.....myslim, to fajcenie druhych.....a hlavne si myslim, ze ma manzel az tak nechapal, lebo ja som bola stale doma v tom "smrade"......sused, robotnik, chodi na smeny,takze je doma aj cez den.... no nastastie aspon on uz nefajci....zato druhi fajcia.....inak, fajciari si doma nezapalia, zapalia si na balkone, aby im to doma nesmrdelo a my nefajciari mame doma smrad...ja by som ich vsetkych postrielala......fakt naozaj vazne!!!

bambi09
27. apr 2009

jahodka,Ty si moja krvná skupina,ja to cítim rovnako,presne,oni si byt nezahulia,ale nám to veselo púšťajú... 😒 😠 😠 😠 😠 😠
ja som už aj chcela písať starostke,ale pri takom smiešnom zákone,aký máme na Slovensku je to zbytočné,akákoľvek aktivita v tomto smere...pod nami fajčia traja tupci,jeden chlap a dve ženské-hnusoby hnusné,ja na WC mám smrad jak v krčme,asi kúpim antitabak sprej,na balkóne detto,vystrieľať ich 😠 😠 😠
moje deti musia pasívne fajčiť a to mám doma dvoch alergikov-syn a muž,ja nahlas nadávam na balkóne aj na vecku-svine hnusné fajčiarske a nič,im to je jedno,že nám robia zle... 😠 😠 😠
keď som bola tehu,som aj z toho grcala,ráno dôjdeš na WC a tam nadymené,fúúúj
hanba im,všetkým zahulencom... 😠 😠 😠 😎 😖

bambi09
28. apr 2009

joj,tu zas nikde nikto dnes???
čo ste vonku??veď tam fučí,jak na Sibíri,aj keď zima nie je,my sme teda doma,Katka už konkuruje Paťovi,soplí jak za ligu 😠 😠 😖
tak zajtra mašírujeme k našej MUDr. s obomi,už sa "teším" 😝 😝 😒
na Prahu asi môžem zabudnúť,máme to my "šťastie",už tradične,keď si niečo naplánujeme,buď prdne návšteva,alebo výlet 😠 😠 😠 😖
mám dosť,malá je upišťaná,protivná,Bože,daj mi silu... ☹ 😒
Ivka,z tej babky si nič nerob,moja svokra ani nevie,že má vnučku,to fakt,ani nevie,že sa narodila 😝 😠 ☹
a kedy máte krstiny?? 😉

hiha
29. apr 2009

Ahojte,Maculik tak vy ste zase velke chorobky,juj to ma mrzi 😢 😢 😢 .Tak dufam,ze coskoro ste fit a jarne slniecko vytaha vsetky neduhy 😎 😎 😎 .No a k svokre,oni maju v rodine vseobecne katastroficke vztahy,ale toto ma dorazilo.Ona uz jedno vnucatko ma a Romanka je pre nu stred sveta a zial nas Adam,iba nieco preco nas musela navstevovat,ale kedze sa u nas dobre neciti,tak chodit nebude 😝 😝 😝 .Co som sa preto naplakala 😢 😢 😢 ,ale som si potom povedala,ze ked ju to netaha za mojim dietatom,tak nech si trhne 😠 😠 😠 .Komunikacia je 0 bodov a len by nam krstiny zneprijemnovala 😖 😖 .Bambi,prajem vam,aby ste dopadli u dr.dobre a aby ste sa rychlo poliecili.Nam idu na striedacku zuby,tak raz fasa den a potom,tźe pomoooooc den 😅 😅 😅

chasencha
29. apr 2009

ivi nic si z toho nerob,ja uz neriesim nezaujem,ved jej sa to vrati a ona sa doplazi ale uz bude neskoro 😎
macka uzdravte sa coskoro nech mozeme ist vonku konecne 😝

netmona
29. apr 2009

ahojte,,,,vidím že, sa tu bambi a jahodka,,rozčulujete kôli fajčiarom,,,no hrúza,,a k tou ked šlapneme do govna od psa tak krásny den za nami 😝 😠 😠

jahodka11
29. apr 2009

haha, tie exkrementy ani nespominaj..:((( zabijala by som spickarov.....nie tych psov, ti za to nemozu🙂
inak, maly ma soplik a riadny teda.....ale je to len zo zubkov, takze nastastie.....ale odsavame poctivo...
bambi-tak napis, ako ste dopadli...dufam, ze budete rychlo zdravi......ja sa uz tesim na predlzeny vikend....nech sme aj s ocinkom doma, samu ma to nebavi 🙂

jahodka11
29. apr 2009

bambi-veru, my mame akosi spolocne problemy, radsej by som mala s tebou nieco ine spolocne ako hlucnych a fajciaich susedov, ale co uz... 😒 aspon vieme, na co si mame dat pri kupe vacsieho bytu/domu pozor 😀

bambi09
29. apr 2009

čaute babule,tak konečne,už ma nebavilo písať si sama so sebou 😀 😀 😀
jahodka,tak-tak,len počkaj,keby sme bývali nad vami,možno by si tu o mne písala 😀 😀 😀
ale nie,vážne,človek vyprodukuje nejaký hluk pri normálnych činnostiach,ale berie ohľad na susedov-normálny človek,naši susedia takí nie sú-bohužiaľ,len sa bojím,či to človek odhalí,keď kupuje byt,aj tu nám predávajúci tvrdili,že susedia sú ok,v celom byte sú korkové podlahy,linka je nová 😠 😠 😠
nič z toho neplatí,takže fakt oči a uši na stopkách mať 😉 😉 😉
a psíčkarov mi nespomínaj-česť slušným psíčkarom a vychovaným psíkom...my sme mali labradorku,krásnu,čiernu,tá bola poklad,neštekala,sáčok som nosila vždy,aj som ho vždy použila 🙂 🙂 😉
takže tak-aký pán-taký krám 😠 😠 😠
a netmona,ja sa z Teba ušúľam,Ty čo napíšeš,to sedí,sa mi to páči,také trefné 😀 😀 😀
jahodka,scem Ťa za susedku 😀 😀 😀 😉
Kati,Ty si tu dllllllllllho nebola,ahoj 🙂 🙂 😉
a to stretko baby??nikto nič ☹ ☹ ☹

chasencha
30. apr 2009

stretko bude,len uz ste zdravi vsetci?

netmona
30. apr 2009

ahojte,,,baby,,,no ja dnes čumim film,,Parfum a dosť nechutne začal 😨

bambi09
2. máj 2009

ahojte babuľky,tak vás zdravím z Prahy,predsa len sme tu,aj keď sme išli až v piatok,nie vo štvrtok,ako sme pôvodne plánovali,len sme museli doriešiť pár vecí,tak sa to oddialilo ☹ ☹ 😒
ale už je to ok a my si užívame krásne počasie,boli sme v ZOO,bolo super,zajtra sa chystáme ešte do mesta,na Kampu,na Petřín a okolo 17:00 hajde domov 🙂 🙂 😉
malej vyliezol konečne zub,ďalší sa už-už kľuje,tak som posledných pár nocí skoro nespala,mám dosť 😝 😝 😠
nič ju nebaví,len plače,piští,ziape a ja už skoro nevládzem počúvať ten rev,nech už vylezú všetky a je pokoj konečne,potrebujem sa už vyspať 😝 😝 🙄
tak vám prajem pekný zvyšok víkendu a v pondelok sa ozvem,máme tu síce huawei,ale zajtra nebudem mať čas písať 🙂 🙂 😉
netmona,Parfum som chcela pozerať,ale nestíhala som,tak nabudúce 😝 😝 😀
a na stretko sa už teraz teším 🙂 🙂 😉

katun
3. máj 2009

ahojte, tak my sme tu dlho neboli, tiez uz mame prvy zub a dalsie robia neplechu - lezu asi von, maly ma sopliky a momentalne vysoke teploty, a nevieme z coho. boli sme aj na pohotovosti a dr.skonstatovala: "asi viroza" davajte mu paralen.. tak sme sa zase vratili domov a cakame, ci ho to prejde,.. zajtra asi k obvodnej a s mocom pre istotu, ci ho zase nejaka bakteria netrapi.. susedu nad nami mame rovnaku ako vy, fajciarku, a zasadne nefajci na balkone, ale vykuka z kuchynskeho okna a odklepava popol na nase parapety. zachod vzdy zadymeny, uz ani nehovorim, ako som jej do oci vravela aspon sest krat, aby fajcila na balkone a pouzivala popolnik.. ako hrach keby som na stenu hadzala, proste ked je niekto socialny debo, tak je socialny debo. Avi, a kde budete mat krstiny? lebo my nie sme zosobaseni a radi by sme adamka dali pokrstit, ale u v malom meste banovce odkial pochadzame, ho nechcu pokrstit.. 😠 A nas Adamko sa tu v byte tiez nudi, najlepsie mu je u nasich na chalupe kde beha (teda my s nim, lebo sam nevie..), hika na vsetko, macky nahana, traktor obdivuje, a spieva (to je najvacsia sranda, ked dedo zacne na harmonike a adamko lalalaka.. 😉 )

hiha
3. máj 2009

Ahojte cicculky,ja som dneska schodena na madar 😠 😖 .Rano sme isli do kostolika,potom do mesta,domov a teraz sme sa vratili z Hypernovy.Bambi,ale vam je,aj ja chcem ist k susedom 🙂 🙂 🙂 .Netmona,krasne fotky,pekne familly 😉 😉 😉 .Svokra,je riadna puca,proste ona nepojde,ani nepojde,tak nech si doma lize labu 😠 😠 😠 .Katinka,gratulujem k zubku a nech vas uz konecne choroby zdialky obchadzaju.My sme,klop,klop,klop,fit.Jeden zub vonku,druhy na ceste,obcas teploty,place,ale da sa 😉 🙂 .Jaj,krst bude v grecko-katolickom kostole pri Ondrejskom cintorine,ziaden problem nebol,ze nie sme zobrati,vsak nejde o nas,ale o Adamka,len musite byt vsetci riadne pokrsteni,prijimanie,birmovka,vsak to isto vies.Farar,mlady,super,aj kockos 😀 😀 😀 .Inak,je to riadna hlupost,ako keby slobodne matky,ci rozvedene,deti nekrstili,frrrrr 🙄 .Dnes som uz uplne doladila svoje haby,taka budeme sexiiiiiii,sice 69kg,ale sexiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 .A moje dieta ma doma uz oblek,cize budeme ako zo skatulky.Katulka,potom vam ho pre Adamka radi poziciame.Vsak hodim potom fotoze.Adulik,tlaci na nocniku,som zvedava na vysledok,ale poviem vam,ze minule nalozil ako kon,do nocnika,sme sa rehotali 😀 😀 😀

hiha
3. máj 2009

A este,moje dieta rastie do krasy a sme sa zhodli,ze ked vyrastie, dievcata si budu sami stahovat nohavicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Pekny vecer a pokojnu nocku

bublinaz
4. máj 2009

ahojte,

som u nasich v tatrach, tak si trochu vegetim a konecne sa trochu viac prehrabavam konikom,az som nasla skupinku pristahovalcov. som z popradu, a uz asi 12 rokov sa postupne presidlujem do ba 🙂 ale tatry mi chybaju - stity som velmi nepochodila, ale klima je tu ovela lepsia ako na dolniakoch. mam takmer 10 mesacnu sonicku, poriadne sidlo, dost uplakane, narocne,ale ked ma naladu, tak by ju clovek zjedol, hehe.

vidim, ze ste tu viacere, ktorym zubky vysli neskor - my sme tiez este bezzubaci, hoci ja som uz minuly tyzden nieco citila 🙂

a pridavam sa do klubu bojovnikov proti fajciarom. tiez casto nadavam u nas doma na wc, ked nejaky sused vypaluje zobak. potom otvorim dvere z bytu a dostanem dalsiu dymovu facku. hruuuza. a najviac ma vie odstavit, ked vidim mamicku s kociarom a zapalenou cigaretou. nechapem :o(

tak pekny den prajem. (tu bolo rano krasne slnecno,a le uz sa zatahuje :o()

netmona
4. máj 2009

bublinaz,,,,,,,tak pozdravuj tatry,,j od KK tak že, z jedneho kraja spišského sme 😵
no môj bobak ma 2,5 roka a momentál máme obdobie že, pre všetko sa plače , dúfam že ho to čosoro prejde a začne iná éra 😀

chasencha
4. máj 2009

bubli moj tomas je z popradu,boli sme tam cez sviatky 🙂

bambi09
4. máj 2009

bublinaz,vitaj medzi nami... 🙂 🙂 😉
k tým mamičkám s cigaretou v ruke pri kočíku sa ani nebudem vyjadrovať,tu fajčia mamičky aj na detskom ihrisku 😠 😠 😠 😒 nakopať málo 😖
my sme včera prišli asi o 22:15,malú som hneď okúpala,vybalili sme a išli sme búvať,lebo sme boli uťahaní,ako kone 😀 😀 😀
boli to náročné dni,ale bolo super 🙂 🙂 😉 kľudne by som ešte zostala,aj celý týždeň 😀 😀
ale tatinko musel do práce a Patrik do školy,tak sa nedalo,ale v lete pôjdeme na dlhšie 🙂
teraz už len doupratovať,v živote aj v domácnosti a bude všetko O.K. 🙂 🙂 😉
chvíľu to potrvá,ale je to dôležité...
tak ja idem robiť,lebo mi príde kamoška a tu je výbuch,tak nech sa nezľakne,aj keď mi volala,že ona má doma to isté,stále je v robote 😝 😝
tak večer mrknem,čo ste popísali...

bublinaz
4. máj 2009

🙂 dakujem za privitanie.

netmona, my placeme pre vsetko uz teraz,tak som zvedava, co bude, ked budeme mat dva a pol :o) vy ste teraz tusim v obdobi, kt. hovoria aj prva puberta, resp. sebauvedomovanie si. u jednej kamosky to preslo v podstate iba negovanim cohokolvek - stastny to clovek :o) drzim palce, nech to mate rychlo za sebou.

chas, svet je maly :o) my sme tu tiez sviatkovali. ja sa chystam stravit tu v lete mozno aj dva-tri tyzdne. chcem sa vyhnut pre mna dost otravnym horucavam. darmo, som odchovana na chladnom tatranskom vzduchu, teploty nad 24 mi nerobia dobre 😎

netmona
4. máj 2009

bublinaz,,,ta dik,,ked to je asi tak ,,,jedno prestane a príde druhé obdobie,,ta pevný nerf treba 😀

netmona
4. máj 2009

jaj,,jak fučí,,,,už už ma pršať a nič,,sa nedeje,,,a môj bobak spí a spí,,, 😎

hiha
4. máj 2009

bublinaz,vitaj,ja mam 😎 uz konecne zbalene,zajtra odchadzame na tyzden k nasim 😎

netmona
4. máj 2009

hiha,,,tak paráda,,trochu ti postražia babetko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre