Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
13. máj 2009

a este som zabudla 🙂ja som zo ziliny a moj drahy popradcan 🙂

zuzitka
13. máj 2009

ďakujem chasencha 😉

bambi09
13. máj 2009

Kati,tak Ty si mi urobila chuť na tie lasagne... 😀 😀 😀 ja Tebe na sladké,tak sme 1:1 😀 😉
a kvety sme kúpili tu blízko,ako je zastávka busu pred Billou,tak tam je kvetinárstvo a majú pekné kvety,minulý rok mi tam drahý muškáty a boli krááásne,celé leto aj surfínie,kým neprišla búrka a nezrúbala mi všetko 😒 😠
no,ale tak teraz si zas spríjemníme pobyt na balkóne,aj keď by sa zišlo aj vymaľovať tiež,teda,my máme lodžiu,nie balkón 😀 😝

bambi09
13. máj 2009

oprava kúpil-muškáty... 😀 😝

jahodka11
14. máj 2009

dobre ranko🙂
ale ste sa rozpisali, mam problem to vobec precitat 🙂
ale mame dnes krasne, maly pozera tv..asi aj dlho bude.....ked je vonku tak super...
nastastie zajtra rano pride moj ocino, aspon nebude nuda..... v sobotu pride este aj sestra a hor sa na nakupy... aj sa tesim, len tam bude milion ludi....ale ked ona inokedy nemoze, tak nevadi.... 🙂
ja mam rozne kvety na balkone, okrem muskatov, lebo mame taky na figu balkon, ze tu stale fuci a akurat mi ich vzdy polamalo...tak muskaty budu az v domceku, haha 😉
jeeej, chasenka-zilinu my mozeme 🙂
ja som z noveho mesta nad vahom a manzel tiez🙂
zuzitka-berieme ta medzi seba 😉

chasencha
14. máj 2009

bre raaaaaaaaaaaaaaaanko 🙂
jahodka a v ziline koho mate? 🙂
ja asi neviem aky je rozdiel medzi balkonom a lodziou???mmm my mame dlhyy a velky...myslim balkon alebo lodziu???asi aj 8-9 mestrov na dlzku

jahodka11
14. máj 2009

chasenka, manzel tam ma babku a aj tam studoval a ja som chodila za nim....bolo to kraaasne obdobie 😉
balkon je taky viac otvoreny, logia by mala byt vymurovana po bokoch...aspon tak nejak si ja myslim 😉

chasencha
14. máj 2009

ahaaa,tak podla tvojho vysvetlenia mame lozdiu 😀
no a byval na intrakoch predpokladam 🙂 aaaach tie studentske casy

jahodka11
14. máj 2009

ano, na intrakoch🙂 a aj u babky sme prespavali niekedy....
a kraaasna priroda, neist na vylet sa v ziline ani neda 😉

jahodka11
14. máj 2009

no kde ste vsetky? 🙂 mne uz maly spi, obed sa vari, pojdem teda asi zehlit....nech nemusim vecer a mozem si vychutnat serialovy vecer 😀

netmona
14. máj 2009

jahodka ,,vidím že, si šilulka dnes,,vlastne stále sme 🙂

netmona
14. máj 2009

jahodka,,ved to že seriáli,,,ale ja dnes euroviziu,,lebo naši spievaju a určite postupia lebo pekná piesen

jahodka11
14. máj 2009

euroviziu nesledujem, ale dnes to budem teda prepinat.....aby som vedela, ci postupime....atd...
uz mam pozehlene, maly stale spi.....ked sa zobudi, pojdem sa najest.....a potom neviem co, lebo taketo pocasie...asi pockam na manzela a potom pojdem sama nakupit....a chlapi nech robia, co chcu 😉

netmona
14. máj 2009

bambi,,,vy ložiu a my ani neviem čo máme,,asi balkón 🙂 ...no malovať,,tak s tým nemame problém bo MM profesionál v tom 🙂

jahodka11
14. máj 2009

inak, pozerala som predpoved pocasia a cez vikend ma byt az 26 stupnov, ak nie viac....tak kraaasne vykyvy pocasia, dobre tak na sople a kasel... 😖

netmona
14. máj 2009

jjahodka asi tak akosi,,,a potom len blato vonku tak som nadšená 😒

jahodka11
14. máj 2009

ozaj a kedy dame nejake to stretko? uvidime, ako sa vyvinie pocasie a bud tyzden?

netmona
14. máj 2009

no asi to počsie,,je najpodstatnejšie,,ved sme na dovolnke tak mame čas 🙂

chasencha
14. máj 2009

mmmm jasne buduci tyzden by to bolo super 🙂 ale kde?z ktorych casti blavy ste?my karlovka,macka viem ze dlhac,jahodka asi petrzka mam dojem ale ostatne,netmona vrakuna?

neviem nejake miesto kde je to vsetkym narovnako 🙂 SJK? 😀

jahodka11
14. máj 2009

ano, petrzka nase bydlisko 😉
SJK je pre mna ako neschopnu ist MHD viac ako super....ale prisposobime sa.... 🙂

netmona
14. máj 2009

SJK,,, 🙂 ,,,predpokladam že je to sad 🙂

chasencha
14. máj 2009

ano ano sad janka krala pri auparku 🙂
jahodka a preco neschopna ist MHD?

bambi09
14. máj 2009

ahojte babulky,téééééééda,vy ste toho popísali aj porobili 🙂 😉 ,nestíham čítať 😀 😝
my sme dnes dĺĺho chrňali,to počasie-boli sme s malou v bezvedomí 😀 😀
ale tak občas aj to treba,mám rada pyžamové dni,aj keď sú zriedkavé teraz pri malej 😀 😀
už nech tí zmrznutí skončia,nech dáme stretko 🙂 🙂 😉
inak my máme zajtra 14 mesiacov-Katarínka 🙂 🙂
jahodka,ja mám tiež fóbiu cestovať s kočíkom MHD,som kľudná,iba keď idem aj s Paťom,lebo viem,že mi pomôže nastúpiť aj vystúpiť 😀 😀 😝

jahodka11
14. máj 2009

ja sa bojim ist mhd sama....nemam to rada, mam z toho stres...autobus hned zvoni, ze on uz odchadza....radsej sa vyhybam 😖

netmona
14. máj 2009

jaj,,,pri auparku? tak to by som aj trafila,,, 🙂 bambi ja málo chodila MHD s kočikom,,ale je to určite hrozné ked nemá kto pomôcť

jahodka11
14. máj 2009

my dos adu chodime casto, aj cez vikendy..velmi sa nam tam paci, jeden z mala udrziavanych parkov a mame ho blizko 🙂

chasencha
14. máj 2009

tak aj ja mam celkom stres z toho ale mam aj usta a poprosim a vacsinou sa sami ponuknu alebo ani nic nepovedia,zoberu kocik a pomozu 🙂
chcela by som tie bezbarierove busy aj eliny vsadeeee

jahodka11
14. máj 2009

ked ja som taka, ze mi je divne, niekoho prosit...atd...aj ked ideme s manzelom, tak sa nam stava, ze nam pomahaju a to sme dvaja, cize nemusia...ale planujem uz toto leto zacat chodit mhd....nech si uzijeme blavu a jej moznosti🙂

zuzitka
14. máj 2009

ahojte ... jahodka, dakujem, ze ma beriete medzi seba 😀 😀

ja len MHD cestujem. aj s kocikom, ak mi niekto nepomohol, chytila som kocik a vylozila som si sama 😉
a ved su v busoch tlacitka, ze vystupujes s kocikom, tak neni problem 😉

zuzitka
14. máj 2009

ozaj a ake serialy dnes kukate?

a nasi budu spievat dnes? nelezi Nela v nemocnici? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre