Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

jahodka11
20. máj 2009

chasenka ano, tu pri nas....asi 10min peso....lepsie to uz ani nemohlo byt🙂
a co s tym stretkom? aby som vedela, ci mam nieco planovat s manzelom alebo nie....lebo pridu nam kamosi na vikend a potrebujem poobedie bez maleho....aby som mohla upratat a tak....tak neviem, ci ich zajtra neposlem samych von....aj tak som akosi nezaregistrovala zaujem, tusim mame vela chorych deti s mamickami 😖

netmona
20. máj 2009

čavte,,to máme zas teplo,,,
jahodka,,tak to ano počuvam že, akosi veľa deti je chorých,,,,,,a včera na pieskovisku jedno aj dosť nechutne kašlalo 😒

bambi09
20. máj 2009

ahojte,tak u nás malá už oveľa lepšie,klop,klop,aj pekne spinkala,ale mňa draplo hrdlo,cmúľam Tantum,lebo Propolki nám došli 😝 😝 pôjdeme potom na chvíľu na ihrisko,nech sa trošku vyvetráme,je tam ale zase hic,tak až okolo 16-tej...Paťo doniesol zo schránky oznam,že v sobotu je Majáles v Líščaku,asi pôjdeme mrk,aj keď tam bude tlačenica 🙂
včera nám došiel pozdrav od Eon-u,nedoplatok za elektriku-to poteší,ale tak pri tom,čo sme zapínali kvôli malej ohrievač,keď bolo chladno sa ani nedivím 😒 😖
Katka,ja tak max.raz do týždňa do toho fitka plánujem,viac by som nestíhala-bude Ti to stačiť?? 😉
čo dnes varíte??ja asi buchty na pare,len zabehnem ešte droždie dokúpiť...a zajtra cestovinky s omáčkou...
Ivka,ja malej Pribináčika občas dám,ale až po roku sme začali a aj syrček občas na rožtek-len grahamové jej dávam,mám taký špeciál z Mama a ja,tam sú super infošky k stravovaniu najmenších a to som kúpila v podstate omylom,keď som čakala Katku,aký užitočný omyl 🙂 🙂 😉
a gratulujeme k ďalšiemu zúbku,my už máme šelmu zubatú-máme 10 zúbkov 😀 😀 😀

bublinaz
20. máj 2009

takze zajtra ziadne stretko? 😲 tak buduci tyzden bude hadam plodnejsi 🙂

baby, ja vo fitku nikdy neviem, co mam robit, hehe 😀

bambi09
20. máj 2009

bublinka,asi to bude lepšie budúci týždeň,nech sa navzájom nenakazíme a hlavne nie detičky,možno bude pekne,ale nie tak dusno,fúúúúj 😝 😝
a oprava,my už máme skoro 12 zúbkov,pred chvíľou som malej nahmatala hore ďalšie prerezané-trojky,tak šelma môže hrýzť...a už mám vysvetlenie soplíkov... 😒

bublinaz
20. máj 2009

bambi, takze este tusim polovica do detskeho chrupu vam chyba, ci?? my sme zatial stale iba jednozubatci, xixi.

bud tyzden fajn, tiez verim, ze bude trochu jarnejsie pocasie 🙂

bambi09
20. máj 2009

bubli,tak nejako,ani neviem,koľko zúbkov také deti majú mať... 😝 a neboj,aj my sme dlho mali len 2 dolné,potom 2 hore a potom ako na bežiacom páse 😀 😀 😀
a čo ostatné maminky na to stretko hovoríte??
Ivka,aké údaje pre ZP potrebuješ na toho "pajáčika"??ak by si bola taká zlatá,ja sa teda hrbím nenormálne,keď sedím 😝 😝
my sme boli na pošte pre parfémiky,potom na ihrisku,malá si nakydala piesok tuším až do plienky 😀 😀 😀
zajtra zas pôjdeme,ak nebude vonku 32-ako hlásia 😝 😝 😝

chasencha
20. máj 2009

macka a ake parfemiky? 🙂
ja som ochotna sa stretnut aj zajtra 🙂 vlastne kedykolvek 🙂
my nemame ani jeden zub...tak ale uz co nevidiet budu 😎

bublinaz
20. máj 2009

tie parfemy zaujimaju aj mna. bambi, objednavala si cez internet?
zajtra som ready aj ja 🙂

chasencha
20. máj 2009

bubli tak sa meetnime 🙂 ja som od rana v meste tak ak nic nemate teda ak nemate taky rezim ze musite spavat doma alebo musite jest doma tak aj pre obedom v sjk?
ideme si o pol 10 rano na racko pre balik plienok,jedna mamicka tu ze ma super plienky z madarska,tak vyskusam maly balik 🙂 a potom mam free 😎

bublinaz
20. máj 2009

tak ja rano rychlo navarim malej obed a medzi 10.30-11.00 mozeme byt v sjk. moze byt?

bambi09
20. máj 2009

bubli,áno cez net,drahý mi tu vyspevoval,keď som si nevedela vybrať,že kolegyňa má nejakú dobrú vôňu,tak ma nahuckal a zaplatil,len také mini fľaštičky som objednala+ 1 vzorka zdarma tam bola,ale asi to nebude to pravé orechové pre mňa,aj keď nevoňajú zle 😉
niekedy cítim takú vôňu,aká sa mi páči na cudzej žene,ale príde mi trápne sa jej pýtať:Prosím Vás,aký parfém používate?? 😀 😀 😀
ja len tak jemne sa frcnem,lebo malá to potom cíti a možno jej to ani nerobí dobre pri didkaní 😀 😝
joj,ao by som na to stretko išla,do kelu,len my skôr až poobede... 😝 😝
Katka a čo sú to za plienky??ak budú dobré,daj echo,my používame Happy a som spokojná,sú najlepšie z tých,čo sme vyskúšali doteraz,aj sáčky na plienky sú tam pribalené,také malé 🙂 😉

chasencha
20. máj 2009

oukeeeeeeeeeeeeeej,moje cislo mas 🙂

bambi09
20. máj 2009

Katka,od Lancome Miracle a Miracle So Magic!,z každej po dva kusy+ retiazka na krk s takým ružovým príveskom+Dolce&Gabana Light blue-tá vzorka,všetko za 800,doprava zdarma 🙂 😉

bambi09
20. máj 2009

bubli,Katka,tak máte také ministretko??tak si to užite aj za nás... 🙂 😉
nabudúce sa už snáď nič nepototo... 😀 😀 😝

bublinaz
20. máj 2009

ciselko mam 🙂

DG light blue som mala velmi rada, a doteraz mam na tu vonu slabost, tak mozno si opat kupim 🙂 inak, mne sa tiez casto pacia nejake vone, niekedy aj zistim, co to je, ale ked to streknem na seba, tak mi to smrdi 😀 😲

chasencha
20. máj 2009

super dohodnute 🙂
macka eeeejha a to odkial take lacne,aj ja chcem 🙂
teraz mam chloe a calvin klein,a mala som moschino funny,to milujem 🙂 inak aj mne sa pacia vone ale na mne to niekedy nie je ono a este mam rada,teda zblaznena som do panskeho lacoste,ten zeleny...tomas ho ma aaaaa vtedy ked ho citim sa zo mna stava byk 😀 😀 😀

chasencha
20. máj 2009

macka aj my sme mali par baleni happy plienok a su fajn 🙂 teraz babylove pouzivame ,predtym pampares ale by sme skrachovali,tak sme hladali nahradu a vyhovuje ale tak skusam aj ine varianty 🙂

na buduci tyzden sa mozeme poobede ale tak ja budem v sjk az do podvecera tak mozes kludne dojst 😎

jahodka11
20. máj 2009

ahojte,tak nakoniec zajtra poobede budeme urcite v SJK 😉 manzel pride za nami a ja pojdem akoze nakupovat 🙂 ak by ste nas tam videli, prosim, prihovorte sa....idem si ja popozerat vase albumiky, ak by ste tam boli....
ale my najskor okolo 16-tej....skor sa nepodari, ked bude maly spat doma....aj by som isla doobeda, ale dnes som bola na gynde a musim zajtra doobeda este na nejake testy, lebo ten pan, co to zbiera, chodi o pol dvanastej a dnes som bola objednana na 16.20... 🙂 takze si to musim vybavit, nech mam pokoj a inokedy kludne mozeme aj doobeda, maly bude spat v kociku a obedovat hipp 😉
a pre info-my byvame s SJK aj do 19-tej....potom ideme pomaly pesi domov....my sa neponahlame, a ked bude pekne, a bude zabava...ostaneme aj dlhsie 😀 uz sa naozaj musime stretnut, ved sa trosku pozname a ja sa aj tesim...uz ma nebavia tie mamicky z pieskoviska...z ktorymi si povieme akurat dobry den.... to mi ma na cely den stacit? 😉

chasencha
20. máj 2009

jahodka 😀 😀 😀 😀 to si vystihla,tak ako ja sa nenudim ale chcem stale nove a nove maminy spoznavat a budovat si nejake tie vztahy a kontakty 😎 😀
tak idem si ja kuknut aj tvoj album aby som spoznala 😀

zuzitka
20. máj 2009

ja poznám stránku na lacné parfumy parfums.sk 😉

jahodka11
20. máj 2009

chasenka-presne tak...ja moc tie "povrchne" vztahy nemusim, radsej budem mat par kamaratok, ale budeme si mat naozaj co povedat....ako take reci o pocasi a kolko ma maly....a take somariny 🙂
a kludne ma hned oslovte...lebo ja budem asi ako vzdy pozerat len na maleho, ze kam zasa uteka.....aby som ho nestratila..... 😒 alebo ak bude maly len s muzom a ja tam nebudem a spoznate, prihovorte sa, ja mu poviem...on bude tiez rad.....je v pohode, komunikativny, az moc.. 😀

bambi09
20. máj 2009

Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to na toho býka,ale máš pravdu,vôňa veľa zmôže...
ja nemám rada sladké vône,z Avonových a Oriflamových ma tak akurát hlava začne bolieť,je mám rada šmrcnuté aj mošusom,ale jemne,lebo to je ťažká vôňa...
jahodka,presne tak,v piesku si moc nepokecáš a čo my chodíme,tak sú väčšinou také partičky maminiek,tak sa nebudem vterkovať 😀 😀 😀 dnes ma jeden pako dopálil,došiel so ženou a malým,sadli na lavičku a v momente ciga v papuli,taký típek-zeleno-ružové vlasy-vyzeral jak pošahaný,som mala sto chutí mu vynadať,ale len som zagánila,nejaká som mäkota,až mám na seba zlosť niekedy,že sa neozvem,ale aj veľa mamičiek fajčí priamo na ihrisku,to by som bola s väčšinou v konflikte a tie kozy mi za to fakt nestoja,ale fúúúúúúúúúúúúúúúúj na nich 😲 😀 😀 😀 😀 😀
a tie Happy plienky vždy v akcii kúpime 2-3 balíky,tak nie sú drahé,aj my sme mali Babylove,ale sú tam hmatateľné také drobné kryštáliky-asi gélu,neviema pichá to,ja som to nechtom vyberala,ale už ma to nebaví...

chasencha
20. máj 2009

zuzitka diiikyyyy 🙂
jahodka ked stretnem urcite sa ozvem,sa spytam ty si z konika ze? 😀
macka ja som si tie krystaliky este zatial nevsimla 🙂

no s tym fajcenim ma dorazila jedna babka...mala na rukach vnucatko,stary chlapcek ako ema a za1.davala mu zmrzlinu v kornutku a za 2.fajcila ked ho mala na kolenach!!!!!keby mi nesiel bus sa aj ozvem,vtedy som bola bze emy ale nmnormalne chudiatko malinke,taku nezodpovednu babku mat...si to hodim

jahodka11
20. máj 2009

bambi-aj ja vidam mamicky, sedia pri ihrisku a fajcia.....by som to postrielala.....to su uplni chudaci!

chasencha
20. máj 2009

babenky idem ja do hajan,uz som tu jedina s otvorenymi ocmai tak ziiitra 🙂 brum

jahodka11
20. máj 2009

ok, idem aj ja, dobru 🙂

bambi09
20. máj 2009

bru-bru všetkým 🙂 😉
a k tým fajčiarom-tak ako jahodka vraví...jahodka,som Ti na inej strane fotky chválila,malý je zlatýýý 🙂 😉
taká babka-fúúúúúúúúúúúúúj,hanba jej 😠 😠 😠 😠
a to je fakt,tu si píšeme a či sa spoznáme,keď sa stretneme??aj keď Katku som na Míli spoznala 🙂 🙂 aj vďaka kočíku,je koooočka 😉 😉

chasencha
21. máj 2009

ooo diky dky ze kocka 😉 si vazim,uz to tak casto nepocuvam 😀 😀 😀

jahodka11
21. máj 2009

haha, ahojte 🙂 tak dnes budem hladat kocku, po skaredych mamickach sa nebudem obzerat 😀
bambi-dakujem za pochvalu, prepac, nevsimla som si, alebo zabudla zareagovat.... 🙂 ved cela mama, no nie? 😉
inak, dnes mame cudny den, pred chvilkou sme vstali, lebo maly si o 5-tej zmyslel, ze uz asi nebude spat alebo co... nakoniec pred 6-tou este zalomil a zasa som ho nemohla zobudit....tak som zvedava, ci pojde na obed spat, ked chcem ist do SJK...nech zasa nevyspava.....to je typicke a potom naplanuj si nieco 😉 ale dnes ma smolu, zobudim ho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre